Přejít na obsah


Fotka

Garmin GPS Map 60 má nástupce - GPS Map 62


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
545 odpovědí na toto téma

#161 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 13 September 2010 - 21:20

Moc diky testnu to, ja jen ze jsem nekde cetl, ze jdou pouzit i mapy z oziho ve formatu .ozfx3 tak asi nejdou, kouknu na to a testnu, pak dam vedet jak to slo, jeste jednou diky..
  • 0

#162 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 13 September 2010 - 21:29

Aha, to by bylo zajímavé. Určitě se ozvi, jak jsi dopadl, moc nadějí ale nedávám.
  • 0

#163 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 6:34

Hledala jsem na trhu GPS 62, a nenašla. Nevíte, jestli už je v prodeji?
  • 0

#164 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 6:41

V ČR jsem na něj nikde nenarazil. Jinde ve světě ho normálně prodávaj. Možná se zkus zeptat na garmin.cz, kde to vázne.
  • 0

#165 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 7:18

Nechci tady dělat reklamu, ale zadal jsem si GPS Map 62 do seznamu - Zboží a jeden obchod (jediný) mi to našlo, kde mají uvedeno, že je skladem (Garmin GPSMAP 62st šedá + CD Topo Czech 2010 + microSD 2GB ). jinak všude je zatím uvedena neznámá dostupnost.
  • 0

#166 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 7:26

ja mam ale dojem, ze ilca se nepta na jakoukoli 62, ale konkretne na typ 62 - bez s a st. tj bez barometru, el.kompasu, karty ... na tu nejlevnejsi variantu zatim oficialni dovozce asi moc neslysi.
  • 0

#167 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 7:35

Dain a Olik napsal/a:
ja mam ale dojem, ze ilca se nepta na jakoukoli 62, ale konkretne na typ 62 - bez s a st


Ano, chytrej.
  • 0

#168 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 7:36

soráč, beru zpět
  • 0

#169 sammerman

sammerman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 10:15

Myslim si, že to ani nebude moc výhodný, kupovat tu nejotrhanější verzi, koupil bych raději 62s
  • 0
Garmin GPSmap 62s

#170 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 11:59

alkes napsal/a:
Kmz se myslím dá vytvořit pomocí GoogleEarthu, návod je někde na stránkách Garminu (třeba tady). Jak jednoduše převést z Oziho, nevím.


Velmi jednoducho z Oziho do KMZ:
http://info.gpsteam....min-custom-maps

Pravda, nie je to z ozfx3 formatu. Ak je zdrojova mapa v ozfx3, cez beta verziu OziExplorera PC sa ju da previest do PNG.
  • 0

#171 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 13:00

Tak ji dnes vezu zpet do obchodu, vcera vecer jsem ji vypnul nechal u PC a dne dopolko nesla zapnout a ani na usb nenabehla, je to fakt divne.. Nema nekdo podobnou zkusenost?
  • 0

#172 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 15:22

Hmm, to je nemilé. Ani se nerozsvítil displej, nebo jenom zamrzla někdy v průběhu startování?
  • 0

#173 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 16:01

Ani tuk, proste totalne mrtvma, jen je zajimave, ze uplne vytloukla nabite enelopky na necelych 0,9V coz je docela divne. No proste mam smulu, to se neda nic delat, jsem zvedav, co mi reknou v obchode s ufonem.. Koupil jsem ji v sobotu a vydrzela tak malo, ani skoro venku nebyla..
  • 0

#174 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 20:06

sammerman napsal/a:
Myslim si, že to ani nebude moc výhodný, kupovat tu nejotrhanější verzi, koupil bych raději 62s


No uvažuji o něčem, tahle řada se mi líbí, ale ta 62st je pěkně drahá.
  • 0

#175 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 20:40

St drahá je, ale S třeba u Alzy už celkem jde.
  • 0

#176 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 14 September 2010 - 21:33

To mohu potvrdit, cena je v Alze docela dobra, i kdyz ne zrovna nejlevnejsi, hlavne mi dnes 62s vymenili kus za kus, zitra mi ji dovezou na pobocku k vyzvednuti.. Jinak mam i 60CSx uz nekolik let a po porovnani mohu 62s jen dporucit. Hlavne ta rychlost presouvani a vykreslovani mapy, to je oproti 60CSxku hodne rychle, hlavne proto jsem 62s kupoval i kdyz nejen proto.
  • 0

#177 tabacek

tabacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 15 September 2010 - 19:30

Tak 62sko je doma a zatim se chova normalne, snad jsem mel jen spatny kus a nebude to cela serie..
  • 0

#178 psmolda

psmolda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 17 September 2010 - 19:49

Mám dotaz na šťastné majitele 62jek - stáhl jsem na kartu z Mapsource kompilaci map CykloCzech a TopoCzech 2010 a CZNEU 2011 a v nastavení mapy jsem zjistil, že všechny 3 se hlásí jako jeden soubor. To by až tak nevadilo, ale v 60CSx bylo možné zaškrtnutím respektive odškrtnutím právě nepoužívané jednotlivé části mapy vyřadit, což mělo vliv na rychlost překreslování mapy. V 62st na tuto funkci nemohu narazit ať dělám co dělám............. Poradíte prosím někdo?
  • 0
"Je jedno, zda je zážitek pozitivní či negativní, hlavně, že je silný..."

#179 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 17 September 2010 - 20:03

psmolda napsal/a:
Mám dotaz na šťastné majitele 62jek - stáhl jsem na kartu z Mapsource kompilaci map CykloCzech a TopoCzech 2010 a CZNEU 2011 a v nastavení mapy jsem zjistil, že všechny 3 se hlásí jako jeden soubor. To by až tak nevadilo, ale v 60CSx bylo možné zaškrtnutím respektive odškrtnutím právě nepoužívané jednotlivé části mapy vyřadit, což mělo vliv na rychlost překreslování mapy. V 62st na tuto funkci nemohu narazit ať dělám co dělám.............
Poradíte prosím někdo?

Az donedavna se 62ka chovala stejne jako 60CSxka, ale s poslednim firwarem se to zmenilo - cele sety jsou brany jako jedna mapa a daji se zapinat/vypinat jen dohromady. Reseni je ale jednoduche - nahraj si tam vzdycky jen jednu mapu, pak ji na karte prejmenuj a nahraj dalsi. Takhle se to pak da zapinat vypinat samostatne a i pri upgradu staci nahrat jen jednu novou mapu misto celeho setu....
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#180 GARMIN OC Letňany

GARMIN OC Letňany

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 17 September 2010 - 20:03

Zítra otestuju a pokusím se vyřešit - myslím že 62s to nedělá, ale odzkouším..
  • 0
Značková prodejna GARMIN

facebook




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama