Přejít na obsah


Fotka

Nový český geocoin???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
65 odpovědí na toto téma

#21 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:10

k-lord napsal/a:

imagin156 napsal/a:
Školy nemám ale čumim jak umim. Co takhle dodržovat alespoň nějaká základní pravidla slušnosti - "nepomlouvat"


Nikdo tu nepomlouva, a jestli chces dodrzovat pravidla slusnosti tak zacni u sebe a nenadavej tu diskutujicim do primitivu. :P:p


"Pro hloupého každý hloupý..."
citováno z filmu Forrest Gump (pozn. pro imagin156)
  • 0

#22 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:13

imagin156 napsal/a:
Očividně si to Ostravacku nepochopil to co jsem psal bylo v reakci na sobikovi, tak se nurážej huso :)


Prosím???

Jediný, kdo se tady uráží, jsi ty.
Já jen komentuji, co čtu. A chápu to dokonale, to si buď jistý... ;)

Malá rada: Pokud něco chceš konkrétnímu uživateli, použij SZ nebo tlačítko "quote".
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:15

imagin156 napsal/a:
Asi neumíš pořádně číst a asi tě někdo neučil slušnému chování. Pokud kdekoliv prezentuješ cizí práci a tohle jednoznačně cizí prace je uvádí se zdroj a pak by bylo vše jasné. Stačilo napsat tohle jsem našel tam a tam co si o tom myslíte. Autor nejsem to bych psal poněkud ostřeji. Vzhledem k tomu že návrh byl na facebooku tak asi nebyl určený pro toto forum a pokud by autora zajímal váš názor dal by to sem sám nemyslíš??

No vidíš... návrh dal autor na FB a reakce žádná. Já ho posunul sem, jelikož si myslím, že nový CZ GC nám schází a tady se k tomu vyjádří asi víc lidí než na FB. Co je divné, je, že o tom GC není ani tečka na poklady.com a vedle toho tento server podporuje server poklady.com, takže je to provázáno a tedy zájem všech českých kačerů je i okomentovat návrh nějakého nového CZ GC.
  • 0

#24 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:17

Jasně K-lord a jak si můžeš být jistý že o tom vůbec ví. To to to co mi vadí že tu propíráte někoho kdo o tom pravděpodobně vůbec neví a tedy nic si z toho neveme a nemůže se případně bránit či vyjádřit svůj názor jako autora. Tak co štve vás že se někoho zastávám? Všichni ste mu jeho návrh zhanili to je opravdu konstruktivní z toho si opravdu něco veme. Jo jo koukám že se to zvrho z hanění návrhu mince na urážení.
  • 0

#25 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:19

imagin156 napsal/a:
Autor nejsem, jen upozornuju že se vás autor o nějaké komentáře nedoprošoval je to tak těžké pochopit?

A dotaz "Koupil by si ho někdo?" není požadavek o názor? Jen ne každý se dneska z FB pose... a tudíž debata tam kde se má o tom debatovat a koho se to týká. Nebo že by miliony lidí z FB kupovali ten GC? Asi ne...
  • 0

#26 imagin156

imagin156

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:19

Jak sem psal autor návrhu o tom měl vědět. Pak bych nic neřešil.
  • 0

#27 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:21

imagin156 napsal/a:
Jasně K-lord a jak si můžeš být jistý že o tom vůbec ví. To to to co mi vadí že tu propíráte někoho kdo o tom pravděpodobně vůbec neví a tedy nic si z toho neveme a nemůže se případně bránit či vyjádřit svůj názor jako autora. Tak co štve vás že se někoho zastávám? Všichni ste mu jeho návrh zhanili to je opravdu konstruktivní z toho si opravdu něco veme.
Jo jo koukám že se to zvrho z hanění návrhu mince na urážení.

Pánové, neurážejme se. Vyjadřování se k tomu, zda se mi návrh líbí či nelíbí resp. co je na tom návrhu hezké a co není není haněním návrhu mince. To opravdu ne! Je to debata nad návrhem...

A jak už jsem napsal. Poklady.com jsou protěžovány geocaching.cz a tudíž to sem patří a věřím tomu, že autor to tady čte taky a brzo se nám k tomu vyjádří.
  • 0

#28 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:23

imagin156 napsal/a:
Jasně K-lord a jak si můžeš být jistý že o tom vůbec ví. To to to co mi vadí že tu propíráte někoho kdo o tom pravděpodobně vůbec neví a tedy nic si z toho neveme a nemůže se případně bránit či vyjádřit svůj názor jako autora. Tak co štve vás že se někoho zastávám? Všichni ste mu jeho návrh zhanili to je opravdu konstruktivní z toho si opravdu něco veme.
Jo jo koukám že se to zvrho z hanění návrhu mince na urážení.


A jaky je rozdil to zkritizovat tady a ne na FB? Jinak nikdo mu to tu myslim nehanel, ale vyjadril jen to, co se mu na tom nelibi. Mne osobne treba ta mapa CR. Ale to snad neni haneni, nebo podle tebe ano?

A uprimne zatim si tu vsechny pourazel jen ty (viz primitiv).
  • 0

#29 balda88

balda88

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:28

sobikovi napsal/a:

imagin156 napsal/a:
Autor nejsem, jen upozornuju že se vás autor o nějaké komentáře nedoprošoval je to tak těžké pochopit?

A dotaz "Koupil by si ho někdo?" není požadavek o názor? Jen ne každý se dneska z FB pose... a tudíž debata tam kde se má o tom debatovat a koho se to týká. Nebo že by miliony lidí z FB kupovali ten GC? Asi ne...


já osobně by jsem si ho klidně koupil
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:28

imagin156 napsal/a:
Jak sem psal autor návrhu o tom měl vědět. Pak bych nic neřešil.

Autor ma na FB odkaz na toto forum... takže už o tom ví ;)

Internet je volné médium a pokud něco někam zveřejním bez jasného uvedení přání, že nesmí být uvedeno jinde, pak je na každém, zda to použije a "posune" dál. Nevidím v tom, že se debata k národnímu GC posunula na zdejší stránky, které jsou národní stránky CZ kačerů. Pokud by to měl být jen GC propagující poklady.com, pak to mělo zaznít hned u návrhu, nepropagovat CZ (pročpak to nejsou poklady.cz???) a pak by to byla jen a jen jejich reklamní záležitost...
  • 0

#31 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:38

No, já osobně s tím žádný zásadní problém nemám. Pokud má někdo odvahu do toho jít, jen to podporuji. Polovina z coinů, které mi prošly rukama byly buď kousky do vitriny, které raději nikdo nevypustí, nebo naopak paskvily. První stranu považuji za povedenou, druhá mě neuráží (motiv vycházejícího či zapadajícího slunce není nic proti ničemu). Pokud by druhá strana podržela černý okraj (a to by šlo, jen by se tam přesunul nápis), byl bych spokojený na 100%. Ony barvy na rubu jsou stejné jako na líci (až na logo pokladů), takže autor asi trochu přemýšlel.:) V každém případě doporučuji vyjádřit případné námitky tam, kde autor návrh prezentuje. Pokud to děláte tady, je to váš problém, riskujete tím ovšem to, že se do vás někdo úplně zbytečně naveze. Nebo o to tady jde? ;)
  • 0

#32 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:41

pes13 napsal/a:
Pokud to děláte tady, je to váš problém, riskujete tím ovšem to, že se do vás někdo úplně zbytečně naveze. Nebo o to tady jde? ;)

Prosím vyhněme se tomu! Šlo mi skutečně jen o to přenést debatu tam, kam chodí jistě víc kačerů a kde se spíš k tomu někdo vyjádří než na FB.
  • 0

#33 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 23:49

Fajn, vyjádřili jsme se, je nám to prd platné, protože jiný názor než poloboha xyz (z Poklady.com?) se nebere a střezme se říct opak! Zvláště, když o to nikdo nestojí...
A navíc schválně rýpeme, abychom rozpoutali válku a nakonec se všichni posekáme mačetami....

Bóóóže, to je zas debata!

sobikovi: Díky za ukázku GC, na FB bych na to nepřišel, ale tady je to k něčemu. Aspoň k tomu, že víme, kdo za čím stojí.

imagin156: Uklidni se, praskne ti cévka v mozku...

Ostatní: Nehaňte nic, co se vám nelíbí! Budete za voly...

:D :D :D :D :D
  • 0

#34 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 0:20

sobikovi napsal/a:

pes13 napsal/a:
Pokud to děláte tady, je to váš problém, riskujete tím ovšem to, že se do vás někdo úplně zbytečně naveze. Nebo o to tady jde? ;)

Prosím vyhněme se tomu! Šlo mi skutečně jen o to přenést debatu tam, kam chodí jistě víc kačerů a kde se spíš k tomu někdo vyjádří než na FB.

Souhlas. Abych doplnil, co jsem napsal.
Pokud si autor přečte názory tady, tak je to Ok. Za zbytečné považuji názory na názory. Místo toho, aby se vedla diskuse o tom, co se nám nelíbí a navrhli, jak by to mohlo vypadat, tlacháme tu o tom, co se nám nelíbí na názoru ostatních.
To, že jsi na to upozornil, vítám, jinak bych o návrhu coinu ani nevěděl. Názor, který jsi vyjádřil je Tvůj a máš na něj právo. V podstatě se shodujeme, ale to z mého pohledu je jiná pohádka. ;)
A moje výhrady rozhodně nebyly k uveřejnění tématu.
  • 0

#35 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 0:27

k-lord napsal/a:
Design docela ujde, ale ta mapa, ta mapa. Podle ceho tu mapu CR delali? To bohuzel neni mapa CR, ale jen mapa podobna CR. :|

Můžeš bejt rád,že to neni protektorátní mapa.
Asi se jim to nějak hlo,jinak souhlas s Aviatikem,ta druhá strana je taknějak uplně mimo mísu.
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#36 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 0:41

Jen takovy teoreticky dotaz. Muze byt na oficialnim geocoinu reklama, resp. odkaz na jiny server nez na geocaching.com?
  • 0

#37 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 1:01

Tedy furt nevím co se vám na tý mapě a speciálně na tvaru západních čech potažmo na ašském výběžku nelíbí.

Mně se naopak líbí moc, jako podporu pro svůj názor přidávám zcela neautorizovaný malý duplicitní výřez, by to lépe vyniklo :D
(pracovní název výřezu není edition GOLD, nýbrž edition COLD :D:D )

Vložený obrázek
  • 0
Retired slowcacher

#38 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 3:07

Zaprve - nevsiml jsem si, ze by autor vyjadril vuli, aby jeho "dilo" bylo zverejneno na tomhle serveru. Z tohoto pohledu je sobik pirat. :) Zadruhe - jestli to zacnou nabizet a prodavat - je jenom jejich vec a vsichni mame moznost hlasovat tim nejdemokratictejsim zpusobem - koupit / nekoupit. A nekdo z vas, komu se tenhle (ukradeny a sem vlastne nepatrici) design jednoho dalsiho ceskeho geocoinu nelibi, muze klidne vymyslet a nabizet svuj - ovsem i ten bude podroben tomu hlasovani koupit/nekoupit, takze bacha na to. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#39 swamper_cz

swamper_cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 18:25

Huh, tak to je ulet... Ne ten coin, ale ta diskuze co se zde vede. Uplne me presla chut k te minci neco psat. At uz pozitivniho nebo negativniho.
  • 0

#40 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2009 - 22:38

hplus napsal/a:
Zaprve - nevsiml jsem si, ze by autor vyjadril vuli, aby jeho "dilo" bylo zverejneno na tomhle serveru. Z tohoto pohledu je sobik pirat. :)

Zadruhe - jestli to zacnou nabizet a prodavat - je jenom jejich vec a vsichni mame moznost hlasovat tim nejdemokratictejsim zpusobem - koupit / nekoupit.

A nekdo z vas, komu se tenhle (ukradeny a sem vlastne nepatrici) design jednoho dalsiho ceskeho geocoinu nelibi, muze klidne vymyslet a nabizet svuj - ovsem i ten bude podroben tomu hlasovani koupit/nekoupit, takze bacha na to. ;)


Od kdy kopeš za dobro? :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama