Přejít na obsah


Fotka

Zneužívání GC a TB ownery kešek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#21 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 14:16

Oni owneři jsou všeobecně jedna pakáž. Dělají pro ostatní kešky aby měli co lovit a jiný zhůvěřilosti. Já bych to zatrhnul.
  • 0

#22 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 14:30

Presne tak, servery vypnout a je klid! :D:D:D
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#23 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 16:43

HEC Team napsal/a:
Presne tak, servery vypnout a je klid! :D:D:D

Servery bych nechal běžet, ale počitadlo nálezů nastavil trvale na nulu.
  • 0

#24 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 18:48

Nastavíš li počítadlo nálezů na nulu, věřím, že stejnou číslicí by ukazoval i srdeční tep některých Kačerů :D
  • 0
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak. I vás dřív nebo později nějaký vlak přejede ... ( A.Nebel )

#25 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 20:20

k-lord napsal/a:
Teda zajimalo by me, kde kesujes, ze se tak casto s timto "problemem" setkavas. Ja jsem se teda s timto jevem (az na TB hotely), ze by byly nejake nezajimave kese nacpane "k prasknuti", nikde nesetkal a to tech nalezu nemam zrovna malo. Netvrdim, ze se to vyjimecne nemuze stat, ale casto.
Muzes tu hodit odkaz na nejakou takovou kesuli? B)

Jinak kdyz uz se to stane, tak se neda delat vetsinou nic moc. Jedine, co pro ty trackables muzes udelat, je vytahnout vetsinu z kese a posunout dale. ;)

Já se (díky ztrátě svého GC v této keši) setkal s ownerem, který měsíc a půl schraňoval GC a TB, aby je mohl vložit do své nové keše 4,5/4,5 (asi nějaká podzemní mysterka). 6 kusů tam vložil před založením, 2 krátce po založení. Pak tam další chytrolíni strčili 4 kusy a někdo ještě jeden. Krátce nato kešku někdo ukradl a 13 cestovatelů je v riti.
Nechápu jaký to má smysl nacpat tak náročnou kešku cestovatelema?
Halt chybama se člověk učí, třeba owner prohlédl.
  • 0

#26 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 21:58

KAMPJ napsal/a:

L@Troj napsal/a:

DeathOfRats napsal/a:
Souhlas. Kdybych se s takovou žádostí setkala, nedodržela bych ji (samozřejmě bych ownerovi do logu napsala, proč chce po kačerech naprostý nesmysl).

Napsal jsem tam alespoň write note a ownerovi mail. Samozdřejmě nereaguje.
Po jedné své kontrole do logu dokonce napsal:

IN: 1 GC , 1 TB
VÁÁÁŽNE DOUFÁM ŽE BUDETE TB A GC VYMENOVAT !!!!!!!
NECHCI ABY SE STALO ŽE V TB & GC HOTELU NEBYL ANI JEDEN GC NEBO TB !!!
jE MI VÁŽNE LÍTO ŽE SE SNAŽÍM SEM Z PRAHY DOVÁŽET VŠECHNYTB A GC CO NAJDU A POKAŽDÉ KDYŽ KEŠKU OTEVRU TAK TAM NENI NIC !!!

DOUFÁM ŽE SI TO VEZMETE K SRDCI A ŽE DO KEŠKY BUDETE TAKÉ DÁVAT NEŽ SI JENOM BRÁT !!!!!

:@
Kačeři se pak bojí TB a GC odvážet. Owner asi nechce chápat, že GC a TB hotel v takovém místě nemá smysl.:(

Jinak jak píšeš - měsíc owneři shání předměty, dalších několik dní čekají na publikaci a než předměty někdo vyzvedne jsou z toho třeba i 3 měsíce kdy se nehne z místa nebo dokonce pohne opačným směrem. :(


Jeden takovej hotel je třeba tady: http://www.geocachin...74-5ab3e5fd0acf Tak jsem ty vězně propustil.


Tak tahle keš se mi nelíbila už, když vylezla na světlo. Místo znám poměrně dobře, mám ho na cestě a několikrát za měsíc kolem projedu, ale ještě jsem se nestavila. Podle mě hnusná keš s hnusným listingem na hnusném místě - prostě umanutej owner chce mít keš za každou cenu. Hanbou bych se musela propadnout, kdybych do takové keše vložila nějaký TB - většina majitelů chce, aby TB/GC navštěvoval nějaká pěkná, nebo alespoň zajímavá místa. Alespoň tak to bylo u těch předmětů, které se mi zatím dostaly do ruky.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#27 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 7:58

Asi by meli owneri rozlisovat TB Hotely a TB Veznice. Jako majitel TB chci aby cestoval a uprimne je mi jedno, jestli jej kacer uz v kesi nenasel, protoze jej vyzvedl nekdo pred nim. Kdyz jdu lovit TB Hotel tak proto, ze je to kes, ne proto, abych tam MENIL trasanty. Naopak jej rad vyuziju, kdyz budu mit TB a nebudu ho mit kam ulozit, treba proto, ze se jinam nevejde. Proto ja od TB Hotelu ocekavam, ze to budou hodne bezpecne a velke bedny, ale rozohodne od nich neocekavam, ze tam musi byt nejaky trasant.
  • 0

#28 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 8:25

marram: ja si myslim, ze by radeji meli primarne pouzivat to, co maji mezi usima. Tudiz resic pricinu a ne nasledek :D
  • 0

#29 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 17:56

Héééj, tak to je hukot :-D Napsal jsem tenhle log k výše zmíněné keši GC1Y9WK: "No, to me po... (podrž). Zaujalo mne jedno téma na GC.cz, tak jsem na tuhle keš mrknul a musim ríct, že je to docela síla... Listing žádný a to s výmenou trackable items kus za kus autor napsal nejspíš v delíriu, protože jinak nechápu, že by to mohl myslet vážne! To má být TB vezení? Fujky! Snad se sem nikdy nedostane žádný muj TB." Log byl smazán po cca 3 hodinách :-D Bez jakéhokoliv vyjádření autora keše. Nejdřív sem si myslel, že je to začátečník, kterej GC moc nerozumí. Teď UŽ TO VIM JISTĚ :-(
  • 0

#30 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:56

Tak jsem vytvořil veřejný bookmark s názvem Keše se stupidními a nezákonnými podmínkami a tam jsem mu ji zařadil - to už jen tak lehce nesmaže ;)
  • 0
Don't panic!

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:58

Hickos: hehe dobry napad, ja pouzivam "SHIT cache", ale ten tvuj napad je o dost lepsi :D
  • 0

#32 dogee01

dogee01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:22

vazeny damy a panove, hodte se trochu do klidu!! ten TB hotel je muj Je fajn jak se dokazete takto prez net do nekoho a bez nej navazet... to je opravdu znamka vasi "urovne"... 1) jak chcete udelat nadherny TB hotel na prekrasne romantickem miste, ktery by ale zaroven byl blizko dalnice nebo letiste?? uznavam ze moje cahce neni opredena zadnou mysterii ani neni zapotrebi velkeho fistrona k objeveni, ale svuj ucel plni hezky (podivejte se kolik TB a GC uz v ni bylo) 2) ja zadne TB ani GC nezadrzuji ani mi nikdy nenapadlo GC nebo TB hromadne vybirat pro moje poteseni! bohuzel to se neda rici o nekterych, kteri plivou na moji cache 3) moje cache, ikdyz se nekomu nelibi, ma tak castou navstevnost ze se tady TB ani GC nezdrzi tech blbych 14 dni
  • 0

#33 dogee01

dogee01

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:29

4) svoji cache neplnim nalovenyma TB a GC, davaji je tam sami keseri 5) a pak prijede banda lidi, jako ste vy, co si mysli ze sezrali vsechnu moudrost a vyberou najednou cely hotel a kdakaji na netu neco o pravidlech... zadnej TB ani GC nebyl u me dyl jak 14 dni!! takze mi muzete... nastesti nemam ani cas ani naladu se hadat s exotama, kterym geocaching ocividne prerostl pres hlavu dobrou noc
  • 0

#34 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 22:20

Co to meleš, dogee? Tvoje "podmínka" měnit TB a GC kus za kus je dost hloupá. V žádném TB hotelu se předměty moc dlouho nezdrží, ale aby měl někdo podmínku tohoto rázu, když TB a GC mají prioritně cestovat a NEJSOU předměty na výměnu, to je křečovitě úsměvné... Ano, je to tvoje keš, ale ostatní mají právo se k ní vyjádřit. Místo toho, aby sis dokázal i z negativních reakcí vzít to dobré, nazýváš ostatní "exoty". Hmmm, taky dobrý... tvoje vizitka. ;) ...takže se hoď do klidu ty.
  • 0

#35 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 7:58

dogee01: receno uz tady toho bylo dost, takze ja pouze pouziji citaci nekoho vyse:

Robbisek napsal/a:
Nejdřív sem si myslel, že je to začátečník, kterej GC moc nerozumí. Teď UŽ TO VIM JISTĚ :-(


  • 0

#36 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 17:37

Hickos napsal/a:
Tak jsem vytvořil veřejný bookmark s názvem Keše se stupidními a nezákonnými podmínkami a tam jsem mu ji zařadil - to už jen tak lehce nesmaže ;)

Také jedno z možných řešení, ale nakolik prospěje nápravě ukáže až čas. ;)
  • 0

#37 The Foxx

The Foxx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 18:47

Zajímavý řešení - bookmarkem. Otázka je kolik lidí si toho všimne. Se zařazováním do negativních bookmarků nemám moc dobrou zkušenost. Několik fakt nesmyslných, blbě odlovitelných nebo jiným způsobem mě vadících keší jsem si dal do bookmarku s mračícím se smajlíkem a vzápětí se mi jeden z postižených ownerů pomstil vytvořením negativního bookmarku kde jsou jen moje keše. Hmmm, pašák. To si panečku ulevil :D Ale nenadělám s tim nic. Jinak se musím přiznat že když přivezu track odněkud z větší vzdálenosti, taky se snažím ho protáhnout svou keší. ;)
  • 0
Never forget The Fox... www.kisspraha.cz

#38 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 18:53

No nebudu soudit dotyčného ownera,ale podle mě by stačilo v listingu požádat kačery, aby TB a GC nejen brali,ale dle možností i vkládali... Když se tam dají podobná pravidla,spíš to provoz zaseká.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#39 FofrMisky

FofrMisky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 23:16

Vážení geokolegové,
také se chceme připojit s naši troškou do mlýna. ;) Nemáme uloveno tisíce kešek, protože není moc času, ale přecijen jsme jich již pár našli (a to nejen u nás, ale i v zahraničí) a s TB je problém všude. Taky máme radost, když nějakého cestovatele najdeme a jsme občas zklamaní, když je v keši zalogováno několik cestovatelů a v reálu tam není ani jeden. :( To je ale spíš chyba ownerů GC a TB, kteří ani po několika informacích, že jejich předmět v keši není, jej z keše neodlogují... :o Po pravdě řečeno, také si občas protáhneme nějaký ten hezký coin či bug naší vlastní (a zatím velmi kladně hodnocenou) keškou GC1VCYM - na druhou stranu před zimou, kdy byla velká pravděpodobnost, že se nahoru kvůli sněhu hnedtak nikdo nevyhrabe, jsme keš sami vybrali a cestovatele přesunuli do civilizace... B)
Ale abychom byli konstruktivní: pokud mluvíte anglicky nebo německy, jste ownerem nějakého toho cestovatele a máte pocit, že je někde moc dlouho, doporučujeme použít TB záchranáře na adrese http://www.tb-rescue.com :P
Přejeme všem cestovatelům šťastnou cestu a bezpečný návrat domů, kačerům jen samé hezké kešky se zajímavým listingem i obsahem krabičky a ownerům jen samé přátelské návštěvníky, kteří budou dodržovat jejich přání (tedy pokud to nebude nějaká zběsilá zhovadilost :o)
  • 0
I myšky (tedy spíš Mišky) jsou kačeři! ;o)

#40 Gorole

Gorole

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 23:59

Ahoj! No taky už vím PM only cache jsou naprd. Jeden můj coin je ve francii v nějaké keši kterou zatím odlovilo pouze 25 kačeru za 20 měsíců :-( Od vložení coinu tam byl jeden návštěvník a ještě jej tam nechal :-D Tak čekám kdo mi jej posune do nějaké frekventovanější keše.
  • 0
### :) ------------------------------------------------------- SE C510, NAVILOCK BT - 413, HandyGeocaching Arcao edition Garmin Vista HCx PRO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama