Přejít na obsah


Fotka

server pro vsechny ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#1 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 28 September 2009 - 19:44

cz.nemo napsal/a:
Několik Crystal Compass Rose Geocoinů mám na

*** reklama, admin ***

Jsou skleněné a ručně leštěné, tak ani cena není nejmenší...


Koukam, ze sou tady admini celkem SOLIDNI ?!!!!!
Kdyz se tady zminim, ze neco mame, tak nam to tady smazou a nedej boze, ze se zminime, ze mame obchod v Praze, tak nas rovnou na nekolik dni bloknou.:(
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#2 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 28 September 2009 - 22:42

Díky za info, mohl bych na profil, kde je ten obchod v Praze? Nevím, jestli to zvládnu tady, než to někdo smázne ;). Díky
  • 0

#3 choze

choze

    Advanced Member

  • Administrators
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 5:35

ty, ty, ty: Nemám čas ani kapacitu číst všechny příspěvky. Pokud mi chceš pomoct, můžeš být moderátor...
  • 0
Vložený obrázek Vložený obrázek

#4 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 6:45

choze napsal/a:
ty, ty, ty: Nemám čas ani kapacitu číst všechny příspěvky. Pokud mi chceš pomoct, můžeš být moderátor...


Hm, dobrej napad. Ze by jako jede z obchodu chranil "cistotu" fora a mazal ostatnim linky? To je snad jeste lepsi nez kdyz komercni firmy hlidaji dodrzovani rychlosti! :@

Choze, jako admini by jste konecne meli procitnout. Takhle brutalni cenzuru nedelaji na zadnym jinym foru co znam. Venujte svuj cas necemu jinemu, necemu na cem se da vydelavat takhle akorat bojujete s vetrnymi mlyny.

Osobne pouzivam veskery dostupny technicky prostredky abych reklamu eliminioval. Sorry, ale na me proste takhle nemate narok vydelat. Kdyz neco schanim pouziju google. Sem chodim pokecat a ne cumet na bilboardy. Ty si uzivam dostacene kdyz jsem venku na ulici.

Misto reklamy ocenuju ale osobni zkusenost a jednani s lidmi co je tahle hra bavi. Takze kdyz bych se zeptal kde sezenu coin, obchodnik rekne "mam ho tady" tak v tom nevidim zadny problem a kdyz bude mit rozumnou cenu tak u nej rad nakoupim. Pokud se chova slusne a svymi prispevky forum jentak netapetuje, ale pise to na spravna mista tak je to naprosto ok. Za to tvoje mazani chapu jako buzeraci.

Nech obchodniky na pokoji, pripadne jim do popisku co se zobrazi u jeho jmena dej odkaz na jeho web, razem bude jasny o koho se jedna. Nemel bych problem poslat rocne treba 200 na provoz zdejsiho webu. Domnivam se ze by se nas mohlo najit vic. Zkuste to, bude to sice kapku pruda zprocesit ale furt z toho bude vic nez kdyz nesmyslne prudite a mazete linky. :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#5 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 7:02

tak jsem chtěl napsat to samé jako semik75, pak jsem si to rozmyslel a tak se k tomu alespoň přihlásim. Snad na všech fórech kde se pohybuju jsou běžné vlákna s radami kde co nakoupit, který obchod je spolehlivý, levný, špatný, případně vlákna o slevách, akcích atd. Samozřejmě by to neměli psát majitelé/prodavači a je pravda, že se to moderátorům vcelku všude daří uhlídat. Nedávno tady byl aspoň seznam shopů, ovšem teď když jsem něco sháněl tak jsem dokonce povypínal antireklamní ochrany a nic jsem nenašel :| O těch příspěvcích na provoz se tady již psalo. ale nějak to neprošlo a tak byla zvolena tato varianta...
  • 0

#6 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 7:27

Jsem moderátorem na jednom velkém diskuzním fóru o počítačích a tam se též netoleruje žádný warez a reklamy. Má to své opodstatnění, které ale vy obyčejní uživatelé prostě nedokážete pochopit... Máte-li chuť si předávat odkazy na shopy, použijte pro to SZ a nikdo vaše příspěvky nebude moderovat.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#7 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 7:33

semik75 napsal/a:
Nech obchodniky na pokoji...


Leroj napsal/a:
Samozřejmě by to neměli psát majitelé/prodavači a je pravda, že se to moderátorům vcelku všude daří uhlída
O těch příspěvcích na provoz se tady již psalo. ale nějak to neprošlo a tak byla zvolena tato varianta...

Tak jeden chce nechat obchodníky na pokoji, druhý píše, že by obchodníci reklamu psát neměli. Když Choze smaže sebereklamu obchodníkovi, ozve se obchodník, že někdo píše zkušenost s nějakým jiným obchodem a že je to taky reklama a že by to mělo jít jako pryč. Nakonec je admin vždycky ten špatný, bez ohledu na to, co udělá.

Snažit se tady na tom serveru dělat něco kolektivně je předem odsouzeno k nezdaru. Tady se nedaří ani vybrat fotky na jeden kalendář. Pokoušet se vybírat pravidelně na provoz mi připadá naprosto zcestné. Jediný co by z toho vzniklo by byly sáhodlouhý diskuze, že je to špatně a že to má být jinak.
Navíc je mnohem jednodušší řešit jeden vztah se zadavatelem reklamy, než se dohadovat s 50 lidma, co maj odlišné představy, jak to má fungovat a kteří si myslí, že si za svých padesát mají právo nabrnkat co se líbí zrovna jim.
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#8 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 7:53

Ahoj, me samotnyho jako obchodnika taky stve ze tu nemuzu mit reklamu, ale snazim se to nejak prekousnout. Vim, reklama zdarma je jednoducha a neni hezke kdyz je tu reklama na kazdem kroku, ale co nadelam. Ohledne SZ, je to pravda, ale kdyz si vzpomenu na jedno vlakno, kde jsem kazdymu psal ze mam obchod tak mi to prislo ze posilam spam a oni se kvuli tomu jen z principu neobrati an me a nakoupi jinde. Velice bych uvitel moznost odkazu jak bylo v minulosti Seznam obchodu
  • 0
Dartanan

#9 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 8:16

mike007cz napsal/a:
Jsem moderátorem na jednom velkém diskuzním fóru o počítačích a tam se též netoleruje žádný warez a reklamy. Má to své opodstatnění, které ale vy obyčejní uživatelé prostě nedokážete pochopit...

Máte-li chuť si předávat odkazy na shopy, použijte pro to SZ a nikdo vaše příspěvky nebude moderovat.

Hele, smaz si tu reklamu na svuj server z podpisu, jo? Nez Te nahlasim adminum, aby Te blokli. Ma to sve opodstateni, ktery asi jako "nebeznej" uzivatel proste nedokazes pochopit...
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#10 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 8:41

hplus: Jedná se o mé osobní stránky, nikoliv o komerční server. Nic tam neprodávám, tudíž nechápu proč se do mě opíráš...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#11 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 9:14

A nešlo by, prosím, udělat jedno téma ve fóru pro obchodníky? Ať tam do sebe buší reklamou. Třeba takový komerční boj přinese slevnění. :D
  • 0

#12 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 9:59

tato narazka nebyla ohledne reklamy, ale muj vykrik do tmy.:o V tu chvili, kdyz jsem to videl me napadlo, ze snad postihuji jen nas.:@ Chapu, ze se neda vse kontrolovat a ani vam to nezavidim, jenom si myslim, ze pokud nekdo neco hleda a ja (nebo kdokoli jiny), mu napise, kde to sehnat neni nic tak katastrofalniho.;) Kdyz bych chtel na teto hre tvrde vydelavat, tak bych si stoprocentne zde i jinde zaplatil reklamu a upravil dle toho ceny. Mate pravdu, ze by se to mohlo resit pres SZ, ale zese by se tady nemelo co resit. :D:D:D
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#13 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 10:19

mike007cz napsal/a:
hplus: Jedná se o mé osobní stránky, nikoliv o komerční server. Nic tam neprodávám, tudíž nechápu proč se do mě opíráš...

Co ja vim - reklama je reklama, i na nekomercni server. Pokud budu prodavat coiny za nakupku z Ameriky, tak reklamu mit muzu?

A opiram se do Tebe systemem "Jak se do lesa vola..." :P
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#14 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 10:31

hplus: v tom případě bys neměl odkazovat svým statusbarem na svůj profil na GC.com, protože odkazovat na jakoukoliv jinou stránku je dle tebe reklama :D Chlape, vzpamatuj se.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#15 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 10:33

Chápu názor adminů, po příspěvku ty,ty,ty & familly jsem odkazy ze svého příspěvku sám odstranil, tak je zbytečné to tu dál rozvádět. Je těžké stanovit hranici, kde už to je reklama a kde jenom doporučení a admini zvolili nulovou toleranci. Když budou mazat poctivě všechno je to spravedlivé a já proti tomu nic nemám. Je to jejich server a já si na svém serveru a svých stránkách taky vládnu jak uznám za vhodné.
  • 0

#16 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1483 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 10:54

mike007cz napsal/a:
hplus: v tom případě bys neměl odkazovat svým statusbarem na svůj profil na GC.com, protože odkazovat na jakoukoliv jinou stránku je dle tebe reklama :D Chlape, vzpamatuj se.

Tohle je server o geocachingu, ne o bastleni. Myslim, ze odkaz na to, kde se da koupit mince je tady min off-topic, nez Tvuj odkaz.

Ale to jen tak na okraj - abys videl, ze kdyz zbytecne prudis (Tvuj puvodni prispevek v tomhle vlakne), tak se to da otocit i proti Tobe. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#17 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 11:29

hplus: ale já odkaz na své stránky nikomu nenutím - odkaz není v příspěvku, ale v osobním podpisu, tak nechápu proč se do mě stále opíráš. Kdyby se jednalo o reklamu, tak mi admini odkaz vymažou, a to samé udělají dalším uživatelům, kteří tu zde též odkazují na své osobní stránky. Měl bys pochopit rozdíl odkazovat na komerční stránky a odkazovat na nekomerční, tzv. neziskový web. Není reklama jako reklama. Napsal jsem svůj názor na zveřejňování reklam v příspěvcích a to je vše. Jenom ty jseš z toho celej vyplesklej, že se na fóru musí dodržovat pravidla.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#18 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 985 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 12:28

A pokud se zeptam na obchod kde koupit nejakou mici, baterku, proste cokoli k GC, nikdo mi na to nemuze odpovedet a to poslanim linku? Jsem treba uplna lama G****E.C*M (reklama na vyhledavac), E**Y.C*M (zase reklama), S****M.C* (zase reklama), D*********E.C*M (sorry, reklama), A***O.C* (ufff, reklama) a podobne mi nic nerika a chci refence, to mi to nikdo nemuze napsat? Navic to pouziji i dalsi a zdrava konkurence je dobra vec. Nebo proste tato totalitni sit ma jen dalsi totalitni server? Proste neco hledam, nekdo mi poradi, jsem rad. Je jen na mne, zda-li to pouziju ci ne. Ja jsem rad, ze tu link byl, nemel jsem sajna o nejakych techto sklenenych mincich. To je i trestne dat jsem odkaz na obrazek na dannem servru? Vzdyt v nem je cesta k servru. Bude take smazan? Prijde mi to jako SUPER FLAME a ja se tu chci dozvedet a podelit o zkusenosti. Ne plkat jestli tu ma neco byt ci ne, to je pak lepsi odhlasit se a zapomenout na stranky servru G*******G.C* (reklama sama na sebe!!!) a udelat jiny sw s "SVOBODNYM" forem pro vsechny normalni. Aneb, ja jsem letadlo, jenom vsichni jsou bagr. Prosim o zamknuti FLAME, vytvoreni komercni sekce - kdo bude chtit nahledne, nebo zmenu pristupu. Jsme predci jenom vsichni, az na mne, bagr!
  • 0

#19 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2623 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 13:13

wtf?
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#20 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 29 September 2009 - 13:18

Reklama v příspěvcích by měla být blokovaná tehdy, pokud konkuruje reklamě placené. Protože ten, kdo zaplatil, má právo na určitou ochranu před tím, kdo nezaplatil. Tomu rozumím.
Rozumím taky tomu, když se blokuje někdo, kdo soustavně vkládá vlastní reklamu do příspěvků (Když ji chce, ať si zaplatí).
Ale mazat úplně všechny odkazy, včetně ad hoc odpovědí na dotaz "kde koupím XY", mi opravdu připadá velmi extrémní (ale pro adminy pohodlné - mazat bez přemýšlení je jednodušší, než se rozhodovat).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama