Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon 3.13 Beta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
52 odpovědí na toto téma

#41 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 15:58

A musíš mu dát manuální režim, jinak si to udělá podle svého ;)
  • 0

#42 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 12 srpen 2009 - 18:47

POI.cz umí generovat GPX soubory, které již mají upozoňování v sobě. Pokud si to tedy nastavíš na POI.cz.
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#43 household

household

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 19:10

Funguje v Oregone Firmware 3.13 upozornenie na POI ? Zatiaľ túto funkciu nepodporoval ani 3.10 Final.
  • 0

#44 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 19:16

U 3.10 mi to normálně fungovalo a 3.13 se také celkem snažila. Akorát že 3.13 mi každou chvíli exnula kvůli samotným POI, jak sis asi už všiml v předchozích příspěvcích ;)
  • 0

#45 household

household

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 12 srpen 2009 - 19:58

Funguje už som to nahodil a testoval. dík za info. Teraz budem sledovať, či mi začne blbnúť. Budem informovať. ;) Je ale zaujímavé, že v 3.10 final mi to nešlo. Až teraz po update na 3.13b Možno som len robil niečo zle :(
  • 0

#46 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 8:51

Co ja vim, tak upozorneni na POI funguje porad ve vsech dosavadnic verzich FW, pouzivam to na radary.
  • 0

#47 household

household

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 10:29

Teraz mi to už funguje. Do teraz mi to naozaj nefungovalo. Zatiaľ neexnula ani raz ;) Využíval som to na radary v 60Csx ale keď som kúpil Oregon tak to nefungovalo. Skúšal som možné aj nemožné. Všetky možné formáty a všetky možné názvy, finty a nič. Už mi je to jasné čo kus to originál :D
  • 0

#48 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2009 - 23:21

Mne GPS funguje bez problemu, jen mne nedokaze nahrat pres POI Loader gpx soubor se vsema keskama CR a SK, ackoliv v predchozich verzich vsechno fungovalo na jednicku. Ted jsem bez kesi, protoze POI Loader pri importu POI hlasi, ze gpx soubor je neplatny. Co s tim? Dela vam to taky?
  • 0

#49 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 8:51

Taky mi to udělalo, po dříve funkčním exportu z GSAK. Hláška chyba na prvním řádku souboru tradicional.gpx. Tam samozřejmě nebyla. Přejmenoval jsem na XML a otevřel v prohlížeči. Tam vypadla chyba syntaxe. Byly to lomené závorka v názvu kešky. Smazal jsem v PSpadu a Poiloader to nahrál do Oregona. Pak jsem tyto kešky našel v GSAKu přejmenoval a zablokoval. Není to ale řešení. Neví někdo o makru, které by ten GPX projelo a opravilo?
  • 0

#50 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 13:56

Hodne jednoducha otazka - takze uz se tesim na odpovedi lisici se o 180 stupnu :D Koukal jsem do sveho Oregonu - a je tam verze SW 2.90 - ta, co tam byla, kdyz jsem ho kupoval. Oregon nezlobi, nezasekava se, nevypina se (krome toho, kdyz mu do mapy pichnu spendlik a prilis rychle mapou "roluji"), funguji WHERIGO - jeste ani jednou behem nich nespadl... Proste nemam zadne pripominky. Lakalo by me jenom zvyseni presnosti. Nepouzivam prakticky zade GSAKY, geogety a nic podobneho - nahravam do Oregonu PQ tak, jak chodi z GC.com. Jako autonavigaci ho skoro nepouzivam, na to mam v aute Tom-Tom. A ted ta slibena otazka: mam nejaky duvod, proc delat Up-Grade SW? A pokud ano, jakou verzi byste mi doporucili? Nestojim o to, mit betu nejnovejsi verze s tim, ze mi Oregon 99 x spadne pri jednoduchem lovu na tradicky. Nebo ze mi bude zamrzat Wherigo.
  • 0

#51 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 15:46

werg napsal/a:
Hodne jednoducha otazka - takze uz se tesim na odpovedi lisici se o 180 stupnu :D
Koukal jsem do sveho Oregonu - a je tam verze SW 2.90 - ta, co tam byla, kdyz jsem ho kupoval. Oregon nezlobi, nezasekava se, nevypina se (krome toho, kdyz mu do mapy pichnu spendlik a prilis rychle mapou "roluji"), funguji WHERIGO - jeste ani jednou behem nich nespadl... Proste nemam zadne pripominky. Lakalo by me jenom zvyseni presnosti. Nepouzivam prakticky zade GSAKY, geogety a nic podobneho - nahravam do Oregonu PQ tak, jak chodi z GC.com. Jako autonavigaci ho skoro nepouzivam, na to mam v aute Tom-Tom.
A ted ta slibena otazka: mam nejaky duvod, proc delat Up-Grade SW? A pokud ano, jakou verzi byste mi doporucili? Nestojim o to, mit betu nejnovejsi verze s tim, ze mi Oregon 99 x spadne pri jednoduchem lovu na tradicky. Nebo ze mi bude zamrzat Wherigo.


...já bych ti doporučil nedělat s tím vůbec nic - stejně nic co je navíc v nových verzích nepotřebuješ, takže zůstaň s tím co máš když si spokojený :D
...v opačné případě pokud nechceš testovat betu, tak použij webupdater a ten ti sám nabídne co je pro tebe nejlepší ;)
  • 0

#52 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 22:06

Sally&eL napsal/a:

werg napsal/a:
Hodne jednoducha otazka - takze uz se tesim na odpovedi lisici se o 180 stupnu :D
Koukal jsem do sveho Oregonu - a je tam verze SW 2.90 - ta, co tam byla, kdyz jsem ho kupoval. Oregon nezlobi, nezasekava se, nevypina se (krome toho, kdyz mu do mapy pichnu spendlik a prilis rychle mapou "roluji"), funguji WHERIGO - jeste ani jednou behem nich nespadl... Proste nemam zadne pripominky. Lakalo by me jenom zvyseni presnosti. Nepouzivam prakticky zade GSAKY, geogety a nic podobneho - nahravam do Oregonu PQ tak, jak chodi z GC.com. Jako autonavigaci ho skoro nepouzivam, na to mam v aute Tom-Tom.
A ted ta slibena otazka: mam nejaky duvod, proc delat Up-Grade SW? A pokud ano, jakou verzi byste mi doporucili? Nestojim o to, mit betu nejnovejsi verze s tim, ze mi Oregon 99 x spadne pri jednoduchem lovu na tradicky. Nebo ze mi bude zamrzat Wherigo.


...já bych ti doporučil nedělat s tím vůbec nic - stejně nic co je navíc v nových verzích nepotřebuješ, takže zůstaň s tím co máš když si spokojený :D
...v opačné případě pokud nechceš testovat betu, tak použij webupdater a ten ti sám nabídne co je pro tebe nejlepší ;)


Ahojky,
Souhlasim s predeslym nazorem. Jsem toho nazoru jak popisujes jen s tim rozdilem ze jsem si nainstaloval posledni funkcni verzi 3.10.a nemam zadne problemy. Netvrdim ze ze mi obcas nesekne, sekne ale staci vypnout a znova zapnout a jede v pohode dal. vratil jsem se zrovna ze Sumavy, kde jsme odlovili kolem 40 kesek a nebyl s navigaci problem. Vis jak se to rika cim vic se do ho-na picha, tim vic smrdi. Tak do toho zbytecne nevrtej neb si zadelas na problemy.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#53 hupik

hupik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2009 - 22:13

S verzí 3.13 jsem spokojen, ale všiml jsem si, že některé mapové POI se mi zobrazují dvakrát. Je to tím, že v Atlasu a v TOPO 3 jsou některé POI, které se liší jen formátem tel. čísla. Aktivní mám vždy jen jednu mapu, ale POI se zobrazují z obou. Neni to chyba?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama