Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Noční keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#1 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 15:58

Ahoj, chtěl bych založit svou první noční keš (pozor, není to má první keš, mám jich už víc) no a byl bych rád za každé rady k založení i na odlov (abych je mohl napsat do listingu a nechat tuto keš odzkoušet někým jiným). Bohužel jsem zatím žádnou takovou keš nelovil (jedna v Olomouci byla, ale já se na ni nedostal a teď je zrušená). No a potom bych potřeboval poradit nějaký příběh, co by se dal použít (zrovna mě nic nenapadá;)) a nakonec, pokud je někdo z Olomouce a ví o nějakém zajímavém místě, kde by se dala udělat tato keš, tak ať napíše (doufám, že to nevypadá, že na tu keš kromě krabky a ostatního nemám nic připravené:D) VasaM
  • 0

#2 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:02

Udělej ji jako denní a jen si přimysli tmu.
  • 0

#3 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:06

Dobře, ale já myslel noční s odrazovíma nálepkama. Ta se tak jednoduše dělat nebude. každopádně díky za radu:)
  • 0

#4 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:15

VasaM napsal/a:
....zatím žádnou takovou keš nelovil
....poradit nějaký příběh, co by se dal použít (zrovna mě nic nenapadá
....někdo ví o nějakém zajímavém místě, kde by se dala udělat tato keš, tak ať napíše

...že to nevypadá, že na tu keš kromě krabky a ostatního nemám nic připravené

A co tedy mas jineho? :o
Jestli to ma byt jen "cache pro cache", resp. abys mel svou nocni, tak ji klidne zaloz. :(
Jestli to ma byt cache, ktera se dostane na best of, tak bych opravdu doporucil nejprve jich par projit, pak vymyslet spojeni pribehu s terenem, a uplne nakonec to fyzicke provedeni... ;)

Co treba pribeh "Posledni noc krale Vaclava"? Navazat na srpen 1306. B)
  • 0

#5 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:20

Ten priběh vypadá zajímavě, vím jak to vypadá, ale kdyžý už nějakou keš založím, tak chci aby vypadala k světu, bohužel v okolí o žadných nevímn
  • 0

#6 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:28

Malý souhrn: -noční keš jsi nelovil -nemáš nápad na příběh -nemáš vytipované místo Jediné co tedy máš je chut založit noční keš. I to může být dost. Osobně bych doporučila projít si nejméně dvě noční keše značené odrazkami, poučíš se jak ano a jak ne. Pokud v blízkém okolí noční není, může to být fajn zpestření. Jinak to opravdu vypadá že "na tu keš kromě krabky a ostatního nemáš nic připravené" :-) PS: Zjištiji že vládne podivný syndrom taky... Kde, kdo chce mít založenu taky noční keš, taky wherigo, taky 5/5... :-/
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#7 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:33

VasaM napsal/a:
Ahoj, chtěl bych založit svou první noční keš (pozor, není to má první keš, mám jich už víc) no a byl bych rád za každé rady k založení i na odlov (abych je mohl napsat do listingu a nechat tuto keš odzkoušet někým jiným). Bohužel jsem zatím žádnou takovou keš nelovil (jedna v Olomouci byla, ale já se na ni nedostal a teď je zrušená). No a potom bych potřeboval poradit nějaký příběh, co by se dal použít (zrovna mě nic nenapadá;)) a nakonec, pokud je někdo z Olomouce a ví o nějakém zajímavém místě, kde by se dala udělat tato keš, tak ať napíše (doufám, že to nevypadá, že na tu keš kromě krabky a ostatního nemám nic připravené:D) VasaM


No, ono to právě tak vypadá :)
  • 0

#8 ThomasPV

ThomasPV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:47

V okolí Prostějova je jedna noční keš (a Prostějov je od Olomouce vzdálen sotva 20 kilometrů). Jedná se o keš Polárka (GC1F96B). Snad ti to trošku pomůže.
  • 0

#9 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:50

VasaM napsal/a:
bohužel v okolí o žadných nevímn


ale ale, co Polárka, noční keše tu jsou, sice ne úplně v Olomouci (ta je archivovaná), ale na vyzkoušení to postačí.
  • 0

#10 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 16:55

Díky, určitě tam zajedu. n O ať ot nevypadá, že jsem nic nevymyslel, tak místo bych měl (toto je otázka hlavně pro Olomoučáky) Co byste říkali někde v okolí vodárny nad zoo na kopečku no a téma by mohlo být třeba Poklad sv. Václava nebo něco podobníého. Postupně by se hledali inbdície, které by zavedli ktruhlici (pokud by se mi ji podařilo vyrobit)
  • 0

#11 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 17:05

Zegga napsal/a:

PS: Zjištiji že vládne podivný syndrom taky... Kde, kdo chce mít založenu taky noční keš, taky wherigo, taky 5/5... :-/


No o té wherigo jsemn taky přemýšlel, místo mám a nápad taky, k té 5/5, to u nás nejde, protože terén 5 tu nikde není, ale obtížnost 5 možný mít budu, nebo to bude 4 či 4,5:D:D:D
  • 0

#12 PabloM64

PabloM64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 18:27

Poblíž Tvého bydliště jsou tyto noční keše: GC1XGT4, GC1F96B, GC1FCR8. Stačí se rozhlédnout! ;) :)
  • 0

#13 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 18:33

Díky za seznam
  • 0

#14 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 18:39

No ještě k původnímu zaměření tématu, byla to prosba o nějaké rady ke keši a podstatě jsem ještě žádnou nedostal, nebo rady na odlov. Tak prosím pište spíš toto, jinak toto téma zamknu.
  • 0

#15 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 18:41

Už tady byla i diskuze o "Temných keškách", kde najdeš i ty noční kešky...
fórum - http://www.geocachin...065#post_177065
nebo přímo ten bookmark:
http://www.geocachin...94-3b822df9804d

PS.: Ale podle mě, bys určitě nějakou noční kešku měl nejdříve odlovit...
  • 1

#16 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 18:44

Díky, na ten odlov už se chystám. Chtěl bych na nějakou jet tento týden.
  • 0

#17 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:08

VasaM napsal/a:
No ještě k původnímu zaměření tématu, byla to prosba o nějaké rady ke keši a podstatě jsem ještě žádnou nedostal, nebo rady na odlov. Tak prosím pište spíš toto, jinak toto téma zamknu.

Promin, ale to ti tu mame psat, ze ty odrazky nesmis davat moc huste a krizit cesty, ze pak "sviti" cely les a vlastne nevis kam mas jit, nebo zase ze kdyz das odrazky tak ridce, ze na krizovatce lesnich cest vlastne nevim kam mam jit, nebo ze je das tak ze z jineho smeru, ktery jsi nepredpokladal nic neni videt a vsichni behaji po lese a nic nevidi, ze vysoky clovek vidi za horizont jinam nez maly a tisice dalsich "blbosti"? :o
Na to fak prijdes sam, kdyz si nejake nocni cache projdes. Takze podle mne ti davaji vsichni radu nejcenejsi. Jen ji asi nechces slyset. :(
  • 0

#18 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:14

Ty "blbosti" co jsi psal bych potreboval, určitě si na nejakou zajdu. TaKŽE ty drobnosti by se mi hodily asi nejvíc
  • 0

#19 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:23

VasaM napsal/a:
Ty "blbosti" co jsi psal bych potreboval, určitě si na nejakou zajdu. TaKŽE ty drobnosti by se mi hodily asi nejvíc

Se ucit, se ucit se ucit :) Seber se, vem baterku, pripadne kumpana a vyraz do lesa, nebo nekam kde tu nocni kesu mate. Neni nad OSOBNI zkusenosti... :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#20 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:26

lukabike.com napsal/a:

VasaM napsal/a:
Ty "blbosti" co jsi psal bych potreboval, určitě si na nejakou zajdu. TaKŽE ty drobnosti by se mi hodily asi nejvíc

Se ucit, se ucit se ucit :) Seber se, vem baterku, pripadne kumpana a vyraz do lesa, nebo nekam kde tu nocni kesu mate. Neni nad OSOBNI zkusenosti... :)


Máš pravdu, ale přece nějaká ta rada se hodí každá keška je jiná a třeba ta co odlovím nebude řešit problém, který nastane při zakládání.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama