Přejít na obsah


Fotka

Povedený kačer


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 14:30

Chachachaaa, moc jsem se pobavila :-D Jen by me zajimalo, kde skoncilo drsnokaceri cwg v tom miste take ulozene - mame do nasi tabulky drsnonalezcu vyvestit Mikolase Alese? :-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#22 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 18:21

to není v***, on je korunovanej :o:D To je zajímavé, jak často jde ruku v ruce fanatismus a blbost...
  • 0

#23 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 18:47

Takovéhleho mamlase odhodlaného vnucovat všem svůj názor jako jediný správný nám byl čert dlužen... :@
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#24 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 11:49

Těm co se ho zde zastávají, že každý může mít svůj názor, ano, máte pravdu. Když se někomu GC nelíbí, proč ne, každý jsme jiní. Ale najít si speciálně stránky a registrovat se jen kvůli tomu, aby nám mohl napsat, jak jsme ubozí, to je debilita (lékařský pojem pro duševně narušeného člověka). Teď se doma pýří, jak nám to nandal. To je hrozně ubohé. Když to našel, měl to jako rozumný člověk nechat na místě a nechat být. Měl jsem chuť mu přes profil napsat, jak se prezentuje a co si o něm myslím. Ale nechal jsem to. Možná by mi to nedalo a vyjádřil jsem se trochu peprně, tak člověk jeho formátu by byl schopen mne mne nahlásit na GC a ještě bych dostal ban. Za to mi takový blbeček nestojí. Navíc by byl schopný se vytočit a začít systematicky ničiť blízké keše, a to bych si na srdce nevzal. I když člověk jako on by toho byl schopen. Pokud začnou okolo mizet keše, máme podezřelého.
  • 0

#25 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 12:19

Osobne me na tomhle "problemu" nejvic zaujalo, jak s tim chytrakem souhlasi nejmenovany strunny nastroj.

Ale tak to se nakonec u chytraku tak stava... :D
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#26 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 12:27

... asi jsem porad ovlivnenej udalostmi kolem jedne nedavno archivovane a nikym nenalezene fake kese, ale skoro mi to prijde zase jako provokace nejakeho podobneho psychicky postizeneho kacera s trochou horolezeckych schopnosti, ktery si pak doma trepe kolibrikem nad narkama a nadavkama nas ostatnich...
  • 0

#27 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 13:54

Vy se tady rozcilujete, ale pritom mate pokriveny vztah k prirode! :-D
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#28 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 15:50

smazáno
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#29 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 21:50

Pomerne dost uz tu bylo receno, ale me tam zaujala i dalsi vec - strasne moc zduraznoval to, ze GPS je "moc drahou veci". Asi je to nejaky chudak, co misto aby se poradne najedl, tak si radeji koupi nove lano a potom keca z hladu. No a potom to vypada tak, jak je mozno videt v tom listingu.
  • 0

#30 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2010 - 22:11

Myslím, že na jednoho blba už tu padlo zbytečně slov. Třeba čeká, že mu někdo přispěje na lano. Osobně bych mu přidal na statiku. Je to většinou lacinější a když se na tom zhoupne, zbytečně by dlouho netrpěl.
  • 0

#31 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 0:01

ted jeotazka jestli se na to premistovani nevrhne ve velkem B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#32 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 7:56

pes13: to mi pripomina ten stary otrepany vtip:

Na dálnici zácpa, šílená fronta aut, řidiči vylejzají a ptají se co se děje. Zepředu jde chlap a říká:
"Silnice je zatarasená skupinou Rómů, kteří vyhrožují, že když nedostanou 20 000,- korun, tak se upálí. Tak tu dělám sbírku."
" A kolik už jste vybrali???"
"20 litrů benzínu a 3 zapalovače


Bychom to mohli aplikovat zde u pana horolezce.
  • 0

#33 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2010 - 11:21

Někdo prostě chce svůj názor vnutit i ostatním. Bohužel i takové lidi znám, oni mají vždycky pravdu, je to tak jak říkají i kdyby to byla 100x lež a nedají si to vymluvit. Pan horolezec si řekl, že GC je blbost, a že nám to tedy osladí a donutí nás si to myslet taky. Nemám rád lidi, kteří mi vnucují svůj názor už z principu. Bohužel jsou tací mezi námi. Naštestí mám pocit, že lidé z řad kačerů takoví nejsou ;)
  • 0

#34 lenoch-od

lenoch-od

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 19:45

Ach jo, co na to říct.... Alespoň, že mu to udělalo radost, jak nás všechny pěkně obohatil svým názorem (jediným správným) a že krabku nezahodil ale "jen" posunul...
  • 0

#35 pyxis.praha

pyxis.praha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 20:28

Patrně přileju olej do ohně, ale co ten jeho názor nepranýřovat a přijmout, že si jen myslí něco jiného? Tohle vlákno se zvrhává k virtuálnímu pranýři
  • 0

#36 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 20:57

pyxis.praha napsal/a:
Patrně přileju olej do ohně, ale co ten jeho názor nepranýřovat a přijmout, že si jen myslí něco jiného?
Tohle vlákno se zvrhává k virtuálnímu pranýři


Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. Ano, já jeho názor akceptuji a příjmám. Jeho věc. On ovšem nezůstal u názoru, ale poškodil přemístěním keše naši hru. Nikoli za názor, leč za toto škodění by mu mělo být nakopáno do pytliku....brambor ne.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#37 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 21:06

On jí ale nepoškodil, Zeggo... on ji vylepšil tím, že ji přivedl zpět ke kořenům a původnímu smyslu. Což my, změkčilí líní kačeři, nejsme schopni pochopit. Proto musel přijít někdo zvenčí, aby nám to připomněl. Halt jsme ti blbí.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#38 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 21:09

a me se libi MikolasAlesova myslenka: "že se mení náš vztah ke krajine, prírode, že do ní nejezdíme kvulí ní samotné, že už nás tak nezajímá, ale že ji konzumujeme-využíváme jako kulisy pro naše cinnosti"

otazka: je to dobre nebo spatne? a ja rikam. je to dobre! cim vic do prirody bude jezdit konzumentu, tim vic se jich stane jejimi obdivovateli!

...a stat se z konzumenta tim "pokornym" obdivovatelem je snad cil, nebo ne, vzdyt vsichni jsme vyrostli z hliny...;)
  • 0

#39 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2010 - 21:10

Citecka napsal/a:Proto musel přijít někdo zvenčí, aby nám to připomněl.


V tom případě platí jiná poučka: "Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán."

A jsme zas u toho okopávání... :D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#40 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 1:08

no ja byt tim dotycnym a cist to tady, tak bych se pomalu obaval,aby mi na dvere nezaklepal rozzureny dav s vidlemi a pochodnemi :-DD
neco takoveho ....
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama