Přejít na obsah


Fotka

Technická podpora URWIGO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
187 odpovědí na toto téma

#161 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2013 - 9:18

Ahoj, po dokonceni cartridge jsem chtel hru otestovat v URWIGU, takze davam Sestavit - Spustit. Vcera to jeste fungovalo. Dnes nicmene na me vyskoci hlaska "Tento web potrebuje jiny klic rozhrani API Map Google." Je tam odkaz na generovani noveho klice. Nicmene se mi to nepodarilo rozchodit. Nevite nekdo co s tim?
  • 0

#162 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2013 - 12:36

sadmanwholikesblues napsal/a:
"Tento web potrebuje jiny klic rozhrani API Map Google."

Přidávám se k dotazu. I mně to hlásí. Zdá se, že u Gůglů něco změnili. Obávám se, že to bude asi potřeba upravit přímo v kódu Urwiga. Jestli ne, tak bych taky rád, pokud by někdo poradil, co s tím.
Předem děkuji.
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#163 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2013 - 0:02

Situace se změnila. Dnes na eventu jsem se dozvěděl, že někomu jinému emulátor v Urwigu funguje bez problémů. Tak jsem to večer znovu zkusil. A opět stejná chyba. Protože však pracuji na notebooku, který normálně nevypínám, jenom hibernuji, zkusil jsem nejprve jeho regulérní vypnutí a nový start. Při pokusu o spuštění Urwiga se mi automaticky stáhla a nainstalovala nová verze 1.14.4813.25199. A světe div se, emulátor se rozeběhnul včetně mapy bez chyby. Vzhledem k tomu, že changelog o tomto problému neobsahuje žádnou zmínku (předmětem nové verze jsou prý úpravy v globálních událostech), těžko říct, která z mých dvou činností způsobila zlepšení. Takže shrnutí pro ty, kterým se tato chyba taky objeví. Zkuste provést tyto kroky: 1. Restartujte počítač. (Toto je rada spíš pro notebookaře, kteří používají hibernaci.) 2. Reinstalujte Urwigo. Snad to pomůže jako mně.
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#164 marcipanek

marcipanek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 14:59

Pri mem poslednim projektu mi zacal vyjizdet error viz obrazek. Zatim jsem jeste nezkousel jestli to vyjede i kdyz budu sestavovat balicek, ale zatim se to vzdy objevi kdyz zaskrtnu kompilovat online. Muj nick a password je spravny. Zkousel jsem i stare cartridge ktere cca pred ctvrt rokem nemeli tento problem a u nich se to objevi take. Zkusil jsem odinstalovat a znovu nainstalovat Urwigo ale nic se nezmenilo. Mate nekdo stejny problem ci reseni meho problemu? Zatim diky. marcipanek

Přiložené miniatury

  • error_16.jpg

  • 0

#165 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 0:13

Ahoj, mám podobný problém ale s wherigo builderem. Když spustím simulaci přímo z urwiga, je všechno vpořádku. Když chci simulaci pustit z wherigo buildera, hlásí mi to "Tento web potrebuje jiny klic rozhrani API Map Google...". Počítač pravidelně vypínám, wherigo builder jsem zrepairovala. A nic. Je to stejné.
  • 0

#166 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2013 - 10:42

napipy napsal/a:
Ahoj, mám podobný problém ale s wherigo builderem. Když spustím simulaci přímo z urwiga, je všechno vpořádku. Když chci simulaci pustit z wherigo buildera, hlásí mi to "Tento web potrebuje jiny klic rozhrani API Map Google...". Počítač pravidelně vypínám, wherigo builder jsem zrepairovala. A nic. Je to stejné.


Ahoj,

Google něco změnil co se týče využívaní jeho map - v Urwigo to naštěstí šlo změnit, ale co se týče originálního Builderu tak to se musíš obrátit na Grounspeak.

Osobně si myslím, že s tím nic ale neudělají, takže ti nezbude nic jiného než používat Urwigo :-)
  • 0

#167 napipy

napipy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:39

Maxinoha napsal/a:
Ahoj,

Google něco změnil co se týče využívaní jeho map - v Urwigo to naštěstí šlo změnit, ale co se týče originálního Builderu tak to se musíš obrátit na Grounspeak.

Osobně si myslím, že s tím nic ale neudělají, takže ti nezbude nic jiného než používat Urwigo :-)


Ahoj,
na sestavení cartridge používám samozřejmě Urwigo.:D
Na testování jsem používala Builder, protože když spadne emulátor pod Urwigem, spadne i Urwigo.
Kdežto v emulátoru pod Builderem šlo rozehranou cartridge ukládat a po pádu emulátoru obnovit.
A Urwigo i s cartridgí mi zůstávalo stále otevřené.
  • 0

#168 Janow_team

Janow_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 19:08

Ahoj, hledal jsem nejdříve na foru, ale nenašel jsem. Při instalaci mi urwigo hned po spuštění setup.exe hlásí: An error occurred trying to download 'http://apps.yourself.cz/Urwigo/Urwigo.application'. See the setup log file located at 'D:\DOCUME~1\Glagla\LOCALS~1\Temp\VSD3C7C.tmp\install.log' for more information. A v souboru je: The following properties have been set: Property: [AdminUser] = true {boolean} Property: [ProcessorArchitecture] = Intel {string} Property: [VersionNT] = 5.1.3 {version} Running checks for package 'Windows Installer 3.1', phase BuildList The following properties have been set for package 'Windows Installer 3.1': Running checks for command 'WindowsInstaller3_1\WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe' Result of running operator 'VersionGreaterThanOrEqualTo' on property 'VersionMsi' and value '3.1': true Result of checks for command 'WindowsInstaller3_1\WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe' is 'Bypass' 'Windows Installer 3.1' RunCheck result: No Install Needed Running checks for package '.NET Framework 3.5 SP1', phase BuildList Reading value 'SP' of registry key 'HKLM\Software\Microsoft\NET Framework Setup\NDP\v3.5' Read integer value 1 Setting value '1 {int}' for property 'DotNet35SP' The following properties have been set for package '.NET Framework 3.5 SP1': Property: [DotNet35SP] = 1 {int} Running checks for command 'DotNetFX35SP1\dotNetFx35setup.exe' Result of running operator 'ValueGreaterThanEqualTo' on property 'DotNet35SP' and value '1': true Result of checks for command 'DotNetFX35SP1\dotNetFx35setup.exe' is 'Bypass' '.NET Framework 3.5 SP1' RunCheck result: No Install Needed Launching Application. URLDownloadToCacheFile failed with HRESULT '-2146697211' Error: An error occurred trying to download 'http://apps.yourself.cz/Urwigo/Urwigo.application'. --- Prosím o radu co s tím, chtěl bych si zkusit naprogramovat Wherigo pro místní nadšence.
  • 0

#169 Cracken79

Cracken79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 20:48

Je to jen můj subjektivní pocit nebo opravdu Wherigo cartridge spadne poté, co vám někdo do rozehrané hry zavolá? (Mám Sony Xperia J s WhereYouGo.) Vím, že to úplně nesouvisí s Urwigem, ale nevím, kam to jinam napsat.
  • 0

#170 Cracken79

Cracken79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2013 - 22:54

Hloupý dotaz: Taky vám to Urwigo tak často padá jako mně?


  • 0

#171 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 9:16

Hloupý dotaz: Taky vám to Urwigo tak často padá jako mně?

Ne.


  • 0

#172 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 21:14

Je to jen můj subjektivní pocit nebo opravdu Wherigo cartridge spadne poté, co vám někdo do rozehrané hry zavolá? (Mám Sony Xperia J s WhereYouGo.) Vím, že to úplně nesouvisí s Urwigem, ale nevím, kam to jinam napsat.

 

Ano, občas se to stává. Záleží na telefonu. Možná je to nedostatkem paměti nebo jiných zdrojů, to nevím.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#173 Cracken79

Cracken79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2013 - 22:10

Ne.

 

Dáváš tam mp3, wavy či fdl soubory?


  • 0

#174 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2013 - 22:54

Ano, občas se to stává. Záleží na telefonu. Možná je to nedostatkem paměti nebo jiných zdrojů, to nevím.

Padá mu URWIGO, ne cartridge...


Dáváš tam mp3, wavy či fdl soubory?

Ano.


  • 0

#175 Cracken79

Cracken79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2013 - 22:56

Pravda je oboje tj., párkrát mi spadla rozehraná cartridge, když někdo zavolal. (Ale ne vždy.)

 

Urwigo mi dost často zamrzne při testování (moc rychle klikám?) a spadne.


  • 0

#176 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2013 - 15:25

Dnes mi nejde emulátor, píše to Chyba skriptu. Vám funguje?


  • 0

#177 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2013 - 20:21

Dnes mi nejde emulátor, píše to Chyba skriptu. Vám funguje?

Taky nefunguje.


  • 0

#178 Cracken79

Cracken79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2013 - 21:22

Taky nefunguje.

Taky ne. Co s tím? Reinstall?

 

EDIT: Hm, tak reinstall nepomohl...


Tento příspěvek byl upraven od Cracken79: 21 listopad 2013 - 0:03

  • 0

#179 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 10:06

Včera jsem to sice nezkoušel, ale dneska jsem si emulátor normálně pustil. Takže to bylo asi něco momentálního. Snad to už funguje i vám ostatním a snad mi to fungovat nepřestane  :wacko:


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#180 Cracken79

Cracken79

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2013 - 10:12

Včera jsem to sice nezkoušel, ale dneska jsem si emulátor normálně pustil. Takže to bylo asi něco momentálního. Snad to už funguje i vám ostatním a snad mi to fungovat nepřestane  :wacko:

Jo, dneska to jede v pohodě. Divný... No, hlavně že to jede. Už jsem starý na to, abych zažíval takovéhle vzruchy:-)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama