Přejít na obsah


Fotka

Zná někdo uživatele lorettaf


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#1 Tamila

Tamila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 20:19

Neznáte někdo uživatele lorettaf Delší dobu má u sebe můj GC jako dalších 20 a má pouze 3 kešky v Liberci. Na email neodpovídá. Mrkněte na jeho profil jestli nemá i váš GC.
  • 0

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 21:05

Jestli Ti muzu poradit - uprav si nazev vlakna tak, aby vsichni rovnou videli, koho maji znat - lip si toho vsimnou ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 21:39

Tamila napsal/a:
Neznáte někdo uživatele lorettaf Delší dobu má u sebe můj GC jako dalších 20 a má pouze 3 kešky v Liberci. Na email neodpovídá. Mrkněte na jeho profil jestli nemá i váš GC.


Zvláštní je,, že vyzvedává coiny i z docela těžkých mysterek, které nemá ani odlovené.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 21:48

zajimave ze skoro vsechny logoval 2.10.2009
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#5 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 23:42

Zápis z TB2GAZP Nadherna. V hospode nam za jeji ukazani venovali bramboracky. Diky Zápis z GC14N0N September 7 by lorettaf (3 found) Tak konecne se dostavam k netu. Kamarad me uvedl do taju geocachingu a tak po roce mam vlastni ucet :) O teto kesce vim dele, tak je ma prvni. Diky OuT : TB Venetia Dva TB [tb]TB29PQ8[/tb] a [tb]TB27HB2[/tb] které prošli jeho rukama poslal dál. Napadá mě proč by je zapisoval,kdyby je chtěl stopit. I když být zaregistrovaný pod nic na první pohled neříkající přezdívkou dává člověku taky dost anonymity. Tady jsou keše a data kdy byly coiny dány či viděny v keši 9/28/2009 TBYGA9 krypto_II GC1840P 9/27/2009 TB1TQ4X Lovecky zamecek nad Libercem GC1AA5A 9/27/2009 TB2VR1Z Kostel sv. Antonina Paduanskeho GC1W0KM 9/24/2009 TB1A1D5 Kostel sv. Antonina Paduanskeho GC1W0KM 9/24/2009 TB2056B Mesni skala GC1W21R 9/23/2009 TB1EXGE Práce pro Colomba / Task for Colombo 9/20/2009 TB1G8AR Jezdec / The Rider 9/20/2009 TB2V6TZ Kes pro chlapecky / Cache for boys 9/16/2009 TB2MFBK Hanychovský kostel - The Church in Hanychov 9/15/2009 TB1ZWT2 sudoku cache 9/14/2009 TB20V0E Liberecka ZOO 9/12/2009 TB2F00N Kaplicka sv. Vavrince v Pilinkove 9/12/2009 TB2QWWM Práce pro Colomba / Task for Colombo 9/12/2009 TB1WK64 Kaple Milire 9/6/2009 TBNVAJ Koupaliste v Katerinkach 9/6/2009 TB312VN Island 9/5/2009 TB2M9V1 Mravenci vyhlidka/Formic vista 9/5/2009 TB2GAZP Tajemstvi za cihlou/The secret behind a brick 9/1/2009 TB2M92Z FC Slovan Liberec
  • 0

#6 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2009 - 23:50

To vypadá, že nesbírá jen ikonky v profuilu :(
  • 0

#7 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 1:08

To si ten magor snad dela prd.l. Zapise ... a uz to nevypusti. To je jasny priklad zlodejske svine. Jo kamarad ho zasvetil do GC, ale on si z toho bere jen ty coiny. Rozepsal bych se vice, ale admini by mi to asi smazali. :@:@:@ Nejspis si mysli, ze v teto hre vyhrava ten, kdo posbira vice coinu (a necha si je). Chtelo by to vice smajliku, zadny z tech co tu jsou se k tomuto vlaknu nehodi. :(
  • 0

#8 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 11:48

Mozna vim kdo to je. Zhruba pred mesicem jsem JI potkal v hospode u Jelena. Byla tam jeste s nekolika mladiky a vsem ukazovala prave onu minci Tamily (coz je shodou okolnosti kolega z byvaleho zamestnani, a take jsem mu to psal. Zdravim Milane :-)) Pak jsme se jeste o GC bavili, preci jen jsem jeste nemel moc znalosti o GC, sice jsem o nem vedel uz hodne dlouho, protoze nekolik kesi je u pomnicku, ktere mam v udrzbe uz hodne let. Ale registroval jsem se az nedavno. Urcite jsme se bavili, ze se chystame na Island, ponevadz je to misto meho mladi ... A ona o nem chtela vedet, jak se tam dostat. A koukam ze ho ma v seznamu Geocoinu. Znam jedno co s ni sedel u stolu a zkusim zjistit vice.
  • 0

#9 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2009 - 13:33

Možná v tom není zlý úmysl, ale jen neznalost. Slečna se někde dostala k papíru se seznamem mincí z nějakého eventu a nikdo ji nepoučil, že má použít "discovered". :D
  • 0

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 8:55

Mafi5bj napsal/a:
Možná v tom není zlý úmysl, ale jen neznalost. Slečna se někde dostala k papíru se seznamem mincí z nějakého eventu a nikdo ji nepoučil, že má použít "discovered". :D


Asi tezko, kdyz ma u vseho retrieved from... a ruzne kese. A jestli nereaguje ani na emaily, tak to tim jen potvrzuje. Proste se ji libi. A nasla je, tak jsou preci jeji. Nejspis to vymenila za nejaky kinder srot.
  • 0

#11 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 9:05

Náhoda či omyl u tolika mincí to asi nebude. Navíc některé texty jejích logů jasně říkají že ví o co jde. Měla by dostat pár pořádných facek, zlodějka. BTW: jen letmým pohledem ohodnoceno, zatím nakradla v hodnotě cca 10 tisíc
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#12 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 10:16

Prave jsem obdrzel zpravu od onoho spoluhodujiciho. Tak uz asi vim o o co jde .. Slecna se jmenuje Lenka, je ji 22let a studuje v Praze biologii. GS zna dobre, protoze jeji byvaly pritel je dlouholety hrac GS. A to je ten problem, pritel ji opustil a odstehoval se k jine slecne. Tak se ona nejdrive chtela sama zapojit do GS jako kacerka, pak nasla minci a pak dalsi ... asi se chtela takto mstit. Pry je nechtela ukrast, jen si tak pohrat a pak je vsechny vlozit do jedny kese a bavit se u toho. Ted ji ale zacala skola a tak ji to prestalo bavit a coiny zalogovala. Pry je v tydnu vlozi vsechny nekam do kese a da vedet ...
  • 0

#13 Tamila

Tamila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 12:44

Zdravím a dík za info Jirko. Doufám i za ostatní že splní slovo a někam je vloží. Jestli to bude do jedné keše tak tam bude dost narváno.:D
  • 0

#14 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 15:04

Ahoj Milane (& spol.), Ted uz je asi nezapre. A snad to neni tak zla divcina. Jen nevi jak to bude casove kvuli skole. Jeste je moznost, ze bych je dnes vyzvedl, nez odjede do Prahy .... a pak je postupne rozpoustel do kesek v okoli ....
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#15 Tamila

Tamila

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 16:05

To bych ti byl vděčen kdybys to od ní získal. Tu moji stovku Tamila pro tu bych si k tobě přijel. Případně s ostatními mincemi bych pomohl je roznést.
  • 0

#16 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 16:27

trotakcz napsal/a:
Ahoj Milane (& spol.),
Ted uz je asi nezapre. A snad to neni tak zla divcina. Jen nevi jak to bude casove kvuli skole. Jeste je moznost, ze bych je dnes vyzvedl, nez odjede do Prahy .... a pak je postupne rozpoustel do kesek v okoli ....


Za týden je event, co nerozpustíš, tak vezmi tam ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#17 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 18:33

Mam je ... a asi i nektere navic (cca 3-5). Co ted dal ?? Docela rad bych je prohnal mym profilem, kdyz uz jsem musel vylizt z baraku, dojet pro ne a jeste zmoknout :-)) Docela pekne pokoukani ...

http://trotak.tym.cz/mince.jpg
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#18 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 18:54

Opravdu moc pěkné pokoukání :) Jen nevědět, jak ta sbírka vznikla. :( Snad už se teď ale všechno v dobré obrátí a jako "vzpomínka" zůstane jen tohle vlákno ... ;) :) :D
  • 0

#19 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 19:02

WOW!! :o
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#20 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 19:46

trotakcz napsal/a:
Mam je ... a asi i nektere navic (cca 3-5). Co ted dal ?? Docela rad bych je prohnal mym profilem, kdyz uz jsem musel vylizt z baraku, dojet pro ne a jeste zmoknout :-)) Docela pekne pokoukani ...

http://trotak.tym.cz/mince.jpg

,

Prožeň, to Ti po právu patří. A připojuji se k díkům jako obyčejná kačerka co ráda mince nachází v keších a prohlédne nebo i poponese dál.

PS: Zlá nevím, ale ve dvaadvaceti je to pořádně nezralá osobnost. Dost ubohý způsob řešení osobní situace. Asi dotyčný ví pproč jí poslal k vodě.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama