Přejít na obsah


Fotka

Nový český geocoin???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 18:16

Narazil jsem na návrh nového českého GC v režii serveru poklady.cz. Co vy na to? Osobně přední strana se mi moc zamlouvá, zadní se mi nelíbí. Je moc "překrášlená", nečeská a nepokladová...
  • 0

#2 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 18:21

Přední strana fajn, zadní hrůza... hvězdičky na přední bych vypustil, mapa se mi zdá posunutá vůči světovým stranám a zdeformovaná (zejména Ašský výběžek)
  • 0

#3 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 18:21

Mě se naopak docela líbí. Naštěstí máme volbu či koupit a nebo ne. Takže žádnej problém není.
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 18:53

Design docela ujde, ale ta mapa, ta mapa. Podle ceho tu mapu CR delali? To bohuzel neni mapa CR, ale jen mapa podobna CR. :|
  • 0

#5 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 19:11

Předek super,ale ta zadní strana mě přijde taková nějaká ..... nevim .. turecká ? :D:D
  • 0

#6 Glossybrains

Glossybrains

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 19:47

no ta přední strana ujde a ta zadní je zvláštní..asi bych si tento geocoin nekoupila:|
  • 0

#7 maranella

maranella

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 20:12

Mne se nezamlouva ani ta predni strana, uvitala bych nejaky propracovanejsi navrh, vice ryty a nemusel by byt tak barevny, stacily by nejake plosky. V jednoduchosti je sila. Vzdyt si vzpomente na Czech GC 2007, ten gros, to je krasa.
  • 0

#8 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 20:57

Tohle má být reprezentace Českého geocachingu? To snad ne... 1. Je to kýčovité. 2. Je to jako z Kašpárkova hrobečku... 3. Schéma samotné - dobře, poupravil bych vzhled republiky, je jako špatně nafouknutý balonek... A bylo by to hezčí, kdyby přední strana nebyla tak "vybarvená" (nechápu barvy naší vlajky VNĚ naší republiky a onu samotnou zobrazenou šedě...) a zadní strana je přímo příšerná. No co už... Možná se to někomu líbí, mně však ne.
  • 0

#9 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 21:05

mě se osobně ten předek zamlouvá, zadek nic moc, ale kdyby se už prodával tak dva určitě koupím
  • 0

#10 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 21:06

Popravdě mi to přijde přeplácané, je tam moc zlaté. Jinak ale ta černá tomu dodává šmrnc, to se jim povedlo. Ohledně druhé strany, ta se mi nelíbí ani trochu. Nějak jsem nepochopila, co ty zlaté znaky mají symbolizovat??Mohla by místo toho být třeba nějaká rytina jako na penězích. Prostě něco, co je pro naší zem typické. Ale na druhou stranu... Tak jako tak bych určitě měla radost, kdybych takovouhle minci našla v keši;)
  • 0

#11 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 21:45

No já nevím, školy nemám... ale to je přední a zadní strana jedné mince? Mne to připadá jako by to k sobě vůbec nepatřilo, každá v jiném stylu (přední strana se mi jinak docela líbí)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#12 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 22:31

Školy nemám ale čumim jak umim. Co takhle dodržovat alespoň nějaká základní pravidla slušnosti - "nepomlouvat" a nevyjadřovat se k něčemu za zády autora. Celé vlákno mě poněkud uráží a nechápu jeho význam, pokud nemá sloužit jen jako plácání do větru. Pokud by autor chtěl znát váš názor, dal by sem svůj návrh sám. Nikdo vám jeho myšlenku nevnucuje, tak co to komentujete? Pochybuju, že by někdo z vás dokázal vytvořit něco podobného, ale okecávat to, to umí každej primitiv...
  • 0

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 22:35

imagin156 napsal/a:
Školy nemám ale čumim jak umim. Co takhle dodržovat alespoň nějaká základní pravidla slušnosti - "nepomlouvat" a nevyjadřovat se k něčemu za zády autora. Celé vlákno mě poněkud uráží a nechápu jeho význam, pokud nemá sloužit jen jako plácání do větru. Pokud by autor chtěl znát váš názor, dal by sem svůj návrh sám. Nikdo vám jeho myšlenku nevnucuje, tak co to komentujete? Pochybuju, že by někdo z vás dokázal vytvořit něco podobného, ale okecávat to, to umí každej primitiv...

Ale no tak, prrrr. Na návrh jsem narazil na Facebooku, kam moc kačerů nechodí (a ostatně i já náhodně). U obrázku je text "Ahoj kačeři! Říkali jsme si, že by nebylo špatné nechat vyrobit hezký trackovatelný geocoin ve stylu poklady.com. Měli byste o takový český geocoin zájem??" a na adrese http://www.facebook....92815158&ref=nf můžete komentovat kdo nechce tady...

... na FB je to 6 hodin bez jediného komentáře, tady pár minut a názorů už řada. Nic víc, nic míň. A jestli jsi uražený autor návrhu, měl by jsi si to spíš vzít k srdci než tady moralizovat.
  • 0

#14 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 22:58

imagin156 napsal/a:
Školy nemám ale čumim jak umim. Co takhle dodržovat alespoň nějaká základní pravidla slušnosti - "nepomlouvat" a nevyjadřovat se k něčemu za zády autora. Celé vlákno mě poněkud uráží a nechápu jeho význam, pokud nemá sloužit jen jako plácání do větru. Pokud by autor chtěl znát váš názor, dal by sem svůj návrh sám. Nikdo vám jeho myšlenku nevnucuje, tak co to komentujete? Pochybuju, že by někdo z vás dokázal vytvořit něco podobného, ale okecávat to, to umí každej primitiv...


V Ostravě máme bar Potrefená husa a tady je koukám taky jedna... :D

Jestli jsi autor toho návrhu, měj ho raději schovaný doma pod polštářem, aby ho nenašel někdo, komu se, nedejbóže, nelíbí!!!
Nemyslíš, že by autor mohl být i rád za kritiku a komentáře než takový paskvil pustí do světa?
Může ještě leccos poupravit, dodělat, předělat...
Ale pokud se pán urazí, taky dobře. Aspoň víme...

A jestli autor nejsi, co tě tak pobouřilo? Normální reakce lidí? Podotýkám, že nikdo nic a nikoho neuráží, jen píše názor.
Nebo to se nesmí?
Poslechni, už je rok 2009, tohle se nesmělo před 20 lety... B)
  • 0

#15 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 22:59

Asi neumíš pořádně číst a asi tě někdo neučil slušnému chování. Pokud kdekoliv prezentuješ cizí práci a tohle jednoznačně cizí prace je uvádí se zdroj a pak by bylo vše jasné. Stačilo napsat tohle jsem našel tam a tam co si o tom myslíte. Autor nejsem to bych psal poněkud ostřeji. Vzhledem k tomu že návrh byl na facebooku tak asi nebyl určený pro toto forum a pokud by autora zajímal váš názor dal by to sem sám nemyslíš??
  • 0

#16 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:02

Autor nejsem, jen upozornuju že se vás autor o nějaké komentáře nedoprošoval je to tak těžké pochopit?
  • 0

#17 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:02

imagin156 napsal/a:
Školy nemám ale čumim jak umim. Co takhle dodržovat alespoň nějaká základní pravidla slušnosti - "nepomlouvat"


Nikdo tu nepomlouva, a jestli chces dodrzovat pravidla slusnosti tak zacni u sebe a nenadavej tu diskutujicim do primitivu. :P:p
  • 0

#18 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:04

imagin156 napsal/a:
Asi neumíš pořádně číst a asi tě někdo neučil slušnému chování.


Nechceš se začít slušně chovat ty?
Docela by ti prospělo vzít si Neurol nebo Lexaurin. A dát si studený obklad na čelo.
Pak se vyjádři, co tě trápí a dostane se ti taky slušné reakce.
  • 0

#19 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:09

Očividně si to Ostravacku nepochopil to co jsem psal bylo v reakci na sobikovi, tak se nurážej huso :)
  • 0

#20 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:10

imagin156 napsal/a:
Autor nejsem, jen upozornuju že se vás autor o nějaké komentáře nedoprošoval je to tak těžké pochopit?


a kdo mu je jako cpe, mi rekni? Bud si z tech nazoru neco veme nebo ne. Je to jeho vec, nic vic, nic min. O co ti sakra jde?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama