Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Noční keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
58 odpovědí na toto téma

#21 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:36

VasaM napsal/a:

lukabike.com napsal/a:

VasaM napsal/a:
Ty "blbosti" co jsi psal bych potreboval, určitě si na nejakou zajdu. TaKŽE ty drobnosti by se mi hodily asi nejvíc

Se ucit, se ucit se ucit :) Seber se, vem baterku, pripadne kumpana a vyraz do lesa, nebo nekam kde tu nocni kesu mate. Neni nad OSOBNI zkusenosti... :)


Máš pravdu, ale přece nějaká ta rada se hodí každá keška je jiná a třeba ta co odlovím nebude řešit problém, který nastane při zakládání.

Problemy se resi az kdyz nastanaou. Zvol vhodnou reflexni folii, vysku tak akorat, ani vysoko, ani nizko, bacha na clonici vetve, zvol optimalni hustotu znaceni, ohlidej si odbocky... pokud se vyskytne nejaky konkretni problem, tak se ptaj, ale takhle fakt tezko radit :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#22 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:39

Díky i ty drobnosti co jsi napsal jsou lepší než nic
  • 0

#23 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 20:21

VasaM napsal/a:
... řešit problém, který nastane při zakládání.

No pokud nemas takove ty odrazky, ktere ve dne nejsou videt, tak se ti taky muze stat, podle frekventovaneho uzemi, ze nektere odrazky zmizi jeste pred zverejnenim... :(

Nebo uz jsem taky malem bloudil proto, ze na klicove odrazky nekdo pritloukl zatku od piva. :(:(
  • 0

#24 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 21:48

a taky si uvědom, že v zimě les vypadá jinak než v létě. větve 2 m kopřivy, husté křoví atd. takže založ raději v létě, protože odrazky uložené v ziměnemusejí být vidět.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO

#25 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 21:57

Garminu se toto vlákno moc netýká, tak mu vymyslím vhodnější sekci.:)
  • 0

#26 LooperCZ

LooperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 291 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 22:09

VasaM napsal/a:
Díky i ty drobnosti co jsi napsal jsou lepší než nic


Vášo, nic proti tobě, ale diskutuješ kvůli diskuzi,nebo že o věc máš zájem? Většina olomoučáků tady ti radila to co já poštou přes profil, zkus si to přečíst. Zajeď na Polárku, mikdev je myslím záruka kvalitní práce, a zkoukni to. Takhle tu předkládáš své mlhavé představy na talíři, a až založíš, bude jasné vo co gou. Sice sv. Václav u vodárny v Samotiškách, to je těžkej kalibr :), ale i tak.
  • 0

#27 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 21:17

Ahoj, při včerejším nočním lovu tradiček jsem nedaleko jedné našel "kus" noční. Bílé maličké světlušky cca 170 cm nad zemí. Šel jsem po světluškách, ale "najednou skončily":-( Kousek od krmelce:-)) Bylo to na kraji Prahy, mezi Suchdolí a Sedlecem. Je tam park (les) ze stráně dolů k Vltavě. Nevíte někdo o jakou jde keš?? V mapě jsem ji nenašel:-( Nejblíž byla Village, ale ta je 3 roky zrušená... Ale i ta byla hodně daleko... Díky za pomoc. Rád bych si ji prošel:-)
  • 0

#28 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 21:49

To mě zajímá, třeba se Ti někdo ozve. Ale nejen kačeři si vytyčují noční trasy, my jsme teď v srpnu na stejným způsobem vyznačili menším děckám "stezku odvahy".
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#29 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2010 - 21:51

A kdo říká, že musíš dělat zrovna reflexní magistrálu? Já mám třeba keš, kde je jen několik odrazkových clusterů se souřadnicema dalšího bodu napsanýma přímo na těch odrazkách a mezi tím se jde prostě lesem za šipkou.
  • 0

#30 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 8:48

s prominutim se vetru do vlakna mam misto,mam i hrubou trasu a pribeh ;) co nemam jsou nejaky ty bludicky,z jakeho to je materialu? nocni kes mam odlovenou a v te dobe me nenapadlo si jednu ze znacek odloupnout :D, tak jestli nekdo neco nadhodite, jedna se mi o, jestli me pamet neklame, ty co jsou pres den sedivy a jsou na stromech spatne videt dik
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#31 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 8:53

Reflexivní samolepka, co se používá na výrobu dopravních značek. K mání u prodejců samolepících fólií (HSW, Spandex, Alphaset, Bitcon, …). Ale tu musíš na něco nalepit - u lamp a okapů to není potíž, na kůře nedrží. Taky jsem viděl bezva noční keš vytvořenou z rozstříhaných reflexních proužků z bezpečnostních vest a našpendlenou do kůry napínáčky.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#32 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 8:54

možností je spousta, můžeš si koupit připínáčky s reflexní hlavičkou, geoshopy je prodávají v různých obměnách. Taky existují reflexní pásky které si jen nastříháš a přiklepneš hřebíčkem. Nebo rozstříháš reflexní vestu do auta :)
  • 0

#33 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 9:44

Hmmm,nelibi se mi ze budu muset neco zapichovat do stromu,pokusim se jeste neco na to tema vymyslet. Dik za rady
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#34 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:00

Lanc napsal/a:
Hmmm,nelibi se mi ze budu muset neco zapichovat do stromu,pokusim se jeste neco na to tema vymyslet.
Dik za rady

Připínáček nebo malý hřebíček tomu stromu nikterak neublíží, ten si toho ani nevšimne.
  • 0

#35 Commanche77

Commanche77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:32

Reflexní barva ve spreji "REFLECT LIGHT" + je to jednoduche, pohodlne, dobre viditelne, na jakykoliv podklad - je to krapet drazsi ;-) cca 500kc za pulitr
  • 0

#36 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:34

Kdyz uz jsme u tech nocnich. Da se nekde splasit bookmark nebo seznam tech v Praze?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#37 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:38

Commanche77 napsal/a:
Reflexní barva ve spreji "REFLECT LIGHT"
+ je to jednoduche, pohodlne, dobre viditelne, na jakykoliv podklad
- je to krapet drazsi ;-) cca 500kc za pulitr

to vypada dobre,jestli to spravne chapu tak je pri dennim svetle cira? to si myslim ze by bylo presne to co jsem hledal
dik
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#38 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:41

Lanc: podle me to chapes velmi dobre:

http://www.goecke.de...Webcode=Reflect
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#39 Commanche77

Commanche77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:44

JJ, testoval jsem presne tu z toho odkazu od s474na ;) Akorat bych radeji priste uprednostnil plechovku a stetecek (pokud by byla ta moznost), dost se mi ucpava tryska a musi se dost casto hrkat a michaci kulicky delaji bordel ;-)
  • 0

#40 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2010 - 10:50

dik,myslim ze tahle informace se bude hodit vice lidem :),jediny minus vidim v tom obnoveni nastriku,ale samolepky se urcite taky musi udrzovat
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama