Přejít na obsah


Fotka

Pomozte mi s GCzII


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
795 odpovědí na toto téma

#721 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 21:52

Tak po dnesnim updatu webu opet stare zname "Cache not found." :@
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#722 rhunka

rhunka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 15:08

Mně nefunguje taky, ale píše mi Zkontrolujte login ID/heslo. Přitom login i heslo mám v pořádku - na GC.com se v pohodě přihlásím.
  • 0

#723 BOND3X

BOND3X

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 16:12

S tim heslem pomohlo prihlaseni pres vychozi prohlizec a dat zapamatovat, ale s tim problemem "Cache not found" jsem na nic neprisel... Je to jak pises, problem je s aktualizaci web stranek... Bude se muset upravit aplikace...
  • 0

#724 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2011 - 17:08

rhunka napsal/a:
Mně nefunguje taky, ale píše mi Zkontrolujte login ID/heslo. Přitom login i heslo mám v pořádku - na GC.com se v pohodě přihlásím.

je potřeba vložit znova heslo do zařízení, ale v tuto chvíli je nutné vyčkat na update od Toma.
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#725 Bomburove

Bomburove

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 9:02

A bude jeste vubec nejakej update? Co sleduju XDA, tak je to zatim jenom zbozne prani, mam obavy, ze GCZII uz je zcela mrtvy projekt
  • 0

#726 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 9:45

:( GCzII byla poslední věc, proč ještě držím vychytralý telefon s WinMob No nic, jen to urychlilo rozhodnutí k opuštění této platformy. A mám dojem že nejsem sám a až bude jen pár jedinců, tak se GCz nevyplatí ani udržovat. Škoda, byl to solidní prográmek.
  • 0

#727 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 13:20

Jakou použít náhradu? Máte něco vyzkoušenýho a spolehlivýho?
  • 0

#728 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 14:32

Gleep napsal/a:
Jakou použít náhradu? Máte něco vyzkoušenýho a spolehlivýho?


Já jsem pomalu od GCz přešel na PocketDrake, do kterého cpu data přes GeoGet a nebo (u kratších výletů) si vytipuju keše po cestě a okolí a naťukám si je přes CacheList (plugin do Chromu).

K tomu ještě občas BeeLine.
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#729 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 14:33

Gleep napsal/a:
Jakou použít náhradu? Máte něco vyzkoušenýho a spolehlivýho?


http://wiki.geocachi...plikace_pro_PDA
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#730 BOND3X

BOND3X

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 14:40

Tak co koukam na webu je hodne oblibeny C:Geo (pro Androida), jinak jsem take po necem koukal na WM6,5 a nasel jsem jen BeeLineGPS pripadne tady neco je http://www.freewarep...d-basicgps.html a http://wmgeo.gcm.cz/download/ :(
  • 0

#731 BOND3X

BOND3X

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 16:04

No tohle je sice take hezky programek, ale nyni uz take nefunguje :( http://www.geocachin...=&rowstart=1200
  • 0

#732 fotrik

fotrik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 846 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 16:12

Sakra, ja jsem se svym telefonem stale spokojeny. Na jare nova baterka, minuly tyden nove pouzdro. Dva dny predtim, nez prestalo fungovat GCzII. Prece nebudu kupovat novy telefon za 10+ kKc, nemluve o prislusenstvi, kvuli Greedspillu prestal fungovat (jediny?) online nastroj?
  • 0
Android: Locus Map Pro | Waze navigation, traffic & gas prices
Dekuji vsem zakladatelum kesi, kteri se neucastni cim dal silenejsich zavodu, kdo da kes vys nebo vic schova souradnice, a jeste se drzi myslenky privest kolegy na hezke misto a neco mu o nem rict.

#733 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2011 - 17:32

BOND3X napsal/a:
... a http://wmgeo.gcm.cz/download/ :(

Na WMGeo zapomeň, ten zamrzl v rané fázi vývoje

BOND3X napsal/a:
No tohle je sice take hezky programek, ale nyni uz take nefunguje :( http://www.geocachin...=&rowstart=1200

PocketDrake funguje, jen se mu musí trochu pomoct.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#734 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 7:12

LudekV napsal/a:

Gleep napsal/a:
Jakou použít náhradu? Máte něco vyzkoušenýho a spolehlivýho?


http://wiki.geocachi...plikace_pro_PDA


Jo o tom vím :-) Ale z toho se nepozná co je dobrý :-) A abych to upřesnil, jde mi hlavně o nějaký online nástroj. Vyhledání keší v okolí a stáhnutí listingů. Telefon používám jen jako sekundární navigaci a hlavně jako zdroj informací když někam zabloudím a mám chvíli čas a nebo když se honěj FTF :-) Tam je pak offline databáze na prd :-)
  • 0

#735 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2011 - 8:17

he he a já si kvůli GCzII znovu pořídil telefon s WM6.1 :-D ne, dobře, pořídil jsem si ho i kvůli předpovědi počasí Meteoservis a Slovíčkům, ale todle mě naštvalo :(
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#736 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2011 - 10:14

Gleep napsal/a:
Jakou použít náhradu? Máte něco vyzkoušenýho a spolehlivýho?

Já jsem s úspěchem přešel na GateCacher http://www.gateway.dds.nl/gatecacher/. Po úpravách gc.com byla vydána do druhého dne nová verze, takže v tomto ohledu spokojenost. Stejně ale byl GCZII nejlepší, jestli to autor opraví, tak se k němu vrátím.
  • 0

#737 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 11:13

Ahoj, co se děje? Používal jsem GeoScout, o ten se autor stará sporadicky, takže nestíhá aktualizace. Přešel jsem tedy na GCzII, který si všichni chválí, byl jsem s ním spokojen a po pár měsících už taky není aktualizován, naposledy někdy 1.7.2011. Nefunguje mi načítání keší, nemůžu vůbec lovit. Už jsem 14 dní nic neulovil. Funguje vám to, nebo jste přešli na jiný program??
  • 0

#738 ArgiCZ

ArgiCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 12:28

Nefunguje a kdo vi, jestli vubec nekdy bude. Zatim to resim Ozi Explorerem do ktereho importuju kese pres script v Opere. Ale je to takova nouzovka. Asi se na WM taky vykaslu, mate nekdo zkusenost s ofiko aplikaci GS pro Android?
  • 0

#739 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2011 - 17:20

Tak jsem nainstaloval ten gatecacher, neco to dela, ale teda nic moc. Proti GCzII dost slaby.
  • 0

#740 Mikiss

Mikiss

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2011 - 8:01

Zdravím, tak už jsem také vyzkoušel GateCacher, no... slabota, ale na FTFka dobrý. Teď ale řeším jiný problém. V rámci "testů" jsem si smazal všechny stažené keše. Následně jsem bohužel zjistil, že už se mi při opětovném vyhledávání nezobrazují, což v důsledku znamená, že mi chybí prakticky celá Plzeň. Blbé že. Už jsem to několikrát odinstaloval, ručně vymazal všechny možné soubory z mobilu a nic. Jako by se to uložilo na netu. Neví prosím někdo co s tím? Dík.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama