Přejít na obsah


Fotka

Keš na památníku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#21 rodinka veverek

rodinka veverek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 15:35

Jakýkoli objekt, po kterém se leze, se ničí. Jeden lezec ne, ale po několika stovkách už to poznat bude. A na památník rozhodně ne. Ani na památný strom.
  • 0

#22 Boby_CZ

Boby_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 15:44

Umístění kešky nedělá tu správnou propagaci geocachingu. Adrenalin z překonání překážky lze získat někde v přírodě na skalách a abych trnul, jestli si mne všimne procházející policista a já podával vysvětlení na služebně, tak opravdu po tomhle netoužím.
  • 0

#23 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 16:15

já jsem se na ní byl kouknout, nahoru jsem nelezl, ale myslím si , že až bude vhodná příležitost, stejně neodolám. Řekl bych, že proto jsou tam tak vysoké atributy, není to hold pro každého
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#24 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 17:10

Nevím, o jaký památník se jedná, takže k abstraktnímu dotazu nemohu dát odpověď. Ale nesouhlasím s názorem, že si každý pomník zasouží pietu a úctu.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#25 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 17:22

Tady není co řešit. U památníku ANO, na památníku NEEEE!!!!
  • 0

#26 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 17:38

Nelovil!!!
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#27 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 18:20

Smogeo napsal/a:
Po památníku GCX853 se běžně leze, chč..urá i čmárá. Nějak se má za to, že když ho postavili komunisti, tak mu to patří.


Po tom památníku se lezlo i před sametem. Bohužel je špatně umístěnej i ztvrárněnej. Díky vyhlídce ho spousta lidí bere jako rozhlednu. A děti si zase myslí, že je to netradiční prolézačka.

PS: já zjistila, že se jedná o památník asi když mi bylo 15, do tý doby jsem po něm taky vesele lozila. :D

Ale i když je komunistickej, stejně si myslím, že není potřeba k lezení na něj lidi ještě navádět umístěním keše na vrcholu.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#28 Zilin

Zilin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 23:24

geoquino napsal/a:
Objekt samotný opravdu snese hrubé zacházení, ale přístupová cesta nahoru je často řešena bez lana a žebříku po železné plastice, která je součástí pomníku.


To by mě teda fakt zajímalo, jak je ta cesta nahoru řešená tak, aby si někdo nerozbil hubu. Přiznám se, že i já jsem to zkoušel, sedl jsem kámošovi na záda a nechal se vysadit. Až nahoru jsem se ale nedostal, jenom si sáhnul na vrchol té železné plastiky. Že je keš výš jsem pochopil asi po 15 minutách, ale hledali jsme tam v sobotu odpoledne, takže nejen že to bylo doslova o hubu, ale i minimálně o pokutu...

Abych byl upřímný, ta keš mě láká, ale nejsem takový frajer, abych tam pro ni znova lezl a žebříkem nedisponuju. Navíc bych nebyl zrovna nenápadný...
  • 0

#29 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 23:33

Ne, z různých důvodů, které zde již popsali mnozí jiní, bych tam nelezl.
  • 0

#30 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2010 - 23:48

Nesel ani nahodou.
  • 0

#31 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 6:49

Jsme snad lidi, ne?? Tedy doufám, že většina z nás. Rozhodně bych na žádný památník či jinak pietní místo nelezla. to potom můžeme lozit po hrobkách, rodinných domech, střechách aut...
  • 0

#32 Boby_CZ

Boby_CZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 14:35

Po dnešní tiskové zprávě z Prahy, kdy hošan vylezl na koně sv. Václava a při slézání se dost rozbil - následovalo stanovisko "Policisté noční dobrodružství cizince vyhodnotili jako přestupek proti veřejnému pořádku." -------- takže bych řekl, že ani obdobná umístění kešek by neměla být vůbec povolována.
  • 0

#33 Baloni

Baloni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 15:35

mauricie napsal/a:

Smogeo napsal/a:
Po památníku GCX853 se běžně leze, chč..urá i čmárá. Nějak se má za to, že když ho postavili komunisti, tak mu to patří.


Po tom památníku se lezlo i před sametem. Bohužel je špatně umístěnej i ztvrárněnej. Díky vyhlídce ho spousta lidí bere jako rozhlednu. A děti si zase myslí, že je to netradiční prolézačka.

PS: já zjistila, že se jedná o památník asi když mi bylo 15, do tý doby jsem po něm taky vesele lozila. :D

Ale i když je komunistickej, stejně si myslím, že není potřeba k lezení na něj lidi ještě navádět umístěním keše na vrcholu.



Pokud se jedna o tenhle pamatnik, tak rozhodne neni kes umistena tak, aby bylo nutno splhat po pamatniku.
  • 0

#34 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 16:53

mirotiro napsal/a:
No chystám se ji lovit... pokud mluvíš o jedné mysterce 4,5/5 v Ostravě... jen se tam chystáme v noci i když je doporučená ve dne... až moc na očích... a ten objekt tím fakt nezničíš...


Nemyslíš náhodou Sýkorák?
To je zralé na archiv, je to neúcta k vojákům co padli za naši svobodu.
Keš k památníku ano, ale dávat ji na památník aby tam nějaké stádo lezlo? No comment.
  • 0

#35 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 18:28

NO nic malý omyl
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO

#36 dygestor

dygestor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 11:31

Nelovil bych ji, Památníky jsou od toho, aby něco připomínaly a ne ,aby se po nich lezlo. Lezl bys po sv. Václavovi?
  • 0

#37 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 14:27

Trhac napsal/a:
Nevím, o jaký památník se jedná, takže k abstraktnímu dotazu nemohu dát odpověď. Ale nesouhlasím s názorem, že si každý pomník zasouží pietu a úctu.


Za války jsi si nemohl vybrat za koho budeš bojovat. A ať padl na jaké straně chtěl zaslouží si daný voják úctu a patřičné chování k památníku, který je k danému vztažen. Určitě nepolezeš dědovi po náhrobku, když to vezmeme ad absurdum.

Chtěl jsem udělat keš vztahující se k jednomu památníku padlých vojáků wehrmachtu, ale vzhledem kde je umístěn a chování současného kačerstva na to raději kašlu.
  • 0

#38 VeseliD

VeseliD

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:03

Určitě nelovili
  • 0

#39 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 21:31

Jak to jen říct jednoduše a výstižně? ... SI SE ASI ZBLÁZNIL, ČLOVĚČE!!!!!!!!! NIKDY!!!!!!!!!
  • 0

#40 petrzikmund

petrzikmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2010 - 22:38

hydrous napsal/a:
Zdravím,

Rád bych se Vás zeptal na Váš názor ohledně umístění keše na památnik z roku 1948, kdy k jeho odlovu je potřeba lano nebo žebřík. Památník se při odlovu nijak nepoškodí, jen je nutno na něj vylézt. Neptám se jestli porušuje nebo neporušuje pravidla, jen jestli by jste takovou keš lovili. Prosím jen konkrétní odpovědi.


Už se vidím s žebříkem na památníku :o takové keše opravdu NE!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama