Přejít na obsah


Fotka

Waymarky - kdo hledá nebo zakládá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
464 odpovědí na toto téma

#261 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 12 červenec 2011 - 20:09

Trauma_Zero napsal/a:
jinak na dvanácti vlastních WMK mám za 4 měsíce 3 návštěvy a to od jednoho člověka :( (moc to v ČR nefrčí, škoda)


To je hodně, buď rád ;)
  • 0

#262 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2011 - 22:05

dneska jsem měl jeden WM schválenej za 5 minut. Celkově z 9 které jsem poslal dneska je už 7 schválených.
  • 0

#263 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2011 - 9:32

Do jaké kategorie vrazit toto ? Zkusil jsem Artistic Welcome Signs a retrývr mi to vyrazil a jinou kategorii nenabídl.

Vložený obrázek



  • 0

#264 Todak

Todak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 12:25

Trauma_Zero napsal/a:
Do jaké kategorie vrazit toto ? Zkusil jsem Artistic Welcome Signs a retrývr mi to vyrazil a jinou kategorii nenabídl.



A co Artistic Neon Lights?
  • 0

#265 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 14:07

Todak pozde, uz je publikovan a ja ho i navstivil.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#266 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 15:43

Proč asi tady WM moc nefrčí? Zkusil jsem to, ale ... stránky nic moc přehledné, zobrazení v mapce nijaké, přehled kategorií nikde, a WM v okolí...skoro taky žádné. Abych nekecal, něco tu je. Třeba válečné pomníky v okolních vsích. Nějak se mi nechce objíždět na kole a hledat pruhované tyče zarostlé v kopřivách. Kdyby to byla pro mě zajímavá místa, určitě bych se tam podíval a bral bych to jako zajímavý zdroj informací. Jenomže na zajímavých místech už bývají krabičky. Kdyby se u WM sjednotilo prostředí s GC, alespoň co se týče zobrazení v mapě a prokliku z mapy do listingu, návštěvnost by se asi zvedla.
  • 0

#267 rasg

rasg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 18:55

mpik napsal/a:
Proč asi tady WM moc nefrčí?
Zkusil jsem to, ale ... stránky nic moc přehledné, zobrazení v mapce nijaké, přehled kategorií nikde, a WM v okolí...skoro taky žádné. Abych nekecal, něco tu je. Třeba válečné pomníky v okolních vsích.
Nějak se mi nechce objíždět na kole a hledat pruhované tyče zarostlé v kopřivách. Kdyby to byla pro mě zajímavá místa, určitě bych se tam podíval a bral bych to jako zajímavý zdroj informací. Jenomže na zajímavých místech už bývají krabičky.
Kdyby se u WM sjednotilo prostředí s GC, alespoň co se týče zobrazení v mapě a prokliku z mapy do listingu, návštěvnost by se asi zvedla.


Bylo by dobre spojit to uplne dohromady a mit v profilu dalsi novou ikonu navic.
  • 0

#268 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 19:55

Takže virtuálky? To se mi moc nezdá. Tím by se GC zahltil. A tady se mi líbí rozdělení do kategorií podle tématu, mohla by tím vzniknout zajímavá databáze. Takové databáze existují odděleně, třeba www.technickepamatky.cz, nebo http://www.slunecni-...y.webzdarma.cz/ ale většinou to skomírá na neúplnost.
  • 0

#269 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 20:40

Do GC bych to taky netahal. Ale je fakt, ze web pro WM je priserny. Nakonec jsem zjistil, ze cim mene casu na tom webu stravim, tim lepe pro moje dusevni zdravi.

Takze ja doporucuji si WM v zajmove oblasti stahnout pomoci GJ do Geogetu. Tam uz se to da vyhledavat, filtrovat, zobrazovat na mape... a na web se vracim jen kvuli logovani. (Coz taky moc nedelam, hlavne kvuli nesmyslnym logovacim podminkam.)
  • 0

#270 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 21:43

HaLuMa napsal/a:
Do GC bych to taky netahal. Ale je fakt, ze web pro WM je priserny. Nakonec jsem zjistil, ze cim mene casu na tom webu stravim, tim lepe pro moje dusevni zdravi.

Takze ja doporucuji si WM v zajmove oblasti stahnout pomoci GJ do Geogetu. Tam uz se to da vyhledavat, filtrovat, zobrazovat na mape... a na web se vracim jen kvuli logovani. (Coz taky moc nedelam, hlavne kvuli nesmyslnym logovacim podminkam.)


ještě kdyby tak GeoGet zpracovával Visited logy, to by bylo príma !!!!
  • 0

#271 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 22:54

To se jiste da zaridit. Zatim to bylo odsouvano ciste jen proto, ze je co na praci, a ze si zase tak moc lidi nestezovalo, ze by jim to chybelo.
  • 0

#272 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 9:39

serveru Waymarking.com strašně chybí kompletní přehledová mapa. Vyhledávání je tam spíš stylem hrabání se v databázi s následným zobrazením v mapě, ale dost lidí z geocachingu je zvyklá na přesný opak, zobrazit si mapu, najít destinaci a přes náhledy na mapě se dostat k samotným listingům.
  • 0

#273 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 10:21

Tak jsem zkusil stáhnout si waymarky 20km v okolí do geogetu. Překvapilo mě, kolik jich bylo. A zkusil jsem prohlížet listingy. - Převážnou část nenašel ještě vůbec nikdo, nebo jen pár lidí - tj. skoro nikdo na to nechodí. - v geogetu se nestahují logy - nevadí to, skoro žádné nejsou. - v geogetu se nestahují kategorie - možná by se to hodilo, protože mě zajímá např. gotická architektura, ale ne stojany na kola. - byl by to velmi jednoduchý sběr bodů, protože na jednom fleku je jich třeba 10 - kostel jednou jako římskokatolický, jednou jako středověký, solnice jako gotická budova, datovaná budova, smějící se obličeje (na fasádě) a muzeum (uvnitř). Nevím, že bych dělal GC jen kvůli těm krabičkám? Tohle mě tak moc neláká. Asi to zkusím, některé věci mám přímo u nosu, ale cíleně se tomu asi věnovat nebudu.
  • 0

#274 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 10:31

Ja kdyz si pustim "GeoJarry - dotaz na waymarking.com", tak tam vidim asi sest ruznych kriterii, podle kterych lze stahovat, a jedno z nich je i kategorie. Nabizeny seznam kategorii lze take aktualizovat, protoze casto pribyvaji nove kategorie. Nebo jsi to myslel tak, ze kategorii nevidis? Kategorie se dava do "typu kesky", takze podle toho muzes filtrovat, muzes si tu kategorii zobrazit ve zvlastnim sloupci...
  • 0

#275 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2011 - 11:09

Tak už jsem zase o něco chytřejší. Že se to jmenuje Druh, a že to není ve sloupcích implicitně, to mě nenapadlo. Už to tam mám.
  • 0

#276 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 20:53

A máme tady zase jednu novou zajímavou kategorii:

Converted Factories
Description:
There are many factory buildings that are not used for production any more, and have been converted to something else. Here we would like to waymark such buildings.

a dokonce je prázdná - čeká na první WM !
  • 0

#277 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 21:48

Arne1 napsal/a:
A máme tady zase jednu novou zajímavou kategorii:

Converted Factories
Description:
There are many factory buildings that are not used for production any more, and have been converted to something else. Here we would like to waymark such buildings.

a dokonce je prázdná - čeká na první WM !

Supr, jen by to možná nám smrtelníkům s angl. ze základní školy moc pomohlo přeložit o co tam vlastně jde... díky ;)
  • 0

#278 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 21:56

Existuje mnoho továrních budov, které se nepoužívají pro výrobu víc, a byly přeměněny na něco jiného. Zde bychom chtěli waymark těchto budov. Tohle je překlad od googlu a myslím, že srozumitelný. Prostě bývalé tovární budovy změněné třeba na ... cokoli.
  • 0

#279 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 22:37

sobikovi napsal/a:
Supr, jen by to možná nám smrtelníkům s angl. ze základní školy moc pomohlo přeložit o co tam vlastně jde... díky ;)


Sorry, já zapomněl že neumíš použít Google/Bing translator.:@
  • 0

#280 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2011 - 22:44

Zdravím,

nedávno jsem založil jednu novinku v zahraničí. Kdo se staví? :)

http://www.waymarkin...ka_too_old_loco

  • 0
Cogito ergo sun ...




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama