Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Noční keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#41 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 15:32

S474N napsal/a:
Kdyz uz jsme u tech nocnich. Da se nekde splasit bookmark nebo seznam tech v Praze?


Koukni do Dainových bookmarků. Několikrát je tu zveřéjňoval, tuším "Noční a temné keše". Musíš si z nich přebrat noční od kanálových.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#42 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:31

Lanc napsal/a:
Hmmm,nelibi se mi ze budu muset neco zapichovat do stromu,pokusim se jeste neco na to tema vymyslet.
Dik za rady


Viděl jsem odrazky přilepené smůlou nebo něco na ten způsob.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#43 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 18:48

Zegga napsal/a:

S474N napsal/a:
Kdyz uz jsme u tech nocnich. Da se nekde splasit bookmark nebo seznam tech v Praze?


Koukni do Dainových bookmarků. Několikrát je tu zveřéjňoval, tuším "Noční a temné keše". Musíš si z nich přebrat noční od kanálových.


bookmark - temne kese - je nalezitelny klasicky v profilu gc.com. v poznamce je, zda je to nocni nebo podzemni kes.
  • 0

#44 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 8:35

Co nejake doporuceni na konkretni dva tri kousky typu "must have"? Proste neco extra a idealne primo v Praze.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#45 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:01

S474N napsal/a:
Co nejake doporuceni na konkretni dva tri kousky typu "must have"? Proste neco extra a idealne primo v Praze.


Chtěl si bookmark, dostal si doporučení. Poděkovat neumíš. Nyní chceš vybrat konkrétní... A půjdeš na ní sám, nebo Tě tam máme zalogovat?

Wherigo - Za Šárkou s baterkou
Multi/mystery? - Noční můra

Jedna Plzeňská - Teď a nebo jindy

Legendy co již nejsou: Bludička, Zelení muži
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#46 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:04

Zegga: ano, pote co jsem videl, ze jeho bookmark ma 10 stran, tak je mi takova informace k nicemu a proto jsem chtel upresneni. Pokud nechces poradit, tak nerad a nekomentuj vse za kazdou cenu, udelas lepe ;) BTW jestli me chces zalogovat, tak mi posli adresu, poslu razitko i s instrukcemi, jak zalogovat vcetne spravneho poradi, abys mi nerozbila ciselnou radu :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#47 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:21

Většinou na takovéhle věci nereaguju, ale tady musím souhlasit se Zeggou. To je tak těžký si ten bookmark přetáhnout do Geogetu a stáhnout si s geocaching.cz aktuální hodnocení a počet zapsání těchto kešek v TOP bookmarkcích ? Tyhle informace jsou veřejně dostupné a pro tvé potřeby daleko více vypovídající, než názor jednoho cachera, který stejně z daného bookmarku bude mít odlovenu jen malou část a tedy nemusí o všech perlách vědět. Ale přeci jen ti jednu poradím - Noční můra je opravdu super - tady, když se ti nepovede jako mě málem zabít manželku čtvrttunovým blokem pískovce namířeným rovnou na její hlavu (viz náš log před pár lety). Ale vzhledem k tomu, že mám z toho bookmarku odloveny tak 3, tak jsem zvědav, jak moc vypovídající asi tato infomrace pro tebe bude ;o)
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#48 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:32

S474N napsal/a:Pokud nechces poradit, tak nerad a nekomentuj vse za kazdou cenu, udelas lepe ;)


Opět nezklamals. Konkrétní radu jsi v odpovědi dostal. Jenže slušné děkuji je Ti cizí, tak si k reakci vybereš to ostatní. Je mi Tě líto.

PS: Výše uvedenou citaci si nalep přes klávesnici :-)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#49 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 9:40

javla: no ja si klidne necham doporucit primo od autora toho bookmarku ;) BTW pretahovani bookmarku do Geogetu funguje i u BM? Zegga: a ty taky koukam reagujes jenom na neco. Co bude s tim zalogovanim? :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#50 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:11

S474N napsal/a:Zegga: a ty taky koukam reagujes jenom na neco. Co bude s tim zalogovanim? :D:D:D


Myslíš na tohle?

"BTW jestli me chces zalogovat, tak mi posli adresu, poslu razitko i s instrukcemi, jak zalogovat vcetne spravneho poradi, abys mi nerozbila ciselnou radu"

Otazník na konci není, takže odpověď nevyžaduje. A jelikož věta nadnáší možnost která se mne netýká, nevím proč reagovat.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#51 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:30

S474N napsal/a:
javla: no ja si klidne necham doporucit primo od autora toho bookmarku ;)


a to jako proc? jako ze moje slovo ma tu nejuzasnejsi vahu? :D nebo ze vsechny ty kese mam projite? nemam, obzvlast ty nove neznam, pac ja uz radsi v noci spim. :) takze ja bych si to nechal doporucit od kohokoliv, kdo tam byl.

ono nocnich po praze zadna prehrsel neni - nocnim metrem pres jizni spojku, nocni mura, hauuuuuu, zeleni muzi, noc zuctovani, za sarkou s baterkou, prazska strasidla (nas disable), lovci pokladu 1 a 2, smrtihlav.

ja bych vypichl lovce pokladu, nocni muru, prazska strasidla :D, na hauuuuu, noci zuctovani jsem nebyl
  • 0

#52 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 10:51

Zegga: z tve strany padla otazka, jestli me mas zalogovat, tak jsem se rozhodl vyuzit teto moznosti. Cekam na tu adresu :) Dain a Olik: ah tak, no i tak diky ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#53 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 14 září 2010 - 11:46

[quote]S474N napsal/a:
Zegga: z tve strany padla otazka, jestli me mas zalogovat, tak jsem se rozhodl vyuzit teto moznosti. Cekam na tu adresu :)

Neumíš číst.
Padla otázka: "Půjdeš sám nebo Tě máme zalogovat."
Nikoli nabídka...
Pokud volíš volbu, že Tě mám zalogovat, tak je pouze na mě zda to udělám.
HOWGH
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#54 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 10:30

Lanc napsal/a:
mam misto,mam i hrubou trasu a pribeh ;) co nemam jsou nejaky ty bludicky,z jakeho to je materialu? nocni kes mam odlovenou a v te dobe me nenapadlo si jednu ze znacek odloupnout :D, tak jestli nekdo neco nadhodite, jedna se mi o, jestli me pamet neklame, ty co jsou pres den sedivy a jsou na stromech spatne videt
dik


Tady máš materiálu na celé hejno nočních keší :D http://www.spandex.c...de=Q727YYAFYOW8
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#55 pepad

pepad

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:15

Chystam se take zakladat jednu nocni kes a mam dotaz ohledne reflexniho neviditelneho spreje, co tu nekde padl. Da se sehnat nekde v cechach za dobrou cenu? A pote bych se chtel jeste zeptat, od kamarada sem dostal takovy ten sprej co kdyz se strikne na SPZ tak se spz na fotkach z dalnic po tom leskne a neni citelna udajne. Dalo by se treba vyuzit i toto? Ackoliv pry to je uplna blbost a ani na ty spz to nefunguje. Tak nevim. Diky moc, pokud zvladnu realizaci, mate se na co tesit :).
  • 0

#56 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:43

pepad: Zkus to sám, stříkni to na rozdílný materiály, jak se to bude chovat a jak to bude vidět. Osobně jsem použil dle mě nejlepší a nejjednodušší řešení - koupil jsem si v galanterce reflexní pásku na našití (šíře 1,5cm myslim), nalepil na ní obostrannou pásku a pak vždy nalepil několik připínáčků, nastříhal, zarovnal a za pár minut jsem měl 50 reflexních bodů, do některých stromů šly palcem (pravda druhej den jsem měl mozol jak bejk) a do některých jsem jim pomohl kladívkem ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#57 pepad

pepad

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:46

Michalowic napsal/a:
pepad: Zkus to sám, stříkni to na rozdílný materiály, jak se to bude chovat a jak to bude vidět. Osobně jsem použil dle mě nejlepší a nejjednodušší řešení - koupil jsem si v galanterce reflexní pásku na našití (šíře 1,5cm myslim), nalepil na ní obostrannou pásku a pak vždy nalepil několik připínáčků, nastříhal, zarovnal a za pár minut jsem měl 50 reflexních bodů, do některých stromů šly palcem (pravda druhej den jsem měl mozol jak bejk) a do některých jsem jim pomohl kladívkem ;)



tyhle reflexni prouzky planuju pouzit urcite, ale plus bych mozna chtel nekde pouzit i tenhle sprej. No kdyz to nevyjde, vystacim si s jinymi prostredky. Kazdopadne na realizaci uz se opravdu tesim :).
  • 0

#58 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:52

pepad: Nejdřív si ale skutečně ověř, jak je to s jeho trvanlivostí, aby dvakrát nezapršelo a nemusel si tam jít znova :D Teď jsem si vzpomněl, že jsem jeden den vyznačil cestu a druhej den to šel za tmy otestovat. No kromě toho, že jsem na některých místech tápal, kde to vlastně sem a kudy mám jít dál, tak navíc foukal hroznej vítr a všude štěkali psi (keš se jmenuje Pes baskervillský, jak příznačné). No při odchodu z lesa jsem zvažoval, jestli chci opravdu pustit keš, na který se sám bojím :D No, nakonec se líbí a zatím tam ani nikdo neumřel B)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#59 pepad

pepad

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:57

Michalowic napsal/a:
pepad: Nejdřív si ale skutečně ověř, jak je to s jeho trvanlivostí, aby dvakrát nezapršelo a nemusel si tam jít znova :D

Teď jsem si vzpomněl, že jsem jeden den vyznačil cestu a druhej den to šel za tmy otestovat. No kromě toho, že jsem na některých místech tápal, kde to vlastně sem a kudy mám jít dál, tak navíc foukal hroznej vítr a všude štěkali psi (keš se jmenuje Pes baskervillský, jak příznačné). No při odchodu z lesa jsem zvažoval, jestli chci opravdu pustit keš, na který se sám bojím :D No, nakonec se líbí a zatím tam ani nikdo neumřel B)


taky planuju neco podobneho a strasidelneho, s prvky horroru :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama