Přejít na obsah


Fotka

Nenalezené příspěvky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 21:45

Taky se vám zdá, že se tu ztrácejí příspěvky nebo rovnou celá vlákna? Že by cenzor jako třeba na iDnes?
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 21:50

Co konkrétně? Někdy může být problém, když nejsi přihlášen. Některé sekce se totiž zobrazují až po přihlášení. Něco si může smazat sám autor, něco moderátoři nebo admini, ale to se myslím děje velice minimálně.
  • 0

#3 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 21:59

Přihlášen pochopitelně jsem a hledám něco velice konkrétního, ale jak tak zjišťuji, už to asi nenajdu, neboť bylo orodováno u nejvyššího a ten to asi smáznul. Tak to asi nebude zmiňovaná výjimka.
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 22:12

Nevím, takhle bohužel těžko soudit. Jestli šlo o něco kontroverzního, je to celkem možné. Můžeš zkusit kontaktovat pepu.z.pocernic přes soukromou zprávu. Ten ti pravděpodobně bude schopen říci co, kdy a kým bylo smazáno, jestli to tedy PHP-Fusion umožňuje. Za sebe můžu říct jenom to, že na počet mnou smazaných příspěvků by stačily prsty jedné ruky a to jich ještě většina zmizela na žádost autorů. Podobně to myslím bude i jinde.
  • 0

#5 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 22:15

OK, díky.
  • 0

#6 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 22:22

Tady půjde o tu lidovou veselici (flame), kterou zde měli kačeři z divokého východu cca 14 dní zpět.

Zápletka byla vystavěna na motivu, že někdo chtěl helfnout s mysterkou a nepočínal si při tom nejspíš takticky (ani taktně) - pak se to zvrhlo v "anketku" "kdo je větší pablb", kterážto byla ukončena a na žádost jejího vítěze smazána adminem.

Pak naštěstí na pár dní přestalo pršet, takže zainteresovaní konečně vyrazili do terénu a byl tu klid ;) - aspoň do chvíle, než se našla díra ve stromě...
  • 0

#7 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2009 - 22:36

Ahá. No to zrovna bylo celkem kontroverzní vlákno.:D
  • 0

#8 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 11:33

PaWcz napsal/a:
Tady půjde o tu lidovou veselici (flame), kterou zde měli kačeři z divokého východu cca 14 dní zpět.

...a na žádost jejího vítěze smazána adminem.
...


No že by to byl zrovna "vítěz"... určitě vítěz ne argumentací, ale hrubou silou. Hlavně že dosáhl svého.
Ale myslím, že smazání nebylo správné.
Třeba už jen proto, že onen dotyčný potom smazal nebo přepsal svoje kontroverzní názory (a urážky), které tam byly kritizovány, čímž jakákoliv další argumentace padla, a důkazy jsou fuč.
Můžeme se tedy ptát s klasikem:

Cui bono? :D
  • 0

#9 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 12:14

PaWcz napsal/a:
Tady půjde o tu lidovou veselici (flame), kterou zde měli kačeři z divokého východu cca 14 dní zpět.

Zápletka byla vystavěna na motivu, že někdo chtěl helfnout s mysterkou a nepočínal si při tom nejspíš takticky (ani taktně) - pak se to zvrhlo v "anketku" "kdo je větší pablb", kterážto byla ukončena a na žádost jejího vítěze smazána adminem.

Pak naštěstí na pár dní přestalo pršet, takže zainteresovaní konečně vyrazili do terénu a byl tu klid ;) - aspoň do chvíle, než se našla díra ve stromě...


Vlákno jsem odstartovala já. Pokud se někdo chová jako "jistý nejmenovaný", tak musí počítat s tím, že si to lidi nenechají libit.
  • 0

#10 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 12:45

Mě by spíš zajímalo, jestli vlákno "Ztracená čísla v Pardubicích a nick Novom" existuje někde archivované. Jak už bylo řečeno, dotyčný ze sebe začal dělat oběť - svoje logy přemazal a je ostatními očerňován. Až do té doby jsem se se smazáním celého vlákna nesetkala a kdybych věděla, že tady ta možnost vůbec existuje, uložila bych si to.
  • 0

#11 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 13:02

alkes napsal/a:
Ahá. No to zrovna bylo celkem kontroverzní vlákno.:D


ja nevim, mne neprislo kontroverzni vlakno, ale dotycny Mr.No. :P jak uz pise bella, hlavne ze vsechno premazal a je chudera ocernovan :D
  • 0

#12 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 13:26

bella-donna napsal/a:
Mě by spíš zajímalo, jestli vlákno "Ztracená čísla v Pardubicích a nick Novom" existuje někde archivované.
Jak už bylo řečeno, dotyčný ze sebe začal dělat oběť - svoje logy přemazal a je ostatními očerňován.
Až do té doby jsem se se smazáním celého vlákna nesetkala a kdybych věděla, že tady ta možnost vůbec existuje, uložila bych si to.

V tom i zde odkazovaném oznámení jasně píšu, co se s tim stalo.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#13 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 13:53

Puvodne jsem se Pepy z Pocernic chtel zeptat soukromou zpravou - ale kdyz uz to vlakno tady mame:

Bylo by mozne poprosit bud o pristup k tomu puvodnimu vlaknu nebo alespon o ulozenou kopii?

Pises, zes ho presunul do verejne nepristupne sekce, smazane tedy pravdepodobne neni. Diky za odpoved.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#14 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 14:23

hplus napsal/a:

Bylo by mozne poprosit bud o pristup k tomu puvodnimu vlaknu nebo alespon o ulozenou kopii?

Pises, zes ho presunul do verejne nepristupne sekce, smazane tedy pravdepodobne neni. Diky za odpoved.


Ráda bych poprosila o to samé. Mně by stačila jen kopie mého prvního příspěvku - a to jak 20ti letý kluk "prosí" na ICQ neznámého člověka o pomoc s mysterkou.
  • 0

#15 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 14:34

Já vidím celou kauzu jako uzavřenou tím, že H+ zalogoval tím správným razítkem do toho správného logbooku :)
  • 0

#16 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 15:31

jj, Witko, Mr. No by ti dal lekci z demokracie :D:D:D
  • 0

#17 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 15:32

Witko napsal/a:
Už se na To s tím Novomem vy...e. Pepu z počernic jsem požádal Já osobně o smazání vlákna o Novomovi. Admine zablokuj i toto. Novom dostal na eventu desetinu toho co si skutečně zasloužil a nebudeme dál šťourat klackem do hovna. Pokud se to s ním bude opakovat o čemž pochybuji tak se najde jiný Hplus který ho trochu důrazněji upozorní že něco není v pořádku. Takže zdravím všechny přítomné a doufám že toto už moderátor nedopustí. Ahoj


Ahoj.
1. Tak jsem přemýšlela, kdo vlastně jsi...ale pak jsem si to dala dohromady a už se orientuju - tady jsi Witko a na gc.com Praus1976 (ano, vybavuju si Tvůj příspěvěk o třískání páskem do skříní).
2. Super, alespoň víme, kdo o to požádal. Možná jsi se o tom mohl zmínit dřív, než Novom dostal po ústech (alespoň za něco nemohl).
3. Myslíš to moc moc hezky. Hlavně jak používáš co MY budeme a MY nebudeme dělat. S dovolením bych se vyjmula z toho MY, já dělám věci sama za sebe.
4. Ze souvětí Ti ve velkém zdrhnuly čárky.
Krásné léto.B)
  • 0

#18 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 15:44

Witko napsal/a:
Už se na To s tím Novomem vy...e. Pepu z počernic jsem požádal Já osobně o smazání vlákna o Novomovi. Admine zablokuj i toto. Novom dostal na eventu desetinu toho co si skutečně zasloužil a nebudeme dál šťourat klackem do hovna. Pokud se to s ním bude opakovat o čemž pochybuji tak se najde jiný Hplus který ho trochu důrazněji upozorní že něco není v pořádku. Takže zdravím všechny přítomné a doufám že toto už moderátor nedopustí. Ahoj


Pokud dovolis, ja na svoji snad slusne a konstruktivne formulovane prosbe budu trvat.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 15:47

ja bych pro jistotu zrusil vsechno, kde se vyskytuje Novom. ....novomestska radnice, novomlynske nadrze, novomanzelska pujcka, novomestsky pivovar .... a nezabudnite tiez na web, kde sa pise o novom svete :D jeden nikdy nevi...
  • 0

#20 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 15:49

Witko napsal/a:
Už se na To s tím Novomem vy...e. Pepu z počernic jsem požádal Já osobně o smazání vlákna o Novomovi. Admine zablokuj i toto. Novom dostal na eventu desetinu toho co si skutečně zasloužil a nebudeme dál šťourat klackem do hovna. Pokud se to s ním bude opakovat o čemž pochybuji tak se najde jiný Hplus který ho trochu důrazněji upozorní že něco není v pořádku. Takže zdravím všechny přítomné a doufám že toto už moderátor nedopustí. Ahoj


Teda teď mi ještě docvaklo - že ty jsi v tom vláknu psal jako dva nicky?:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama