Přejít na obsah


Fotka

Pocket Queries - Limit approaching


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
542 odpovědí na toto téma

#21 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 20:55

Jasne ze to jde do GG doprogramovat.
  • 0

#22 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:04

To se mi líbí, rád se k vám přidám.
  • 0

#23 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:16

Tak k tomuhle bych se taky přidal. Není nad to mít byť jen tu možnost stahnout celou ČR, přeci jen nikdo nikdy neví kam pojede :) 1-2 PQ by nebyl problém
  • 0

#24 djw

djw

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 21:32

zdar, jsem absolutne pro. muzu sazet viic PQ. na gmailu je schranka jako blazen, i kdyz budu mesic na vylete a nebudu mazat, schranka se mi nezaplni... jen jsem trochu lama, takze budu potrebovat polopatickeee instrukce jak a co. pq nastavit umim, ty uploady atp, to je pro mne zatim nejasneeee
  • 0

#25 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:28

Taky se rád připojím. Jeden problém bych viděl v tom, že se ty datumové rozsahy pořád mění a musí se měnit i nastavení PQ. Když nás ale bude hodně (a vypadá to že asi jo), nejspíš by šlo nastavit PQ po menších kouscích.
  • 0

#26 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:29

semik75 napsal/a:
Super! Behem zitrka to pripravim a obeslu vas. Rozbaleni a vystaveni na HTTP/FTP neni problem, jen budu muset nejak vymyslet rizeni pristupu. Anonymne to nechci provozovat, to snad jen v pripadech kdy by to GC.COM zase lehlo. Sam pro sebe mam takovy rozbalovatko, slucovatko a sekatko po krajich uz nasazeny, tak ho jen trosku zcivilizuju. Pro me to uz takhle nejak chodi, ale jsem rad ze se vyresi limit a taky ze se zrychli update. ;)

Zajemcum muzu ty maily nechat preposilat bezezmeny, tahle alternativa je dokonce jednodusi. Tak tedy zitra.


pošli mi prosím vše podstatné na vaclavbrozek(zavinac)polerok.cz bo odlétám směr Londýn, tak ať se můžu účastnit. Díky
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#27 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 22:32

Tak ono by nebylo od věci, kdyby se dalo ty PQ spojit do jednoho a lítal by někde na FTP aktuální "ALL ČR" v jednom....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#28 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 4:47

Ahojky, To se mi libi, taky bych se rad k vám pripojil 1-2 PQ.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#29 Lidoop-2694

Lidoop-2694

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 7:16

Take hlasim zajem ucastnit se, samozrejme za podminky, ze to nejde proti GS, coz pokud budou vsichni zainteresovani PM, tak by snad nemelo ...
  • 0
Hop a byl tu Lidoop!
http://www.veselakavarna.cz/

#30 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 8:27

Samozřejmě za podmínky, že na listu budou jen PM.
  • 0

#31 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 8:38

Klidně taky nabízím 2PQ k dispozici pro tuto věc, také předpokládám že k databázi by měli mít přístup jen PM (zejména ti co do ní budou přispívat).
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#32 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:32

rovněž bych se připojil. Je opravdu zbytečné, aby všichni stahovali vše. Nabízím 4 PQ.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#33 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 9:44

Trosku to vypada, jako ze se tu vymysli uz vymyslene - ovsem ne kazdeho to predtim napadlo troubit verejne do sveta :) Jestli muzu prispet s trochou rad, tak bych "organizatorovi" poradil par veci: - Pridel PQ tak, abys tam mel rezervu (jedna-dve navic se ztrati) - protoze pokud to rozdelis x lidem a ty budes porad obepisovat, at to posunou tak a tak a pak to kontrolovat, tak se z toho za chvili zblaznis :) - Doporucuju se s lidma, kterym PQ pridelis, znat nebo aspon byt v castym kontaktu. Co budes delat, az Ti 5 PQ neprijde? - Fakt chces kazdodenni aktualizaci? Mne osobne staci aktualizace cely republiky jednou tydne, rekneme ve ctvrtek :) a krom toho si delam castejsi aktualizace nejblizsich 500 nenalezenych od HC.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#34 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:29

hplus napsal/a:

- Fakt chces kazdodenni aktualizaci cele CR?


tak tomu rikam superzavislost na aktualnich datech :D
  • 0

#35 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 10:33

Tak ja to beru tak, ze se to v diskuzi nadhodilo - ne ze by to nebylo mozny, ale podle me je to zbytecny. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#36 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 11:43

No pokud se nás najde asi 30 a podaří se udělat ten automat na přijímání mailů a upravit GeoGet, tak je to v pohodě. Rozdělíme ČR po 450 keších s drobnými přesahy (to jest od uvedeného data do roku 2100), každý den dorazí 30PQ, automat to rozbalí do nějakého úložiště a vždy bude aktuální "snapshot" starý max. 1 den ... A své databáze v GeoGetu GSAKu apod. ať si každý aktualizuje jak často uzná za vhodné. Přístup do úložiště buď za příspěvek v podobě PQ, nebo jinou hodnotu... :D
  • 0

#37 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 12:26

Nemam problem nabidnout cast svych PQ Jen mam nejasnost: v PQ jsou i mnou nalezene --> tyto se dostanou i k vam - nerozhodi to nalezene v GG/GSAK?
  • 0

#38 Zoidie

Zoidie

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 12:29

připadá mi to jako rozumná aktivita a jsem pro. Pokud se bude sdílet jenom mezi PM tak myslím nevznikne ani groundspeaku žádná škoda.
  • 0

#39 M@gic

M@gic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 12:32

bobrb napsal/a:
Nemam problem nabidnout cast svych PQ

Jen mam nejasnost: v PQ jsou i mnou nalezene --> tyto se dostanou i k vam - nerozhodi to nalezene v GG/GSAK?


No budes si musiet vzdy pouzit global replace. Teda v GSAK, ako je na tom GG to neviem.
Osobne by som radsej prijal dotiahnute kraje, aktualne data by mi stacili A a S. Ostatok povedzme rucne raz za 2 mesiace. Lenze to by sa muselo spravit tak, ze vsetky kese ten kraj budu mat a to zda sa nebude (leda zeby som prehliadol nejaky ten update).

Takze summa summarum tiez sa rad pridam. :)
  • 0

#40 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 12:36

Tohle pocinani je v rozporu licenci kterou GS na PQ ma. Osobne s timhle porusenim pravidel problem nemam, nechci se v tom ani nimrat ale asi musim upozornit na jiste riziko. Sankce tam uvedeny nejsou, ale zablokovani PQ nebo celeho uctu zni docela neprijemne. Vic udelat nemohou, ale tohle by bolelo vic nez dost. :( Kdyz se dohodne 20-30 lidi, tak opravdu nejsme zajimava skupina. Uvidime. Prijde mi to vyznamne ohleduplnejsi nez to stahovat pres HTTP. Ale... Pristup bude pouze pro participujici ucastniky. Kazdy dostane sve heslo a kdyz prestanou chodit PQ tak se i heslo zablokuje. PQ delene podle datumu se myslim ohou akorat zmensovat. K tolika de-archivacim snad nedochazi. Takze pri rozdeleni vychazim ze zdejsiho doporuceneho rozdeleni. Zkusil jsem par prvnich vyklikat a vychazi to takhle: 2001-06-01-2005-06-03 495 2005-06-04-2006-03-05 487 2006-03-06-2006-06-22 493 2006-06-22-2006-09-02 487 2006-06-22-2006-09-02 487 2006-09-03-2006-11-15 497 2006-11-15-2007-02-19 490 2007-02-20-2007-04-19 493 2007-04-20-2007-06-02 486 2007-06-03-2007-07-27 483 Technicky to bude poresene tak, ze se PQ budou posilat na specielni emaily (pro kazdeho vlastni) ktere budou dopadat na muj server a tam se rozbali ten prilozeny zip a hodi na hromadu vstupnich dat. Vstupni data se budou odmazavat se zpozdenim, takze kdyz nekdo odpadne, tak bude cas ho nahradit. Protoze tam budou lezet starsi PQ. Take se nabizi prekryvy mezi ucastniky. Vstupni data se pak nactou a slouci do jedineho velkeho fajlu. Ten se nasledne zase rozseka podle kraju a podle typu kesek. Ja totiz prevazne stojim o to mit v mobilu tradicky a earthky. Ty ostatni zridka kdy podnikam bez domaci pripravy. Taktez asi budu odfiltrovavat kesky s obtiznosti vetsi nez 4.5 protoze ty nedam. Dal si pripravuju trosku zjednoduseny PQ pro TrekBuddyho (predevsim odstraneny HTML). Moznosti je asi vic, uvidime koho co bude zajimat. Pochopitelne budou k dispozici i kompletni data bez jakychkoliv filtru. No a jestli je to uchylka mit tak aktualni data? No to urcite je! :) Ale ono uz se mi parkrat stalo ze owner podrazdene reagoval na hledani disablovane kesky. S aktualnejsimi daty se tohle riziko snizi. A potom zajima me to jako experiment. Ted uz chodi postovni server, rozbalovani ZIPu a publikovani na HTTPS web. Slucovani a rozsekani by mohlo byt zitra. Hlavne potrebuju vsechny data i kdyz jako demo to co jsem tam poslal uz staci. Pozdeji odpoledne rozeslu osobni instrukce. Vsem na kteri projevili zajem.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama