Přejít na obsah


Fotka

Puzzle moon geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 17:41

Kolegové, kamarádi no prostě všichni co se věnujete geocachingu a máte rádi zajímavé mince. Po asi roční práci jsem konečně dostal k náhledu ještě nedokonalý, ale podle mne pěkný návrh nové mince. No ona to nebude mince, ale ovál a nebude to jen tak obyčejný ovál. Už název říká že to bude puzzle. Jedná se o čtyřdílný geocoin, kde všechny 4 části budou obsahovat tracking number. Každá část bude mít svůj design (fáze měsíce), který je možný v samostatné verzi a všechny 4 dohromady budou mít jeden společný design. Zatím ještě nevím, kdy přesně půjde tento geocoin do předprodeje, ale snad již brzy, určitě bych jej chtěl mít do MegaEventu v Praze (je to slíbeno) Proto vás prosím o názor, zda by byl zájem. Předprodej by měl být pomocí CoinsAndPins, ale jelikož mají problém se stránkama, vidím to na jiný e-shop, který zde nemohu zmínit kvůli reklamě.
  • 0
Dartanan

#2 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 17:45

Zajima-li te muj nazor, za mne ano, libi se mi ;) Doufam, ze jej budu mit ve sbirce.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#3 Vitásek-10379

Vitásek-10379

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 19:01

Líbí,zájem je :)
  • 0
VitáSek Oregon 550 , Oregon 300 , Nuvi 760 , GPSMAP 278 C
...jedině geocaching , yachting , čtyřkolky a motorky :-)...

#4 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 19:07

Taky se mi moc líbí. Nechces mi prosím napsat do osobky na jakým shopu bude k mání? Abych věděla jestli je v mých silách ho získat :-)
  • 0
Peace through superior firepower.

#5 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 19:35

Zatím ješte nevím jak to bude s předprodejem a na kterém obchodě a tak nebudu zatím rozesílat SZ. Nejdříve musím počkat až si Choze promaže SZ abych mu mohl napsat a po domluvě uvidím, snad přímo v tomto vláknu možná pouze jako SZ. Uvidíme. Jinak díky za kladné ohlasy.
  • 0
Dartanan

#6 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 20:02

Tak tenhle coin vypadá docela dost zajímavě!:) A ví se i přibližná cena?-bude se prodávat jako celek-nebo každý kus zvlášť?;)A jedna taková věcná-myslím že tam chybí jedna fáze měsíce-dost podstatná NOV.nebo tam není schválně? Je fakt hezký a originální.
  • 0
Faya&Freya

#7 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 20:05

Z toho návrhu se dá špatně soudit. Nikde nejsou vidět žádné texty a umístění tracking number. To bude všechno na hraně? Přední strana slušná, u druhé strany nevím jaký byl záměr s těma fázema měsíce.
  • 0

#8 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 20:41

Zatím je to jen holej návrh, Text trackable bude asi na hraně, ale zatím neví jistě, neb mají problém s tím tvrem, nevím přesně kde bude tracking number, to jsem ještě nezjistil. Prodej bude pokud vím pouze celek a cenu jestě nevím, bude záležet na ceně výroby a tu ještě nevím, v každém případě to nebu celkem za 200, ale asi víc, jakmile bude známá cena, dám ji sem.
  • 0
Dartanan

#9 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 20:43

Faya&Freya napsal/a:
...
A jedna taková věcná-myslím že tam chybí jedna fáze měsíce-dost podstatná NOV.nebo tam není schválně?
...


Nevím přesně jak by se dal nasimulovat Nov pokud tam není celá obloha, ale není tam záměrně, aby se dalo poznat že na tom obrázku je měsíc
  • 0
Dartanan

#10 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 20:45

Bo.T.L. napsal/a:
...
Přední strana slušná, u druhé strany nevím jaký byl záměr s těma fázema měsíce.


Druhá strana s měsíci má za smysl, každý kus vlastní myšlenka - co kus to fáze měsíce.
  • 0
Dartanan

#11 geoquino

geoquino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 335 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2010 - 21:12

Cením si odvahy vyrobit takový kousek. Čtyři mince v jedné je minimálně 6 dolarů jen za trackovací čísla, což je při současném kurzu v podstatě 120 Kč. A to ještě ani nezačala výroba. Cena tak bude určitě vyšší než standardní mince, ale toto prostě není standardní mince. Jen se mi zdá, že motiv aztéckého kalendáře je už trochu "profláknutý". Asi nepřekonatelný je Tracking Time geocoin od crakea. Když se pak objevil Aztec Calendar, četl jsem dost negativních reakcí, které právě zmiňovaly určitou neoriginalitu. Každopádně držím palce při realizaci.
  • 0

#12 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2010 - 6:30

mi se ty mince libi moc! pokud to klapne, tak bych je taky rád měl.
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#13 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2010 - 8:19

By mě zajímalo, jestli je vůbec reálné, pokud se vyšlou do světa ty části zvlášť, aby se zase někdy setkali :) Ale hezký zajímavý nápad a bude to asi pěkný pocit, pokud se sejdou :) Přední strana se mi líbí, zadní už méně. No ale tvar oválu se mi tak trošku příčí.... ale to je jen subjektivní názor ;) Těším se, jestli ho někdy potkám :), ale s největší pravděpodobností si ho nekoupím :|
  • 0

#14 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 23 únor 2010 - 8:22

Líbí. Ještě by mesíce mohli mít v sobě fosfor, ať to v noci svítí :)
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#15 cz.nemo

cz.nemo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2010 - 9:27

Vypadá zajímavě, jenom je škoda, že se nedá složit jako puzzle. Stejný problém jako u Come Together Geocoinu, který se taky rozpadá, ale tam to ani jinak nejde.
  • 0

#16 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2010 - 10:18

cz.nemo napsal/a:
Vypadá zajímavě, jenom je škoda, že se nedá složit jako puzzle. Stejný problém jako u Come Together Geocoinu, který se taky rozpadá, ale tam to ani jinak nejde.


Snaha o to aby držely u sebe tu je, ale moc dobře to nejde. Uvidím co se dá dělat, protože pokud puzzle nedrží je to problém
  • 0
Dartanan

#17 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 17:03

Přátelé, kamarádi, cacheři. dneska jsem dostal jeden email, kde byly přiloženy tyto obrázky. Sami poznáte kde bude probíhat předprodej. Cenu ještě nevím, ale brzy bude i ta cena. Datum zahájení předprodeje taky ještě není známu, ale předpokládám tak 2-4 týdny.
  • 0
Dartanan

#18 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 7:08

Včera dorazil výrobní vzorek do ČR. Vezmu jej sebou na GC241RW geobrneni a na GC23XRP muzeum u muzea. Takže kdo bude, může se podívat a nechat se navnadit. Vypadá moc hezky a doopravdy je s tím zábava jako když skládáte puzzle
  • 0
Dartanan

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2010 - 7:33

Opravdu nadhernej kousek ! Nebyla by prosim nejaka trosku vetsi fotka ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:40

Vážení kolegové, doma mám již několik kousků tohoto krásného geocoinu, je v provedení Silver. Původně měl být na prodej až po předprodeji na coinsandpins, ale mají problémy na serveru, proto nemůžou zahájit předprodej. Původně jsem jej měl objednaný pro prodej na MegaEventu, ale nedorazil včas, asi jen s 3 týdením zpožděním. Pokud tedy máte o tento kousek zájem, pište na SZ. Cena je 990,- Kč za kus. Balení obsahuje 4 kusy mince, na každé je vlastní tracking number. Když jsem držel tento kousek v ruce, musel jsem si s ním pořád hrát a skládat dohromady z jedné i druhé strany. Po dvou hodinách jsem byl nucen tuto minci odložit a věnovat se dětem.
  • 0
Dartanan




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama