Přejít na obsah


Fotka

GgStat - pluginy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#161 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 8:37

Ano, je to vskutku neco uplne jineho nez je v tom souboru na araratu (tj presne v tom souboru, na ktery jsi napsal odkaz do sveho prispevku). Pokud si vzpominam, uz jsi jednou tento problem mel.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#162 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 8:40

Ano, presne toto jsi jednou uz konstatoval - ze ti to dela FF. Mozna bys ho mel jinak nastavit :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#163 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 8:40

Jeste drobnost - nemel bys to mit v adresari script, ale script/CwgList.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#164 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1838 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 8:42

mě to stáhne správně (s časem 15:50, viz obrázek)
mozná máš v cestě nějakou proxy která má nacachovanou starou verzi

zkus stáhnout tohle. Je to jen mirror s přejmenovaným souborem

EDIT: tak nic, už vyřešeno :)
  • 0

#165 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 8:45

gord: jasne, nechtelo se mi to vypisovat vsechno, samozrejme to mam vsechno uz dobre a slape to. Teda tu ranu, co mi spadl kamen ze srdce jste museli slyset, uff. :D BTW netusim jak donutit v tomto smeru FF, aby neblbnul v tomto smeru. EDIT: tak overeno i profilem, GUID slapou presne jak jsem si prestavoval. Diky!
  • 0

#166 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 15:04

Tak mel bych tu par nametu na vylepseni CWG makra, tak doufam, ze se zlou nepotazu :) Pokud nekdo (BFU) klikne na Zalogovani CWG a potom si chce vybrat nick pres tlacitko tri tecek, tak vyskoci nejake nespecifikovane okno, ktere ve W7 naprosto visi ve vzduchu, presahuje castecne text a chybi mu i standardni zaviraci tlacitko. Pokud bych mohl za tyhle uzivatele poprosit - slo by to nejak vyresit? Navic kdyz si clovek prepne na jinou zalozku a vrati se zpet na prvni, tak to okno nejde "odstrelit" ani pres ESC. Dalsim nametem na zmenu by mohlo byt trosicku "priblizeni" BFU v tom, ze se trosicku zmeni nazvy. Napriklad prostredni okno s nazvem "Uprava souboru" nejenom ze nejakemu BFU nic nerekne, ale nerekne i me :)
  • 0

#167 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 19:17

Jde udelat leccos. Jen nejaky rozumny navrh jak by to melo vypadat a co delat a aby to slo udelat pomoci prostredku,. ktere jsou k dispozici. Treba titulek jsem se k tomu oknu snazil dat - nepodarilo se. Ackoli jsem prislusnou vlastnost nastavil, neobjevil se. Nepovazoval jsem to za kritickou vlastnost, tak jsem to nechal plavat. Odstrelit okno? mohlo by stacit kliknout na tlacitko Prerusit. Kazdy prvek (tak dobre, temer kazdy) ma u sebe hint, ktery se zobrazi, pokud mysi kurzor nad tim prvkem zustane cc 2 sekundy. Ten text by mel dla meho dostatecne vysvetli prislusnou funkci. Pokud tomu tak neni, sem s tim, doplnim to.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#168 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 19:26

gord: no s tim Prerusit to vis ty, vim to ja, ale BFU nabehne okno a hned zacne zmatkovat. Aspon kdyby tam bylo klasicke Storno nebo Odejit. Tu druhou zalozku by to chtelo predelat kompletne nazev, jak me neco napadne, tak dam vedet.
  • 0

#169 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 9:29

Proc se CWG z nekterych eventu neprolinkovavaji na dany event? Napriklad v mem profilu mam CWGiada 2009, ktera ma link na listing, ale treba Geoskorapky 2009 korektne zobrazi obrazek od Maxinohy, ale neudela se link:-(
  • 0

#170 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 9:49

V souboru ziskanem z prislusneho zdroje neni dana informace k dispozici a makro si ji vymyslet neumi.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#171 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 9:52

A tahle informace se bere od Maxinohy nebo z "oficialniho" katalogu?
  • 0

#172 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 9:57

Mam ve svem offline souboru informaci o tom, ze to CWG je nacteno od Maxinohy, tak se bere z jeho dat.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#173 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 10:03

Aha. Diky
  • 0

#174 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 15:17

Generuji seznam CWG z příkazového řádku přes test bat, který je součástí dodávky... Je mi jasné, že plugin využívá Ggstat, ale je nutné, aby zpracovával celé statistiky? 1:30 chroupá statistiky, které stejně podle template vůbec nezpracovává a pak za 2s vygeneruje seznam CWG... Asi to bude i problém jiných pluginů, možná pro rychlejší zpracování by bylo dobré zapracovat nějaké přeskočení standardních statistik... Druhou věc bych uvítal, kdyby šlo nastavit z kterého serveru chci stahovat obrázky primárně a pokud tam není, pak z toho dalšího a dalšího a dalšího... Jde mi o to, že na plzeňském serveru jsou kolečka přirozenější dřevěná, u Maxinohy jich je teď většina umělohnotných... Jinak vše funguje, supr..
  • 0

#175 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2010 - 20:35

GGstat nezpracovava zadne statistiky, pokud je nepozadujes. Je ale pravda, ze nacita informace z databaze, protoze predpoklada, ze z nich bue nejakym zpusobem generovat statistiky. To je take ucel, k jakemu ten program byl vytvoren. Z toho vyplyva, ze to nutne je. To, ze ty z toho nepouzijes nic, k cemu program slouzi, je tak trochu tvoje smula :-) Ty chces tahat obrazky jen z jednoho serveru? V soucasnosti v tom panuje ost chaos. Existuji nejmene 3 servery s obrazky. Oficialni stranky se neaktualizuji, ale odkazuji na novy katalog, ktery, zda se, udrzuje Ponik. Tyto stranky ovsem nemaji zadnou souhrnnou informaci a vlastne neni vubec jasne, v jakem jsou vztahu k oficialnimu katalogu. Je ovsem pravda, ze jsem dotaz Ponikovi neposilal. Za oficialni tedy zatim povazuji to, ze je mozna mrtve, a doplnuji to udaji od Maxinohy. Jak by sis to predstavoval konkretne?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#176 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 13 June 2010 - 21:59

Generuji seznam CWG z příkazového řádku přes test bat, který je součástí dodávky... Je mi jasné, že plugin využívá Ggstat, ale je nutné, aby zpracovával celé statistiky? 1:30 chroupá statistiky, které stejně podle template vůbec nezpracovává a pak za 2s vygeneruje seznam CWG... Asi to bude i problém jiných pluginů, možná pro rychlejší zpracování by bylo dobré zapracovat nějaké přeskočení standardních statistik...

Ale pluginy jsou přece určeny na rozšíření statistik, proč by měly běžet bez nich? Nicméně i to je možné, stačí vytvořit konfigurační soubor pro plugin a GgStat vůbec běžet nemusí. Jinak největší čas při načítání statistik zabere čtení logů kvůli nejdelšímu a nejkratšímu logu. Já jsem tuto statistiku nechtěl, ale byl jsem přehlasován.


  • 0
MaFa

#177 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2010 - 10:29

Dobrý den,
potreboval bych nakopnout s rozebehnutim pluginu 'Naslapane km'. Na zacatku teto diskuse, mel nekdo stejny, dotaz, autor poradil, ale pro nas dalsi nenapsal, co presne vedlo k rozchozeni tohoto pluginu. V zajimavych cislech se mi zobrazuje %KM%. U kesky v GeoGet mam tag s nazvem 'Km'. GeoGet, mam nejnovejsi a plugin umisteny v rootu programu, vedle pluginů, ktere normalne funguji.
A druhy dotaz, pokud bych toto rozchodil, jak resite zalohovani, takto upravenych kesi? Pochopil jsem to spravne, ze znovunactenim kesi do GeoGet, by se mi rucne doplnene tagy ztratily?
Dekuji za odpoved
  • 0

#178 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2010 - 10:49

KOMOVCI napsal/a:
Dobrý den,
potreboval bych nakopnout s rozebehnutim pluginu 'Naslapane km'. Na zacatku teto diskuse, mel nekdo stejny, dotaz, autor poradil, ale pro nas dalsi nenapsal, co presne vedlo k rozchozeni tohoto pluginu. V zajimavych cislech se mi zobrazuje %KM%. U kesky v GeoGet mam tag s nazvem 'Km'. GeoGet, mam nejnovejsi a plugin umisteny v rootu programu, vedle pluginů, ktere normalne funguji.
A druhy dotaz, pokud bych toto rozchodil, jak resite zalohovani, takto upravenych kesi? Pochopil jsem to spravne, ze znovunactenim kesi do GeoGet, by se mi rucne doplnene tagy ztratily?
Dekuji za odpoved

K tomu konci - tagy ti zůstanou, dokud kešku z databáze nevymažeš, takže znovunačtení ti tagy nezmění. Co se týče km, to nevím.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#179 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2010 - 11:09

"Naslapane KM" neni plugin. Byla to jen demonstrace moznosti vyuziti pluginu GgsExprTag. Napamatuji se, v cem byl "tenkrat" problem (tusim, ze byl pokus o numericky vypocet se znakovou hodnotou - nebyl pouzit prikaz TAGVALUETYPE NUM). Princip je ten, ze u kazde kese musis mit nastaven TAG a plugin pak umi s TAGy nejakym zpusobem pracovat (pocitat je, vybirat, vypisovat, predavat GgStatu, ...) Konkretne v tomto pripade je treba secist vsechny hodnoty v TAGu Km u vsech nalezenych kesi a tuto hodnotu predat GgStatu. Pak musi nasledovat prikaz, pomoci ktereho GgStat tuto hodnotu vypise (kam a jak). Pozor, je dulezite brat zretel na velikost pismen. Ad zalohovani: co myslis tim "takto upravenych kesi"?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#180 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 30 June 2010 - 12:34

V template to mam takto. Pred zacatkem definic statistik: # pouzijeme vypoctene hodnoty pro doplneni tabulky zajimavych cisel o naslapane kilometry LANG_NUMBERS_MyKmHeader Našlapané kilometry: LANG_NUMBERS_MyKmData <b>%KM%</b> km jsme dosud našlapali za keškama pěšky DEFINENUMBERS NumbersMyKm MyKmHeader MyKmData APPEND_NUMBERS NumbersMyKm a v definicich: # pripravit promenne pro SomeNumbers a nalezy za svetla a za tmy PLUGIN .\GgsExprTag.exe # presnost vypisovanych hodnot na 1 desetinne misto PRECISION 1 OUTVAR KM Km SUM PLUGINEND takhle je to spravne? Ad zalohovani: je to stejne jako u upravy casu nalezu kese primo v programu GeoGet. Doplneny cas a naslapane km u jednotlivych kesi jsou data navic, ktera nejsou zaznamenana na www.geocaching.com. Respektive cas muzeme zadat do logu, ale ja u svych prvnich kesi tento udaj nenam. Jak si tedy tyto navic udaje zazalohuju? Snad se vyjadruji jasne, sam mam jeste trosku gulas ve vsech vecech kolem statistik. A co do logu pridavat i ty naslapane km a ty by se pak nejak nacitaly, stejne jako cas nalezu?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama