Přejít na obsah


Fotka

Multi vs. Wherigo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#21 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2010 - 10:59

Ja jsem jednoznacne pro Wherigo.
  • 0

#22 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 9:36

Tohle tema se mi moc libi, nikdo se tu nehada a s potesenim jsem si pocetl. S vetsinou tu receneho souhlasim, a myslim ze se shodneme na tom, ze wig k multine neni spatny napad, ale aby bylo vic wherigovek nez multi to neni dore :o) Sam zrovna chystam wigo a prave z duvodu, ze wigo mi dava spoustu moznosti jak zpestrit prochazku a hlavne rozvijet pribeh. Sifry v terenu zabezpeci navstevu lidi co si to prehraji v simulatoru. Takze wigo je super, moc me zaujal napad na pouziti k vypoctum multin, ale klasicka multi by mela mit nadale nad wigem navrch...tedy co se tyce cetnosti :o)
  • 0

#23 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 9:55

Beranci napsal/a:
Ja jsem jednoznacne pro Wherigo.


A já jednoznačně pro multi :D, wherigo stále trpí dětskými nemocemi a zdaleka nejde o stabilní a bezproblémovou platformu - závislost na použitém hardware a někdy problematickém naprogramování cartridge nezkušeným autorem z něj činí občas hodně "nasírací" záležitost.
  • 0

#24 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 10:08

Dorcadion napsal/a:
A já jednoznačně pro multi :D, wherigo stále trpí dětskými nemocemi a zdaleka nejde o stabilní a bezproblémovou platformu - závislost na použitém hardware a někdy problematickém naprogramování cartridge nezkušeným autorem z něj činí občas hodně "nasírací" záležitost.


A to je taky pravda :o) Ale pokud se kvuli tomu wigo delat nebude, zmena nenastane...
  • 0

#25 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:14

me2d09 napsal/a:
Jen bych doplnil, že podmínkou zalogování Wherigo keše je mít unlocknutou cartridge. Z pravidel to uplně nevyplývá, ale myslim že to tak většina chápe.

Sice to je trochu off-topic, ale treba ja to tak nechapu. Kdyz udelam WIG cache pomoci metody BF, tak si ji jako nemuzu zalogovat? Stejne tak jako kdyz z nas ctyrech bude mit prehravac pustenej jen jeden clovek, tak jen on bude logovat Found it?

Kdyz to vezmu z druhyho extremu: pro me je v GC hlavni "cil" najit krabicku - a ze "vy" si na to roubujete nejaky podminky s WIG, je v podstate vas problem. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#26 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:22

hplus napsal/a:Sice to je trochu off-topic, ale treba ja to tak nechapu. Kdyz udelam WIG cache pomoci metody BF, tak si ji jako nemuzu zalogovat? Stejne tak jako kdyz z nas ctyrech bude mit prehravac pustenej jen jeden clovek, tak jen on bude logovat Found it?

unlockovat můžeš i zadáním jména toho, kdo hrál, a jeho odemykacího kódu.
a pokud už bruteforcíš, tak snad není takovej problém si tu cartridge otevřít a unlock kód okopírovat

Kdyz to vezmu z druhyho extremu: pro me je v GC hlavni "cil" najit krabicku - a ze "vy" si na to roubujete nejaky podminky s WIG, je v podstate vas problem. ;)

tak pokud ti jde vyloženě o krabičky, tak ti snad může být jedno, že ti na nějakejch internetech nezapíšou bodík :-P
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#27 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:24

Pozor! Hacko zkousi rozvasnit poklidne vody zdejsi diskuse a dela jako ze nevi jak se loguji WIG kese, kdyz jde s nekym a sam pristroj nema :o)))
  • 0

#28 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:28

A jak vidim, matejcika dostal...kdo tu jeste rejpala Hackuse nezna? :o)
  • 0

#29 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:29

sovidoupe napsal/a:
A jak vidim, matejcika dostal...kdo tu jeste rejpala Hackuse nezna? :o)

viz můj podpis ;e)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#30 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:34

Já si nemyslím, že H+ nějak rejpe. Mně osobně je úplně jedno, zda a co si kdo loguje na wig.com, když zaloguje found it na mé wherigo keši. WIG cartridge je pro mě jen jedna z možností, jak najít plastovou krabičku, nic víc, nic míň. A aby to nebylo úplně off topic - preferuji multi s fyzickými stages. ;)
  • 0
Retired slowcacher

#31 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:35

Kdyz mi nekdo brutne moji WIG (a jakoze vim minimalne o trech pripadech), tak mi to vubec nevadi, naopak jsem rad, ze jsem tim umoznil brutalistum uzit si moji kesku po jejich. ;)
  • 0

#32 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 11:51

wmh napsal/a:
Já si nemyslím, že H+ nějak rejpe.
Mně osobně je úplně jedno, zda a co si kdo loguje na wig.com, když zaloguje found it na mé wherigo keši. WIG cartridge je pro mě jen jedna z možností, jak najít plastovou krabičku, nic víc, nic míň.


Plny souhlas.
Presto jsem presvedcen, ze hacko rejpe, protoze tohle i ostatni zde recene moc obre zna a vi. :o)
  • 0

#33 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 12:03

wmh napsal/a:
A aby to nebylo úplně off topic - preferuji multi s fyzickými stages. ;)


A co takhle Wigo s fyzickymi stages?
  • 0

#34 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 12:09

sovidoupe napsal/a:
Plny souhlas.
Presto jsem presvedcen, ze hacko rejpe, protoze tohle i ostatni zde recene moc obre zna a vi. :o)

Tome, ber to tak, ze tentokrat nerejpu, ale hajim moznost najit plastovou krabicku i bez spousteni softwaru, kterej k tomu obcas vubec neni potreba. Pokud to nekomu uniklo - mluvim o logovani nalezu na gc.com, nikoliv na ty modry odnozi - protoze nejak netusim, proc bych mel logovat jednu cache dvakrat.

A zpet k tematu - jako wmh - nejlepsi jsou multi s fyzickyma zastavkama, clovek si vic zahleda (a najde vic krabicek). B)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#35 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 12:19

Jeste dodam, ze doposud jsem netusil, ze si owner nemuze nijak overit odemceni hry jednotlivymi kacery. Vzdy jsem se napred snazil hru dohrat a odemknout...i treba v pripade Wig v Litomysli, kde jsem finalku nasel po cuchu a hru skoro ani nerozehral :o) No...pouceni pro priste :o) Me to ale stejne bavi dohrat...jen to odemykani u pocitace je vopruz :o) A jestli tu svoji dotahnu do konce(a ze uz mam listing dost dlouho rozepsany), tak mi nejake neodemcene logy taky vadit nemuzou, vic mi vadi logy typu "diky za kes" tecka.
  • 0

#36 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 12:36

Tome, ber to tak, ze tentokrat nerejpu, ale hajim moznost najit plastovou krabicku i bez spousteni softwaru, kterej k tomu obcas vubec neni potreba. Pokud to nekomu uniklo - mluvim o logovani nalezu na gc.com, nikoliv na ty modry odnozi - protoze nejak netusim, proc bych mel logovat jednu cache dvakrat.

A zpet k tematu - jako wmh - nejlepsi jsou multi s fyzickyma zastavkama, clovek si vic zahleda (a najde vic krabicek). B)

Jasne, ode me to zas ber tak, ze jsem si rejpnul, bez umyslu urazit te :o)
A k tematu: Napsal bych, ze nejvic me bavi wigo, ale diky padajicimu softu me taky prozatim mejvic bavi multi s fyzickymi stages...hlavne nocni, nebo v noci :o)
  • 0

#37 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 12:44

To co H+ nadhodil není rejpání. Popravdě jsem docela překvapen že se to tu neřešilo dřív. V pravidlech je napsané "If a cartridge is used as a requirement" - takže z toho chápu že cartridge je nutná. Ale zároveň "Geocaches can be logged online as Found once the physical log has been signed." - což umožňuje BF. Mě osobně BF vůbec nevadí, logy na Wherigo.com nečtu, když někdo najde krabičku, ať se klidně zaloguje a do logu napíše jak krabku našel (náhodou, souřadnice od kamaráda...). Ta krabička je tu od výměny věcí a né od honění mého ega že ji může najít jen ten a ten.
  • 0

#38 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 13:16

me2d09 napsal/a:

Diky - jsem rad, ze jsme se vsichni takhle hezky shodli - kdyz nejde o zivot, jde o h***o, ze jo. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#39 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 13:49

hplus napsal/a:

me2d09 napsal/a:

Diky - jsem rad, ze jsme se vsichni takhle hezky shodli - kdyz nejde o zivot, jde o h***o, ze jo. ;)


Se moc neraduj, já si teda rejpnu - rozhodně nejde o h**o, anžto je pár cartridgí, kde jde rozhodně o život, že jo... :D
  • 0
Retired slowcacher

#40 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 18:55

wmh napsal/a:
Se moc neraduj, já si teda rejpnu - rozhodně nejde o h**o, anžto je pár cartridgí, kde jde rozhodně o život, že jo... :D

Jasně, jako třeba príhrazské schody :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama