Přejít na obsah


Fotka

Seznamte se: Nejlepší geokešer na světě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 18:06

Jinak jsou v USA docela bezne i eventy, kdy se hromadne hleda behem dne az cca 100 kesek. Viz treba tento:
http://www.geocachin...c1-0cc846393dec
  • 0

#22 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 18:15

pepe.cz napsal/a:
Tak to mu nevěřím ani náhodou.
Nevím jak hustě byly v USA posázený kešky v roce 2005, ale chlubit se nálezem přes 90 kešek za 7 hodin a nebo 128 keškama za 13 hodin -??? Vždyť to vychází ani ne 5 - 6 minut na jednu kešku. A to musel stihnout ji najít, vyzvednout, zalogovat, uložit, někam si poznamenat nález a přejet k další - cha, cha ....


Když si přečteš tento článek tak na konci zjistíš kolik dali celkem keší za 24 hodin a to vychází 1keš 10,66666minuty a po nich byla ještě jedna výprava a ty jich dali ještě víc ;) A ta druhá skupina už dokonce v Brně měla i něco nakešováno a stejnak během 24 hodin dosáhli ještě většího počtu nálezů než ti o kterých se píše v článku, takže i menšího času na keš. Tím pádem je to možné a dokonce i v našich konšinách.
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#23 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 18:26

No, tak to klobouk. Dolů, 24 hodin běhat za kešema. Nebo tedy jezdit. A když si uvdomím, že možná 4 hodiny z toho jsou na záchodě, u jídla atp. Podle mě je to nesmysl. Jako jsou místa, kde lze nají třeba 2 keše v intervalu 5minut, ale držet tohle tempo celý den? Jestli to nejsou takové ty týmy, co jich je 50 a každej má rajón. To pak vychází jeden člověk, jedna keš za hodinu (nebo půl), a to už je reálný.
  • 0

#24 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 18:36

martinm napsal/a:
No, tak to klobouk. Dolů, 24 hodin běhat za kešema. Nebo tedy jezdit. A když si uvdomím, že možná 4 hodiny z toho jsou na záchodě, u jídla atp.
Podle mě je to nesmysl. Jako jsou místa, kde lze nají třeba 2 keše v intervalu 5minut, ale držet tohle tempo celý den?
Jestli to nejsou takové ty týmy, co jich je 50 a každej má rajón. To pak vychází jeden člověk, jedna keš za hodinu (nebo půl), a to už je reálný.


Už si nepamatuju jak hodně to tam je popsaný, ale nějaký jídlo a záchodování určitě praktikovali v terénu "za běhu" :) a podle fotek je docela jasně vidět že jsou spolu u všech kešek takže nějaký rozdělování se nekonalo

Jo a jeslti mluvíš o tom amíkovy tak to opravdu netušim :D:D:D
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#25 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 20:26

pepe.cz napsal/a:
to saman:
- tak zrovna v okolí Tebou zmiňovaného města (34°35.326, 86°59.608) v roce 2005 bylo do vzdálenosti 30 km něco málo přes 40 cachí, JO dnes ve stejné vzdálenosti je na 300 cachí. (podle PQ)...
No ale možná že loguje něco na způsob jak popisuje SWENNEY - a ješte to vylepšil - stačí mu když projede kolem kešky a hned má nález. Prostě se mi to nezdá, aby někdo stihl během pěti minut nalézt krabku, zalogovat a dojet k další a to nepřetržitě BEZ ODPIČINKU po celou jednu pracovní směnu.
ALE TO JE JEDNO, STEJNĚ ZA TO NIKDO NIC NEMÁ, AŤ MÁŠ NÁLEZŮ TISÍCE NEBO JEN PÁR DESÍTEK. HOWG


jiste, nikdo za to nic nema, ale verejne ho tu shodis. fakt parada:@:o:@
nemas na neho a kydas tu na nej akorat spinu a meles nesmysly :@:@
mas zajimavou konspiracni teorii. bejt Tebou, daval bych si pozor na vajicka. posledni dobou jich vzduchem litat pomerne dost :D
priste nez zase napises nakej blabol, tak se nejdrive podivej, co napr. vsechno nasel. dyt ma nalezenejch vic virtualek nez ty vsech kesi dohromady. a to jich nemas zrovna malo;)
mimochodem, jak se delaji PQ vcetne archivovanych kesi ? NGS v PQ taky nejsou, ale body za ne mas. atd.B)
  • 0

#26 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:10

To je toho.Já učím na dvou školách a ještě mluvím na pohřbech!:D (Kdo uhádne kdo to řekl,získá omalovánky a mrtvou žábu na provázku!)
  • 0

#27 Pan_Veprinu

Pan_Veprinu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 21:52

Myškin napsal/a:
To je toho.Já učím na dvou školách a ještě mluvím na pohřbech!:D
(Kdo uhádne kdo to řekl,získá omalovánky a mrtvou žábu na provázku!)


To řekl myslím Marián Labuda jako učitel ve filmu Akumulátor 1, ne ?
  • 0

#28 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2009 - 22:52

AgentJ napsal/a:
NGS v PQ taky nejsou, ale body za ne mas. atd.B)


Ne, ne, NGS se ti do poctu kesek nepocita. B)
  • 0

#29 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 7:20

http://www.geocachin...f4-de6674a2c00d

docela jsem se pobavil. každy tři a pul minuty keška
  • 0

#30 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 28 květen 2009 - 7:31

Chudáci reviweři v USA :) Všimli jste si, že oba týpci nejsou premium member, ale Charter Member ? Kdo bude první z Čech? Bude-li?
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#31 m.martin

m.martin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 7:40

To musí bejt zábava, [popojet kilometr, najít, zalogovat, schovat]*celej den. Charter member se už nedává, bylo to v začátcích GC.
  • 0

#32 medved2

medved2

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 7:42

Ja jsem vcera stravil na kesce tak pet minut - od chvile vytazeni do opetovneho ukryti. Trvalo by mi to mozna i dele, ale strasne me zrali komari. Kdybych pocital cestu od auta do dzungle lesa a pak zpatky, bylo by to tak hodina a pul. To je 90 minut na kes, tj. 25.7x vice nez ten zminovany cas. Jsem zabar a ne kacer. :D
  • 0

#33 siku

siku

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 8:26

Za jeden den stíhá kešovat ve dvou státech US- viz 27.5-Texas+Luisiana...102 keší, den předtím 6 keší v Mississipi+Alabama,další den předtímhafo keší v Alabamě+Tennesse....nějaký divný, ne.Jen jestli nekešuje prstem po mapě:o
  • 0

#34 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 9:29

Nevím, jak je to doopravdy, ale měl jsem v ruce jeho geocoin k výročí 20000 krabiček - TB1GPZP a bylo tam jasně vyryto TEAM Alamo, tak možná jich je přece víc...
  • 0

#35 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 10:22

kockopes napsal/a:
Nevím, jak je to doopravdy, ale měl jsem v ruce jeho geocoin k výročí 20000 krabiček - TB1GPZP a bylo tam jasně vyryto TEAM Alamo, tak možná jich je přece víc...


Neni jich vic, zmena nicku musel probehnout v nekolika poslednich tydnech. Ale na dotaz (polozeny jeste se starym nickem) odpovedel ze vsechny zalogovane kese nasel on sam.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#36 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 10:25

XiXi_team napsal/a:
Chudáci reviweři v USA :)
Všimli jste si, že oba týpci nejsou premium member, ale Charter Member ? Kdo bude první z Čech? Bude-li?


Od nás to nebude nikdo.
cituji z geowiki: „Existuje též skupina uživatelů, označovaná jako Charter Member ('zakládající člen'). Jedná se pouze o čestný titul pro ty, kteří jsou platícími uživateli od prvního roku zavedení placených služeb; přístup k funkcím serveru se nijak neliší od Premium Members. “

Ty Amíci jsou stejně blázni B)B)B)
  • 0

#37 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 12:19

malcor napsal/a:

kockopes napsal/a:
Nevím, jak je to doopravdy, ale měl jsem v ruce jeho geocoin k výročí 20000 krabiček - TB1GPZP a bylo tam jasně vyryto TEAM Alamo, tak možná jich je přece víc...


Neni jich vic, zmena nicku musel probehnout v nekolika poslednich tydnech. Ale na dotaz (polozeny jeste se starym nickem) odpovedel ze vsechny zalogovane kese nasel on sam.


Tak jestli to je pravda, tak bych ho fakt chtěl vidět při práci :-)
  • 0

#38 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 13:48

martinm napsal/a:
To musí bejt zábava, [popojet kilometr, najít, zalogovat, schovat]*celej den.


Docela jo - kdyz na to mas dobrou bandu. ;) Jet sam, tak umres (protoze Te nikdo nevzbudi, az usnes za volantem). :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#39 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 13:51

malcor napsal/a:
Neni jich vic, zmena nicku musel probehnout v nekolika poslednich tydnech. Ale na dotaz (polozeny jeste se starym nickem) odpovedel ze vsechny zalogovane kese nasel on sam.


Jo jo, v profilu ma napsano "3/16/09 Handle changed from TeamAlamo to Alamogul to reflect my new two-area allegience".
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#40 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2009 - 18:03

Zase tak nemozny to neni, nedavno jsme tu autem dali pres 30 kesek za 5 hodin. Na zdejsi pomery nic moc, ale to jsme nekombajnovali v miste s vysokou hustotou kesek, prave naopak. Takze staci vybrat lokalitu s vysokou hustotou, vzit auto a kesky pribyvaji jak na bezicim pase. Pres 70% kesek ve meste ani nemusite hledat. Jsou na velmi zrejmych mistech. Takze staci vylezt z auta, udelat par kroku a zalogovat. B):D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama