Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 2.98 BETA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
94 odpovědí na toto téma

#61 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 19:43

Tak jsem na 2.97Beta a nejenom že "vidím" 2x tolik satelitů (plný "hrábě"), ale dokonce se mi načetly i ty zpřesňující, takže ve sloupečkách je zase "D". Toho jsem s 2.98 NIKDY nedosáhnul. Doma na stole 1m od okna načte bez problému 5 satelitů, 2.98 našla pouze 2 na tomtéž místě.
  • 0

#62 jeffix

jeffix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2009 - 22:38

Poctivě testuji každou verzi a musím tedy říct, že GPS Software Version 2.80 i 3.40 mají stejnou vadu, jednou za čas z ničeho nic ustřelí (cca. 20 až 50 metrů) a po nějaké době se to zase vrátí do původního stavu (přesnost kolem 3-5 metrů). Stále přibívající nové funkce hodnotím velmi kladně. Takže odladit pár podstatných much a je to...:-).
  • 0

#63 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:40

Pozitivních referencí je vždycky málo, takže prohlašuju, že patřím k těm, co nemají s 2.98 žádný problém.
  • 0

#64 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:59

co se tyka navigace, zadny problem s 2.98 nemam. s cim problem mam je jakesi zvlastni "resetovani" orientace map pri prepiiiinaaaani mezi profily. obcas mi pri navigaci s profilem automotive vypadne zobrazeni mapy z rezimu automotive, a namisto toho se zacne zobrazovat jen jako track-up. profil geocachingovyyy obcas prejde z mnou preferovaneeeho track-up na north-up, atd... nedeje se to wsak staaaale, a tak nedokazu specifikovat korektni podminky, za jakych okolnosti. zacnu na to ted davat vetsi pozor...
  • 0

#65 medoo72

medoo72

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 22:16

pouziva niekto my Dashboard na myGarmin.com? mne to tam ponuka nejaku nespecifikovanu aktualizaciu firmwaru, ale po instalacii mam stale Beta FW 2.98 a GPS 3.40... viete niekto co znamena ta aktualizacia na myGarmin.com?
  • 0

#66 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 7:51

Oregon fw 2.98 - já mám malinký problém. občas vytuhne překreslování mapy, ale staré dobré "zkusili jste to vypnout a zapnout" vždy zabere. Přesnost postačující, málokdy je keš zaměřená přesně na metr.
  • 0

#67 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 8:02

Zatím u mně přetrvává, že při profilu autonavigace se tak 2x na 100km kousne mapa a čas, rychlost běží. Vypnout zapnout pochopitelně hned pomůže. Jinak maká dobře.
  • 0

#68 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2009 - 10:19

Vcera se mi stalo, ze pri prechodu z profilu automobil na geocaching, se profil zmenil, ale prestalo to navigovat, musel jsem vypnout/zapnout. Jinak je podle http://www.gpsfix.net/ 2.98 oznacen jako doporuceny FW :)
  • 0

#69 sasanam

sasanam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2009 - 19:50

Ahojky Mne zase Oregon pri prepinani profilu prenastavi odemcene a zamcene mapy. Zatim jsem jen prisel na to ze to dela jen v tom profilu, pri kterem vypinam GPS.
  • 0

#70 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2009 - 20:52

monro napsal/a:
Zatím u mně přetrvává, že při profilu autonavigace se tak 2x na 100km kousne mapa a čas, rychlost běží. Vypnout zapnout pochopitelně hned pomůže. Jinak maká dobře.


Stejna zkusenost. Stale jej tam mam. A funguje.
  • 0

#71 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2009 - 21:05

No ještě doladím počet map spuštěných najednou. Měl jsem to nějak divně pomotané. Protože zase se o víkendu kousla, ale koukal jsem , že běžela topo a atlas najednou ajá se divil proč nevidím parky ;)
  • 0

#72 Blackp

Blackp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2009 - 13:22

sasanam napsal/a:
Ahojky
Mne zase Oregon pri prepinani profilu prenastavi odemcene a zamcene mapy. Zatim jsem jen prisel na to ze to dela jen v tom profilu, pri kterem vypinam GPS.


Mně taky, při zapnutí v tomto jednom profilu zapne všechny mapy z karty. Taky jsem zjistil, že se vypne, když chci navigovat na adresu ulice obsahující mezeru (K lesu apod.). Když zadám jenom K a vyberu z výběru správnou ulici, tak nespadne.
  • 0

#73 stonefish.cz

stonefish.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 19:27

Mě se stává, když nechám gps zaplou v autě a jedu delší vzdálenost více jak 100 km tak se mi stopa v jedné chvíli úplně pomate a zaznamená mi, že jsem jel přímočaře a přestane mi zaznamenávat přesné hodnoty, že jsem najel o 500 km více atd.... jako by to celé zatuhlo a mapy to samé, když se chci po delší vzdálenosti podívat na mapě kde jsem tak se mapa vůbec nzobrazí.. Pomáhá jedině, vypnout a zapnout.
  • 0

#74 tihamer

tihamer

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 21:37

Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat, zda-li existuje "ostra" verze firmware 2.97 pro Oregona, nebo jenom BETA? Nikde jsem ji totiz nenasel. Dekuji...:(
  • 0

#75 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 21:49

japonec napsal/a:
Zdravim vsechny,

chtel bych se zeptat, zda-li existuje "ostra" verze firmware 2.97 pro Oregona, nebo jenom BETA? Nikde jsem ji totiz nenasel. Dekuji...:(


Nikolivěk...poslední ostrá verze je 2.90, dále už jsou jen samé tupé, ale s klidem můžeš jít do beta2.98. Prosím...:(
  • 0

#76 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 0:04

Podle mne to dokonce bude jen 2.80...
  • 0

#77 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 0:50

Jarous1 napsal/a:
Podle mne to dokonce bude jen 2.80...


přes WebUpdater by to měl být fw 2.80, na nových Oregonech (nestáhnutelný) fw 2.90

http://garminoregon....es.com/Versions
  • 0

#78 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 13:45

Aha :o Tohle jsem nějak přehlédl... Nenapadlo mne, že by se mezi všemi verzemi od 2.80 do poslední 2.98 najednou objevila i nějaká starší... Podle mne tam ale od začátku nebyla, to tam musel někdo dopsat až časem, kdy už byly i nějaké novější 2.9X...
  • 0

#79 Cybermouse

Cybermouse

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2009 - 13:59

Na Puchartě (les, bouřka) s 2.98 dnes až ke krabce naprosto v pohodě a přesně. Tedy Oregon v pohodě. Já málem vyplivl plíce :D. Obecně většinou nemáme potíž, cca 2x - 3x zatuhl při autonavigaci. Stačilo vypnout-zapnout.
  • 0

#80 dkdkdk

dkdkdk

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 červen 2009 - 19:10

Blackp napsal/a:
Tak jsem si na čtvrt hodinky sedl v parku na lavičku se dvěma Garminy. Chvíli jsem je nechal ustálit, vymazal stopy a koukal co se bude dít. Toto je 16ti minutový záznam.


Zdravím forum :)

...k odchylkám: dneska jsem uploadnul na beta firmware a vyzkoušel po ustálení 15min záznam stopy. Výsledkem bylo jediné "uskočení" z místa o 5m. Opravdu bude asi platit, co kus, to originál :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama