Přejít na obsah


Fotka

Pomozte mi s GCzII


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
795 odpovědí na toto téma

#761 sradek

sradek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 8:16

Dobrý den, mám HTC HD2 a nainstalovanou GCzII posl. verze ..76. Problém spočívá v tom, že při vyhledávání podle PSČ se město vyhledá, ale dál jen chvilku načítá a napíše hlášku " zkontrolujte váš login a heslo" Oboje mám zadané z GC.com. Nevíte v čem může být problém? Díky všem za každou radu. R.
  • 0

#762 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 8:29

GCzII doluje data z webových stránek geocaching.com. Při každé změně těchto stránek bylo potřeba GCzII opravit. Autora už to zjevně přestalo bavit, takže se smiř s tím, že svět už nebude takový, jako býval, a zkus si najít jinou aplikaci.
  • 0

#763 baron_cz

baron_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2011 - 21:03

to sradek: mimo správného vyplnění přihlašovacího jména a hesla v GCzII je ještě třeba po poslední aktualizaci geocaching.com přihlásit se na stránky geocaching.com přes internetový prohlížeč v PDA, pak se tato hláška nezobrazuje a seznam keší se vyhledá. Nicméně problém při pokusu o zobrazení podrobnosti keše - "Cache not found" to neřeší.
  • 0

#764 trupkin

trupkin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 17:04

baron_cz napsal/a:
to sradek: mimo správného vyplnění přihlašovacího jména a hesla v GCzII je ještě třeba po poslední aktualizaci geocaching.com přihlásit se na stránky geocaching.com přes internetový prohlížeč v PDA, pak se tato hláška nezobrazuje a seznam keší se vyhledá.

Nicméně problém při pokusu o zobrazení podrobnosti keše - "Cache not found" to neřeší.


super prihlaseni se pres pda k geocaching.com pomohlo



cache not found mi to psalo kdyz jsem mel stranku geocaching.com nastavenou na cestinu, po nastaveni na anglictinu se to opravilo
  • 0

#765 Raduzk

Raduzk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2011 - 17:32

No mne to sice pomohlo se přihlásit, nicméně stále Cache Not Found
  • 0

#766 Korrado

Korrado

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 13:00

Zdravím, s geocachingem začínám a rád bych využil i svůj telefon..Mám HTC One touch a stáhl jsem program GCzII, po pročtení tohoto vlákna jsem trochu znejistěl a pokud jsem to správně pochopil, tak už se tento program neaktualizuje a je tedy nepoužitlený??..Nebo ho mohu používat i nadále pouze s tím, že si nebudu moci zaktualizovat nové kešky??..Při snaze o spuštění podrobných informací o kešce mi to také hlásí "cache nenealezen", ale to bude zřejmě proto, že mi to nechce nic stáhnout (i když mi to nastahuje 2,4MB, tak mi to na konci stahování hlásí "0 chaches/2,4MB) - je to výsledek ukončení aktualizací?? Pokud si někdo najde na odpověď, případně doporučí jiný software, bude velice laskav.
  • 0

#767 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 13:17

GCZII je bohuzel v teto fazi nepouzitelny, alternativou je GateCacher.
  • 0

#768 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 13:56

Korrado napsal/a:
Zdravím,
s geocachingem začínám a rád bych využil i svůj telefon..Mám HTC One touch a stáhl jsem program GCzII, ...


GCzII i nadale v podstate funguje, akorat ze nefunguji veci ktere jsou zavisle na online pripojeni ke geochaching.com. Takze nemuzes v terenu stahovat kese a nemuzes snad ani logovat. Pokud naopak kese naimportujes predem z GPX, tak je i nadale funkcni. Ja to momentalne resim tak ze na offline pouzivam GCzII s GPX daty protoze je proste nejlepsi a na online kesovani pouzivam GateCacher. Ten je sice o dost horsi, ale zas umi stahnout data.

Vzhledem k tomu ze autor obvykle GCzII v pripade potreby aktualizoval tak do tydne a ted nema aktualizaci uz nekolik mesicu, vypada to ze se na to vykaslal. Pokud by to tak opravdu bylo, nema pro tebe smysl s takovym SW vubec zacinat.
  • 0

#769 Korrado

Korrado

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 14:29

Díky za odpovědi, GCzII jsem tedy smazal a nainstaloval GateCacher..U toho mi pro zmenu nefunguje přihlášení na server GC.com, ačkolik přihlašovací údaje jsou v pořádku..Takže zkusím projít vlákna ke GateCacheru a třeba se tam něco dozvím..ale už začínám lehce ztrácet sílu, prdím se s různými softy už třetí den a zatím mi nefungovalo vůbec nic :(..
  • 0

#770 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 15:16

Mozna by pomohl trik co fungoval i u GCzII. Zkus se nejdriv na geocaching.com prihlasit rucne pres Operu nebo jakej tam mas webovej prohlizec. GateCacher kterej tam leze taky pres webovej protokol by se pak pri trose stesti mohl chovat jako ze uz je zalogovanej. Pokud by to chodilo, dej pak v browseru takovy to zapamatovat heslo/automatickej login nebo jak se to jmenuje a mas po starostech. Aspon uGCzII tohle v jistejch fazich pomaha, myslim ze by to melo zabrat i u GateCacheru.
  • 0

#771 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 15:19

A nebo vis co? Vykasli se na to, vzdyt je to cely blbost. Mas snad zapotrebi blbnout nekolik dni s rozchozovanim nefunkcniho SW jen proto, abys pak nekde v kanale nasel plesnivej kus papiru?? B)
  • 0

#772 Harmison

Harmison

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 19:02

Nedá mi to a podělím se o zkušenosti... Na keškování používám Omnii i8000 s windows mobile 6.5.3. Dokud mi fungoval GCZii, tak jsem byl spokojen a na offline hledání ho zatím používám. Jako PM si stáhnu GPX (popřípadě lze použít GeoGet)a naimportuji.Bohužel na on-line už se použít nedá (oprava není a asi už ani nebude). Hledal jsem tedy náhradu. Cvičně jsem nainstaloval GateCacher a Pocket Drake. První jmenovaný jsem rychle opustil, naproti tomu Pocket Drake mi docela vyhovuje a hlavně s ním lze bez problémů stáhnout keše z GC.com on-line (je nutné být PM). Zatím jsem sice jen obešel několik místních keší na zkoušku a program se zdá být docela použitelný a navíc na něm autor stále pracuje (alespoň doufám) S ohledem na to, že stahuje GPX, tak by měl být i odolnější proti změnám na GC.com. Takže pokud někdo máte na hledání něco s WM, tak tohle je podle mě asi nejlepší možnost.
  • 0

#773 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 19:27

Podle neověřených informací Tom pracuje na GCzIII, ale protože na fóru vůbec nereaguje a tuto zprávu tam psal "kdosi, kdo s ním prý komunikoval", tak mám poněkud pochybnosti o pravdivosti této zprávy. Podle téže zprávy prý bude GCzIII možná pro Android.
  • 0

#774 xkarel

xkarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 21:55

Zdravím Dá se nějak nastavit GCZ, aby naimportovalo GPX s 1000 cachema? Díky Jarda
  • 0

#775 xkarel

xkarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2011 - 22:48

Odpověď: http://forum.xda-dev...&postcount=2671
  • 0

#776 cobra 11

cobra 11

    cobra 11

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2011 - 11:00

Ahoj Dal by se někde v registrech nastavit menší počet stahovaných keší z netu než 20? Předem dík za odpovědi
  • 0

#777 stir62

stir62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 10:57

Kdo mi prosím poradí?Měl jsem nainstalován Gatecacher a v pohodě vše fungovalo(i když proti gczII slabší) ale po opravě mobilu a nové instalaci mi nenačítá info o keších,nápovědy atd....
  • 0

#778 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 16:01

nastavení mobilu, internet atd ?
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#779 stir62

stir62

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 16:17

to vše mám v pohodě-připojí se,stáhne keše,jen informace o nich,logy,nápovědy a podobně neee :(
  • 0

#780 sdhmarklovice

sdhmarklovice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 25 listopad 2011 - 17:16

Jakym zpusobem dostanu GPX do GCzII?pred casem jsem to zkousel a povedlo se mi to,ale to jsem plne vyuzival program kdyz jeste byl aktualizovan.Jsem na tento program zvykly a nerad bych ho menil.Potrebuju vedet(presny postup)jak dostanu GPX to programua,bych videl vse potrebne (Logy,velikost,hint atd).Jde to jeste vubec? Mam mio P560 a udelal jsem toto: 1.Stahnul jsem GPx soubor dane kese do PC a posleze prekopiroval na kartu v PDA.co dal? diky za rady
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama