Přejít na obsah


Fotka

Technická podpora URWIGO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
187 odpovědí na toto téma

#21 tatra

tatra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 9:59

mám menší problém..když chci např. nastavit na mapě počáteční bod nebo na mapě editovat zóny tak se mi objeví jakoby to okno s mapou, ale ta nenaběhne...
  • 0

#22 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 10:20

gold100 napsal/a:
potřeboval bych poradit stává se mi úplně to stejné co Coyote.cz (před pár příspěvkama) a aktualizaci mám už staženou a je to furt díky za radu gold100

Tahle stejna hlaska se bohuzel objevuje pri cele rade ruznych chyb. Budu potrebovat vice informaci. Nepouzivas nejaky uzivatelsky kod? Nejlepe by mi mozna pomohlo kdyz bys mi poslal problemovy .urwigo soubor na apps (zavinac ) yourself.cz, abych mohl chybu replikovat u sebe.
  • 0

#23 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 10:35

tatra napsal/a:
mám menší problém..když chci např. nastavit na mapě počáteční bod nebo na mapě editovat zóny tak se mi objeví jakoby to okno s mapou, ale ta nenaběhne...

Neni tam nic, ani ovladani meritka? Jakou verzi mas Internet Exploreru? Na jake urovni mas nastaveni zabezpeceni pro Mistni intranet (IE/Moznosti internetu/Zabezpeceni/Mistni intranet)?
  • 0

#24 gold100

gold100

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 13:04

YourSelf napsal/a:

gold100 napsal/a:
potřeboval bych poradit stává se mi úplně to stejné co Coyote.cz (před pár příspěvkama) a aktualizaci mám už staženou a je to furt díky za radu gold100

Tahle stejna hlaska se bohuzel objevuje pri cele rade ruznych chyb. Budu potrebovat vice informaci. Nepouzivas nejaky uzivatelsky kod? Nejlepe by mi mozna pomohlo kdyz bys mi poslal problemovy .urwigo soubor na apps (zavinac ) yourself.cz, abych mohl chybu replikovat u sebe.

pošlu ti to teď jsem zkoušel tu cartridge na jiném počítači kde ještě nebyla nejnovějši verze URWIGA a tam to šlapalo a teď jsem nechal stáhnout tu nejnovější a už to hlásí tu chybu
  • 0

#25 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 23:58

gold100 napsal/a:

YourSelf napsal/a:

gold100 napsal/a:
potřeboval bych poradit stává se mi úplně to stejné co Coyote.cz (před pár příspěvkama) a aktualizaci mám už staženou a je to furt díky za radu gold100

Tahle stejna hlaska se bohuzel objevuje pri cele rade ruznych chyb. Budu potrebovat vice informaci. Nepouzivas nejaky uzivatelsky kod? Nejlepe by mi mozna pomohlo kdyz bys mi poslal problemovy .urwigo soubor na apps (zavinac ) yourself.cz, abych mohl chybu replikovat u sebe.

pošlu ti to teď jsem zkoušel tu cartridge na jiném počítači kde ještě nebyla nejnovějši verze URWIGA a tam to šlapalo a teď jsem nechal stáhnout tu nejnovější a už to hlásí tu chybu

V Urwigu je prozatim znamy problem - pokud v cesta k .urwigo souboru (projektu) obsahuje diakritiku (hacky, carky, ...), bude problem projekt spustit a zkompilovat. Prozatimnim reseim je ukladat do adresaru bez techto znaku. Problem se s nad v budoucnu vyresi.
  • 0

#26 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 21:47

URWIGO se ukončí, když chci z "Uživatelské funkce" něco kopírovat do schránky.
  • 0

#27 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 23:00

ProKesTom napsal/a:
URWIGO se ukončí, když chci z "Uživatelské funkce" něco kopírovat do schránky.

Nejaka aplikace zrejme blokuje pristup do schranky. Opraveno vice neodbytnym kodem.
  • 0

#28 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 16:25

Problem s ceskymi znaky v ceste k urwigo souboru by mel byt opraven.
  • 0

#29 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 18:55

YourSelf napsal/a:
Problem s ceskymi znaky v ceste k urwigo souboru by mel byt opraven.


Díky
  • 0

#30 pichlik

pichlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 18:42

Ahoj program je velice povedeny. Nebylo by mozne do Urwiga implementovat kartu, ve ktere by byli zobrazeny veskere zadane dialogy, aby se usnadnila jejich korektura ?
  • 0

#31 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 19:13

Konečně jsem se dostal vícek URWIGU a musím říct, dobrá práce. Proti oficálnímu builderu je to nebe a dudy. Přesto bych měl pár připomínek: 1) Nešlo by zrušit rozpatlávání fontů? Clear Type mám vypnuté, ale URWIGO vypadá, jako že mu to je jedno. 2) Bylo by možné při kliknutí na konstantu v diagramu nastavit fokus na vstupní pole v panelu vlastností? Pak by bylo možné rovnou psát bez ježdění myší. 3) "Přetáhněte <něco> zde" by mi mnohem lépe znělo ve verzi "Přetáhněte <něco> sem" Díky
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#32 pavlikVB

pavlikVB

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 19:20

Pánové, předem musím pochválit za parádní práci.

Chci se optat, jestli někde najdu, že je k dispozici nová verze URWIGO. Nešlo by toto zakomponovat např. do panelu "Nápověda"?
  • 0

#33 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 19:37

pavlikVB napsal/a:
Chci se optat, jestli někde najdu, že je k dispozici nová verze URWIGO. Nešlo by toto zakomponovat např. do panelu "Nápověda"?


To si URWIGO testuje při spuštění samo a rovnou nabízí aktualizaci.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#34 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 19:39

Duplicita
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#35 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 11:44

LudekV napsal/a:
Konečně jsem se dostal vícek URWIGU a musím říct, dobrá práce. Proti oficálnímu builderu je to nebe a dudy. Přesto bych měl pár připomínek:

1) Nešlo by zrušit rozpatlávání fontů? Clear Type mám vypnuté, ale URWIGO vypadá, jako že mu to je jedno.
2) Bylo by možné při kliknutí na konstantu v diagramu nastavit fokus na vstupní pole v panelu vlastností? Pak by bylo možné rovnou psát bez ježdění myší.
3) "Přetáhněte <něco> zde" by mi mnohem lépe znělo ve verzi "Přetáhněte <něco> sem"

Díky

ad 1) obcasne rozmazani fontu ma na svedomi WPF, ktere je pouzito k zobrazeni GUI. S tim bohuzel nejde temer nic delat, mozna jen pockat na finalni verzi .NET framework 4.0.
ad 2) kliknuti nejspise ne, dvojklikuti mozna. Napisu si.
ad 3) zvazim
  • 0

#36 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 11:45

pichlik napsal/a:
Ahoj program je velice povedeny. Nebylo by mozne do Urwiga implementovat kartu, ve ktere by byli zobrazeny veskere zadane dialogy, aby se usnadnila jejich korektura ?

Napisu si to, mozna by to stalo za implementaci. Preci jen i puvodni Builder mel takovou funkci.
  • 0

#37 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 11:46

pavlikVB napsal/a:
Pánové, předem musím pochválit za parádní práci.

Chci se optat, jestli někde najdu, že je k dispozici nová verze URWIGO. Nešlo by toto zakomponovat např. do panelu "Nápověda"?

Jak uz napsal LudekV, Urwigo overuje aktualizace pri spusteni a nabizi aktualizaci pri dalsim.
  • 0

#38 Vinoteka

Vinoteka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:38

Ajajaj!!! Po dnešním UPDATE URWIGA mi nejede jediná cartridge! A to jak moje, tak třeba běhací nebo Pražský hrad. Je to jen u mě nebo je někde chybka? Zkoušel jsme 2 kompy a 2 systémy (XP a W7) Díky za info!!
  • 0

#39 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 17:53

Už je to opravené, stáhněte novou verzi (max 2x vypnout zapnout URWIGO)
  • 0

#40 Vinoteka

Vinoteka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2010 - 22:47

A ještě jedna věc: V dřívějších verzích se emulátor spouštěl přímo na lokaci a zvětšení mapy, kde jsem zvolil zóny, nyní se musím dost otravně proklikat na původní lokaci a dost to zdržuje ladění. Předpokládám, že s tím něco půjde udělat, když to dříve jelo. Dík a jen tak dál...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama