Přejít na obsah


Fotka

GeoTrack START 2010 - závody TRACKABLE ITEMS


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
63 odpovědí na toto téma

#41 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 15:10

osvejda napsal/a:
Právě koukám na TB35F6F. Že by první ztracený coin? :(

Jak už jsem psal, byl START-2010 jirwo's 09-09-09 Cloud 9 Multievent Geocoin http://www.geocachin...aspx?id=2523014 prohlášen za nezvěstný, :o a to ownerem keše, Kozia brana http://www.geocachin...58-dddcad4c9b34 , ve které se nenachází, přestože tam byl naposledy zalogován. Vzhledem k časovému odstupu a tomu, že řada lidí loguje opravdu s velkým zpožděním doufám, že se neztratil. Ale tu keš neznám a nevím, jak je bezpečná, nebo není. :(
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#42 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 15:46

Xichteria napsal/a:
Jak už jsem psal...

Vida, RSS čtečka mi zatajila některé příspěvky.
  • 0

#43 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 19:42

Ja diky neznalosti ted mam sveho sneka v kesi na Barandaku misto toho aby lezl nekde po zemi tak lezi na sloupu.
  • 0

#44 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 20:19

JirkaPiha napsal/a:
Ja diky neznalosti ted mam sveho sneka v kesi na Barandaku misto toho aby lezl nekde po zemi tak lezi na sloupu.


Koukal jsem na to a docela to naštve. Takový kousek od baráku a přesto nedostupný. Mně zase leží soutěžní TB pod sněhem v Jablonci :(
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#45 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 22:26

JirkaPiha napsal/a:
Ja diky neznalosti ted mam sveho sneka v kesi na Barandaku misto toho aby lezl nekde po zemi tak lezi na sloupu.

Jo, na to jsem taky docela koukal a mlátil jsem se do hlavy, jak může někdo něco takového udělat... Halt je vidět kdo čte a nečte listingy... Je to škoda a doufám, že ho někdo co nejdřív vyzvedne a posune..
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#46 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 18 únor 2010 - 8:09

Paullow napsal/a:

JirkaPiha napsal/a:
Ja diky neznalosti ted mam sveho sneka v kesi na Barandaku misto toho aby lezl nekde po zemi tak lezi na sloupu.

Jo, na to jsem taky docela koukal a mlátil jsem se do hlavy, jak může někdo něco takového udělat... Halt je vidět kdo čte a nečte listingy... Je to škoda a doufám, že ho někdo co nejdřív vyzvedne a posune..

Taky doufám, že se tam brzo někdo vydá. T5 je problém. Nick kačera, který to "spáchal" je ovšem odpovídající této situaci, protože jeho jméno je NOČNÍ MŮRA (tedy anglicky). Sice se ve svém logu dodatečně omlouvá, ale co je to platné...
Cituji: Omlouvám se, jsem kretén a nevšiml jsem si, že se tenhle travelcoin nemá umistovat do "težkých" kešek. Prosím, jestli se tam nekdo v brzké dobe chystá, aby vzal travelcoin a dopravil ho na prístupnejší místo. Ješte jednou se všem omlouvám a príšte si všechno porádne prohlídnu. Škoda, že sem svuj první hned spackal :-|
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#47 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 19:31

Jinak koukám, že už asi možná máme vítěze :D [tb]TB3BKGW[/tb] - prvním skokem za 16050 km ;) A jirwův coin se znovu objevil :)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#48 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 20:00

Paullow napsal/a:
Jinak koukám, že už asi možná máme vítěze :D [tb]TB3BKGW[/tb] - prvním skokem za 16050 km ;)
A jirwův coin se znovu objevil :)


Tak já si tu trošku rýpnu. Jeho majitelé ho sice na Nový rok vzali na Blaník na Event start 2010, tam jsem ho také discoverovala. Ale nezalogovali ho tam, tedy tam nezačal putování. Sami ho z Blaníku odvezli a umístili do keše u kostela na Olšanském náměstí v Praze. Jistě zcela náhodou s umístěním čekali do 18. ledna, aby přesně ten samý den ho vyzvedl další kačer, který ho přenesl velmi daleko. Do svědomí majitelům s touto "náhodou" sahat nebudu, i když je velmi zvláštní. To ať si srovnají sami se sebou. "
Cituji z pravidel: "Předmět musí být po odstartování vložen závodníkem do keše na území České Republiky. Pokud vyzvednete z eventu nebo kdykoli později z jiné cache předmět jiného závodníka, předpokládá se v rámci fair-play, že ho umístíte nejdéle za 2 týdny do keše s maximální obtížností 2/2."
Lhůta dvou týdnů byla překročena.

Daleko úsměvnější je náhoda se dvěma auty, červeným a bílým popsaná níže :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#49 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2010 - 23:27

No, to je jistě férový... fajn lidičky.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#50 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2010 - 22:59

Zegga napsal/a:

Paullow napsal/a:
Jinak koukám, že už asi možná máme vítěze :D [tb]TB3BKGW[/tb] - prvním skokem za 16050 km ;)
A jirwův coin se znovu objevil :)


Tak já si tu trošku rýpnu. Jeho majitelé ho sice na Nový rok vzali na Blaník na Event start 2010, tam jsem ho také discoverovala. Ale nezalogovali ho tam, tedy tam nezačal putování. Sami ho z Blaníku odvezli a umístili do keše u kostela na Olšanském náměstí v Praze. Jistě zcela náhodou s umístěním čekali do 18. ledna, aby přesně ten samý den ho vyzvedl další kačer, který ho přenesl velmi daleko. Do svědomí majitelům s touto "náhodou" sahat nebudu, i když je velmi zvláštní. To ať si srovnají sami se sebou. "
Cituji z pravidel: "Předmět musí být po odstartování vložen závodníkem do keše na území České Republiky. Pokud vyzvednete z eventu nebo kdykoli později z jiné cache předmět jiného závodníka, předpokládá se v rámci fair-play, že ho umístíte nejdéle za 2 týdny do keše s maximální obtížností 2/2."
Lhůta dvou týdnů byla překročena.

Daleko úsměvnější je náhoda se dvěma auty, červeným a bílým popsaná níže :-)


Ahoj lidi. Tak jsem situaci zkoumal a zkoumal, ale proti pravidlům tahle akce Eskymo007-jardell není. Lhůta dvou týdnů je v pravidlech zmíněna jen jako ochrana proti zdržování závodního trackablu jiným závodníkem, a to pouze v rámci fair-play. Pokud někdo otálí s vložením svého trackablu do první keše není to proti pravidlům. Nakonec k dnešku má huncut stále ještě trackable doma s 0km na kontě. Nevím, co mají Eskymo007 a jardell společného, ale IN/OUT toho 18.1. byla super-náhoda. Poučení pro příští ročník. O změně pravidel na 2011 přemýšlím už od začátku letošního závodu. Nějaké budou, zřejmě i systém vypouštění trackablů na cestu, aby se zabránilo podobným náhodám. Ale nicméně, závodníci, nevěště hlavu, je teprve únor, země je kulatá a veliká a letadla lítají pořád, takže všichni mají pořád šanci!!!
Hodně kilometrů vašim trackablům přeje váš Xichteria ;) .

P.S.: Jsem rád, že současně dorazila i dobrá zpráva o tom, že jirwův ztracený coin se zase objevil!!!
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#51 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2010 - 0:02

Editováno 24.2. 11:45
Přátelé, závodníci!
Protože kolem tohoto prípadu se objevilo pár hlášek, rád bych jej uvedl na pravou míru. Tajemný jardell zrejme zustane tajemným (a bude to dobre!!!), ale tato akce byla provedena ciste a v souladu s pravidly. O tom není pochyb. Její výsledek je sice ohromující, ale pred námi je ješte více než deset mesícu závodu, a tak i takovýto náskok muže být smazán a šestnáct tisíc kilometru zdaleka nemusí stacit na vítezství.
Sledujte závod a bavte se!!! T/X

Xichteria napsal/a:

Zegga napsal/a:

Paullow napsal/a:
Jinak koukám, že už asi možná máme vítěze :D [tb]TB3BKGW[/tb] - prvním skokem za 16050 km ;)
A jirwův coin se znovu objevil :)


Tak já si tu trošku rýpnu. Jeho majitelé ho sice na Nový rok vzali na Blaník na Event start 2010, tam jsem ho také discoverovala. Ale nezalogovali ho tam, tedy tam nezačal putování. Sami ho z Blaníku odvezli a umístili do keše u kostela na Olšanském náměstí v Praze. Jistě zcela náhodou s umístěním čekali do 18. ledna, aby přesně ten samý den ho vyzvedl další kačer, který ho přenesl velmi daleko. Do svědomí majitelům s touto "náhodou" sahat nebudu, i když je velmi zvláštní. To ať si srovnají sami se sebou. "
Cituji z pravidel: "Předmět musí být po odstartování vložen závodníkem do keše na území České Republiky. Pokud vyzvednete z eventu nebo kdykoli později z jiné cache předmět jiného závodníka, předpokládá se v rámci fair-play, že ho umístíte nejdéle za 2 týdny do keše s maximální obtížností 2/2."
Lhůta dvou týdnů byla překročena.

Daleko úsměvnější je náhoda se dvěma auty, červeným a bílým popsaná níže :-)


Ahoj lidi. Tak jsem situaci zkoumal a zkoumal, ale proti pravidlům tahle akce Eskymo007-jardell není. Lhůta dvou týdnů je v pravidlech zmíněna jen jako ochrana proti zdržování závodního trackablu jiným závodníkem, a to pouze v rámci fair-play. Pokud někdo otálí s vložením svého trackablu do první keše není to proti pravidlům. Nakonec k dnešku má huncut stále ještě trackable doma s 0km na kontě. Nevím, co mají Eskymo007 a jardell společného, ale IN/OUT toho 18.1. byla super-náhoda. Poučení pro příští ročník. O změně pravidel na 2011 přemýšlím už od začátku letošního závodu. Nějaké budou, zřejmě i systém vypouštění trackablů na cestu, aby se zabránilo podobným náhodám. Ale nicméně, závodníci, nevěště hlavu, je teprve únor, země je kulatá a veliká a letadla lítají pořád, takže všichni mají pořád šanci!!!
Hodně kilometrů vašim trackablům přeje váš Xichteria ;) .

P.S.: Jsem rád, že současně dorazila i dobrá zpráva o tom, že jirwův ztracený coin se zase objevil!!!


PŘÁTELÉ, nedalo mi to a pokoušel jsem se pátrat, proto se teď ptám: "KDO JE jardell???"
Znáte někdo tohoto kačera, který posunul momentálně první trackable našeho závodu do Austrálie??? Lovil s ním někdy někdo??? On má totiž celkem pouhých 7 odlovů, z toho 5 v roce 2006. Pak se téměř na 4 roky odmlčel, aby letos v lednu "vstal z mrtvých", vylovil z keše trackable kolegy Eskyma a odvezl jej do Austrálie, kde ho bez GPS a s podporou z Česka i Austrálie umístil do keše. Velmi zvláštní tvor! Supernáhoda s předánímtohoto trackablu nabývá tak ještě větší záhadnosti, než se původně zdálo. Máte-li k tomu jakoukoli informaci, neváhejte ji tu zveřejnit. X

Zde jsou jeho odlovy http://www.geocachin...b257&ul=jardell
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#52 randir

randir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:17

Nechci se moc vnucovat, ale pochlubit se musím! Můj TB se zázračně za vřelé pomoci kačera Ocean41 vrací do hry :D DÍKY, DÍKY, DÍKY B)

TB27M13
  • 0

#53 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 21:59

randir napsal/a:
Nechci se moc vnucovat, ale pochlubit se musím! Můj TB se zázračně za vřelé pomoci kačera Ocean41 vrací do hry :D DÍKY, DÍKY, DÍKY B)

TB27M13


BOMBA!!! :o Jdu vygenerovat nový aktuální pořadí ;)
http://geocaching.cz...radi100309B.jpg
Vložený obrázek
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#54 JirkaPiha

JirkaPiha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 9:37

Rad bych se svami podelil o radost , ze se konecne muj zavoddni snecek zacne zase pohybovat po kesich.. Potvurka mala zalezl jiste osobe do kapsy a tam do ted odpocival. Snad uz ted na sve ceste potka jenom svedomite kacery kteri dodrzuji pravidla teto hry.
  • 0

#55 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2010 - 22:32

Konec kvetna prinasi nove poradi (pokud ovsem nejste v Australii)
Vložený obrázek
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#56 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2010 - 7:00

Xichteria napsal/a:
Konec kvetna prinasi nove poradi (pokud ovsem nejste v Australii)


Před pár dny jsem prohodil pár slov/mailů se současným majitelem mého závodníka (jaksi nerozumí úkolu napsaném jen v češtině), který ho vytáhl z megáče v Rakousku a vypadá to, že se pojede podívat na další megáč do USA, což je pěkná štreka:)

Sice porcuju králíka, co jsem ještě nechytil, ale musel jsem se pochlubit;)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#57 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 22:25

weri napsal/a:

Xichteria napsal/a:
Konec kvetna prinasi nove poradi (pokud ovsem nejste v Australii)


Před pár dny jsem prohodil pár slov/mailů se současným majitelem mého závodníka (jaksi nerozumí úkolu napsaném jen v češtině), který ho vytáhl z megáče v Rakousku a vypadá to, že se pojede podívat na další megáč do USA, což je pěkná štreka:)

Sice porcuju králíka, co jsem ještě nechytil, ale musel jsem se pochlubit;)


S tou Amerikou bys byl razem na druhem miste (a to nemluvim o tom, kdyby ho nekdo z toho americkeho megace privezl hnedkaj zase zpatky do Evropy, ze jo..) Aby ti ale nakonec ten kralik neutek ;) hihi. Jsem opravdu zvedav, teprve budeme v pulce zavodu, stat se muze leccos. T/X
  • 0

ΙΧΘΥΣ


#58 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 10:18

Tak hlasim, ze muj zavodnik byl uspesne ukraden
  • 0
Kazda keska se da zdolat v sukni, ale roky dokazovani jsou pryc.

#59 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 7:58

Musím se pochlubit:) Asi před měsícem mi napsal nějaký amík, že se mu dostal do ruky můj závodní coin a co že to má za úkol. Tak jsem mu to vysvětlil a napsal mi, že pokud to nebude vadit, že by mi ho za měsíc odvezl do států... a tak se taky stalo, cesta do Idaha něco přes 9000km. Takže já bych byl klidně i pro předčasné ukončení soutěže, já jsem se svým druhým místem spokojen B)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#60 Xichteria

Xichteria

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 30 červen 2010 - 22:24

Přátelé, tak tu máme poločas našeho závodu.
Současné pořadí je následující:
Vložený obrázek
Protože nearchivováním listingu již delší dobu porušuji pravidla geocachingu, listing jsem disejbloval a brzy půjde do archivu. Dokud nebude zveřejněn listing START 2011, sledujte závody v této diskusi nebo na stránkách podblanického geokešingu http://geocaching.czechian.net
  • 0

ΙΧΘΥΣ





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama