Přejít na obsah


Fotka

winecaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#21 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 10:17

prdlik napsal/a:
Ale ma to dva hacky.

1. bychom meli za chvili kes u kazde hospody

2. nikdy se nepozna, jestli kes zalozil spokojeny stamgast nebo majitel restaurace


tri :)

do te hospody musim permanentne chodit :), aby mesic po me navsteve se kompletne neprekopal personal a kuchar a nezacalo to tam byt na prd (coz neni nic neobvykleho).
  • 0

#22 Discovery Team

Discovery Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 12:40

S tou keškou před oblíbenou hospodou to není špatný nápad. Ženě bych řekl, že musím pravidelně kontrolovat keš a vyměňovat logbook, počítám tak aspoň jednou týdně :). Prostě cache maintenance...
  • 0

#23 bobin68

bobin68

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 12:43

Citecka napsal/a:
No, jo...

Na druhou stranu, komerce do kešingu pronikne ať chceme nebo ne, a tohle je ještě snesitelný projekt (vlastně po tobě naprosto nic nechce). podle mne trpí spíš začátečnictvím tvůrce, ale na druhou stranu, jako nápad dobrý...


Díky za konstruktivní poznámky. Stránky jsou samozřejmě ve vývoji, nicméně souřadnice tam jsou a vše již funguje.

V budoucnosti přivítáme i další takové konstruktivní připomínky.


Ad: ostatní příspěvky
Vždy jsem si myslel, že hledání žetonů je hlavně zábava. Aspoň já to tak s dětma provozuju.

Ale někteří hoši si to zde pletou s bojovým cvičením s ostrými náboji.

Prosím diskutéry, kteří mi sprostě nadávali, aby se podepsali. Rád bych je dal na černou listinu winecachingu...

Pánové, vztah mezi vinařem a klientem může být i intimní záležitost. Winecaching je dobrý způsob, jak zatáhnout v tomto ohledu za správný konec.

Jistě chápete, že nelze slibovat láhve. Ale může se Vám stát, že ji dostanete. A jistě si budete moct ponechat i žeton.

Můžu Vám poradit i ohledně vína. V Bille jsem si koupil rakouské Veltlínské zelené za 39 - jestli je to pro někoho důležité - utíkejte tam, nebylo špatné. Snad víte kam touto poznámkou mířím.

Pití vína i hledání žetonů může snad být zábava.

Děcka, přeju Vám štastnou ruku v hledání žetonů!

Robert Špaček
  • 0

#24 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 12:46

Super kombinace: reklama na víno a oslovení Děcka :|
  • 0

#25 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 12:47

bobin68 napsal/a:

Citecka napsal/a:
No, jo...

Na druhou stranu, komerce do kešingu pronikne ať chceme nebo ne, a tohle je ještě snesitelný projekt (vlastně po tobě naprosto nic nechce). podle mne trpí spíš začátečnictvím tvůrce, ale na druhou stranu, jako nápad dobrý...


Díky za konstruktivní poznámky. Stránky jsou samozřejmě ve vývoji, nicméně souřadnice tam jsou a vše již funguje.

V budoucnosti přivítáme i další takové konstruktivní připomínky.


Ad: ostatní příspěvky
Vždy jsem si myslel, že hledání žetonů je hlavně zábava. Aspoň já to tak s dětma provozuju.

Ale někteří hoši si to zde pletou s bojovým cvičením s ostrými náboji.

Prosím diskutéry, kteří mi sprostě nadávali, aby se podepsali. Rád bych je dal na černou listinu winecachingu...

Pánové, vztah mezi vinařem a klientem může být i intimní záležitost. Winecaching je dobrý způsob, jak zatáhnout v tomto ohledu za správný konec.

Jistě chápete, že nelze slibovat láhve. Ale může se Vám stát, že ji dostanete. A jistě si budete moct ponechat i žeton.

Můžu Vám poradit i ohledně vína. V Bille jsem si koupil rakouské Veltlínské zelené za 39 - jestli je to pro někoho důležité - utíkejte tam, nebylo špatné. Snad víte kam touto poznámkou mířím.

Pití vína i hledání žetonů může snad být zábava.

Děcka, přeju Vám štastnou ruku v hledání žetonů!

Robert Špaček


Jojo, černou listinou začínáš výtečně, žetone :) A vůbec, smažte někdo ten spam už.
  • 0

#26 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 12:52

Jenom bych prosil sérii důkladně označit ať ji omylem neodlovím.
  • 0

#27 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 13:13

Discovery Team napsal/a:
S tou keškou před oblíbenou hospodou to není špatný nápad. Ženě bych řekl, že musím pravidelně kontrolovat keš a vyměňovat logbook, počítám tak aspoň jednou týdně :). Prostě cache maintenance...


Já mám před jednou hospodou založenej waymark. To bys koukal, jak často vyžaduje údržbu :D
  • 0
Retired slowcacher

#28 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 13:35

bobin68 napsal/a:
Prosím diskutéry, kteří mi sprostě nadávali, aby se podepsali. Rád bych je dal na černou listinu winecachingu...

Předpokládám, že jsem se dostatečně podepsal tím, že příspěvek zveřejňuji pod nickem, který v geocachingu běžně léta používám a píši pod ním veškeré své přísvěky, kterých je řádově více než jeden. Svůj názor jsem napsal jednoznačně, bez jakýchkoliv osobních invektiv a nestydím se za něj. Přesto, nebo právě proto, se hlásím na čestné první místo černé listiny winecachingu.

zlicinaci napsal/a:
A vůbec, smažte někdo ten spam už.

Už aby to bylo:p
  • 0

#29 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 13:39

hlasim se na druhe misto. Mimochodem ani bobin68 se na gc.com nejak ne a ne najit tak nevim jak je to tu s tou anonimitou... ;) pardon "anonymitou"
  • 0

#30 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 13:42

wlfmann napsal/a:
Mimochodem ani bobin68 se na gc.com nejak ne a ne najit tak nevim jak je to tu s tou anonymitou... ;)


Ale on se pod svůj příspěvek podepsal jménem ;)
  • 0

#31 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 13:57

bobin68 napsal/a:

Ad: ostatní příspěvky
Vždy jsem si myslel, že hledání žetonů je hlavně zábava. Aspoň já to tak s dětma provozuju.

Ale někteří hoši si to zde pletou s bojovým cvičením s ostrými náboji.

nepletou, ale nekteri si gc pletou s marketingem

Prosím diskutéry, kteří mi sprostě nadávali, aby se podepsali. Rád bych je dal na černou listinu winecachingu...

prosim o zarazeni na dalsi cernou listinu, tam nesmim chybet :P (jen jsem prosim nenadaval)

Pánové, vztah mezi vinařem a klientem může být i intimní záležitost. Winecaching je dobrý způsob, jak zatáhnout v tomto ohledu za správný konec.

za spravny konec reklamy?

Jistě chápete, že nelze slibovat láhve. Ale může se Vám stát, že ji dostanete. A jistě si budete moct ponechat i žeton.

to tu nikdo nechtel, jen se nelibila prima reklama sroubovana na gc

Můžu Vám poradit i ohledně vína. V Bille jsem si koupil rakouské Veltlínské zelené za 39 - jestli je to pro někoho důležité - utíkejte tam, nebylo špatné.

ano, muzu doporucit. i moravska se obcas objevila - samozrejme v lahvi. jen posledni dobou uz byvaji vetsinou na cene 59. jsou docela dobra. (rozhodne pro me, jako pro mitakova prazaka ;) :D)

Pití vína i hledání žetonů může snad být zábava.

co se piti vina tyce rozhodne ano, co se tyce dalsiho zatahovani geocachingu do propagace jinych vyrobku rozhodne ne.

Děcka, přeju Vám štastnou ruku v hledání žetonů! Robert Špaček

kurna, sak ja nesu zadne decko, no ni. ja su fotr.
  • 0

#32 wlfmann

wlfmann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:04

Jinak doufam ze to neni pan Spacek, zrejme prekladatel knihy "moderni reklama-umeni zaujmout" :D. To by byl zrejme spatny preklad...
  • 0

#33 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:18

bodlak napsal/a:
Super kombinace: reklama na víno a oslovení Děcka :|


Copak se ti nelíbí na děckách? Raději bys "velebný kmete" nebo "woe"? ;)
Když vzpomenu na známé z Pálavy nebo z té obydlené zatáčky cestou do Bratislavy, používají takové oslovení dojednoho, takže při snaze navodit v komunikaci bodrou náladu Jižní Moravy není jeho použití úplně od věci.

Jen doufám, že to moje "strécu" v jednom z příspěvků výše nebylo pochopenu útočně :)
  • 0

#34 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:30

Důvod, proč groundspeak nechce ve své hře komerční reklamu, je právní. Nic víc za tím nehledejte, děcka :D Navíc, stréc Špaček svý krabky ani nechce zapojovat do GC, tak nechápu tu mobilizaci... i když, podle mýho, po drobný úpravě by do GC krááásně zapadly, asi jako kačer do sklípku B) Ta komerce tu už přece dávno je, jen krapek nenápadná. A bude hůř, teda bude jí čím dál víc, tomu se nevyhnete. -- kdybyste slyšeli, co ke komerci říkávám např. u reklam nebo "slev" a "procent zadarmo", jistě byste mě nenařkli z nějakého fandění :D :D -- ovšem pokud komerci dokážem alespoň něco málo pootočit, aby úplně "nesrala", jedině dobře. A to tady vcelku splňuje... Že neřvete na Kofolu, co?
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#35 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:37

Citecka napsal/a:
Že neřvete na Kofolu, co?


Psst, to je záložní téma pro flame v okurkové sezóně!
  • 0

#36 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:40

PaWcz napsal/a:

Citecka napsal/a:
Že neřvete na Kofolu, co?


Psst, to je záložní téma pro flame v okurkové sezóně!

:D
  • 0

#37 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:45

Citecka napsal/a:


Ta komerce tu už přece dávno je, jen krapek nenápadná. A bude hůř, teda bude jí čím dál víc, tomu se nevyhnete.


samozrejme ze je - pac reklama vleze vsude, zlaty trpaslici. ale to neznamena, ze nad dalsim a dalsim prirustkem se musime jen blahosklonne usmivat, pac kdyz uz prece je ... :D
  • 0

#38 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 14:49

tak když už máme jasno o tom kam toto vlákno míří, tak jeden OT...

"Jihomoravští vinaři loni na podzim při ochraně úrody na vinicích zastřelili kolem 3000 š(Š)pačků. Umožnila jim to zvláštní vyhláška tehdejšího ministra životního prostředí..." Zdroj: Informační systém potravinářské komory ČR
  • 0

#39 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 08 červen 2009 - 14:52

Tohle až zjistí groundspeak ... :D
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#40 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 15:02

XiXi_team napsal/a:
Tohle až zjistí groundspeak ... :D


Tak zformátuje disková pole svých serverů? Nebo uspořádá zájezd do Mikulova? Či co si představuješ, že by se mělo dít?;)

Vinařské schránky nejsou na jeho serveru, nepoužívají jeho ochrannou známku, takže si groundspeak může leda nervózně ohryzávat nehty. Jenže on neudělá ani to, protože jeho obchodní činnost takovouto lokální hříčkou není ohrožena.

Nás to může štvát, ale časem se stejně dočkáme toho, že groundspeak sám zavede "inzertní cache" - v seznamech se budou za určitý poplatek zobrazovat vždycky nahoře, za další příplatek budou mít ikonku v podobě loga zadavatele...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama