Přejít na obsah


Fotka

Autostat - automatické statistiky z Geogetu pomocí GgStat a Geojarry


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1217 odpovědí na toto téma

#341 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2009 - 23:29

Zdravim, po silenostech zpusobenych aktualizaci GG mi dela jednu neprijemnou vec - nenacita mi kese, ktere jsou archivovane. Resp. je to nacte, ale je u nich pouze autor, datum nalezu a tot vse. Souradnice chybi, nazev kese taky. Dela mi to pak hrozny bordel ve statistikach. Nejaky napad, prosim?:@
  • 0

#342 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 9:31

majkeld napsal/a:
Zdravim,
po silenostech zpusobenych aktualizaci GG mi dela jednu neprijemnou vec - nenacita mi kese, ktere jsou archivovane. Resp. je to nacte, ale je u nich pouze autor, datum nalezu a tot vse. Souradnice chybi, nazev kese taky.

Dela mi to pak hrozny bordel ve statistikach. Nejaky napad, prosim?:@


... stahnout ty informace. Napr. v GG je oznacis a pak pomoci GJ stahnes. GJ jede podle ID kese, takze pracuje i s archivovanymi. Jina moznost pouzit GPX soubor s archivovanymi kesemi (nekde je tu k tomu cele vlakno). Ale tam nebude tvuj nalez, musel bys ho doplnit rucne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#343 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 9:53

gord napsal/a:

... stahnout ty informace. Napr. v GG je oznacis a pak pomoci GJ stahnes. GJ jede podle ID kese, takze pracuje i s archivovanymi. Jina moznost pouzit GPX soubor s archivovanymi kesemi (nekde je tu k tomu cele vlakno). Ale tam nebude tvuj nalez, musel bys ho doplnit rucne.


Muzu mit jednu hloupou otazku? Jak mam prinutit GJ, aby dane oznacene kese v GG aktualizoval?
  • 0

#344 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 11:01

Taky mam hloupou otazku: Co znamena "dane oznacene kese"? Pokud spustis GJ pres nektere jeho makro, pak pracuje jen s oznacenymi kesemi, ostatnich si nevsima. Pokud mas v seznamu zobrazene kese, ktere se ti predchozim importem pridaly, pak je muzes oznacit vsechny a pak spustis GJ makro.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#345 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 12:28

majkld: a nejde cirou nahodou o premium member only kese, ktere se snazis stahnout pres web? to totiz jaksi nejde. s archivovanymi naopak neni zadny problem.
  • 0

#346 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 14:08

medwyn_cz napsal/a:
majkld: a nejde cirou nahodou o premium member only kese, ktere se snazis stahnout pres web? to totiz jaksi nejde. s archivovanymi naopak neni zadny problem.


Nejde. Zadnou PM kes jsem zatim neodlovil, jsem BM. To jsem uz vyresil - u kazde te archivovane jsem rucne dal stahnout listing a hle - souradnice s nazvem kese byly na svete. Akorat se stava, ze tyto kese GG kamsi schovava a nejsou v seznamu videt.

Ted resim jiny problem a to ty milniky. Nechapu to proste, podle ceho GG radi kese. Kdyz je seradim v GG dle data nalezu a pak se podivam do vygenerovaneho Milniku, tak napr. 500-sta kes v Milniku je v GG na pozici 483.. :@
  • 0

#347 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 14:39

majkeld napsal/a:
Nejde. Zadnou PM kes jsem zatim neodlovil, jsem BM. To jsem uz vyresil - u kazde te archivovane jsem rucne dal stahnout listing a hle - souradnice s nazvem kese byly na svete. Akorat se stava, ze tyto kese GG kamsi schovava a nejsou v seznamu videt.


To je ale vosklivak zakerny! Ty mu ve filtru rikas, ze nechces videt archivovane kese a on te, blbec jeden, poslechne. :D

Aneb, kdyz filtrujes, tak se taky zkus taky nekdy podivat, ja ten filtr vypada... ;)
  • 0

#348 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 14:52

HaLuMa napsal/a:


To je ale vosklivak zakerny! Ty mu ve filtru rikas, ze nechces videt archivovane kese a on te, blbec jeden, poslechne. :D

Aneb, kdyz filtrujes, tak se taky zkus taky nekdy podivat, ja ten filtr vypada... ;)


Jenze ja jsem na filtry ani nesahl..... :P

GG jsem vzdy pouzival jen na statistiky, nic vic jsem po nem nechtel. Filtr jsem nikdy nepouzival, vzdy jsem ho nechaval na "Vychozi"....

I zmenami se clovek uci...

Ale diky za postrehy, navedl jsi mne.
  • 0

#349 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 15:09

Das-li funkci 'nahraj podle filtru', tak mne osobne jako prvni zajima, jak ten filtr vlastne vypada. Takova moje zvedavost. A kdyz ne hned, tak by mne to zacalo zajimat ve chvili, kdy mam pocit, ze mi tam neco chybi ci prebyva. Rozhodne bych se tam ale dival driv, nez bych si na to stezoval ve verejnem diskuznim foru. ;) A pokud jsi tuto funkci nedaval, pak nechapu, kde by ti mely byt ty archivovane kese utajovany. GGstatu je nastaveny filtr ukradeny a nalezy na archivovanych kesich ti pochopitelne neutajuje.
  • 0

#350 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 15:22

Vychozi filtr v GG nikdy archivovane kese nezobrazoval (pokud sis ho nezmenil). Pokud nezvolis zadny filtr, je zvolen 'Vychozi'. Tedy kazde zobrazeni seznamu kesi je pres nejaky filtr. Je jen na tobe, jaky vyberes (a pripadne vytvoris/upravis). To Haluma: On si stezuje, protoze jako uzivatel asi netusi nic o filtrech. Pokud ma nastaveno aby se pri startu okamzite zobrazila cela databaze pidle vychoziho filtru, ani ho nenapadne o tom premyslet.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#351 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 16:39

ja vim, ale mam dneska asi rejpavou, omlouvam se.
  • 0

#352 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 17:44

Stezovat jsem si verejne nechtel, jen jsem chtel poradit. A ja sem (na gc.cz) chodim opravdu jen pro vecna reseni, kdyz uz nevim, co s tim, a ne plkat kraviny jako je to k videni v ostatnich vlaknech. Filtry chapu, jak funguji, jen by me spis napadlo, ze Vychozi filtr bude defaultne nastaven na zobrazeni vseho bez rozdilu, tedy i archivovanych kesi.
  • 0

#353 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 18:36

defaultni filtr je prednastaven tak, aby ukzoval uzitecna data o keskach. Proto vynechava archivoabe, ktere nas z principu vetsinou nezajimaji, Stejne tak vynechava eventy. Jinak pokud ti vychozi filtr nevyhovuje, neni problem si jej nastavit jak chces a ulozit si jej. Pokudjej ulozis jako vychozi filtr, bude se nadale pouzivat tvoje nastaveni. Jinak filtru si muzes pojmenova a ulozit kolik chces a pak se mezi nimi jednoduse prepinat.
  • 0

#354 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2009 - 19:04

jj, jakmile jsem od vas zjistil, ze to dela filtr, tak jsem ho prenastavil
  • 0

#355 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 10:14

a ja bych tak rad jako moderator mazal offtopic.. :/
  • 0

#356 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 11:34

Tak jestli ta diskuze byla OT, tak by me tedy velice zajimalo, jaky topic tady vlastne je. A pak tu ma clovek neco najit!
  • 0

#357 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 12:17

majkeld napsal/a:
Zdravim,
po silenostech zpusobenych aktualizaci GG mi dela jednu neprijemnou vec - nenacita mi kese, ktere jsou archivovane. Resp. je to nacte, ale je u nich pouze autor, datum nalezu a tot vse. Souradnice chybi, nazev kese taky.

Dela mi to pak hrozny bordel ve statistikach. Nejaky napad, prosim?:@

1, sam pises po aktualizaci GeoGetu uz po tomhle bych tedy dotaz smeroval do vlakna o GeoGetu a ne o statistikach

2, no zalezi samozdrejme podle jakeho filtru si kese nacitas, jak uz se tu psalo, takze jen tak namatkou: Filtr Found a nic ..., nebo si zalozit vlastni dotaz. koneckoncu taky neuskodi se podivat na dokumentaci k programu, hlavne sou zajimavy body typu jak zacit, zobrazeni dat, filtry, trideni a vybery dat...

3, a bordel ve statistikach je jen konecny dusledek
  • 0

#358 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 12:29

Taky tu uz bylo receno, ze samotna aktualizace GG nema zadny vliv na data (mohu potvrdit, aktualizoval jsem od nejake verze 1.x snad 50 krat). Problem tedy bude nekde jinde a bez dalsich informaci s tim asi hneme jen tezko. Zacneme od pocatku: 1. Mas spravne hodnoty data a casu nalezu u vsech kesi? Pokud ne, "musis" je tam nejakym zpusobem dostat, abys mel "spravne statistiky. I archivovane kesel lze nacist pomoci GJ. 2. Ze se ti neco (kese) nezobrazuje v seznamu jeste neznamena, ze je v databazi nemas. Mas spravne (rozumej: podle ocekavani) nastavny filtr? A aktualizoval jsi zobrazeni podle tohoto filtru? 3. A co vlastne vidis, co ti to dela a co ne a co je na tom spatne? Pro zacatek odpovez na tyto otazky a pak uvidime. GG a nasledna makra chodi spoute lidi, neni zadny rozumny duvod, proc tobe by to zrovna chodit nemelo.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#359 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:38

To Mikrom: Kdyby sis precetl vse, co jsem napsal, tak vis, ze ja jsem filtry nikdy pred tim (pred aktualizaci) nepouzival. Proto jsem byl rekneme prekvapeny, ze ty archivovane kese proste po druhym ci tretim spusteni GG kamsi zmizeli. Nyni jsem si tedy upravil "Vychozi" filtr, aby zobrazoval vsechno vcetne Eventu a Archive. Proste jsem GG pouzival zpusobem: Natahni Found It kese - prechroupej si to - vyplivni statistiky. Nic vic jsem nechtel a v nicem jinym se nestoural. Vsechno zacalo aktualizaci GG. Neco se nepovedlo a GG jsem pres opakovane pokusy nerozchodil. Chybu, kterou to hazelo a obcas se i ted objevila jsem psal do vlakna GG. Cesta, ktera fungovala k rozbehnuti programu, bylo odinstalace, smazani, resp. zaloha datovych souboru a nova instalace vcetne pluginu. 1) Co se tyka tech Milniku. Po nove instalaci jsou proste rozhazene. Nektere pro me vyznamnejsi jsem poresil rucnim prenastaveni casu nalezu. Zbytek nekdy pozdeji. Mozna byste mi pomohli informaci, dle ceho GG radi kese, pokud jich je vice ve stejny den a maji stejny cas (0:00 hod.) 2) Archivovane kese GJ nestahl uplne. Chybely souradnice a nazev. Delalo to neplechu ve statistikach typu nejjiznejsi apod.. Vyreseno jednotlivym otevrenim kazde polostazene kese a ikonou "Stahni listing" V soucasne dobe to tedy uz slape ke spokojenosti. Takze vlastne diky
  • 0

#360 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 15:52

1. otazka je spatne polozena. GG kese neradi podle niceho, zalezi na tom, jak si je seradis pri zobrazeni ty (kliknutim na zahlavi prislusneho sloupce). POkud je mas serazene podle casu, pak v pripade stejneho casu je to asi nahodne nebo podle ID. Doporucuju vsude vlozit cas nalezu. Muzes take vlozit cas na zacatek sveho logu a logy znovu stahnout. To ma i tu vyhodu, ze pokud budes opet nekdy nacitat vse znovu, uz tam ty casy budes mit. 2. a jakym zpusobem jsi ty kese stahoval? Pokud kese oznacis a zavolas prislusne GJ makro, musi to fungovat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama