Přejít na obsah


Fotka

Garmin Etrex H


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 11:41

ber to Háčko :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#22 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2010 - 22:52

hanzlinka napsal/a:
Díky za tuhle diskuzi, zrovna přemýšlím o nákupu EtrexH, resp. mám si jej koupit k narozeninám :) GPS potřebuji čistě jen pro lovení kešek většinou pěšky či na kole. Na jízdu autem mě nezajímá. Ještě jsem teď objevila Garmin nüvi 205 ČR Lifetime, což je asi nejlevnější mapová navigace od Garmina, dá se sehnat i za 2300,-. Co myslíte že je lepší? Upřednostňuji přesnější zaměření! Mám u sebe vždy listing či vypsaný tahák a mapu (né úplně podrobnou ale s vyznačenou keší, pokud tedy vím souřadky ;) Díky za rady.

Upřednostnil jsem totéž, tj. přesné zaměření (domnívám se, že k tomu GPS primárně je - tedy v gc, ne v autě, kde slouží trochu jinak) a koupil po své cca 200. keši etrexH. Někdy se mi zdá až neuvěřitelně přesný. Podle toho, co píšeš (o domácích přípravách), Ti dobře vyhoví. Já ho někdy tahám s sebou, ale většinou zůstane jen jako pojistka v kapse, tj. ani ho nezapnu. Mám s GPS odloveno max. 10% keší, většinou je to kravina vůbec zapínat (někdo je otrok šipky, ale ať si to užije, já mu to neberu). Samozřejmě, že ke kombajnování by se hodilo něco jiného, ale nevypadá to, že by to byl Tvůj případ.
  • 0

#23 hanzlinka

hanzlinka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2010 - 7:55

Oki půjdu do etrexH, díky za ujištění v rozhodnutí. A moje geomudlomamka bude ráda, že jsem si konečně vybrala něco k narozkám. Až jí budu tahat lesem cestou necestou tak si možná trochu zanadává ;) Mám bez GPS odloveno 100 keší - ve městě se to dá v pohodě, člověk se orientuje podle mapy a hintu pokud je k dispozici. Ale jakmile je to trochu v zeleni, v lese, tak už je to problematické. Orientuji se převážně podle vyšlapaných cest, ale to nejde všude... To samé na multiny, kdy se musí na místo minimálně dvakrát. Jde-li o delší procházku na více souřadnicemi zadaných míst je šíleně dlouhá domácí příprava, takže ty v podstatě nelovím a to bych právě ráda. S gps to bude jednodušší :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama