Přejít na obsah


Fotka

winecaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
68 odpovědí na toto téma

#41 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 15:44

.
  • 0

#42 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 16:22

PaWcz napsal/a:
Copak se ti nelíbí na děckách? Raději bys "velebný kmete" nebo "woe"? ;)

Mě je oslovení u zadní části těla. Jen jsem se pozastavil nad tím, že takto oslovuje potenciální konzumenty vína.
  • 0

#43 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 16:25

PaWcz napsal/a:

Citecka napsal/a:
Že neřvete na Kofolu, co?


Psst, to je záložní téma pro flame v okurkové sezóně!


Aha, tak proto se tu ještě neobjevilo příslušné vlákno. :D
  • 0
Sylvia999

#44 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2009 - 18:01

Pane Špaček, tuž ja se hlasim tež na tu černu listinu.
Za prvni je mi černa blizka, bo pry je černa aji Ostrava a za druhe sem něsuhlasil s tyma žetonama, bo mi to přidě take na cypa.

A včilek, davejtě bacha! Po vašimu vzoru založim cosyk podobneho v Ostravě, bydě to prochazka po ostravskich ďurach a šachtach a u každe staže se bydě zadarmo čepovať Ostravski kahan!!!

Enem se musi potym aji hovnocuc objednať, ale to už je ina kapitola......

P.S. Ostravski kahan je jedine vino vyrobene z ropy....!
  • 0

#45 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 11:00

mirotiro napsal/a:
tak když už máme jasno o tom kam toto vlákno míří, tak jeden OT...

"Jihomoravští vinaři loni na podzim při ochraně úrody na vinicích zastřelili kolem 3000 š(Š)pačků. Umožnila jim to zvláštní vyhláška tehdejšího ministra životního prostředí..." Zdroj: Informační systém potravinářské komory ČR


...a ještě jednoho zapomněli...:D:D:D (sorry, ale nedalo mi to B) )
  • 0

#46 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 15:26

já bych z toho tak uplne nestrilel. mně to zase neprijde jako spatnej napad, ja jako Prazak, kdyz prijedu na JM, tak vim hovno (at mam taky nejaky to sprosty slovo), kde je kterej sklipek a co v nem maji dobryho, tohle mi prijde jako zajimavy napad. Chápu ze kvuli reklame to nemuze byt pod grounspeakem, ale rozhodne by to chtelo ucesat (napr format souradnic, jak bylo psano vyse). Podle logů bych si pak mohl vybrat, do jakeho sklipku si zajedu, kdyz budou logy spatne, tak se vinarstvi vyhnu obloukem, takze se vinar muze snazit, aby byl u nej "kešer" spokojenej a nenaleje jim brecku, protoze nekdo to poznat muze a napise to do logu. - kdyby to mohlo bejt formou tradiček u groundspeaku bylo by to lepsi a kdyby clenstvi bylo zadarmo, tak by to bylo asi jeste lepsi, ale to by na tom nesmel zakladatel chtit vytriskat majlant
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#47 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 16:38

bobin68 napsal/a:


Pánové, vztah mezi vinařem a klientem může být i intimní záležitost. Winecaching je dobrý způsob, jak zatáhnout v tomto ohledu za správný konec.


Ano, ale z vlastni zkusenosti vim, ze je to predevsim o dlouhodobe znamosti a mnoha spolecne vypitych lahvich.

Ke strankam: Trochu min komerce by me osobne nechalo precist vice radku textu, tak jsem tomu ani nevenoval moc pozornost, presto jsem zjistil ze jde o dalsiho parazita gc. Ale dobre, snad se to nekomu bude libit. Mimochodem dnes jiz je trend nejen v gc s minutami na desetinna mista.
  • 0
Není keš jako keš...

#48 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 19:20

Zhabza napsal/a:
Jenom bych prosil sérii důkladně označit ať ji omylem neodlovím.

neboj toto nejsou oficialne zaregistovane cache na gc.com. takze kdyz nepolezes na winecaching.cz tak ani najit nemuzes. ;) jinak kdyby byla nejaka oficialni vinařska serie tak nejsem vubec proti, samozřejme hezky udělana, nekomercne, s listingy o vinařství... člověk by aspon neco zase poznal ale fanouškem tohoto projektu nejsem:| jinak co se týče komerčnosti tak s tim at chcete nebo ne neudelame nic.. neni to projekt pod zaštitou, ani gc.cz ani Groundspeaku.. takze jedine co muzeme delat kdyz se nam tento projek neliby nepripojit se na jeho stranu.
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#49 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 21:51

honzahais napsal/a:

Zhabza napsal/a:
Jenom bych prosil sérii důkladně označit ať ji omylem neodlovím.

neboj toto nejsou oficialne zaregistovane cache na gc.com. takze kdyz nepolezes na winecaching.cz tak ani najit nemuzes. ;) jinak kdyby byla nejaka oficialni vinařska serie tak nejsem vubec proti, samozřejme hezky udělana, nekomercne, s listingy o vinařství... člověk by aspon neco zase poznal ale fanouškem tohoto projektu nejsem:| jinak co se týče komerčnosti tak s tim at chcete nebo ne neudelame nic.. neni to projekt pod zaštitou, ani gc.cz ani Groundspeaku.. takze jedine co muzeme delat kdyz se nam tento projek neliby nepripojit se na jeho stranu.

Zrejme to myslel za podminky, ze by schranky kolidovaly s nejakou geokesi.
  • 0
Není keš jako keš...

#50 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 22:08

Ze začátku ne. On pan Špaček dost dobře nevysvětlil co a jak. Takhle, pokud to nebude kolidovat s GC, tak proti tomu zas tak moc nemám. Sice mě trochu mrzí to že za chvíli už bude krabička opravdu pod každym kamenem a v každém pařezu. S tím můžu ale tak maximálně nesouhlasit. To už se tady ale řešilo na jiných vláknech.
  • 0

#51 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 22:30

Zhabza napsal/a:
Ze začátku ne. On pan Špaček dost dobře nevysvětlil co a jak. Takhle, pokud to nebude kolidovat s GC, tak proti tomu zas tak moc nemám. Sice mě trochu mrzí to že za chvíli už bude krabička opravdu pod každym kamenem a v každém pařezu. S tím můžu ale tak maximálně nesouhlasit. To už se tady ale řešilo na jiných vláknech.

Ach, tak.

BTW: Dnes je neco-caching in, takze nezbyva nez doufat, ze tato moda brzy zmizi v case, tak jako vetsina podobnych. Geocaching ma stale nejsilnejsi zakladnu hracu, a tak lze ocekavat, ze se udrzi i pres nekolik takovychto podobnych projektu. A lide z podobnych her, kteri budou chtit vice stejne prejdou sem, at tyto zaniknou nebo zustanou. Myslim, ze nemusime mit obavy. Jedine, cim by mohly geocaching poskodit je, ze by diky umisteni mohly porusovat zakon (nebo zpusobit nejaky prusvih) a neznalci to svedou (nejen) v mediich na gc. Ale jiste najdeme i nejake geokese, ktere nejsou uplne koser. Takze tezko rict do jake miry.

A krabicky jsou vsude i dnes. Onehda jsem si rikal u jednoho mista, ze tady musi byt kes (takovy ten geocuch) a kdyz jsem vylustil jednu mysterku, tak me tam skutecne zavedla a ani jsem se nedivil. :)
  • 0
Není keš jako keš...

#52 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2009 - 22:38

Mimochodem proc ty zetony nevkladaji jako pekna drevena kolecka (i) do existujicich geokesi? Myslim, ze by vzbudily mozna vic pozornosti a mene nevole. Me by takovato pozvanka treba na Palave potesila a ani bych ji nebral jako reklamu.
  • 0
Není keš jako keš...

#53 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 7:40

Domluvil jsem se Nguyen Troubem, že u každého stánku udělají skrýš a v ní bude malý trpaslíček. Za pět malých trpaslíčků dostanete v tržnici na Hatích velkého trpaslíka a slevu na slipy. Happy Vietnamcaching!
  • 0

#54 bobin68

bobin68

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 16:31

kantor napsal/a:
Domluvil jsem se Nguyen Troubem, že u každého stánku udělají skrýš a v ní bude malý trpaslíček. Za pět malých trpaslíčků dostanete v tržnici na Hatích velkého trpaslíka a slevu na slipy.
Happy Vietnamcaching!


Snad to dotáhnete do konce...

Ad: černá listina
Opravdu si někdo myslel, že by mi stálo za to vytvářet seznam? Myslel jsem si, že máte větší smysl pro humor.

Ad: Děcka
Jak někdo výše zminil jedná se o zcela běžné oslovení. Oslovuje se tak smíšené publikum tj. muži, ženy a děti.

Díky za konstruktivní připomínky. Budeme s nimi dále pracovat.

Hra na schovávanou, kterou geocaching je, se nedá patentovat. Berte to prosím na vědomí. Časem takové projekty budou přibývat.

Robert Špaček
  • 0

#55 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 16:53

Já požaduji tu listinu! Bez ní to nemá smysl.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#56 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 16:54

bobin68 napsal/a:
Ad: černá listina
Opravdu si někdo myslel, že by mi stálo za to vytvářet seznam? Myslel jsem si, že máte větší smysl pro humor.


Toš strécu! I my jsme si mysleli, že máte větší smysl pro humor. :D
  • 0

#57 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 17:24

bobin68 napsal/a:Hra na schovávanou, kterou geocaching je, se nedá patentovat. Berte to prosím na vědomí. Časem takové projekty budou přibývat.


Hra na schovávanou? Hra na schovávanou je kostlivec ve skříni, Vy děcko! :-D

Roberte, tohle je geocaching a Vy budete asi kus vola. Myslíte si, že na tuhle Vaší aktivitu byste ve větší míře nalákal někoho, kdo s geocachingem nikdy nepřišel do styku? Asi těžko ... Proto jste taky oslovil zdejší komunitu...ale udělal jste to tak nešikovně a naivně, že je to doufám jasný signál k tomu, že tenhle Váš parazitní projekt je odsouzen k nezdaru. Jak můžete oslovovat potenciální klienty (kačery) odkazem na stránky určené pro nalákání vinařů - prodejců? (ownerů) Neuvěřitelná drzost nebo spíš blbost...jakou v tom přátelském projektu zastáváte funkci? Generální ředitel winecachingu? Splácal jste tu jednu jedinou www stránku a teď budete kasírovat peníze od vinařů do té doby, než přijdou na to, že s někým, kdo do marketingu nedává ani špetku zdravého rozumu se jim peníze těžko někdy vrátí...za sebe Vám s podobnými zhovadilostmi přeju neúspěch. Už sem prosím raději nepište, pokud možno nepište vůbec a najděte si jinou klientelu ... B)
  • 0

#58 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 21:05

Huntbehind to napsal moc pěkně. A když už jsem zabrousil do tohoto vlákna, dovolím si malý OT úkrok stranou - čistě ze zvědavosti by mě zajímalo, kolik vlastně je/ bylo těch podobných "her na schovávanou" ? Pominu-li tento marketingovej vinařskej experiment ;), napadá mě z hlavy ještě onehdá tatrankokešing, kofolokešing a ani nevím jak dopadnul taky tady kdysi anoncovaný forestkešing (aneb konkurs Lesů ČR) . Víte ještě o něčem ?
  • 0
Retired slowcacher

#59 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 5:35

Mírněte se ve svých příspěvcích! Některé z nich zavání osobním napadáním, což je v rozporu s pravidly tohoho serveru.
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#60 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2009 - 10:15

choze napsal/a:
Mírněte se ve svých příspěvcích! Některé z nich zavání osobním napadáním, což je v rozporu s pravidly tohoho serveru.


Jednejte ve svých funkcích!

Toto celé vlákno je od prvního příspěvku v rozporu hned se dvěma pravidly a mělo být okamžitě smazáno:
12. Zákaz reklamy ve fóru. Akční nabídky je možné prezentovat v rámci přehledu obchodů. Kontaktujte nás.


14. Bez schválení provozovatele serveru je zakázáno publikovat reklamu. Zákaz reklamy se týká celého serveru (příspěvky, podpis ve fóru, wiki,..). Reklama bude smazána.



Co se týká vulgárních výrazů:
1. Při psaní příspěvků se chovejte tak, jak se chováte doma, v zaměstnání, s přáteli apod.

3. Nepoužívejte vulgární výrazy a výrazy které mohou někoho urazit s ohledem na jeho náboženské vyznání, sexuální orientaci či rasu. Pokud se tento odstavec neshoduje s odstavcem 1. respektujte zejména 3. odstavec.

Co se mne týká, nemám pocit, že bych tato pravidla porušil, nazval jsem pana Roberta pouhou částí vykastrovaného býka, na čemž nevidím nic špatného...ovšem jestli to uráží jeho rasu nebo sexuální orientaci, jsem ochoten se omluvit.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama