Přejít na obsah


Fotka

ikonka ceskeho geocoinu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
125 odpovědí na toto téma

#81 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2005 - 0:56

A co treba vyjit z toho standardniho geocoinu a misto centu tam dat obrys státu vyplněný vlajkou?

Me ta vlajka moc nepasuje. Lev a jesterka je technicky neproveditelna. Co ponechat puvodni coin a dat tam jen CZ?
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2005 - 1:57

Honza opet nezklamal. Jeho ikonka na sedem (stribrnem) podkladu je IMHO perfektni a obsahuje to nejdulezitejsi. KORUNU. Tedy nase ceske platidlo, jez se k minci vaze nejvice. Mozna timto smerem pujde cesta spolecneho navrhu ikonky - zlata koruna ceska na sedem podkladu, k tomu snad nemuze nikdo nic namitat. Nebo snad ano ? ;)
  • 0

#83 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2005 - 18:09

Ked sa tak pozeram na tie vsetky ikonky v rade, celkom sa mi zacina ten Honzov "hlavolev" aj pacit :) najviac sa mi osobne paci na cervenom pozadi, nakoniec, historicka ceska vlajka je cervenobiela :) ale aj na tom zlatom ci zltom pozadi je pekna. Paci sa mi aj styl vlajkomice (to D) akurat sa nemusime opicit po Nemcoch...
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2005 - 18:36

Celý lev nebo lví hlava?
Tady jsou ještě dva pokusy o přebarvení geocoinu:
hue 48
hue 0
Přehled většiny dosavadních návrhů spolu s existujícími ikonkami mám také
tady




tak nám se zdá nejrozumitelnější a nejpovedenější hlava lva a nebo obrys státu. ta samotna vlajka je moc podobná němcům. a celej lev vypada zmenšeně něco mezi čertem a zombii s nataženýma rukama. jen k tý hlavě taková malá poznámka: lev by měl mít uši posazený mnohem výš na hlavě a špičatý, ne jako člověk uprostřed na straně. v profilu by pak měly uši trochu přečuhovat temeno. myslíme, že by pak by to mohlo být ještě srozumitelnější. to lidský ucho tam prostě nesedí.
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2006 - 0:22

ano, levia hlava s korunkou v cervenom poli, tak ako je to uvedene v objednavkovom formulari. Myslim si, ze je to pekna ikonka a nemusime sa opicit po Nemcoch. Ostatne, pri vsetkej ucte, ani ceska (ceskoslovenska :) vlajka nehovori nic 95 percentam svetovej populacie, podobne ako lev :) To nebolo na zacatie flamewaru, len konstatovanie :)

A co tam tedy plácnout Jarina Jágrovic :)) Toho určitě znají i na Madagaskaru :))

  • 0

#86 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2006 - 22:30

Moje Geko 101 ale ještěrku nemá :-( jenom nápis geko 101

ani moje 201, zatimco vsechny starsi co jsem videl ji maji... ja mam pomerne novou, od jisty doby to tam prestali davat... cert vi proc...
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2005 - 19:22

Tak to je imho naprosto nejlepsi!!!! :)

Pivo:


  • 0

#88 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2005 - 10:58

Co ponechat puvodni coin a dat tam jen CZ?




opravená verze
E
D
B
prázdná mince
Na http://www.volny.cz/...icons/index.htm jsou ke stažení soubory .xcf se samostatnými vrstvami pro GIMP.
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2005 - 11:28

Nechci aby to vyznelo, ze se mi tenhle navrh nelibi, naopak - je asi graficky a barevne nejlepe vyveden, ale na prvni pohled ten lev vypada jak ledni medved, mozna by to chtelo malinko upravit tu tlamu, trosku zestihlit nebo zvednou tu spodni otevrenou celist (pokud to neni neco jineho, je to prece jen drobounke).
Nas samozrejme napadne, ze je to cesky lev s korunkou, ale takovi kanadani aby si nemysleli, ze to je geocoin treba z Gronska :)
  • 0

#90 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2005 - 15:49

Honza opet nezklamal. Jeho ikonka na sedem (stribrnem) podkladu je IMHO perfektni a obsahuje to nejdulezitejsi. KORUNU. Tedy nase ceske platidlo, jez se k minci vaze nejvice. Mozna timto smerem pujde cesta spolecneho navrhu ikonky - zlata koruna ceska na sedem podkladu, k tomu snad nemuze nikdo nic namitat. Nebo snad ano ? ;)

takhle to vypada bez lva
  • 0

#91 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2005 - 18:59

tak nám se zdá nejrozumitelnější a nejpovedenější hlava lva a nebo obrys státu. ta samotna vlajka je moc podobná němcům. a celej lev vypada zmenšeně něco mezi čertem a zombii s nataženýma rukama. jen k tý hlavě taková malá poznámka: lev by měl mít uši posazený mnohem výš na hlavě a špičatý, ne jako člověk uprostřed na straně. v profilu by pak měly uši trochu přečuhovat temeno. myslíme, že by pak by to mohlo být ještě srozumitelnější. to lidský ucho tam prostě nesedí.

tu je maxilev, fakt ma ucho vyssie :)

  • 0

#92 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2005 - 9:16

k tý hlavě taková malá poznámka: lev by měl mít uši posazený mnohem výš na hlavě a špičatý, ne jako člověk uprostřed na straně. v profilu by pak měly uši trochu přečuhovat temeno.

Pro srovnání, tady je hlava z oficiálního znaku z roku 1992:

  • 0

#93 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2006 - 0:17

ani moje 201, zatimco vsechny starsi co jsem videl ji maji... ja mam pomerne novou, od jisty doby to tam prestali davat... cert vi proc...

GEKO znamena JESTERKA, takze ji tam mate taky, i kdyz ne na obrazku :-).
  • 0

#94 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2005 - 20:05

Jasne, pulitrik:


  • 0

#95 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2005 - 11:19

Ten lev nie je dokonaly, ale snad by siel este vytunit.
Konkretne lava cast je prilis tmava a lev splyva s pozadim. Inac nie je zly a rozhodne je poznat, co to je.

Co sa tyka propagacie - co to chceme propagovat? cesky geocaching? lisi sa zasadne od geocachingu v inych krajinach?
ano, Cechy su pekne a je to radost sa po nich prechadzat a pritom hladat cache. ale neviem ako to dat na mincu a
ako sa to da pochopit zo znaku alebo vlajky.

chceme nieco propagovat, alebo sa tesime, ze budeme mat novu hracku - cesky geocoin, ktorym dame o sebe vediet?

moj nazor sa kloni k levovi preto, ze na ikonke je to co na minci. ikonka ma symbolizovat skutocnu mincu, nie Cechy.

dufam, ze som sa nedotkol niekoho narodneho citenia...
  • 0

#96 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 prosinec 2005 - 11:26

A da mek: No ta se ti povedla, ta je super ! ;)


Ale pokud tu nedojde k nejake vyraznejsi nazorove shode, navrhuji nechat rozhodnuti na tvurci grafickeho navrhu samotneho geocoinu. Kdyz uz se mu povedla tak krasna mince, jiste k ni navrhne i patricne reprezentativni ikonku ;)

  • 0

#97 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2005 - 11:31

doatek: mozna ten dojem dela to zakulaceni zadni (prave) strany hlavy lva na prave strane soubezne s okrajem mince, proto mi to asi pripomina spise hlavu medveda. Treba by bylo lepsi oriznuti ne obloukem, ale spis rovnejsim rezem, pak ta hlava pozbude z prave strany kontur medvedi hlavy :-)
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2005 - 10:36

ale na prvni pohled ten lev vypada jak ledni medved

Potkají se dva, jeden vede na vodítku dvě dogy a druhý středně velkého žlutého psa.
"Co je to za rasu?"
"Já nevím, já ho dostal od bratra, prostě je to takovej středně velkej žlutej pes."
"A umí se ten pes prát?"
"To nevím."
"Tak je zkusíme pustit na sebe, ne?"
Za chvíli ležej obě dogy zadávený.
"Prosímvás, vy jste ho nějak cvičil?"
"To ne, jediný co jsem udělal je že jsem mu nechal ostříhat tu velkou žlutou hřívu..."

Takže lev by měl bejt zlatej a pak by nevypadal jako bílej lední medvěd:
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 prosinec 2005 - 19:13

Tyhle dva posledni navrhy mne prijdou vyborne a opravdu dotazene do konce:

Ted je na ostatnich, aby se vyjadrili.
Sam se nedovedu rozhodnout, ktera varianta se mi libi vic :-) Treba se ta druha varianta uspesne pouzije za rok na dalsi verzi CZGC :-)


  • 0

#100 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2005 - 22:22

takhle to vypada bez lva

Hodte tam tuto korunku a budete mat nakrajsiu ikonku v doterajsom zozname;) ...cim nechcem povedat, ze ostatne navrhy su nanic - prave naopak, velmi-veelmi sikovne!!! Smekam.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama