Přejít na obsah


Fotka

Vyrobci CWG a (ne)spokojenost


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
266 odpovědí na toto téma

#21 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 16:53

Mortticia napsal/a:
...To me nastvalo. Kdyby mi rekli hned, ze to nedovedou splnit, tak bych to pochopil...


Presne tak. Dokazal bych ledacos pochopit, kdyby to rekli predem a rovnou. Ale oni klidne a drze prislibili, ze to opravdu dodaji do tydne... A pak to byl mesic. A svoje vymluvy na dodavatele suku mi take poslali az kdyz jsem to urgoval...
  • 0

#22 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 406 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 17:37

Mé u Kavalíra většinou trvala 2-3 týdny se vším všudy ,ale poslední objednávka ted o vánocích 2009 se zadrhla protože mě vyrobili jiný motiv no jo mam 3 tak se v tom zamotali :) ale když přišli ty nové tak děs jeden otřep vedle druhého, prý že tam na vánoce měli na třídění suků brigadníky.Po mém nespokojeném mailu mě omluvou dali těch 200ks a něco gratis jako omluvu tím si to u mě vyžehlili :).
  • 0

#23 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 18:32

Zaráží mě kolik lidí je nespokojeno s dodávkou o vánocích. Pracuji v obchodě s on-line shopem a vím, jaké to je martyrium o vánocíh a to prosím nic nevyrábíme... pouze stěhujeme z prodejny na prodejnu a následně k zákazníkovi.

U Kavalíra jsem objednával minimálně sedm (opakuji SEDM) různých druhů CWG pro vlastní potřebu a pro potřeby mých eventů a vždy byla komunikace 100%. I po odeslání obyčejného obrázku mi udělali návrh a hotová CWG v perfektním stavu jsem měl do týdne doma. Možná o 1-2 dny později... ale vždy se snažím dělat vše s předstihem, takže to nebyl problém.

Takže za mě a mé eventy mohu říct, že vše bylo v pohodě... jen holt neobjednávám nic před vánoci. ;)
  • 0

#24 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 18:39

chemic77 napsal/a:
Zaráží mě kolik lidí je nespokojeno s dodávkou o vánocích. Pracuji v obchodě s on-line shopem a vím, jaké to je martyrium o vánocíh a to prosím nic nevyrábíme... pouze stěhujeme z prodejny na prodejnu a následně k zákazníkovi.

U Kavalíra jsem objednával minimálně sedm (opakuji SEDM) různých druhů CWG pro vlastní potřebu a pro potřeby mých eventů a vždy byla komunikace 100%. I po odeslání obyčejného obrázku mi udělali návrh a hotová CWG v perfektním stavu jsem měl do týdne doma. Možná o 1-2 dny později... ale vždy se snažím dělat vše s předstihem, takže to nebyl problém.

Takže za mě a mé eventy mohu říct, že vše bylo v pohodě... jen holt neobjednávám nic před vánoci. ;)


Tak to bud rad... A k tomu vanocnimu nakupovani, kdyz vim ze nezvladam, jako dodavatel-vyrobce, proc porad slibuju zakaznikovi, ze to do vanoc bude?
  • 0

#25 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 18:45

heej :) zajimave vlakno, uz dyl o CWG uvazuju.. nemáte náhodou nekdo zkusennosti treba i s jinym vyrobcem nez s Kavalirem? prijde mi, ze je tu verejne lincovani Kavalira :(
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#26 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 18:56

Lukyn_CZ napsal/a:
A k tomu vanocnimu nakupovani, kdyz vim ze nezvladam, jako dodavatel-vyrobce, proc porad slibuju zakaznikovi, ze to do vanoc bude?


Protože je to typické pro obchodníka v době finanční krize? Každý obchodník se v této době snaží přežít a to prosím za každou cenu. A není to samozřejmě jen díky nastalé situaci na trhu. Slibování obchodníků jsem zažil nesčetněkrát i v dobách dřívějších.
A už vůbec nemluvím ústy Kavalíra, já jsem s ním byl spokojen vždy. A i svou osmou objednávku jsem dnes zadal do firmy Kavalír.

A můžeme se rovnou vyhnout tomu jestli je správné, že se takto obchodníci chovají... dělá to každý a když ne každý, tak 8 z 10 určitě. Takže bych to dál nerozvíjel, prostě je to dané situací a šílenstvím při vánočním trhu.
  • 0

#27 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:10

chemic77 napsal/a:

Lukyn_CZ napsal/a:
A k tomu vanocnimu nakupovani, kdyz vim ze nezvladam, jako dodavatel-vyrobce, proc porad slibuju zakaznikovi, ze to do vanoc bude?


Protože je to typické pro obchodníka v době finanční krize? Každý obchodník se v této době snaží přežít a to prosím za každou cenu. A není to samozřejmě jen díky nastalé situaci na trhu. Slibování obchodníků jsem zažil nesčetněkrát i v dobách dřívějších.
A už vůbec nemluvím ústy Kavalíra, já jsem s ním byl spokojen vždy. A i svou osmou objednávku jsem dnes zadal do firmy Kavalír.

A můžeme se rovnou vyhnout tomu jestli je správné, že se takto obchodníci chovají... dělá to každý a když ne každý, tak 8 z 10 určitě. Takže bych to dál nerozvíjel, prostě je to dané situací a šílenstvím při vánočním trhu.


Dobre, takze neco zaplatis a pak skoro 2 mesice cekas jestli ti to vubec prijde? V dnesni dobe podvodniku, je to docela risk...
  • 0

#28 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:13

hrabosman napsal/a:
nemáte náhodou nekdo zkusennosti treba i s jinym vyrobcem nez s Kavalirem?

No já tady čtu i zkušenosti s jinými výrobci, ty ne?
Namátkou: "CWG mám od Black Spidera", "od začátku objednávám CWG jinde (geocacheshop.cz) a jsem nanejvýše spokojený", "U TadyTutika objednáno, zaplaceno, schválen návrh loga, vyrobeno a doručeno během týdne. " atd...
  • 0

#29 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:14

Před rokem a kousek jsme u Kavalíra pálili CWG M.Mikado a Sylvia999. Celkem spokojenost, vše včas. Ale na CWG Sylvia999 zapomněli nápis "tým ProKesTom". No co, chybička se vloudí, jinak byly všechny CWG pěkné. Před vánoci 09 jsem dost na poslední chvíli objednával u Ty,Ty,Ty CWG Petr.Záblatí, kupodivu je do vánoc stihli a jsou taky moc pěkné. U Ty,Ty,Ty asi zůstanu, ale hlavně proto, že je mám blízko.
  • 0

#30 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:19

chemic77 napsal/a:
"... dělá to každý ... "

... je heslo všech zlodějů, podvodníků a úplatkářů.
  • 0

#31 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:27

ProKesTom napsal/a:

chemic77 napsal/a:
"... dělá to každý ... "

... je heslo všech zlodějů, podvodníků a úplatkářů.


A není dnešní svět o tom co popisuješ? Se vším co jsi vyjmenoval se setkávám(e) dnes a denně... takový je bohužel svět (záměrně nepoužívám slovní spojení na CZ). :)

Ale dost tohoto handrkování... téma je o něčem jiném... takže holt zopakuji, že několikátá objednávka dopadla perfektně a já jsem navýsost spokojen. Teď jsem to spočítal a těch CWG bylo celkem 9 druhů a z toho dva druhy s přidělávkou. A dnes odesílám další.
  • 0

#32 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:29

ARKTici napsal/a:

hrabosman napsal/a:
nemáte náhodou nekdo zkusennosti treba i s jinym vyrobcem nez s Kavalirem?

No já tady čtu i zkušenosti s jinými výrobci, ty ne?
Namátkou: "CWG mám od Black Spidera", "od začátku objednávám CWG jinde (geocacheshop.cz) a jsem nanejvýše spokojený", "U TadyTutika objednáno, zaplaceno, schválen návrh loga, vyrobeno a doručeno během týdne. " atd...

jo, všiml jsem si... ale všeho všudy to byly 3 příspěvky a pak pekelne linčování Kavalíra. nechci se hádat, jen mi to tak přišlo :)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#33 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:30

Musím se Kavalíra také zastat. Neobjednával jsem před Vánocema a možná proto vše bez problému v dobré kvalitě a hlavně jsem je měl v ruce během týdne. Stejně dobrou zkušenost máme i u Plzeňského Krále.
  • 0

#34 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 550 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:42

Tak já si teda taky přihodím. Mám zkušenost pouze s Kavalírem. Teda tři zkušenosti. Moje první se týkala mého CWG. Kvalita suků celkem v poho, avšak dost CWGček bylo přepálených. Nicméně to nadšení z dřevěných koleček bylo větší, než takováto "drobnost". Jak už tu někde zaznělo, viděl jsem i horší. Koncem, listopadu jsem u nich objednával další pro geomary.cz a asi o týden později pro geoZkoumak. Dopadlo to tak, že kvalitu u obou zlepšili a termín do vánoc stihli taky. Sice to o dost přesáhlo počet dnů deklarovaných pro dodání po obdržení platby, ale měli toho dost. Netuším, jaká je časová náročnost na jedno CWG. Komunikace trochu vázla, ale žiju. Uvidím, kde budu nechávat dělat další várku koleček, to je zatím snad daleko. Kdo ví co bude ...
  • 0

#35 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 19:48

Tak ja aby se jenom nehanilo musim naopak vyzdvihnout spokojenost s Kavalirem. Nechaval jsem si tam dvakrat delat svoje - uplne bez problemu, reakce rychla. Ted jsem si daval delat eventove. Po chvili prisel navrh, na ktery jsem odpovedel obratem a nic se nedelo.Po tydnu jsem se ozval a email byl zatoulany ve spamovem kosi - toz muze se stat. Behem peti minut jsem mel potvrzenou objednavku, obratem poslal penize, druhy den jsem mel potvrzeno, ze CWG vyrobeny, dalsi den odeslany. Dneska dorazily takze naprosta pohoda! Oni se ozvou vetsinou ti nespokojeni, tak to delam za tu spokojenou cast ;)
  • 0

#36 Paullow

Paullow

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 20:07

Tak já jsem si dneska vyzvedl nové CWG od Tytyty, ale moc nadšený z toho nejsem (Sorry Michale a Jakube...). 1/3 z CWG byla vyosená a kvalita suků nic moc (asi u 30 jsem musel dobrušovat okraje šmirgl papírem)...
  • 0
Pokud lovíš s partou přátel, pak i ta nejnudnější multina je jako procházka růžovou zahradou.

#37 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 20:12

No, já jsem u Kavalíra objednával 2x pro sebe a 2x pro stana6. V první objednávce sice došlo k malému omylu, protože mi byly poslány jiné CWG, měli totiž podobný nick. Ale Kavalír uznal chybku a velice rychle ji napravil. Jsme jen lidi a chybku může udělat každý, ale podle mě je důležité, jak rychle dojde k nápravě. Druhá objednávka proběhla naprosto bez problémů. Spolehlivě přišla do domluveného termínu a kvalita koleček byla u všech 4 sad velmi dobrá. Komunikace s firmou Kavalír byla rychlá a naprosto bezproblémová. A cena je taky příznivá. Byl jsem spokojený jak s přístupem firmy Kavalír, tak s vyrobenými CWG, takže další sadu budu objednávat zase u Kavalíra.
  • 0

#38 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 20:37

Ja mam CWG od black.spidera, osobni i eventove a spokojenost. V porovnani s jinymi mi prisly hodne kvalitni, komunikace vyborna a rychlost nad ocekavani. Jedine co se mu da vytknout je vyssi cena, ale neni to az takova hruza a napr. moznost cislovani kazdeho CWG se mi moc libi, takze na dalsi varku mam zatim jasno.
  • 0

#39 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 21:04

Kavalir loni v rijnu: nahled a korekce obratem, dodani kolecek neco pres tyden, spokojenost.
  • 0

#40 DJ-team

DJ-team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 21:19

První dvě sady (2006 a 2007) Král Plzeň přes JPA - spokojenost, ale nechtěli jsme pak zatěžovat tvůrce fenoménu, třetí sada (2008) přes BlackSpidera - veliká spokojenost - z našich nejlepší, čtvrtá sada (2009) Kavalír - spokojenost, byť hloubka pálení není tak krásná, jako u BS. Poměr kvalita/cena u nás vychází na Kavalíra, proto dnes objednána pátá sada (2010) u Kavalíra. Reakce rychlá, jako u všech výše využitých. Zkušenosti všech zákazníků bych nehodnotil pouze dle příspěvků fora, byť jsem si početl :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama