Přejít na obsah


Fotka

Waymarky - kdo hledá nebo zakládá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
464 odpovědí na toto téma

#221 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 22:32

Nechci číst 12 stránek zpět.
  • 0

#222 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 376 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 23:14

1.ne 2.to záleží na kategorii a kdo ji schvaluje, ale rozhodně je to přínosem 3.stejné jako 2., ale vždy je tam dobré něco napsat, u kešek taky nemusíš nic psát, ale dělá se to ;)
  • 0
HUAWEI Ascend G300 + c:geo + OSM

#223 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 0:40

Werki napsal/a:
1.ne

myslím, že to prozatím nikoho nenapadlo.
  • 0

#224 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 7:12

myslím, že to prozatím nikoho nenapadlo.


Je plno WM, kde ještě nikdo nebyl, tak by se začaly alspoň více hledat.
  • 0

#225 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 7:37

ale jo, on to ftf obcas nekdo napise, ale neni to zadny magnet, jako u kesi. spis je to takove zvlastni, jak tomu chybi ten prazdny logbook :). mimo to u wm se na to proste nehraje, je to jen navsteva mista, kterou podle zvyklosti muzes zalogovat treba i starsi, pokud mas navstevni foto. no a co potom s tim - misto existuje "odjakziva", nevzniklo vytvoreni wm. treba se to jednou zvrtne, ale wm neni tak atraktivni na odlov jako kes. co se tyce delky popisu, tak nejvic ze vseho zalezi na kategorii. tezko napises odstavec o McD, detskem hristi, geodetickem bodu .... na druhou stranu pokud bys chtel jednou vetou odbit neco historickeho, umeleckeho ... tak je to zbytecne, protoze k tomu najdes hromadu informaci a mimo to pokud bych mel ve schvalovani prsty, tak bych ti to vracel ;) :) co se tyce anglictiny, tak nezapomen, ze drtivou vetsinu ti bude schvalovat nekdo, kdo cesky opravdu neumi
  • 0

#226 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2011 - 7:42

Právě minimální návštěvnost waymarků snižuje radost ze zakládání. Jsem si všiml, že v Ostravě není u známého tanku T34 u Sýkoráku není žádná keš , tak jsem tam "vztyčil" waymark :) Ale je to příjemná činnost na dlouhé zimní večery, právě jsem si všimnul jak Dorcadion otagoval celé Benátky, tak se ve volném čase budu hrabat fotoarchivem a hledat:)
  • 0

#227 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 18:41

Jo, mít rok volného času, tak bych zpracoval těch svých 10 tisíc uložených zajímavostí v GPSce (co mám doma s fotkami v počítači)... Jen mít ten čas :-( A ani mi nevadí, že to nikdo nenavštěvuje, beru to jako takovou veřejnou galerii zajímavostí ;-)
  • 0

#228 RadousCZ

RadousCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2011 - 19:49

Trauma_Zero napsal/a:
Jsem si všiml, že v Ostravě není u známého tanku T34 u Sýkoráku není žádná keš , tak jsem tam "vztyčil" waymark :)


Omyl. Je ale "není vidět".
Taky jsem plánoval založit WM na tomto místě, ale tak nějak nebyl čas. Takže díky za WM, co nejdříve zajdu navštívit.
  • 0

#229 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 10:37

A zase přibyla kategorie: Artistic Welcome Signs
  • 0

#230 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 23 květen 2011 - 12:06

Arne1 napsal/a:
A zase přibyla kategorie:
Artistic Welcome Signs

Nepíšeš to zrovna nadšeně ;)

Jak je to se sokolskými centry náhodou nevíš? Zařazení nové kategorie trvá tak dlouho, nebo to zatrhli?
  • 0

#231 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 12:29

ivanbok napsal/a:

Jak je to se sokolskými centry náhodou nevíš? Zařazení nové kategorie trvá tak dlouho, nebo to zatrhli?


sokol byl do 21.5. v peer review (vyjadruji se ano - ne ostatni waymarkeri) co jsem na to zezacatku koukal, tak byly same ano. po uzavreni peer review zpravidla par dnu trva groundspeaku, nez si to prohlidne a udeli tomu definitivni zelenou publikovanim kategorie. nevidim duvod, aby to zamitli. tipnul bych si, ze tenhle tyden by mohla vylezt.
  • 0

#232 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 12:29

ivanbok napsal/a:

Arne1 napsal/a:
A zase přibyla kategorie:
Artistic Welcome Signs

Nepíšeš to zrovna nadšeně ;)

Jak je to se sokolskými centry náhodou nevíš? Zařazení nové kategorie trvá tak dlouho, nebo to zatrhli?


Jen jsem to konstatoval, stejně jako minule.

Na Sokola se zptej haggeuse, je asi v kurzu.
  • 0

#233 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 23 květen 2011 - 12:34

Arne1: vsak jo :P Dain: aha, ja myslel že to skončilo dřív...
  • 0

#234 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 8:17

ivanbok napsal/a:
Dain: aha, ja myslel že to skončilo dřív...


tak uz vylezla
  • 0

#235 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 12:14

Dain a Olik napsal/a:

ivanbok napsal/a:
Dain: aha, ja myslel že to skončilo dřív...


tak uz vylezla

Jo, vylezla a visela někde protože nneí poslední...

Kategorie pro Sokolovny na celem svete - historicke i aktivne pouzívane oddily Sokola.
Je vyzadovano alespon jedno foto budovy, u aktivnich sokoloven detail cedule / nazvu oddilu. U historickych sokoloven, které dnes slouzi jinemu ucelu, je treba dodat dokumentaci s uvedenim zdroje. Jsou vitany informace o historii dotycneho sokolskeho oddilu nebo o cvicenich a sportech zde provozovanych.
Nejsou prijimany sokolske tabory, mista sletu a jinych akcí. Rovnez nebudou prijímany sportovni oddily se slovem "Sokol" v nazvu ani hospody "U Sokolovny", ktere nepatrí k Sokolske Obci.
Uvedte prosim aspon strucny popis v anglictine, pripadne pozadejte o strucny preklad v Private Note - v takovem pripade pocitejte s delsi dobou schvaleni.
  • 0

#236 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 13:28

Arne1 napsal/a:
Jo, vylezla a visela někde protože nneí poslední...


Ono to poradi v Newest Categories neni uplne presne poradi, kdy byla kategorie aktivovana. Mam dojem, ze se tridi podle data zalozeni - se Sokolovnami jsme se piplali skoro mesic a mezitim nas predbehly tri nove kategorie.

Posilejte sokolovny, tesime se, v nejhorsim pripade jen cesky a napiste do private message, ze chcete prelozit popis - to je novinka zatim nevyzkousena v jine kategorii, muj navrh workflow u prekladaneho WM je:

- oficir, ktery si WM bere na starost, ho zamitne s poznamkou "prekladam, nedelej u WM zadne upravy, pak ho rovnou schvalim"
- doplni anglickou verzi
- schvali pres "re-evaluate waymark"

Psal jsem do WM fora, ze cilem je byt druha nejglobalnejsi kategorie v kategorii Meeting Houses, po zednarskych lozich :) Zas tak vysoka latka to neni, vetsina tech spolku ma pusobnost jen v US, par i v Kanade. Skoda, ze svycarsti Sokolove cvici v pronajatych telocvicnach a nemaji tam zadnou ceduli.
  • 0

#237 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:28

Ahoj, neni někde pěkný přehledný seznam všech WM. Koukal jsem na Geowiki, ale tak u poloviny kategorii neni rozepsano co do nich patří. Samozdřejmě pokud možno česky.
  • 0

#238 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:40

petr3 napsal/a:
Ahoj, neni někde pěkný přehledný seznam všech WM. Koukal jsem na Geowiki, ale tak u poloviny kategorii neni rozepsano co do nich patří. Samozdřejmě pokud možno česky.


neni. prelozit to (respektive spis prepsat, samotne prekladani neni na tom to namahave) se vsemi podkategoriemi a popisem, co tam patri je takova facha, ze to nadsenecke tvoreni ve wiki skoncilo tusim do 10ti dnu. ale treba za zimnich veceru se k tomu zase nekdo vrati :)

seznam vsech kategorii je na wm.com, samozrejme anglicky
http://www.waymarkin...ectory.aspx?f=1
podle nazvu je tak v 90% jasne, co do nich patri. pro konkretni popis je treba kliknout na kategorii. je jednodussi naucit se anglicky, nez tvorit ten seznam v cestine :)
  • 0

#239 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:47

Diky, jak tak koukam tak těch kategorii je vic nez jsem si myslel.
  • 0

#240 petr3

petr3

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2011 - 13:55

Jeste jedna otazka. Kdyz je napriklad na moste 10 soch vedle sebe, muzu dat WM ke kazde znich nebo je to nejak omezene. Treba vzdalenost jednotlivych kategorii.
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama