Přejít na obsah


Fotka

Kačeři na koloběžkách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
577 odpovědí na toto téma

#481 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 14:13


(...)  Kdyby se chtěl k organizování někdo připojit - budu ráda! (...) 

 

 

Ze bych to zkusil? :)


  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#482 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 14:23

Ze bych to zkusil? :)

 

Super! Tak to hlavní máme - nápad a ownery  :D  Jak to vidíš dál?


  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#483 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 14:24

Super! Tak to hlavní máme - nápad a ownery  :D  Jak to vidíš dál?

 

SZ?
Spolecný vylet? :D


  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#484 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2014 - 14:35

Já se chystám letos prvně vytáhnout kolběžku o víkendu na sérii BF  ;)  Už se móóóc těším ....

 

O uspořádání eventu taky přemýšlím, setkání + společná cesta směr cca z Bráníka na Zbraslav, tam zakončení u občerstvení ... ale nemám zatím žádnou zkušenost s pořádáním eventu, tak snad se rozhoupu a nezůstane jen u toho přemýšlení  ;)  Kdyby se chtěl k organizování někdo připojit - budu ráda!

 

PeTrTemny - kde máš představu udělat ten svůj event?

Taky jsem myslel na povltavskou trasu naj jihu... :-) Původní myšlenku jsme měl ze Zbraslavi směrem k Vyšehradu, ale nutno říct, že začátek v třeba v Braníku by byl lepší i pro případné nekoloběžkáře, kteří se chtějí třeba jen na kolobky podívat než sami pořídí a pak až jet spanilou jízdu...

A rozhodně bych rád spoluorganizoval, bude-li libo...


  • 0

#485 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2014 - 21:54

Super, tak už jsme na to 3 ... to by bylo, aby jsme nevymysleli prima event! Už jsem napsala brazajarovi e-mail, termín bych viděla cca v druhý půlce května. CWG zařídím, trasa by teda přibližně byla ... budeme to asi domlouvat přes e-mail, ať tu nezamořujeme vlákno  ;)

 

Jinak jsem dnes po zimě vytáhla koloběžku, sfoukla prach, nafoukla gumy ... a paráda! Už se těším na další výjezd  :)


  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#486 Fridolini

Fridolini

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 102 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2014 - 22:25

No loni jsem to s Dainem dal dohromady a eventík byl skvělej, bohužel od podzimu trochu nestíhám....

Když to někdo vymyslí a bude čas tak určo přijedem i se psem a kostkou.....


  • 0

#487 pripluv

pripluv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2014 - 9:29

Vysočina hlásí připravovaný kolobkový event. Ale vypadá to, že pro vás trochu z ruky...


  • 0

#488 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 9:20

Tak jsem si o víkendu na Hillce objela Buď Fit, potkala jsem plno kačerů, ale na kolobce nikoho jiného ;-)

Jen jsem se nechala unést jízdou a vynechala 21 a pak už se mi nechtělo vracet, zvlášť když se od kopců valila bouře ...jako rozevřená vlčí tlama ... (pardon, jsem se nechala unést, ale ta písnička mi zněla v hlavě když jsem do toho šlapala ;-)


  • 0

#489 Kohout team

Kohout team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 11:33

U nás na Brdech už je koloběžková sezóna v plném proudu. Včera na GC1Q1D9   :lol:

0w7aV.jpg


  • 2

Etrex 30 + GPI generator + Geoget + a:Drake Plus nebo Locus Pro na CAT S50, Wine, Debian testing


#490 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2014 - 12:01

Vložil jsem na YouTube video z MS ve Finsku - tak si můžete udělat představu, jak se na kolobkách jezdí :)

No tak to je teda jizda na kolobce jsem jezdil co by maly capart a minuly rok jsem si to zopakoval na Eventu "Napadle mne behem dneska..." tady v Hradci Kralove pro mne by to bylo tak na jizdu po meste a dal spise kolo, ale mozna jde o zvyk a taky je fakt kdyz kacer nejede sam a jede vetsi parta tak je to o necem jinem.


  • 0

#491 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2014 - 21:05

Tak jsem si o víkendu na Hillce objela Buď Fit, potkala jsem plno kačerů, ale na kolobce nikoho jiného ;-)

Jen jsem se nechala unést jízdou a vynechala 21 a pak už se mi nechtělo vracet, zvlášť když se od kopců valila bouře ...jako rozevřená vlčí tlama ... (pardon, jsem se nechala unést, ale ta písnička mi zněla v hlavě když jsem do toho šlapala ;-)

My jsme jeli BF na kolobkách v sobotu ... krásně jsme stihli objet celou sérii a jen jsme pak u mostu sedli do auta - spustil ceďák jako hrom, fakt naprostá klika  :)

 

Jinak pražský event už je ve frontě. Nosila jsem ten nápad v hlavě od loňského eventu Daina a Fridolini, jen jsem se k tomu pořád nemohla dokopat. Takže za podpory brazajara se povedlo, termín máme 18.5., tak doufám, že se všichni uvidíme - pak sem hodím odkaz  ;)


Tento příspěvek byl upraven od Mukina: 25 březen 2014 - 21:08

  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#492 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2014 - 8:28

My jsme jeli BF na kolobkách v sobotu ... krásně jsme stihli objet celou sérii a jen jsme pak u mostu sedli do auta - spustil ceďák jako hrom, fakt naprostá klika  :)

 

Jinak pražský event už je ve frontě. Nosila jsem ten nápad v hlavě od loňského eventu Daina a Fridolini, jen jsem se k tomu pořád nemohla dokopat. Takže za podpory brazajara se povedlo, termín máme 18.5., tak doufám, že se všichni uvidíme - pak sem hodím odkaz  ;)

Tak to jsme se museli minout o chlup, já byla taky v sobotu ;-)

 

A 18.5. mám volno - už si to píšu do kalendáře! Za odkaz budu ráda.


  • 0

#493 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 21:20

Tak event už je venku GC50ZPW  :) Všechny vás srdečně zvu a doufám, že se uvidíme!


  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#494 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2014 - 22:04

Tak se chci nahlásit a on má server ERROR. No nic, zkusím to zítra.

 

Jen pro zajímavost - od dubna by měla být v provozi půjčovna koloběžek v Radotíně, naproti autobusovému nádraží. Za výlohou mají stroje Kostka. Takže kdo by chtěl objet třeba sérii BF bude mít možnost vyzkoušet to koloběhem!


  • 0

#495 myjka

myjka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2014 - 12:10

Ahoj!

Dnes v noci nám niekto ukradol kolobežky spred bytu. Prosíme o zdieľanie! Ak by ste ich niekde zahliadli (PRAHA), napíšte mi na FB, alebo na mail bezkyna.blogspot@gmail.com
Dúfam, že zlodeji majú dobrý pocit zo zarobených pár tisíc. 
Obe kolobežky sú značky Kostka, modely Street Star a Laser (vyrobné číslo 09654). Ďakujeme za pomoc. Míša a Míša

Přiložené miniatury

  • kolobky.jpg

Tento příspěvek byl upraven od myjka: 28 březen 2014 - 12:11

  • 0

#496 pripluv

pripluv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2014 - 16:53



Vysočina hlásí připravovaný kolobkový event...

 

Trhni si nohou.


  • 0

#497 newkangaroo

newkangaroo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2014 - 17:59

Můj stroj je Koloběžka Kostka hill twenty. Každopádně, ať už budete přemýšlet o jakékoliv z výše uvedených. Doporučuji si jich pár nejprve popůjčovat v půjčovnách a až opak vybrat.přeci jen jde o ne tak rozšířenou věc, která něco stojí...ať se pak zbytečně netrápíte


  • 0
GIS

#498 Hajisss

Hajisss

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2014 - 19:31

Ahoj, je tu nějaký kešer koloběžec z Prostějovska?


  • 0

#499 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2014 - 7:46

Haló, haló, hlásím, že pražský koloběžkový event se blíží ;) GC50ZPW

Pokud nemáte ještě program na nedělní odpoledne - určitě přijeďte. Doufám, že nebude pršet a jízdu si užijeme  ;)


Tento příspěvek byl upraven od Mukina: 16 květen 2014 - 7:49

  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#500 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2014 - 12:40

Trochu to tady usnulo, zřejmě všichni někde koloběží ;-)

Právě jsem se nahlásila na nový event, tak snad nám bude více přát počasí a projedeme celou plánovanou trasu.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama