Přejít na obsah


Fotka

Garmin Vista HCX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#21 kostapanaj

kostapanaj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 05 April 2010 - 20:10

Jestli ono to "nesedla mi" nebude spíš rukama :D . Krabku za tebe nenajde ani ta nejsuprovější GPS a čím "horší materiál", tím větší zábava. Jinak se to pak zvrhne jen ve sbírání bodů, jak se to teď stává čím dál víc.
  • 0
Pro radost a zábavu. A co ty?

#22 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 April 2010 - 23:09

Levahoo napsal/a:
A za kolik si myslite, ze by se dala Vista s podstate jeste 2 letou zarukou prodat?


Já bych to tipla tak na 4 tisíce - maximálka tak 4500Kč. Záleží taky jestli máš k tomu koupené nějaké mapy, nebo ne.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo


#23 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2841 příspěvků(y)

Publikováno 05 April 2010 - 23:57

Jako ten, kdo svého času dost vymetal bazary s fototechnikou, jsem si vytvořil orientační vzorec - dobrý nákup použitého zboží je do poloviny aktuální ceny nového stroje. Netýká se věcí raritních, těch, co běžně nejsou k sehnání a těch, kde se již ekvivalent nevyrábí (pro uživatele bajonetu Minolta AF docela častý případ).
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#24 Manhack

Manhack

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2010 - 12:29

jedinej problem s Vistou byl u mne ten, ze mi upadla krytka joystiku. jinac zadny problem, obvodova guma drzela dobre. ted po ztrate krytky joystiku mam novou gumu, tak snad dobre. kdyby nekoho zajimala cena opraaavy 550,- :(
  • 0
Garmin eTrex Vista HCx
773039189

#25 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2010 - 14:31

zuzkys napsal/a:

Levahoo napsal/a:
A za kolik si myslite, ze by se dala Vista s podstate jeste 2 letou zarukou prodat?


Já bych to tipla tak na 4 tisíce - maximálka tak 4500Kč. Záleží taky jestli máš k tomu koupené nějaké mapy, nebo ne.



Asi opravdu záleží na mapách, protože na ebay se nová vista dá koupit za cca 5000kč
  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#26 Levahoo

Levahoo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2010 - 20:20

Koupena je v Alfacompu s TopoCzech 3. Zkusim ji casem asi dat na Aukro nebo tady do frcu, kdyby se prodala za tech cca 4200,budu spokojeny. Je to asi smesny,ale vadi mne proste ten cudel :|
  • 0

#27 zuzkys

zuzkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 06 April 2010 - 20:47

Levahoo napsal/a:
Koupena je v Alfacompu s TopoCzech 3. Zkusim ji casem asi dat na Aukro nebo tady do frcu, kdyby se prodala za tech cca 4200,budu spokojeny. Je to asi smesny,ale vadi mne proste ten cudel :|


Řeknu ti to asi takhle... já prodala Vistu HCx již bez záruky a bez map - ve výborném stavu za 4000Kč je to asi 3 měsíce zpět. Takže pokud Vistu nechceš, opravdu zkoušej prodat za cenu jakou chceš a jednou to vyjde.. vždycky se někdo najde, kdo koupí. Třeba to bude trvat 3 týdny, měsíc, ale prodáš.
  • 0

Oregon 550, GeoGet, HTC Desire + c:geo





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama