Přejít na obsah


Fotka

Nenalezené příspěvky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 17:06

Už se poprali? Už se poprali? ;) A kvůli geocachingu? :D:D:D OMFG Asi bych měl na ty eventy přeci jen začít jezdit... A to jsem si myslel, že novopečeného otce H+ baví už pouze občasné provokování na fóru, protože se tu (dle jeho slov) už nic moc neděje ... tak teď se dal i na event-fight? Super! :D Tak teď už jen chybí, aby se výhružky objímačů stromů o mlácení motorizovaných kačerů a ničení jejich vozidel staly skutečností ... To muselo být ale zábavné vlákno ... a je pryč ... pepo vrať ho prosíííím ;) Zase se tu nic neděje B)
  • 0

#22 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 17:22

bella-donna napsal/a:
Teda teď mi ještě docvaklo - že ty jsi v tom vláknu psal jako dva nicky?:D

zajímavé, moc zajímavé - tu debatu jsem sledoval, jmenovala se zhruba:
Ztracená čísla a nick Novom
a byla o nejmenovaném kačerovi, který se choval jako debil. Po nějaké době se do diskuze zapojil i on s vysvětlením, že jeho chování bylo v pořádku. Pak vlákno zmizelo :o
Vysvětlení jsem našel záhy: na žádost jednoho uživatele byla debata zrušena...

Již tenkrát jsem se chtěl zeptat:
je normální, aby se ztrácely vlákna, která sice nic moc nepřináší, ale jsou relativně slušná a kupodivu i k věci?

no a nyní je to tady znova, jsem zvědav jaké budou sankce nyní :|
- předem odpovím na argument, že vlákno nic nového nepřinášelo, akorát se v něm uživatelé napadali:
takových vláken tady bylo a nemizely, max. byly uzamčeny /ani to mi nepřijde normální, protože málokdy k tomu byl opravdu důvod/

to jsem zvědav, kam se to bude dál ubírat :P
  • 0

#23 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 17:35

HuntBehind napsal/a:
...

Opravdu me tesi, ze Te moje osoba tolik zajima. Je to kvuli geocachingu, nebo mas nejakou uchylku? :D (Cimz jsem se samozrejme nechtel dotknout Tve rasy, presvedceni nebo jakekoliv orientace - protoze tim bych porusil podminky tohoto fora. ;))
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#24 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 17:43

hplus napsal/a:

HuntBehind napsal/a:
...

Opravdu me tesi, ze Te moje osoba tolik zajima. Je to kvuli geocachingu, nebo mas nejakou uchylku? :D (Cimz jsem se samozrejme nechtel dotknout Tve rasy, presvedceni nebo jakekoliv orientace - protoze tim bych porusil podminky tohoto fora. ;))


Jasně že mám! B) Ještě víc než sledování flame vláken a občasné přispívání do nich by mě bavilo sledovat kačeří zápasy .. a nebo spíš ne? .. takže díky za SZ, snad mi to osvětlí tvoje pohnutky ... ;)
  • 0

#25 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2009 - 21:47

Leroj napsal/a:
no a nyní je to tady znova, jsem zvědav jaké budou sankce nyní :|
- předem odpovím na argument, že vlákno nic nového nepřinášelo, akorát se v něm uživatelé napadali:
takových vláken tady bylo a nemizely, max. byly uzamčeny /ani to mi nepřijde normální, protože málokdy k tomu byl opravdu důvod/

to jsem zvědav, kam se to bude dál ubírat :P


Asi tak nějak jsem to (sice nepřímo ;)) myslel i já. Případné uzamčení - budiž, ale že rovnou to vlákno zmizí, tsss, tsss. :o
  • 0

#26 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2009 - 6:01

Přátelé, kamarádi, už mě tahle kauza nebaví a myslím, že by bylo dobré už za ní konečně udělat tlustou čáru. Mějme na paměti, že geocaching je primárně HRA, které se účastní lidé, které hra baví. Myslím si, že tato dimenze vzájemnho osočování, obviňování a pak následného zjišťování, kdo kdy co napsal, či jak to myslel, sem prostě nepatří. Tato hra je otevřená všem čili kdo do ní vstoupí, může svobodně vyjádřit svůj názor. ALE, vždy se najde někdo, kdo vybočí z řady tím, že začne zbytečně věci kritizovat, nebo začne masivně zakládat keše. Musí se pak objevit někdo, kdo (podle mě, nejlépe privátní cestou) kešerovi či zakladateli řekne "neměl bys to s tou kritikou přehánět" nebo "myslíš si, že 25 pomníků bude kešery bavit?"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama