Přejít na obsah


Fotka

Zná někdo uživatele lorettaf


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
25 odpovědí na toto téma

#21 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2009 - 21:18

Aspon ze v tomto pripade se jedna o happyend. Bohuzel casto to tak neni. :(
  • 0

#22 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 9:58

Zegga napsal/a:
PS: Zlá nevím, ale ve dvaadvaceti je to pořádně nezralá osobnost. Dost ubohý způsob řešení osobní situace. Asi dotyčný ví pproč jí poslal k vodě.

Dnes a denne me udivuje, jak ma nekdo patent na rozum a VI vsechno. (Predem upozornuju, ze o pripadu nic nevim, takze si nedovolim soudit a jeste to verejne ventilovat.)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#23 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:20

hplus napsal/a:

Zegga napsal/a:
PS: Zlá nevím, ale ve dvaadvaceti je to pořádně nezralá osobnost. Dost ubohý způsob řešení osobní situace. Asi dotyčný ví pproč jí poslal k vodě.

Dnes a denne me udivuje, jak ma nekdo patent na rozum a VI vsechno. (Predem upozornuju, ze o pripadu nic nevim, takze si nedovolim soudit a jeste to verejne ventilovat.)



Na to abych si na tohle:

"Slecna se jmenuje Lenka, je ji 22let a studuje v Praze biologii. GS zna dobre, protoze jeji byvaly pritel je dlouholety hrac GS. A to je ten problem, pritel ji opustil a odstehoval se k jine slecne. Tak se ona nejdrive chtela sama zapojit do GS jako kacerka, pak nasla minci a pak dalsi ... asi se chtela takto mstit. Pry je nechtela ukrast, jen si tak pohrat a pak je vsechny vlozit do jedny kese a bavit se u toho. "

...udělala vlastní názor, nepotřebuji patent na rozum. Ať si každý své problémy řeší po svém. Pokud do tho ovšem zatahuje ostatní (třeba tím že jim kazí hru, nebo je okrádá), musí počítat s tím, že se ostatní budou bránit. Tuším, že jsi sám onehdá předvedl jak třeba. A Tahle dívenka se zachovala jako desetiletej smrad. Znám podobnou slepici, co po rozchodu vzala příteli klíče od garáže a porazila mu motorku. Škoda na pošozeném laku, blinkru a zrcátku cca 15 tis. Mě zase dnes a denně udivuje jak některé dívenky dokáží řešit své problémy s neukojenou 3,14čou.

Napadá mě otázka, co by se ve skutečnosti s coiny stalo, pokud by jeden coin náhodou neukazovala v hospodě.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#24 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:31

Třeba by jich pak měla doma plnou krabici od bot jako to mám já ;)
  • 0

#25 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:40

Zeggo, dekuji za potvrzeni meho predchoziho prispevku. Pro priste se tady na foru budu venovat jen vtipnym prispevkum, ktere maji smysl.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#26 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 05 říjen 2009 - 12:42

hplus napsal/a:
Zeggo, dekuji za potvrzeni meho predchoziho prispevku. Pro priste se tady na foru budu venovat jen vtipnym prispevkum, ktere maji smysl.


Díky.

PS: Třeba tím, že budeš místo slov používat pohlavky? (dle mého názoru byl na místě, ale to se zde neřeší, že?)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama