Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#361 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 16:55

1) Jj, vyjadril jsem se nepresne. Bylo to mysleno za podminky serazeni dle data nalezu. Casy jsem nikdy moc neresil, tak koukam, ze budu muset zacit. 2) Uplne poprve jsem vsechny pozadovane kese stahnul pomoci "Download My Found Caches". Pak jsem toto zkousel opakovane, ale ty archivovane byly vzdy bez nazvu a souradnic. Tak jsem dane archivovane kese otevrel hezky jednu po druhe, jak jsem je mel v GG a u kazde jsem dal volbu "Download Listing". Pak to bylo v pohode a kompletni
  • 0

#362 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 17:42

pokud se nechces zabyvat casem, tak nemusis. Staci si nalezu v ramci jednoho dne ocislovat. A to poradove cislo v ramci jednoho dne muzes nacpat treba jako minutu nalezu. Pokud jsi v ramci jednoho dne nalezl vice jak 60 kesi, tak preteces do hodin. ;) Ale davat tam cas je z mnoha duvodu dobry napad. Nedavno se tu o tom vedla velka diskuze, ba dokonce se tim zabyvala i jedna zdejsi anketa.
  • 0

#363 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 11:54

Prosím radu,kterou jsem nikde nenašel.(...doufám,že jsem jí nepřehlédl) Nainstaloval jsem GeoGet,GGStat a Geojarry.Vygeneruji v GG přes GGStat.exe statistiku v html formátu.Jak přenesu tuto statistiku do svého profilu na GC.com? Vychazím z předpokladu,že když nechci přenášet statistiku automaticky resp. je pro mne dostačující statistika z GGStat nepotřebuji makra od mikroma (makro AutoStat).? Děkuji.
  • 0

#364 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 13:11

no pokud se Ti to chce delat vsechno rucne, tak samozdrejme autostat nepotrebujes, a musis si tu vygenerovanou HTML stranku otevrit treba v poznamkovym bloku, oznacit cely kod, a po prihlaseni na geocaching.com zmenit profil a tam to cely vlozit a dat ulozit. (AutoStat to dela sam pres geojarryho) pripadne si muzes napsat treba BAT soubor, kterej to tam posle pres geojarryho taky (viz dokumentace geojarry)
  • 0

#365 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 7:18

Kalfi77 napsal/a:
Vychazím z předpokladu,že když nechci přenášet statistiku automaticky resp. je pro mne dostačující statistika z GGStat nepotřebuji makra od mikroma (makro AutoStat).?

Děkuji.


Doplnim mikroma: Stale se tu motaji 2 veci. Autostat nevytvari zadne statistiky. Jen automatizuje pripravu dat, pak zavola GgStat pro vytvoreni statistiky a vysledek vytvoreny GgStatem umi souplnout do profilu na gc.com. To je pomerne podstatny rozdil.

Osobne pouzivam autostat zridka a take mam v profilu statistiku - tu vetsinou ziskam rucnim spustenim GgStatu a rucnim soupnutim vysledneho souboru na svuj server (nikoli na gc.com).

Jak byva u pocitacu zvykem, k vysledku vede vice cest a je na kazdem, aby si vybral tu, ktera mu nejvice vyhovuje.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#366 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 11:50

Díky za pomoc. GgStat funguje i s chybovou hláškou při generování statistiky. Funguje jen EN Template při CZ se mi nic nevygeneruje.Ale nejsem náročný stačí ten anglický. B)
  • 0

#367 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 12:20

Bez zneni te chybove hlasky se asi dal nedostaneme ;) Rekl bych, ze bude spatne nastaveno, ktery soubor ma byt pouzit jako template.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#368 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 19:13

gord napsal/a:
Bez zneni te chybove hlasky se asi dal nedostaneme ;)

Rekl bych, ze bude spatne nastaveno, ktery soubor ma byt pouzit jako template.


Zde je ta hláška.

Usage:
C:\Documents and Settings\Admin\Data Aplikací\GeoGet/GgStat.exe [-hv]<o file><-d fiel>.......

-h : This help message
......

Example>
C:\Documents and Settings\Admin\Data Aplikac9\GeoGet\GgStat.exe-d geodet.db3-o stat.html -x49.0000 -z 13.0000 -t template.conf



Šlo by mě nakopnout jak upravit aby byl použit správný template?
  • 0

#369 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 21:23

Kalfi77 napsal/a:

gord napsal/a:
Bez zneni te chybove hlasky se asi dal nedostaneme ;)

Rekl bych, ze bude spatne nastaveno, ktery soubor ma byt pouzit jako template.


Zde je ta hláška.

Usage:
C:\Documents and Settings\Admin\Data Aplikací\GeoGet/GgStat.exe [-hv]<o file><-d fiel>.......

-h : This help message
......

Example>
C:\Documents and Settings\Admin\Data Aplikac9\GeoGet\GgStat.exe-d geodet.db3-o stat.html -x49.0000 -z 13.0000 -t template.conf



Šlo by mě nakopnout jak upravit aby byl použit správný template?

No sice je ten radek jen priklad, ale nemelo by tam byt template.cz ??
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#370 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 8:41

Kalfi77 napsal/a:
Šlo by mě nakopnout jak upravit aby byl použit správný template?

Spustíš si AutoStat a měla by na tebe vyskočit taková ta konfigurační tabulka. Na ní je tlačítko Pokročilé, na které klikneš a v pokročilém nastavení si zvolíš odpovídající soubor s předlohou...
  • 0

#371 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 11:02

sobikovi napsal/a:

Kalfi77 napsal/a:
Šlo by mě nakopnout jak upravit aby byl použit správný template?

Spustíš si AutoStat a měla by na tebe vyskočit taková ta konfigurační tabulka. Na ní je tlačítko Pokročilé, na které klikneš a v pokročilém nastavení si zvolíš odpovídající soubor s předlohou...


Nebylo na mysli GgStat?Ten vytváří statistiku a pracuje s Template?Auto Stat nemám,přenáším ručně.
  • 0

#372 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 11:10

Dotaz je napsan do vlakna Autostat, odpoved tedy smeruje k pouziti tohoto makra. Pokud jej nepouzivas a pouzivat nechces, neni zadny problem. GgStat.exe ma mezi svymi spoustecimi parametry parametr -t, za kterym ma nasledovat cesta a jmeno template souboru.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#373 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 14:23

AutoStat přebírá nastavení GGStatu.... nicméně v nastavení makra GGStat je i volba souboru s template. Takže jdi do konfigurace pluginu a tam u GGStatu nastav správné jmémo template...
  • 0

#374 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 15:41

Tak ono bude dobre, kdyz autor otazky upresni co spousti, jak spousti a oc mu jde. Je rozdil mezi makrem ggstat (ggstat.ggp.pas) a programem ggstat (ggstat.exe) a perlovym scrptem (ggstat.pl). Makro je spousteno s GeoGetu a spousti ggstat.exe s prislusnymi parametry v prikazove radce, konfiguruje se stejne jako ostatni makra ve spravci pluginu. Program je mozne spoustet z prikazove radky, kam se mu take zadavaji prislusne parametry a podobne je to s perlovym scriptem. Zdanlivy rozpor v nasich odpovedich je zpusoben tim, ze tu odpovidame kazdy na jinou otazku podle toho, co si kdo z nas mysli, ze ta puvodni otazka vlastne znamenala.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#375 Kalfi

Kalfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 21:13

gord napsal/a:
Tak ono bude dobre, kdyz autor otazky upresni co spousti, jak spousti a oc mu jde. Je rozdil mezi makrem ggstat (ggstat.ggp.pas) a programem ggstat (ggstat.exe) a perlovym scrptem (ggstat.pl).
Makro je spousteno s GeoGetu a spousti ggstat.exe s prislusnymi parametry v prikazove radce, konfiguruje se stejne jako ostatni makra ve spravci pluginu.
Program je mozne spoustet z prikazove radky, kam se mu take zadavaji prislusne parametry a podobne je to s perlovym scriptem.
Zdanlivy rozpor v nasich odpovedich je zpusoben tim, ze tu odpovidame kazdy na jinou otazku podle toho, co si kdo z nas mysli, ze ta puvodni otazka vlastne znamenala.


Dovolte mi posat můj problém přesněji.

Nainstaloval jsem aktuální verzi GeoGet 2 a GgStat, respektive soubory GS jsem zkopíroval do datového adresáře GG.(adresář zjištěn ze stavovém řádku ve spodní části hlavního okna aplikace).
AutoStat a GJ nejsou instalovány.

Generaci statistiky spouštím z menu GG; Pluginy > Nezarazene pluginy > GgStat exe. Spustí se generace statistiky a před dokončením skončí chybová hláška (doufám, že se mi jí sem podaří přilepit jinak viz. výše) po kliknuti na OK se přesto vygeneruje statistika v html.

Jinak jsem dle rady "Sobikovi" v menu GG; Pluginy > Spávce pluginů > Konfigurace pluginů chtěl nastavit správný template.Ale v nabídce GgStat není.Přitom ostatní makra jako geocaching-cz a gpxgarmin v nabídce jsou a mohu je konfigurovat.

Nestahl jsem "špatnou" verzi GgStat?(mám 1.1.23)
  • 0

#376 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2009 - 21:57

bavime-li se o obycejmen ggstatu bez zadnych udelatek, tak ten tam konfiguraci nema. (pokud to nebylo v uplne psoeldni verzi predelano, ja pouzivam jeste dvacetdvojku.) Nastavuje se to primou editaci zacatku souboru ggstat.ggp.pas.
  • 0

#377 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 8:50

Qnik: a v jake slozce ten AutoStat mas? Zkus ho hodit rovnou natvrdo do datovyho adresare.
  • 0

#378 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 10:23

Byl jsi rychlejsi, nez jsem to stacil smazat:-D .. nevim proc, ale v poslednim zipu od Mikroma tam chybi autostat.ini ..tak jsem ho zkopiroval a uz to faka... nicmene AutoStat pekne lze! :-) Pri spusteni statistik me nadava, ze mu to je sice jedno, ale ze prej mam nastaveny jiny udaje v geojarry.config.pas a geocaching-cz.config.pas nez v autostat.ini ... a to sou fakt keci (nemuze to byt dvouslovnym prihlasovacim jmenem??)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#379 BrAtKo

BrAtKo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 13:03

A nie je nejaky plan na pouzitie rozdelenia krajov pre Slovensko ? Nejaka mapka ako to mate pre CZ ? Dakujem.
  • 0

#380 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2009 - 13:18

Qnik: hm, me to nic nehlasi, dvouslovny jmeno netusim, myslim, ze by to melo byt fuk.. nekdy na to kouknu ;)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama