Přejít na obsah


Fotka

GeoTrack START 2010 - závody TRACKABLE ITEMS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#21 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:22

Asi máš pravdu, už je to OK. On to nebyl můj track, ale soupeřův, já ho jen nesl :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#22 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:28

Citecka napsal/a:
Asi máš pravdu, už je to OK. On to nebyl můj track, ale soupeřův, já ho jen nesl :)


jo ahááááá........

BTW: jak se odečítají nacouvané km? :D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#23 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:56

Zegga napsal/a:

Citecka napsal/a:
Asi máš pravdu, už je to OK. On to nebyl můj track, ale soupeřův, já ho jen nesl :)


jo ahááááá........

BTW: jak se odečítají nacouvané km? :D:D:D


Nacouvané kilometry? Zeggo, jak poznáš, že kačer jel s tím TB/GC zpátečkou? B)

PS: Jinak bych prosil vyhlašovatele soutěže, aby zase udělal přehled nacestovaných km, protože rád bych viděl tabulku, kde je můj kousek na bronzové příčce ;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#24 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 22:17

weri napsal/a:

Zegga napsal/a:

Citecka napsal/a:
Asi máš pravdu, už je to OK. On to nebyl můj track, ale soupeřův, já ho jen nesl :)


jo ahááááá........

BTW: jak se odečítají nacouvané km? :D:D:D


Nacouvané kilometry? Zeggo, jak poznáš, že kačer jel s tím TB/GC zpátečkou? B)

PS: Jinak bych prosil vyhlašovatele soutěže, aby zase udělal přehled nacestovaných km, protože rád bych viděl tabulku, kde je můj kousek na bronzové příčce ;)


to byl jen odlehčený nesmysl reagující na posun soupeřova cestovatele :-), záškodnická myšlenka, fuj, stydím se :-D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#25 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 18:50

weri napsal/a:

Zegga napsal/a:

Citecka napsal/a:
Asi máš pravdu, už je to OK. On to nebyl můj track, ale soupeřův, já ho jen nesl :)


jo ahááááá........

BTW: jak se odečítají nacouvané km? :D:D:D


Nacouvané kilometry? Zeggo, jak poznáš, že kačer jel s tím TB/GC zpátečkou? B)

PS: Jinak bych prosil vyhlašovatele soutěže, aby zase udělal přehled nacestovaných km, protože rád bych viděl tabulku, kde je můj kousek na bronzové příčce ;)

Ahoj. Tak jsem právě aktualizoval pořadí. Pravda, na bronzové příčce je někdo jiný (nějaký Xichteria :o ) Ovšem Jirwo hezky poskočil, když mu odcestoval geocoin do Rakous. Tohle občasné zveřejňování pořadí je spíš jen když chci relaxovat při činnosti, při které se nemusí moc myslet, jinak si to každý může vyjet sám, odkaz http://www.geocachin...px?k=START-2010 je v listingu akce a na http://geocaching.czechian.net Stačí pak kliknout na setřídění podle uražené vzdálenosti - Distance. Ale pokud mi v tom něco nezabrání, budu zveřejňovat "měsíční mezivýsledky" vždycky k poslednímu. Kdo si posleního nechá u sevého trackablu přepočítat kilometry, má šanci být nahoře :P Zdraví, TeX.
  • 0

#26 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 18:58

Xichteria napsal/a:
Pravda, na bronzové příčce je někdo jiný (nějaký Xichteria :o )

Gratuluju k posunu z prvního na třetí místo, nebude tak aspoň nikdo rejpat, že soutěž je podplacená:D

Xichteria napsal/a:
...jinak si to každý může vyjet sám, odkaz je v listingu akce a na http://geocaching.czechian.net Stačí pak kliknout na setřídění podle uražené vzdálenosti. ...


Já na to občas mrknu, jen jsem si chtěl rejpnout, že poslední výsledky se zveřejńovali chvilku před tím, než jsem nasbíral pěkných pár kilometrů na bronz :P

PS: nebude soutěž o nejdelší jmého cestovatele?
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#27 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 13:27

weri napsal/a:

Xichteria napsal/a:
Pravda, na bronzové příčce je někdo jiný (nějaký Xichteria :o )

Gratuluju k posunu z prvního na třetí místo, nebude tak aspoň nikdo rejpat, že soutěž je podplacená:D

Xichteria napsal/a:
...jinak si to každý může vyjet sám, odkaz je v listingu akce a na http://geocaching.czechian.net Stačí pak kliknout na setřídění podle uražené vzdálenosti. ...


Já na to občas mrknu, jen jsem si chtěl rejpnout, že poslední výsledky se zveřejńovali chvilku před tím, než jsem nasbíral pěkných pár kilometrů na bronz :P

PS: nebude soutěž o nejdelší jmého cestovatele?

Děkuju za gratulaci :D . Už jsem z toho měl husí kůži, tak dlouho na čele. Jsem rád, že jsem spadnul dolu. Když jsem zaregistroval obtížnost keše v Kopřivnici, kam šel hned druhým skokem můj TB, tak mi běhal mráz po zádech z toho, že tam zůstane do jara. Ale už je venku, doufám, že brzy pojede dál.
Mimochodem pořadí zveřejňované v listingu a na http://geocaching.czechian.net/?p=234 je také přímo k dispozici jako jpg obrázek na adrese http://geocaching.cz...TrackPoradi.jpg viz toto:
Vložený obrázek
  • 0

#28 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 13:36

:o :o :o :o :o
Upozorňuji zbývající závodníky, kteří mají ještě svůj závodní trackable ve svém držení, že první keš, do které ho uloží, musí být v České republice, jinak by porušili pravidla.
Děkuji za pochopení. X
:o :o :o :o :o


  • 0

#29 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 0:27

První závodník (jirwo) překročil hranici 500km. Gratulujeme! ;)
Vložený obrázek
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#30 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 30 leden 2010 - 10:44

Na YouTube bylo přidáno video z eventu. :P
Najdete ho ZDE
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#31 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 22:51

Xichteria napsal/a:
Na YouTube bylo přidáno video z eventu. :P
Najdete ho ZDE

31.1.2010 byl zaznamenán první mezičas závodu GeoTrack 2010. HTML soubor s kompletním pořadím bude zveřejněn později. TOP 20 vypadá po prvním měsíci závodu takto:
Vložený obrázek
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#32 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 17:21

Osvejda se svym travelbugem Racing TB START-2010 nabral neuveritelne vitr do plachet a poskocil nejen na momentalne nejvzdalenejsi misto od eventu (416km), kdyz se usadil na severu Italie v kesi GC1J20J CacheCrëp de Santa Grazia, ale vyskocil nahle take na treti misto prubezneho poradi. Gratuluji ;). TeX
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#33 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 18:16

Skok to byl sice nejdelší, ale obávám se, že na nějakou dobu zase poslední. Ta cache není zrovna příliš navštěvovaná.
  • 0

#34 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 23:51

osvejda napsal/a:
Skok to byl sice nejdelší, ale obávám se, že na nějakou dobu zase poslední. Ta cache není zrovna příliš navštěvovaná.

No, koukám na to :o Kdyby ovšem byla návštěvnost aspoň jako letos, tak je trackable do března venku. Přeju hodně štěstí!!! ;) TeX
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#35 jardako

jardako

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 13:07

Z Blaníku jsem odvezl soutěžní GC od Balda 88 a dopřál jsem mu luxus v podobě FTF na GC22DBA.Protože mi doma zbyl ještě jeden plíšek tak jsem poslal ještě jeden(nesoutěžní) [tb]TB338E2[/tb] vložil ho do keše společně s GC.To že bude mít více km než soutěžní jsem předpokládal ale tohle jsem opravdu nečekal 
  • 0

#36 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 14:22

jardako napsal/a:
Z Blaníku jsem odvezl soutěžní GC od Balda 88 a dopřál jsem mu luxus v podobě FTF na GC22DBA.Protože mi doma zbyl ještě jeden plíšek tak jsem poslal ještě jeden(nesoutěžní) [tb]TB338E2[/tb] vložil ho do keše společně s GC.To že bude mít více km než soutěžní jsem předpokládal ale tohle jsem opravdu nečekal 

Tak to je totální úlet: Guatemala 9593.4km W Jenom škoda, že místo bílého auta nevyrazilo na jih červené. To by bylo asi na dlouho dobu o průběžné vedení postaráno. ;)
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#37 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 14:28

S politováním :( musím konstatovat, že předevčírem byl první GC označen za pohřešovaný. Jedná se o START-2010 jirwo's 09-09-09 Cloud 9 Multievent Geocoin http://www.geocachin...aspx?id=2523014 . Doufám, že je to předčasná panika a ještě se někde objeví, jako se to stalo i jednomu mému několik měsíců pohřešovanému trackablu. ;) X
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#38 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:37

jde se ještě nějak do tohoto závodu přihlásit? Popř.jak..
  • 0

#39 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 20:24

tatra napsal/a:
jde se ještě nějak do tohoto závodu přihlásit? Popř.jak..

Lituji, ale již to není možné, protože jednou z podmínek byla účast majitele i trackablu na eventu START-2010 1.1.2010. Plánuji stejnou akci i na příští rok, takže to chce jen vydržet a vyčkat. ;)
Díky za pochopení. X
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#40 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 13:43

Právě koukám na TB35F6F. Že by první ztracený coin? :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama