Přejít na obsah


Fotka

Stavění "mužiků" - podle vás ano či ne ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
131 odpovědí na toto téma

#121 kosatka team

kosatka team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 15:30

Re: Citecka Asi budu trochu mimo mísu, celou debatu jsem neprošla jen mě zaujalo to Českosaský a kempy :). Nejsi náhodou ještě pamětník Stříbrné? Nejhezčí kemp pod převisem tak 20m nad soutězkou, cca 1-2 km JZ od Pravči? Teď už je z toho jen marast (aspoň co jsem z toho zahlédla, už je hluboko v zóně.
  • 0

#122 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 16:51

JZ od Brány: ne, to už je mimo mojí oblast. Já začínal nejzápadněji někde myslím kolem Dvojáku, Dračí. Končil na Brtníkách.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#123 kosatka team

kosatka team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 17:01

Tak jsem si to celé přečetla. To: pavels - Kdysi se na Ivančenu ty kameny vozily z míst kempů, skautských táborů či nějakých památných míst, nebraly se místní. To: mužici - asi by měl každý vědět PROČ to staví? A když nemá proč, tak ať to nechá tak jak to je :). To: vejmutovky - u nás - usteckoorlicko - jich rostlo hafo, příroda si poradila, při Emmě (vichřice) šli jako první! To: mufloni - jo, jsou to ovce, ty znám osobně - v krajině je ovce buldozer, zvláště má-li malé teritorium, mnoho po ní nezůstane, to koza je fajnovější tu si ďobne, tam si ďobne. Kempů je škoda, ale nejsem si jistá, jestli by to dnes mohlo fungovat stejně jako před 30 lety. Obávám se, že už ne. Svět je jinej. To: Citecka - škoda, ten byl nejhezčí :).
  • 0

#124 kosatka team

kosatka team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 17:26

http://zpravy.idnes....47_vedatech_taj Není to foto zmiňovaného pána? Pls a je možné hodit odkaz na zmiňovanou "červencovou akci?" Jeli v tisku. Ď.
  • 0

#125 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 20:10

Je. Není. To bylo snad ještě před internetem :D (to zas nee, ale fakt nic nevím).
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#126 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 9:02

Citecka napsal/a:
Nakonec jsem s ním strávil celý odpoledne, snad osm hodin, chodili jsme po okolí a oba jsme si ukázali spoustu novýho, co jsem neměl tušení (smolný pece, značky lapků, výkopy, ...).

Že narostou nový stromy je naprostá kokotina.

Kterej srub? Já tam fakt od tý doby nebyl... jen jednou a to nebyl tremp, jen "kontrolní výlet" na dva dny.

Super! Myslis ty smolny pece pod Vilemininou stenou? A myslis ty obrazky lovcu na skale? Ty se pry kreslily, protoze tam ve stredoveku zacinaly hony. Nebo jestli to byly opravdu znacky lapku, tak nevim, kde :)

Ja myslela, ze kdyz se uchyti vcas...

Branco se těší dobrému zdraví.

kosatka team napsal/a:
Nejsi náhodou ještě pamětník Stříbrné? Nejhezčí kemp pod převisem tak 20m nad soutězkou, cca 1-2 km JZ od Pravči? Teď už je z toho jen marast (aspoň co jsem z toho zahlédla, už je hluboko v zóně.

To je v korytu toho vyschlého potoka jako byl Ticháč?

kosatka team napsal/a:
To: vejmutovky - u nás - usteckoorlicko - jich rostlo hafo, příroda si poradila, při Emmě (vichřice) šli jako první!

Hihi, zrovna při vichřici Emmě jsme byli v Českosaském a lítaly tam smrky (vejmutovky už byly zlikvidované).
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#127 kosatka team

kosatka team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 12:15

Heulwen: To je v korytu toho vyschlého potoka jako byl Ticháč? Nevím jak se koryto jmenovalo, na mapě je Suchá Bělá, Ticháč nevím, který byl, ale těsně u hranice měli nějací trempíci ještě jedno hnízdo. Tenhle kemp byl pod převisem vysoko ve skále! A cesta k němu byla jako bludištěm. Bohužel, ze země vím kudy, ale blbec jsem si nezaznamenala souřadnice, z fotky map to moc nemůžu poznat. V každým případě ráj na zemi, co tam byl kdysi, už není. :( Stromy jsou jiný a je to celý takový ee. Takže není proč litovat, že se tam už nemůže :(
  • 0

#128 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 7:41

kosatka team napsal/a:
Suchá Bělá, Ticháč nevím, který byl, ale těsně u hranice měli nějací trempíci ještě jedno hnízdo.


Jo, Sucha Bela! Tak je to ono, jsme tam videli jednou nahore nejake svetlo a kluci rikali, ze je tam kemp podobneho nazvu, ale nebyla jsem tam.
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#129 kosatka team

kosatka team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2010 - 16:07

Fakt to tam ještě funguje?
  • 0

#130 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 6:49

kosatka team napsal/a:
Fakt to tam ještě funguje?

Ne, tam je vsechno zruseny... jenom vzpominam :/
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#131 broucin

broucin

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 18:35

A co původní téma? ;-) Celé jsem to nečetl, jen druhou stránku, ale hned jsem narazil na tři hezká místa - Tanečnici, Zemskou bránu a Plešivec, kde jsem si všude malou tanečnici postavil (pro mě je to prostě tanečnice, protože tam jsem to viděl poprvé). A až se tam vrátím, tak s chutí postavím další, protože si nemyslím, že zrovna tohle je problém, kterému bychom v našich životech měli věnovat tolik pozornosti. PS: Ty jo, to je ale starý téma... Nicméně celkem zajímavý, ne? :-)
  • 0

#132 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2010 - 22:02

Nedávno jsme tam byli a místi se nám moc líbilo. Pokud se vytvářejí mužíci - proč ne, když se nic kolem nelikviduje.
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama