Přejít na obsah


Fotka

Technická podpora URWIGO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
187 odpovědí na toto téma

#141 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2011 - 12:44

Po tydnu jsem se zase dostal k tomu abych pokracoval v tvorbe nejake te hry a nedari se mi ji otestovat, vzdy to hlasi chybu s jakymsi chybejicim klicem, viz. obrazek. Chtel jsem to obejit kompilaci GWC a spustenim v klasickem builderu a problem je stejny.

Přiložené miniatury

  • chyba_17.jpg

  • 0

#142 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2011 - 11:49

Tak problem vyresen. Pravdepodobne se urwigu prestala libit jedna promenna, ktera ale predtim problem nedelala. Vyresilo to to, ze jsem ji znovu vlozil do prikazu porovnej a nastav a uz to zase jede. :)
  • 0

#143 Tony.q

Tony.q

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2011 - 13:37

Zdravím. Díky, za povedenou aplikaci. Bylo by možné dodělat vyhledávání v textu uživatelských direktiv/uživatelských funkci v Urwigo? Tj.: Ctrl+F, F3, klidně ve stylu poznámkového bloku? Píšu rozsáhlejší wherigo, a vyhledávání v kódu mi velmi citelně chybí. Předem dík za reakci. Tony.
  • 0

#144 sdostal

sdostal

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 1:30

MubiK napsal/a:

YourSelf napsal/a:

tatra napsal/a:
mám menší problém..když chci např. nastavit na mapě počáteční bod nebo na mapě editovat zóny tak se mi objeví jakoby to okno s mapou, ale ta nenaběhne...

Neni tam nic, ani ovladani meritka? Jakou verzi mas Internet Exploreru? Na jake urovni mas nastaveni zabezpeceni pro Mistni intranet (IE/Moznosti internetu/Zabezpeceni/Mistni intranet)?


Při seznamování s URWIGO jsem narazil na stejnou potíž - Prázná stránka pouze se záložkami Zobrazit zóny/Vycentrovat zóny/Vycentrovat + jediné funkční tlačítko Storno.Ovládání měřítka žádné.
Windows 7, IE8, Microsoft .NET framework 4.
V čem to může vězet? Dík.


Mám úplně stejný problém. Ale ze začátku to fungovalo, teď už ne. Jen prázdná stránka místo mapy. Je tam jen "Zobrazit zóny, vycentrovat..." ale mapa žádná (viz.obr.). Nevíte prosím někdo co s tím? Díky moc.

Přiložené miniatury

  • chyba_21.jpg

  • 0

#145 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 8:56

Tony.q napsal/a:
Bylo by možné dodělat vyhledávání v textu uživatelských direktiv/uživatelských funkci v Urwigo? Tj.: Ctrl+F, F3, klidně ve stylu poznámkového bloku?

Za to bych se taky přimlouval, ale rozšířil bych to na vyhledávání i v rámci diagramů. Ono vyhledávat v uživatelských funkcích se dá tak, že to celé píšu v externím textovém editoru (např. PSPad) a do Urwiga pak kopíruju.
Ale pak jsem potřeboval např. zjistit, kde všude jsem použil určitý designový prvek. Zatím to jde jenom tak, že ho vymažu, v chybovém okně zjistím, kde všude se to projeví, a pak pomocí Undo ten prvek zase vrátím. Vyhledávání by práci určitě usnadnilo.
Myslím, že to je jediná věc, která citelněji chybí, jinak je Urwigo naprosto super.
  • 0

#146 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 9:13

sdostal napsal/a:
Mám úplně stejný problém. Ale ze začátku to fungovalo, teď už ne. Jen prázdná stránka místo mapy. Je tam jen "Zobrazit zóny, vycentrovat..." ale mapa žádná (viz.obr.). Nevíte prosím někdo co s tím? Díky moc.


Ahoj, idefintikovat problém je složitější, protože důvodů může být několik. Předpokládám že máš 64bit počítač a i 64bit Windows. Někdy pomůže jen urwigo odinstalovat a znovu nainstalovat.

Důvodem proč se ti nezobrazuje google mapa je ten že urwigo se nedostane na internet na stránky google.
Příčina může být například v tom, že máš ve svém značkovém notebooku různé utilitky na správu profilů k připojení do sítě a ten vytváří spousty (desítky) virtuálních tunelů - řešením je instalace "krabicové" verze Windows bez utilitek výrobce.
Dalším problémem může už jen ten 64bitový OS, osobně jsem měl na jednom notebooku lenovo problémy s více aplikacemi tak jsem jej přeinstaloval a dal tam 32bit Windows 7 a vše funguje jak má.
  • 0

#147 sdostal

sdostal

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2011 - 10:14

Maxinoha napsal/a:

sdostal napsal/a:
Mám úplně stejný problém. Ale ze začátku to fungovalo, teď už ne. Jen prázdná stránka místo mapy. Je tam jen "Zobrazit zóny, vycentrovat..." ale mapa žádná (viz.obr.). Nevíte prosím někdo co s tím? Díky moc.


Ahoj, idefintikovat problém je složitější, protože důvodů může být několik. Předpokládám že máš 64bit počítač a i 64bit Windows. Někdy pomůže jen urwigo odinstalovat a znovu nainstalovat.

Důvodem proč se ti nezobrazuje google mapa je ten že urwigo se nedostane na internet na stránky google.
Příčina může být například v tom, že máš ve svém značkovém notebooku různé utilitky na správu profilů k připojení do sítě a ten vytváří spousty (desítky) virtuálních tunelů - řešením je instalace "krabicové" verze Windows bez utilitek výrobce.
Dalším problémem může už jen ten 64bitový OS, osobně jsem měl na jednom notebooku lenovo problémy s více aplikacemi tak jsem jej přeinstaloval a dal tam 32bit Windows 7 a vše funguje jak má.


Ahoj. Mám tam "krabicovku" 32bit Windows 7. Urwigo jsem zkoušel odinstalovat a znovu nainstalovat. Značkový notebook nemám - není tam jediná utilita na správu profilů.
Jak už jsem psal, tak to dříve na tom samém noťasu chodilo a teď najednou šlus...
  • 0

#148 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 0:32

Ahoj, měl bych taky jeden dotaz, jelikož jsem v oblasti wiga zatím totální amatér: Jaký je optimální rozměr obrázků pro cartrige. Je mi jasné, že to asi každá navigace má trochu jinak, ale je něco univerzálního? Možná už to někdy v nějaké diskuzi padlo, ale nedohledal jsem to. Děkuji.
  • 0

#149 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 7:58

http://wiki.geocachi.../Tvorba_Wherigo

Na vysku se dava mensi, protoze pokud je pres celou obrazovku, tak maji lide sklony necist text pod obrazkem.
  • 0

#150 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2012 - 13:08

Děkuji. Připadám si trapně.
  • 0

#151 vyhup

vyhup

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 9:29

Ahoj, aktualizoval jsem dnes Urwigo na verzi 1.13.4468.21437. Při spuštění cartrige, která je vytvořená v předchozí verzi emulátor spadne s hláškou: Lua Error .../urwigo-src-285f4f9c-9d10-4607-9088-f1ac65964eed.lua:1419: attempt to call field 'GlobalZoneEnter' (a nil value). Vím, že je to způsobené prázdnou Globální událostí zón, která v předešlé verzi Urwiga nebyla. Jde mi o to, že pokud mi cartrige v předchozí verzi fungovala, tak nepotřebuji ty globální události využívat. Maximálně bych tam mohl vložit třeba uložení hry (ale bojím se, aby to na některých zařízeních pak nedělalo problémy) nebo nějaký nepotřebný komentář. Znáte nějaké funkční řešení? Díky za odpověď.
  • 0

#152 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 10:16

Ahoj, o chybě víme. Již se pracuje na jejím odstranění, více na Facebooku.
  • 0

#153 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 10:44

Vydaná nová verze 1.14

Opravena chyba spojená globálními událostmi, která mohla způsobit nefunkčnost zkompilované cartridge.
  • 0

#154 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2012 - 11:47

Pokud mam vytvorenou funkci, ktera obsahuje Akci Zprava nebo Dialog, tak tato Zprava/Dialog jsou ignorovany a stejne tak veskere dalsi Akce, ktere nasleduji. Je to vlastnost nebo bug? Pokud plati prvni pripad, tak by to asi bylo vhodne pridat do automaticky hlasenych chyb.
  • 0

#155 MaikyGeo

MaikyGeo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 14:15

Po spustení cartridge, ktorý práve programujem, dostávam chybovú hlášku. Robí mi to na Windows XP aj Windows Vista. Na obidvoch počítačoch je nainštalovaný .NET Framework 4.0. Ďalej by som chcel upozorniť, že na oficiálnej stránke www.urwigo.com nie je odkaz na toto fórum a keďže nie som z Čiech, netušil som, že to mám hľadať práve na geocaching.cz.

Přiložené miniatury

  • urwigo.png

  • 0

#156 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 14:36

MaikyGeo napsal/a:
Ďalej by som chcel upozorniť, že na oficiálnej stránke www.urwigo.com nie je odkaz na toto fórum a keďže nie som z Čiech, netušil som, že to mám hľadať práve na geocaching.cz.


Odkaz na toto fórum je přímo v aplikaci URWIGO.

Přiložené miniatury

  • urwigo-forum.jpg

  • 0

#157 MaikyGeo

MaikyGeo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2012 - 16:30

Ozaj, ak je nutné pre nájdenie chyby poslať aj cartridge, tak som ho posielal na email apps@your......cz dňa 24.7.2012 o 22:58. Názov je ucitsa.urwigo.
  • 0

#158 Kolmi & Kajca

Kolmi & Kajca

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 21:22

Ahoj v urwigu jsme si vytvořily krátkou cestu lesem, nahráli na wherigo.com ale cartridge nejde aktivovat a ani editovat listing. Napíše to error a vůbec nic se na stránce neuloží. Nevíte někdo co s tím?
  • 0

#159 Hynous

Hynous

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2012 - 22:27

Nejspíš si v názvu zkompilované cartridge (gwc) použil nějaký nepovolený znak a tak se soubor nechce nahrát na wherigo.com
  • 0

#160 Kolmi & Kajca

Kolmi & Kajca

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2012 - 6:49

No nic takového tam není ani háčky a čárky. Ani v názvu nikde. možná přímo v cartridge. Třeba u nějakého úkolu...tam možná jo. Ale nejde upravit ani toto: Start at: , Starting Location, Recent Cartridge Logs: a když dám active a dám enter...vyskočí error :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama