Přejít na obsah


Fotka

Puzzle moon geocoin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 12:20

Skvělej nápad i provedení !!! Určitě jeden set bereme ... zajímá mě zda bude ještě v jiných kovec než Silver ? Budeš v Praze na eventu 10 10 10 ? vyzvedl bych si ho osobně tam. Díky Radek
  • 0

#22 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 12:54

Provedení bude ještě ve zlatě a mědi. Nevím jestli se dostanu na event 10-10-10 do Prahy. Pokud tam budu, tak bude v tý době pouze ve stříbře, protože předprodej bude asi koncem září, dřív nestíhají, proto do eventu nebudou jiné varianty vyrobeny.
  • 0
Dartanan

#23 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 18:37

Ten je moc pěkný :)
  • 0

#24 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 17:52

Mám tenhle geocoin, pročetl jsem si ještě jednou fórum a jako puzzle mi ty jednotlivé části nepřipadají. Všechny čtyři části geocoinu mají zatím stejné jméno a ani jedna nemá vlastní ikonu. Nevím jestli autor svůj nápad nepřehnal a nemá peníze na čtyři ikony. Nabízí už delší dobu tyto geocoiny na eBay a nějak moc asi nejdou. A to i přesto, že je nabízel ještě před PRESALE na CoinsAndPins.com :o
  • 0

#25 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2011 - 13:59

Puzzle moon geocoin byl zadán pro presale prodej na coinsandpins, tedy oni do toho dali peníze a nechali udělat grafiku, můj první návrh byl s tím, že do sebe zapadnou a bude možné je mít pohromadě a nerozjedou se. Jelikož mi řekli, že by výroba byla moc složitá a design by se musel tomu přizpůsobit a jelikož to byl risk, jestli se to bude prodávat nebo ne, tak se zamysleli nad designem a ne nad moji první myšlenkou. To že nemají unikátní ikonu je chyba, to same s názvem. Podle mých požadavků bylo řečeno že musí mít vlastní unikátní ikonu i název každý kus, již jsem kontaktoval Aarona a on zařídí to, že ikona bude. Na Ebay prodávám kousky, které jsem objednal před presalem, které mi dorazili ale pozdě po megaeventu na který měli být kousky vyrobeny. Jelikož v tom mám peníze, chci je dostat zpět, proto prodej nejenom u mne na e-shopu, ale i na ebay. Jinak prodej na ebay byl zahájen ve stejnou dobu jako presale na coinsandpins.
  • 0
Dartanan

#26 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 13:33

jenom přikládám ikonky tohoto coinu
  • 0
Dartanan

#27 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2011 - 16:37

No tak ještě by to chtělo něco udělat s těmi nazvy. B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama