Přejít na obsah


Fotka

HTC Tattoo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 Pitel

Pitel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 12:18

Ja pouzivam na HTC Hero Geobeagle. Nenasel jsem jiny program ktery by umel nacitat gpx. Ted jsem nainstaloval to c:geo, a nejak tam tuhle moznost nemuzu najit, coz je dost naprd, pac s tim asi nepujdou lovit multiny a mysterky. Nebo jsem slepy? Kazdopadne i Geobeagle pouziva Google mapy a tak data potrebuje. Na offline asi jedine Trekbuddy, ale to proste neni nativni aplikace. Ale 2 roky jsem ji pozival na SE K550i, a uplne bez problemu.
  • 0

#22 qdo

qdo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 13:09

Pro offline si nainstaluj aplikaci LOCA (dokud je v marketu, vyvoj byl zastaven) ta funguje take dobre a umi bez problemu import GPX.
  • 0

#23 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 13:38

Lehce OT: GeoBeagle: na me nerootle G1 se import kesi sekne... a pomuze jen restart tel, nebo vyskoci Force Close. LocA: byl muj favorit, ale odmita mi videt GPS v telefonu, jinak import a vse je ok. Chtel jsem zkusit CacheMate ... ale za zkousku se mi tech 8USD zatim nechce davat. Uvdim,
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#24 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 18:54

Dnes ostrý test v terénu s mým novým Tattoo ... odloveno 7 jednoduchých kešek a teda přenost nic moc ... Navedla mě vždycky tak 5-10m mimo a to jsem lovil u dálnice vpodstatě drive iny,takže žádné husté lesy,ani stínící zástavby...Vyzkoušel jsem všehny zde zmíňené aplikace a nadšený nejsem.Jednu jsem musel dokonce odlovit úplně bez GPS jen podle stop a geobordelu,protože to prostě nenašlo družice ani po restartu a šipka nenavigovala. Už mám kupce :) asi půjde z domu,to tak vidím,za pokus to stálo,ale obávám se že skončím s klasickou turistickou GPSkou,čemuž jsem se snažil vyvarovat kvůli už tak velkému množství elektroniky,kterou sebou smýkám.Někdy si připadám jak robokop a tak jsem se původně nechtěl zatěžovat dalším krámem,ale jiná cesta asi nebude.Jinak Android jako os pro telefon mi dost sedl.Je to svižný systém,jednoduchý a myslím,že se fakt povedl ... Pro GPS a geocaching však zatím není dostatečně podporován... což je fakt škoda a věřím,že se to do budoucna změní,protože kdybych si teď měl kupovat nový telefon,tak by tyhle HTC byly na prvních místech.
  • 0

#25 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 19:23

5-10metrů je naprosto v pořádku - taky musíš počítat s tím, že souřadnice nemusí být zaměřeny správně - záleží také dost na konkrétním člověku, jakým přístrojem je zaměřil. Být tebou tak neházím ještě flintu do žita (htc s androidem) a dej mu šanci - zvlášť pokud ti jako tel maximálně vyhovuje.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#26 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2010 - 20:49

No, taky bych mu dal sanci... Ja vcera lovil jen s G1, a spokojenost. Min. to bylo stejne, jako s Asus P552w se Sirfem. Diky pritomnosti komapsu v G1 to bylo i mozna lepsi. Pouzival jsem c:geo, zalogoval rovnou v terenu ... Jediny problem je baterka, mizela hodne rychle... bud to preziju a prizpusobim se, nebo pujdu do nejaky vetsi.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#27 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2010 - 17:41

Tak přeci jen šel ... Nic mě to nestálo,prodal jsem ho za stejnou cenu jako koupil a nový majitel je spokojený ... byl bych asi taky,kdybych nechtěl dělat GC ... a před chvílí jsem si přivezl z prodejny Oregona 300 a jdu se vrhnout na tesování ... Vypadá dost dobře :) a až budu vědět více,zase napíšu ... Počkám jak se osvědčí nová M10 a co se o ní bude psát a tak se nebráním k další výmeně a návratu k zařízení all in one ... myslím totiž,že kdyby na to přišlo,tak Oregona ještě dlouho prodám za rozumnou cenu ... Zítra,jestli bude hezky vrhnu se na pár keší kolem baráku a pak poreferuju :)
  • 0

#28 danhill81

danhill81

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 15:47

Takže jak jsem slíbil výše,splňuji a referuji :) ... včera jsem s novým oregonem 300 odlovil 7 pražských keší ... Proti HTC jsou to nebe a dudy ... Fakt úplně o něčem jiném,super zážitek,žádné problémy,rychlý a přesný přístroj.Velice rychle jsme si na sebe zvykli a už teď můžu říct,že bych nikdy na GC nechtěl zařízení all in one.... Zároveň jsem tady někde narazil na debatu jestli je lepší Oregon 300 nebo dakota 20 ... Tu debatu už jsem nenašel,ale kdyby to někoho zajímalo,napíšu to aspoň tady. Měl jsem v prodejně v ruce oba přístroje a byl jsem s nimi i venku na sluníčku. Mě osobně jednoznačně vyšel jako lepší Oregon. Zároveň bych ale chtěl vyvrátit různé mýty o nečitelnosti displaje u dakoty.Oba přístroje jsou na tom zcela stejně,co se čitelnosti týče. Taky jsou stejně rychlé. Jediné v čem je u displaje rozdíl je v rozlišení,to je u dakoty mnohem mnohem horší než u oregonu. Ikdyž parametrově jsou displaje jen o pár milimetrů rozdílně velké,ve skutečnosti je to rozdíl opravdu markantní a znatelný při ovládání. Dakota je opravdu malinkaté zažízení,možná vhodné pro lidi,kteří preferují velikost.Pokud vám ale nevadí pár centimetrů navíc rozhodně doporučuji oregon. Oba přístroje jsou velmi kvalitní a sednou do ruky jako nic,vejdou se krásně do kapsy i do džín nebo kalhot (pánských). Oregon se díky většímu displaji daleko lépe ovládá a i vidíte větší kus mapy a hlavně s většími detaily.Na displaji dakoty jdou docela zřetelně vidět jednotlivé pixely,kdežto u oregonu je rozlišení daleko lepší,srovnatelné s dnes průměrnými mobily. Co se ovládání oregonu týče,je to nádhera .... vše jednoduché,vždy po ruce,menu je nastavitelné přesně podle vás,profily jsou super už i ty tovární,stačí upravit detaily jako otáčení mapy k severu,měrné jednotky a td.,zkalibrovat kompas a můžete vyrazit ... Návod jsem nečetl,okamžitě jsem se zorientoval i bez něj. Takže tak ... třeba to někomu pomůže při rozhodování.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama