Přejít na obsah


Fotka

Sáčkovat krabičky?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#41 Mamutik

Mamutik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 13:36

Já si myslím že záleží taky na typu krabičky.:)
  • 0

#42 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 18:49

PaWcz napsal/a:

A co třeba keška v pařezu, která má vodotěsnou krabičku a na víčku tavnou pistolí nalepené mimikry (listí, jehličí, dřevo atd.)? Není to lepší než igelit?

Je to podobné, jako milování s kondomem či bez:D


Proč ne, několik pěkně vyšperkovaných už jsem viděl. Sice se to časem tak jako tak odrbe a slizké vlhko přilne tak jako tak i ke kreativitě tavné pistole, ale proč ne, když si chce někdo vyhrát.

Není pytel jako pytel a když ho owner při kontrole občas vymění, přičemž ten starý nenechá nikde válet, nic proti pytli nemám. Já sám bych svou keš také do pytle dal.
  • 0
______________
Skg-CZ

#43 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 20:47

Skg-CZ napsal/a:

PaWcz napsal/a:

A co třeba keška v pařezu, která má vodotěsnou krabičku a na víčku tavnou pistolí nalepené mimikry (listí, jehličí, dřevo atd.)? Není to lepší než igelit?

Je to podobné, jako milování s kondomem či bez:D


Proč ne, několik pěkně vyšperkovaných už jsem viděl. Sice se to časem tak jako tak odrbe a slizké vlhko přilne tak jako tak i ke kreativitě tavné pistole, ale proč ne, když si chce někdo vyhrát.

Není pytel jako pytel a když ho owner při kontrole občas vymění, přičemž ten starý nenechá nikde válet, nic proti pytli nemám. Já sám bych svou keš také do pytle dal.


To taky tak uplne neni.. My podobne upravenou kesku mame. Je na svem miste uz temer rok a zadne slizke vlhko na ni neprilnulo. Navic ji diky tomuto maskovani bylo mozne uschovat tak, ze je proste jen polozena "v zavetri", neni na ni nic polozene, a ac je ulozena v podstate na dohled oci mudlu, jeste ji zadny nenasel, resp. o tom nemame zpravy. Diky tomu neni nijak spinava a sahat se na ni da bez rukavic. Co se odolnosti tyce, i zimu zvladla bez problemu, jen maskovani sem tam trosku upadlo. Opravit to byla otazka asi 15 min.

Nicmene, i tuto kesku uz jsme asi 3x vybalovali z igelitu, kam ji nekdo zabalil, to nam hlava fakt nebrala :o navic byla najednou vic videt
  • 0

#44 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 22:25

Tinah&Power Team napsal/a:
To taky tak uplne neni.. My podobne upravenou kesku mame. Je na svem miste uz temer rok a zadne slizke vlhko na ni neprilnulo. Navic ji diky tomuto maskovani bylo mozne uschovat tak, ze je proste jen polozena "v zavetri", neni na ni nic polozene, a ac je ulozena v podstate na dohled oci mudlu, jeste ji zadny nenasel, resp. o tom nemame zpravy. Diky tomu neni nijak spinava a sahat se na ni da bez rukavic. Co se odolnosti tyce, i zimu zvladla bez problemu, jen maskovani sem tam trosku upadlo. Opravit to byla otazka asi 15 min.

Nicmene, i tuto kesku uz jsme asi 3x vybalovali z igelitu, kam ji nekdo zabalil, to nam hlava fakt nebrala :o navic byla najednou vic videt


No já bych ani tak neřekl, že kešky špiní mudlové svýma rukama :D , prostě občas zaprší, se tam přileze slimák a vyčůrá se liška... ;) Ale vážně... Na většině míst je keška zastrčená pod kameny, pod kořen stromu, do pařezu, schovat ji rafinovaně na očích mudlů je na mnohých zajímavých místech asi dost komplikované.

Takže se shránka tato ustavičně kamsi strká, což pak rovněž značí, že pytel jest tímto potrhán. Stejně zhuntováno bylo by zřejmě i maskování všeliké jinačí, pročež pytel jest řešením vyhovujícím a zvláštní jednoduchostí se vyznačujícím.. B)
  • 0
______________
Skg-CZ

#45 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 23:12

Skg-CZ napsal/a:

Tinah&Power Team napsal/a:
To taky tak uplne neni.. My podobne upravenou kesku mame. Je na svem miste uz temer rok a zadne slizke vlhko na ni neprilnulo. Navic ji diky tomuto maskovani bylo mozne uschovat tak, ze je proste jen polozena "v zavetri", neni na ni nic polozene, a ac je ulozena v podstate na dohled oci mudlu, jeste ji zadny nenasel, resp. o tom nemame zpravy. Diky tomu neni nijak spinava a sahat se na ni da bez rukavic. Co se odolnosti tyce, i zimu zvladla bez problemu, jen maskovani sem tam trosku upadlo. Opravit to byla otazka asi 15 min.

Nicmene, i tuto kesku uz jsme asi 3x vybalovali z igelitu, kam ji nekdo zabalil, to nam hlava fakt nebrala :o navic byla najednou vic videt


No já bych ani tak neřekl, že kešky špiní mudlové svýma rukama :D , prostě občas zaprší, se tam přileze slimák a vyčůrá se liška... ;) Ale vážně... Na většině míst je keška zastrčená pod kameny, pod kořen stromu, do pařezu, schovat ji rafinovaně na očích mudlů je na mnohých zajímavých místech asi dost komplikované.

Takže se shránka tato ustavičně kamsi strká, což pak rovněž značí, že pytel jest tímto potrhán. Stejně zhuntováno bylo by zřejmě i maskování všeliké jinačí, pročež pytel jest řešením vyhovujícím a zvláštní jednoduchostí se vyznačujícím.. B)


:D ok, vyzniva to tak, takze edit: Navic ji diky tomuto maskovani bylo mozne uschovat tak, ze je proste jen polozena "v zavetri", neni na ni nic polozene (diky tomu neni nijak spinava a sahat se na ni da bez rukavic) a ac je ulozena v podstate na dohled oci mudlu, jeste ji zadny nenasel, resp. o tom nemame zpravy.

samozrejme obcas zaprsi, preleze slimak a vycura se liska, to ale uschne. v pripade igelitu ale vsechna vlhkost i se slimakem zustava uvnitr ;)

prave, ze pytel je temer vzdy potrhan.. vetsinou je to docela humus, a je fakt, ze temer vzdy zavlhly.. procez, abych pravdu rekla, se mi moc nelibi.. jednoduchosti se tento zpusob mozna vyznacuje, ale pokud si davam na kesi zalezet, snazim se, aby listing byl co k cemu, aby ukryt byl dobry, dam si zalezet i na krabicce samotne .. neni to mozna nejrychlejsi a nejjednodussi, ale ..
  • 0

#46 Skg-CZ

Skg-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2009 - 23:33

Tinah&Power Team napsal/a:
samozrejme obcas zaprsi, preleze slimak a vycura se liska, to ale uschne. v pripade igelitu ale vsechna vlhkost i se slimakem zustava uvnitr ;)

prave, ze pytel je temer vzdy potrhan.. vetsinou je to docela humus, a je fakt, ze temer vzdy zavlhly.. procez, abych pravdu rekla, se mi moc nelibi.. jednoduchosti se tento zpusob mozna vyznacuje, ale pokud si davam na kesi zalezet, snazim se, aby listing byl co k cemu, aby ukryt byl dobry, dam si zalezet i na krabicce samotne .. neni to mozna nejrychlejsi a nejjednodussi, ale ..


Supr! Semmelweisovi taky dlouho nikdo nevěřil, že stačí umýt si ruce.. Tak trochu té osvěty a jsme bez pytlů :)
  • 0
______________
Skg-CZ

#47 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 6:52

Vcera sem dal 4 kese v lese. Prvni byla v igelitu na louce pod par kameny kde na ni prazilo slunko a byla pekne zavlhla. Dalsi byla v lese jen tak a bylo to v pohode. Posledni dve v lese a zase v igelitaku a zase humus. Pytle je mor. Osobne mam na jedne kesi 2 krabicky. Obe sou to L&L s maskovaci paskou. Jedna je pohozena jenom tak aniz by ji to nejak ublizovalo, jenom sem ted pri kontrole zjistil, ze si pod jednou zapadkou udelala hnizdo nejaka housenka. Druha ma jeste dekl, takze tam to neni tak vystaveny vnejsim vlivum, ale je taky v cajku.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#48 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 7:29

Pytlík je humus, kešu má pak takový specifický zápach. :) Černý pytlík chápu spíše jako maskování, aby světlá krabička tolik nesvítila. Sám kešu nechávám tak, jak je. (pytlík neodnáším, ani nedávám nový). A nejvíc mě dostal log na jedné naší. "Chyběl sáček, tak jsme ho doplnili." Přitom krabička byla oblepena "maskáčovou" páskou, abych ji právě kvůli maskování nemusel schovávat do toho pytlíku.
  • 0

#49 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 7:34

malcor napsal/a:... s maskovaci paskou.

Jakou? Odkud ji mas?
  • 0

#50 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 7:43

Je to takova ta pevná paska - většinou se u nás prodává od firmy Patex ale stříbrná. No a já mám tu samou, akorát se zeleným kamuflážním vzorem.

Dokonce jsem ji tady kdysi FRCoval :) http://www.geocachin...&thread_id=8225
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#51 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 7:47

malcor napsal/a:
Je to takova ta pevná paska - většinou se u nás prodává od firmy Patex ale stříbrná. No a já mám tu samou, akorát se zeleným kamuflážním vzorem.

Dokonce jsem ji tady kdysi FRCoval :) http://www.geocachin...&thread_id=8225

No prave, ze vsude je jen stribrna nebo cerna, proto se ptam jak a kde se k ni prijit...
  • 0

#52 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 7:52

Uz to mam, jen jsem porad zadaval spatna klicova slova - pro ty co hledaji tak strycek Google a klicova slova "lepici paska maskovaci vodeodolna" a prvni nalezene (takhle to snad reklama neni;o)
  • 0

#53 MICHALaDOMCA

MICHALaDOMCA

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:46

Jsem z oboru tak aby to nebyla reklama, pozor na některé pásky které jsou úúúplně stejné jen nejsou voděodolné.
Osobně já nesáčkuji, protože si s krabičkami hraji.
  • 0
Táta se synem, kteří věčně nemůžou něco najít.

#54 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 9:52

Ve vojenských kšeftech. Na netu plno.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#55 Ruze-6373

Ruze-6373

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 11:11

ja jsem proti igelitum je hnus a kdo mi krabičku zabali do toho hnusu tak uvidi
  • 0

#56 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 11:51

PLAJ family napsal/a:
A nejvíc mě dostal log na jedné naší. "Chyběl sáček, tak jsme ho doplnili." Přitom krabička byla oblepena "maskáčovou" páskou, abych ji právě kvůli maskování nemusel schovávat do toho pytlíku.

Co takhle dát do listingu nějakou hezkou ikonku Nebalte kešku do pytlíku?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama