Přejít na obsah


Fotka

Seznamte se: Nejlepší geokešer na světě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#1 gampik

gampik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 10:33

Tak tohle mne fakt dostalo:

http://navigovat.mob....asp?ARI=114265

http://www.geocachin...7f-0e1537af57f1

472 finds in a "4" day weekend for Geowoodstock 3 (mostly with bthomas and dgreno)
91 finds in 7 hours by myself in Daytona


128 Finds in 13 hours with bthomas in LaQuinta

1/7/06-1/15/06 650 finds with the dgrenos in SoCal

Zajimalo by mne, co ten chlap dela. Je videt, ze je v duchodu, ale tohle? Ale je to lepsi nez behat po doktorech a travit cas v cekarnach. :)

No klobouk dolu.

Jinak nevite nekdo, co je to Charter member?
  • 0

#2 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 10:46

To krapet přehání. Jinak Charter member je je status pro ty kteří mají PM už od prvního roku fungování gc.com
  • 0

#3 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 10:46

Dobrej blázen :)

Jinak nevite nekdo, co je to Charter member?


Pokud vím, je to čestné označení těch cacherů, kteří stáli u vzniku GC.
  • 0

#4 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 11:10

Bracha s Alamem komunikoval kdyz se tu nekde resilo logovani kesi tymem, a ten je dle svych slov Profesionalni cacher, takze asi nic jinyho nedela :)
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#5 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 11:14

Trošku teda nechápu, co mu tohle přináší. Vždyť už to nemůže bejt ani zábava. Každopádně profesionální kačer je docela zábavná představa ;)
  • 0

#6 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 11:17

Mozna je "Profesionalni kacer" proto, ze mu nekdo za kesovani plati. Treba je pro GroundSpeak nezbytnej, aby jim "zajel" novy kesky v Americe a za kazdej log dostane 0,10 USD... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#7 pepe.cz

pepe.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 11:57

Tak to mu nevěřím ani náhodou. Nevím jak hustě byly v USA posázený kešky v roce 2005, ale chlubit se nálezem přes 90 kešek za 7 hodin a nebo 128 keškama za 13 hodin -??? Vždyť to vychází ani ne 5 - 6 minut na jednu kešku. A to musel stihnout ji najít, vyzvednout, zalogovat, uložit, někam si poznamenat nález a přejet k další - cha, cha ....
  • 0

#8 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:22

hplus napsal/a:
Mozna je "Profesionalni kacer" proto, ze mu nekdo za kesovani plati. Treba je pro GroundSpeak nezbytnej, aby jim "zajel" novy kesky v Americe a za kazdej log dostane 0,10 USD... :D

Hmm. Ale i tak při několik stovkách keší za měsíc to je plat tak na jednu svačinku.:)
  • 0

#9 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 940 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 12:24

pepe.cz napsal/a:
Tak to mu nevěřím ani náhodou.
Nevím jak hustě byly v USA posázený kešky v roce 2005, ale chlubit se nálezem přes 90 kešek za 7 hodin a nebo 128 keškama za 13 hodin -??? Vždyť to vychází ani ne 5 - 6 minut na jednu kešku. A to musel stihnout ji najít, vyzvednout, zalogovat, uložit, někam si poznamenat nález a přejet k další - cha, cha ....

tak si najprv veci overuj, kym nieco neveris - pozri napr. sem, kesoval tu pred 2 dnami... : http://www.geocachin...3&lng=-86.99763
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#10 gampik

gampik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 13:17

tak si najprv veci overuj, kym nieco neveris - pozri napr. sem, kesoval tu pred 2 dnami... : http://www.geocachin...3&lng=-86.99763


A vsechno jsou to tradicionalky. No tak to se to pak sbira jak houby. Kdyz rostou. :)
  • 0

#11 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 13:21

pepe.cz napsal/a:
.... A to musel stihnout ji najít, vyzvednout, zalogovat, uložit, někam si poznamenat nález a přejet k další - cha, cha ....


Videl jsem ve Vidni ze se do krabicky (nebo na krabicku) nalepi nalepka TFTC XY a jede se dal...nemusis se ani zdrzovat otviranim logbuku:@
  • 0

#12 pepe.cz

pepe.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 13:52

to saman: - tak zrovna v okolí Tebou zmiňovaného města (34°35.326, 86°59.608) v roce 2005 bylo do vzdálenosti 30 km něco málo přes 40 cachí, JO dnes ve stejné vzdálenosti je na 300 cachí. (podle PQ)... No ale možná že loguje něco na způsob jak popisuje SWENNEY - a ješte to vylepšil - stačí mu když projede kolem kešky a hned má nález. Prostě se mi to nezdá, aby někdo stihl během pěti minut nalézt krabku, zalogovat a dojet k další a to nepřetržitě BEZ ODPIČINKU po celou jednu pracovní směnu. ALE TO JE JEDNO, STEJNĚ ZA TO NIKDO NIC NEMÁ, AŤ MÁŠ NÁLEZŮ TISÍCE NEBO JEN PÁR DESÍTEK. HOWG
  • 1

#13 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 14:07

Spíš bych chtěl vidět, jak se stíhá sám starat o všechny své kešky.
  • 0

#14 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 15:00

Tak to je hukot!!! Tohle už je regulérní diagnóza :D Koukala jsem mu do profilu a objevila jsem tam prapodivné ikonky... Mohl by mě někdo znalejší prosím zasvětit, co je: Project APE Caches * Locationless (Reverse) Caches * NGS Benchmarks ;)
  • 0

#15 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 15:06

Prohlídka jeho profilu pro mě byla velice uklidňující. Zjistila jsem, že vy všichni tady jste neskutečně normální.:D
  • 0

#16 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 15:15

Gedzita napsal/a:
Project APE Caches *
Locationless (Reverse) Caches *
NGS Benchmarks
;)

APE netuším. Locationless jsou už dnes zrušené-myslím, že se daly splnit odkudkoliv-např. dodejte fotku majáku a jeho souřadnice
a benchmarks jsou jakási americká specialita, mám pocit, že to jsou jakésy kovové očíslované desky ve zdech nebo na chodnících-a podle těch čísel si je zaloguješ (vysvětlení ale přenechám povolanějším

Jinak by mě taky nejvíc zajímalo, jak se zvládá tenhle superkačer starat o svoje kešky...
  • 0

#17 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 16:27

Gedzita napsal/a:
Tak to je hukot!!! Tohle už je regulérní diagnóza :D
Koukala jsem mu do profilu a objevila jsem tam prapodivné ikonky... Mohl by mě někdo znalejší prosím zasvětit, co je:
Project APE Caches *
Locationless (Reverse) Caches *
NGS Benchmarks
;)


Project A.P.E. Cache

In 2001, twelve geocaches were placed in conjunction with 20th Century Fox to support the movie Planet of the Apes. Each cache represented a fictional story in which scientists revealed an Alternative Primate Evolution. These caches were made using specially marked ammo containers. Each cache had an original prop from the movie. Only a few Project A.P.E. caches exist today.
  • 0

#18 gampik

gampik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 16:41

Rozhovor s timto panem v novinach:

Reporter: "Popiste nam prosim, jak vypada vas bezny den?"

Alamogul: "No, normalne. Zazvoni budik, najdu kesku. Vstanu z postele, najdu dve kesky a cestou do koupelny tak dve tri kesky schovam. Pak jdu na zachod, podivat se, jestli tam nahodou neni nejaka keska. Vetsinou tam totiz nejakou najdu, nekdy i dve.

Cestou do kuchyne zakopnu o kesku, pak otevru lednicku, vytahnu ctyri kesky a namazu si chleba. U snidane si naplanuju, kam pujdu dneska hledat kesky a vyrazim. Cely den hledam kesky, vecer se vratim, pet hodin loguju nalezene kesky a jdu spat. Vetsinou se mne totiz zda o tom, jak hledam kesky a nekdy i tom, jak kesky schovavam.

:):):)
  • 0

#19 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 17:31

Ruvit napsal/a:
Spíš bych chtěl vidět, jak se stíhá sám starat o všechny své kešky.


Jsou i horsi "maniaci" co se zakladani tyce. :D:D:D Treba tady tento: http://www.geocachin...039aa833b6&ds=2

Jinak v USA neni problem nasazet vsude tolik kesek. Treba tento Mondou2 ma serii kesek na kazdem rohu. Asi si dokazete predstavit, ze keska moc zajimava neni, neni casto ani na zajimavem miste apod. Jednoduse nakoupite plno magnetickych mikro (nano) kesek, chodite po meste a kazdych 160 metru ji nekam prilepite. :D:D:D
  • 0

#20 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 17:38

Gedzita napsal/a:
Tak to je hukot!!! Tohle už je regulérní diagnóza :D
Koukala jsem mu do profilu a objevila jsem tam prapodivné ikonky... Mohl by mě někdo znalejší prosím zasvětit, co je:
Project APE Caches *
Locationless (Reverse) Caches *
NGS Benchmarks
;)


NGS Benchmarks jsou geodeticke body instalované zememerici. Nejcasteji kovovy disk nebo tyc. Vyjimecne to byva i nejaky vyrazny objekt, napr. vodojem apod. Jsou jen v USA a to na mnoha mistech. Nekteri kaceri se tu zameruji predevsim na ty benchmarky. :):) Nejedna se o kesku, tak se k nim nezapocitava.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama