Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#1 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 12:46

Chtel bych se zeptat jak jste spokojeni s vyrobou CWG, ja vzdycky byl s Kavalirem, ale do te doby nez si objednala CWG Danca_CZ. Bohuzel na moje doporuceni si je u Kavalira taky objednala. Podelim se s vama o jeji pribeh, protoze urcite stoji za pozornost. 10.12.09 ji prisel navrh CWG a razitko, obratel odsouhlasila a zaplatila na jejich ucet. Platbu tam meli nejpozdeji 14.12.09. To bylo v dobe, kdy meli jeste na strankach, ze prijimaji objednavky na Vanoce!!! Do dnesniho dne Danca nema CWG doma. To tam 3x volala, jednou ji potvrdili ze je odeslali, po druhe se zjistilo ze je ani nevyrobili takze je vyrobi a "znovu" odeslou. Po treti, tj. minule pondeli ji rekli, ze to odeslali v patek. Do tohodle pondeli neprisli a tak Danca opet volala a prej je opravdu poslali a chyba je v poste :D a daji ji do konce tydne vedet ... uz ztratila vsechny iluze a ja duveru v Kavalira.... Jak to dopadne vi jen buh :D A co vy stalo se nekomu neco podobneho?
  • 0

#2 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:07

Kavalír měl před vánoci nedostatek suku a měli tam fakt hoňku,když jsem tam byl vyzvedávat. Objednával jsem začátkem prosince a před vánoci jsem dostal asi 1/5 koleček a na další čekal do nového roku. Kvalita těch předvánočních nebyla nic moc,ale ty novoroční jsou v pořádku. Každopádně jsem dostal nějaká CWG jako bonus za dvojitou cestu k nim. Ty předvánoční mají sem tam vady,ale nic hrozného. Viděl jsem už i horší.
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#3 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:07

U Kavalíra jsem objednával 4x. 3x vše v pohodě, jednou se jim zatoulala moje platba, ale po urgenci mailem jí okamžitě dohledali, omluvili se, CWG bleskově zhotovili a poslali. Já jsem s nimi naprosto spokojený.
  • 0

#4 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:11

Neviděl bych to tragicky, před vánocema je vždycky zmatek a občas něco nevyjde. Spíš vidím problém v poště. CWG mám od Black Spidera, trochu dražší, ale perfektní, posílá to z Olomouce a poště to do Prahy trvá obvykle 8-10 dnů. Navíc se zdejší centrální balíkárna ani nepokouší cokoliv doručovat, až když toho mají víc, tak to rovnou odvezou na dodací poštu, kde to zůstane ležet bez povšimnutí. Hroznej šlendrián.
  • 0

#5 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:12

Tak sou to jen lidi že...Při tom obrovském množství, co už vypálili to je první "průser" o kterém jsem o nich slyšel. Prostě holt se stane... Rozhodně bych se nebál, že puky nedostane
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#6 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:15

Bohužel o CWG od kavalíra jsem slyšel v poslední době docela hodně a pokaždé to bylo v negativním slova smyslu. Já osobně s ním nemám zkušenosti, od začátku objednávám CWG jinde (geocacheshop.cz) a jsem nanejvýše spokojený. Když jsem potřeboval CWG na nějaký event a poslal objednávku týden předem, uvedl tam, že to pospíchá, tak vždy kolečka dorazila včas. Ale mám trochu jíný příběh. Někdy v říjnu jsem začal přemýšlet nad jednou mysterkou GC1ZZQ2, jejíž součástí byly i kostky, na kterých by byly vygravírovány zašifrované souřadnice. Dlouho jsem hledal někoho, kdo by mi to vypálil s tím, že by si sám sehnal i kostky jako podklad. Většinou chtěli, abych je dodal sám a oni to jen vypálili. Po delším hledání jsem našel a poslal objednávku začátkem prosince. Tak trochu jsem neivně doufal, že kostky budu mít doma na spuštění keše 25.prosince na narozky. To jsem ale netušil, že bude následovat martirium, kdy jsem vždy zavolal, dověděl jsem se, že z nějakého důvodu se k tomu nedostali, že na to půjdou zítra a kdyby se nic nedělo, ať si zavolám. Takže jsem volal několikrát a dopadlo to tak, že kostky dorazily asi před týdnem. Keš sice byla publikována v onen plánovaný den, ale do oběhu se musely dát provizorní podomácku udělané kostky, které těm "profi" nešahají oni po kotníky. Takže teď už jen všechny posbírat po Praze a vyměnit za ty gravírované. Takže nejen kavalír má trochu delší dodací lhůty, než je zdrávo...
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#7 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:22

No, normalne uz do tohohle fora moc nepisu, ale na tohle zareaguji. Neni to jejich prvni prusvih, spis plno lidi decentne pomlci. Ja jsem s nimi nebyl spokojeny ani jednou - prvni objednavka (leto) trvala asi mesic - na jejich webu bylo do tydne. Dalsi na tom byla podobne - asi tri tydny (tyden udajne zavinila posta, ale do tydne to stejne nebylo) a to jsem se pred objednanim ptal, jestli mi mohou ten tyden zarucit. Kvalita posledni dodavky navic mizerna - svetle paleni a trisky na koleckach. Dalsi objednavku jsem dal jinam. Za dva dny hotovo, ale kvalita suku nic moc. Paleni ovsem dobre. Kamaradovi prisla (velice pozde) od kavalira takova hruza, ze jim to dokonce vratil a pak - zase velice dlouho - cekal na vraceni penez. Takze to u kavalira rozhodne neni "prvni sklouznuti".
  • 0

#8 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:33

Nic noveho pod sluncem.... Na muj dotaz, co je s moji objednavkou mi bylo receno, ze je odeslana, druhy den email, ze se jim zahadne vratila z5 at jim poslu znovu adresu kam to maji odeslat. Proste des....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#9 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:33

werg napsal/a:
No, normalne uz do tohohle fora moc nepisu, ale na tohle zareaguji. Neni to jejich prvni prusvih, spis plno lidi decentne pomlci. Ja jsem s nimi nebyl spokojeny ani jednou - prvni objednavka (leto) trvala asi mesic - na jejich webu bylo do tydne. Dalsi na tom byla podobne - asi tri tydny (tyden udajne zavinila posta, ale do tydne to stejne nebylo) a to jsem se pred objednanim ptal, jestli mi mohou ten tyden zarucit. Kvalita posledni dodavky navic mizerna - svetle paleni a trisky na koleckach. Dalsi objednavku jsem dal jinam. Za dva dny hotovo, ale kvalita suku nic moc. Paleni ovsem dobre.
Kamaradovi prisla (velice pozde) od kavalira takova hruza, ze jim to dokonce vratil a pak - zase velice dlouho - cekal na vraceni penez. Takze to u kavalira rozhodne neni "prvni sklouznuti".


Dobre vedet, pristi CWG tak dam rozhodne jinam... zkusim jinyho vyrobce a mozna tohla diskuze vynese objektivni hodnoceni vyrobcu CWG...
  • 0

#10 Sassyyk

Sassyyk

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:34

Moje zkušenost s Kavalírem... Mezi objednávkou a dodáním uplynulo 20 dní (5.1.-25.1.) Komunikace byla trochu horší, musel jsem se několikrát dotazovat na stav objednávky a na potvrzení, že platba, kterou jsem poslal, dorazila v pořádku - ale celkově to nebylo tak hrozný. Kolečka dorazila v pořádku, razítko taky, takže až na tu komunikaci docela spokojenost. Než těch svejch 200CWGček někde rozházím, tak uplyne taková doba, že tu třeba Kavalír už nebude...
  • 0

#11 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:39

No já svoje první CWG objednával loni u Kavalíra a nakonec po velkých problémech a doporučení, aby CWG neposílal jako obyčejnou poštu, ale aspoň jako doporučený dopis nebo balík jsem je po téměř 1,5 měsíci dostal. Poté jsem u nic nechal dělat CWG na CITO. První várka byla v pohodě, ale s doobjednávkou byl problém. Byl jsem s nimi dohodnutý, že v určitý den si pro CWG v určitou hodinu mám přijet. A když jsem tam byl, tak mi bylo řečeno, že je ještě nemají, že na nich ještě nezačali a že si mam přijít za 2 hodiny... No a dneska si jedu pro várku úplně nových CWG od ty,ty,ty -ho, tak uvidím ;)
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#12 Khabar

Khabar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 13:42

Já jsem zatím objednával jenom jednou a to u TADY ŤUŤÍKA ( Life Blansko) a naprostá spokojenost. Na první email se mi sice ozvali až po týdnu, ale s omluvou, že měli dovolenou. Vlastní odsouhlasení návrhu pak proběhlo v průběhu jednoho dne a doručení do tří dnů od připsání mé platby na účet, takže opravdu bleskové dodání. Kvalita suků mi přijde dobrá a stejně tak vypálení. Mohu jenom doporučit ;)
  • 0

#13 jansam

jansam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 14:16

Před koncem roku jsme se účastnili Vyškovského eventu a tam si Šelmice taky postěžovala, že eventová kolečka nejsou, protože je z Kavalíra nedokázala vydolovat (to už není jedno zakopnutí ...) No moje prvni kolečka jsou taky od Tadyťutíka. Mám to k němu na firmu 12 km a tak jsem se s ním domluvil i na osobním odběru. Na mailík zareagoval okamžitě, návrh jsem měl za pár hodin a třetí den odpoledne až skončil na firmě, mě kolečka dovezl do práce, když se vracel domů. Stejného postupu jsem se dočkal za pár měsíců, když jsem si u něj objednal razítko. U mě 100%.
  • 0
HTC Touch HD + GeoScout

#14 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 14:54

Nemohli jste tuhle diskuzi rozjet před 14 dněma? :( :o
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#15 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 15:04

Dvakrát jsem objednával u tytyty, neb mi vyhovuje odběrové místo na Strašnické, které mám 5 minut od práce a vždy naprostá pohoda. Příjemné jednání, korekce ke zlepšení grafiky (udělal jsem si tenké čáry) .... a do týdne (pondělí > pátek) byla kvalitní a pěkně vypálená kolečka doma. I ostatní služby naprosto v poho.
  • 0

#16 wympy

wympy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 15:06

Nemohu posoudit kvalitu CWG od Kavalíra, protože jsme se neprokousali díky váznoucí komunikaci s touto firmou ani k objednávce. Je pravda, že jsem kromě klasických CWG chtěl objednat i zhotovení atypických koleček pro kamaráda z ciziny. Nakonec jsem to vzdal, obrátil se na Black Spidera a jsem s kvalitou i vstřícností a rychlou komunikací i výrobou ze strany BS velmi spokojen. Cena je vyšší, ale servis 100%. BS se nezalekne ani nestandardních požadavků :-) Doporučuji.
  • 0

#17 Copak

Copak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 15:09

U TadyTutika objednáno, zaplaceno, schválen návrh loga, vyrobeno a doručeno během týdne. Absolutní spokojenost. s přístupem, kvalitou i dodržením podmínek. můžu vřele doporučit!
  • 0

#18 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 15:23

Tak já už sem si 2x objednával u TADYŤUTÍKA (life blansko) Nemůžu si stěžovat,na poprvé jsem zaslal návrh CWG,do 2 hodin mi přišlo,jak to bude vypadat,připsal jsem k tomu,že bych chtěl ještě razítko..Nu,poslali mi výběr razítek s geocaching motivy a já si vybral..do 2 dnů jsem měl CWG doma...100% doporučuji!!!:)
  • 0

#19 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 16:20

My jsme pred loni na vanoce objednavali prvni CWG u kavalira a byla doma do týdne, jak slibovali. Druha varka o tri mesice pozdeji take v pohode. Potom jsme chteli CWG s novým nickem a ptal jsem myslím 7 pracovních dní dopředu, jestli budou ochotni a stihnou CWG do eventu co byl následující sobotu. V pondeli jsme odsouhlasili návrh a domluvili se na dobírce, aby v patek byla CWG umne. Ve stredu jsem byl jeste ujisten, ze se na tom pracuje a druhy den odeslou. Pátek skoro poledne.. poštacka od nas uz odesla a CWG nikde. Tak probehlo par mailu, ze to nestihli dat na postu. Když jsem teda vyburcoval kamarada, ze mi to v praze vyzvedne a doveze do Litomeric, tak z nich vylezlo, že CWG se jeste ani zacala pálit. To me nastvalo. Kdyby mi rekli hned, ze to nedovedou splnit, tak bych to pochopil... CWG jsem si nechal vypálit o dva týdny pozdeji u nas v Litomeřicich a jeste levnejsi nez u kavalira. Pote jsem vyuzil akce u tytyty 65ks za 500kč. Na nic jsem nechvátal, CWG byly doma asi za 5 dni, ale co me zarazilo, tak ze nase logo bylo posunute do jednoho okraje a nevypadalo to moc dobre. Podekoval jsem jim za výrobu a upozornil je na ten technický nedostatek. Celkem rychle prisla omluva a prislíbení docela solidni kompenzace pri pristi objednavce. Tu jsem ucinil vcera, tak snad budu spokojený.
  • 0

#20 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 16:53

Při prvním kontaktu s Kavalírem mi bylo odpovězeno do hodiny,schválení proběhlo do další hodiny a kolečka přišla něco přes týden od připsání platby. Při druhém objednání mi po týdnu přišel mail že se jim to vrátilo zpět (bez urgence,poslali to oni).A jelikož vím jaký jsou na naší poště,je to možné. Takže jsem tady asi jedinej spokojenej zákazník:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama