Přejít na obsah


Fotka

Magnum geocaching ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#21 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 11:48

Pupkovi napsal/a:
Další krabka je u Dobrošova na Náchodsku - už se to blíží k nám:) a komerce je všude kolem nás, před ní neutečeme...


Sakra, to je skok :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#22 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 11:53

polerok napsal/a:

Pupkovi napsal/a:
Další krabka je u Dobrošova na Náchodsku - už se to blíží k nám:) a komerce je všude kolem nás, před ní neutečeme...


Sakra, to je skok :D


No mě se zobrazují stále jenom souřadnice té u Ostravy.
  • 0

#23 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 12:23

m4rkus napsal/a:
Mám kod ale 10ti místný, co je to za bordel TOTO, když jde vložitz jen 9ti místný :D


;) - no dyť, to už jsem psal, dobrý fór né? A jak říkám, že i někde v FAQ je, že kód je desetimístný..... no ale kolega měl devítimístný a v pohodě ho do toho políčka nacpal ;)
  • 0

#24 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 12:25

Mau Loftin napsal/a:

m4rkus napsal/a:
Mám kod ale 10ti místný, co je to za bordel TOTO, když jde vložitz jen 9ti místný :D


;) - no dyť, to už jsem psal, dobrý fór né? A jak říkám, že i někde v FAQ je, že kód je desetimístný..... no ale kolega měl devítimístný a v pohodě ho do toho políčka nacpal ;)


Tam bude problem v tom, ze Magnum jede soucasne 2 souteze, tak jestli ten 10ti mistny kod neni od te druhe....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#25 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 9:57

polerok napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:

m4rkus napsal/a:
Mám kod ale 10ti místný, co je to za bordel TOTO, když jde vložitz jen 9ti místný :D


;) - no dyť, to už jsem psal, dobrý fór né? A jak říkám, že i někde v FAQ je, že kód je desetimístný..... no ale kolega měl devítimístný a v pohodě ho do toho políčka nacpal ;)


Tam bude problem v tom, ze Magnum jede soucasne 2 souteze, tak jestli ten 10ti mistny kod neni od te druhe....


čau, tak na tohle znám odpověď: soutěžní kódy pro tento rok jsou 9timístné. Pokud někdo náááhodou našel v Magnumu
se soutěžním obalem pro tento rok 10místný kód, ať se ozve na infolinku a
celou věc nahlásí... (jinak já jsem měla za poslední měsíc dva magnumy a kódy byly v pořádku)
  • 0

#26 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 10:00

Mau Loftin napsal/a:
No to jsou mi věci, máme tu Magnum geocaching:

http://soutez.mymagnum.cz/geocaching/

ale jak jsem tak pochopil ze základních informací - http://soutez.mymagn...aching/info.php - tak ani nějaká registrace na gc.com není potřeba, ty souřadnice asi dostanete rovnou od magnumu....

No toto, to sou mi věci :)

Někdo k tomu máte nějaký postoj? A smí se to vůbec?


"smí se to vůbec?" pobavilo;)...

kešky jsou ve fázi promo uveřejněny ZATÍM jen na Magnum webu, po skončení proma zůstanou na místech, budou registrovány na GC.com a ponechány pro GC komunitu
  • 0

#27 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 10:05

fhonsa napsal/a:
Hnat se pres celou republiku kvuli 4Gb flash disku:P


Dost mě tenhle argument zrovna od kačera překvapuje... 4GB flash disk za FTF sice není závratně hodnotná výhra, ale je to opravdu ten důvod, proč se lidi dávají na geocaching? My doufáme, že ne... Největší výhra je snad hledání samotné ne? V tom přece spočívá podstata GC. Nebo se pletu?
  • 0

#28 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 10:56

MonaLojza napsal/a:

fhonsa napsal/a:
Hnat se pres celou republiku kvuli 4Gb flash disku:P


Dost mě tenhle argument zrovna od kačera překvapuje... 4GB flash disk za FTF sice není závratně hodnotná výhra, ale je to opravdu ten důvod, proč se lidi dávají na geocaching? My doufáme, že ne... Největší výhra je snad hledání samotné ne? V tom přece spočívá podstata GC. Nebo se pletu?


občas mám dojem, že pro mnohé je největší výhra xTF ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#29 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2010 - 13:37

MonaLojza napsal/a:

Mau Loftin napsal/a:
No to jsou mi věci, máme tu Magnum geocaching:

http://soutez.mymagnum.cz/geocaching/

ale jak jsem tak pochopil ze základních informací - http://soutez.mymagn...aching/info.php - tak ani nějaká registrace na gc.com není potřeba, ty souřadnice asi dostanete rovnou od magnumu....

No toto, to sou mi věci :)

Někdo k tomu máte nějaký postoj? A smí se to vůbec?


"smí se to vůbec?" pobavilo;)...

kešky jsou ve fázi promo uveřejněny ZATÍM jen na Magnum webu, po skončení proma zůstanou na místech, budou registrovány na GC.com a ponechány pro GC komunitu


To tezko... Minimalne ta Ostravska je v kolizi...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#30 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 15:30

A to ze je v kolizi myslis jak? V kolizi s cim? Moc jsem toho z tveho prizpevku nepobrasla...
  • 0

#31 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2010 - 15:48

MonaLojza napsal/a:
A to ze je v kolizi myslis jak? V kolizi s cim? Moc jsem toho z tveho prizpevku nepobrasla...

V kolizi s jinou keškou, která už zaregistrovaná na GC.com je. Jsou tam pravidla, jak daleko smí být keše k sobě blízko, mimo jiné...
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#32 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 13:31

Zoffka napsal/a:

MonaLojza napsal/a:
A to ze je v kolizi myslis jak? V kolizi s cim? Moc jsem toho z tveho prizpevku nepobrasla...

V kolizi s jinou keškou, která už zaregistrovaná na GC.com je. Jsou tam pravidla, jak daleko smí být keše k sobě blízko, mimo jiné...


Jo, tak to se pak zkrátka nebude konzervovat na GC.com a bude po ni veta...
  • 0

#33 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 14:08

MonaLojza napsal/a:

fhonsa napsal/a:
Hnat se pres celou republiku kvuli 4Gb flash disku:P


Dost mě tenhle argument zrovna od kačera překvapuje... 4GB flash disk za FTF sice není závratně hodnotná výhra, ale je to opravdu ten důvod, proč se lidi dávají na geocaching? My doufáme, že ne...



prave ze vyhra neni duvod, proc se lidi davaji na geocaching, proto malokoho bere, hledat magnum vyhry. :)
  • 0

#34 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 16:56

Dain a Olik napsal/a:

MonaLojza napsal/a:

fhonsa napsal/a:
Hnat se pres celou republiku kvuli 4Gb flash disku:P


Dost mě tenhle argument zrovna od kačera překvapuje... 4GB flash disk za FTF sice není závratně hodnotná výhra, ale je to opravdu ten důvod, proč se lidi dávají na geocaching? My doufáme, že ne...



prave ze vyhra neni duvod, proc se lidi davaji na geocaching, proto malokoho bere, hledat magnum vyhry. :)


podle tech argumentu tady to tak ani nevypada...nicmene kesky by mely byt z drtive vetsiny na zajimavych mistech i v pripade Magnumu, preci jen to delali vyletnici...:-)
  • 0

#35 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 19:00

no jo, jenze to proste není ono - ta jedna celosvetova sit. to jsou nejaky zmrzliny ;)
  • 0

#36 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 441 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 21:50

MonaLojzo, nemáte to moc dobře vymyšlený: koupil jsem si přeslazený nanuk, zbaštil jej a získal kód. Vlezu na stránky soutěže, přímo na sekci geocaching a první, co vidím, je zadat kód z dřívka v patičce. Jó, to je to, co hledám. Pod okénkem je informace Sem zadejte soutěžní kód z dřívka zmrzliny Magnum. a o kousek níže Můžete se také zapojit do honu za zlatým pokladem (Geocaching).. Zadám kód, objeví se jakási hláška, že kód byl připsán a nic víc. Chci se tedy konečně kouknout, co to tam máte za ty krabičky a ono že ne, že musím zadat kód z dřívka. Opíšu jej znova, ale tvrdí to, že kód byl už načten. Takže ten kód se použil na něco úplně jiného a na krabičky se nedostanu.

Trochu vám dře použitelnost a vzhledem k řídkým distribučním kanálům té zmrzliny na to dále kašlu a palec dolů.
  • 0

#37 acrossforester

acrossforester

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2010 - 23:44

AHA & team napsal/a:
MonaLojzo, nemáte to moc dobře vymyšlený: koupil jsem si přeslazený nanuk, zbaštil jej a získal kód. Vlezu na stránky soutěže, přímo na sekci geocaching a první, co vidím, je zadat kód z dřívka v patičce. Jó, to je to, co hledám. Pod okénkem je informace Sem zadejte soutěžní kód z dřívka zmrzliny Magnum. a o kousek níže Můžete se také zapojit do honu za zlatým pokladem (Geocaching).. Zadám kód, objeví se jakási hláška, že kód byl připsán a nic víc. Chci se tedy konečně kouknout, co to tam máte za ty krabičky a ono že ne, že musím zadat kód z dřívka. Opíšu jej znova, ale tvrdí to, že kód byl už načten. Takže ten kód se použil na něco úplně jiného a na krabičky se nedostanu.

Trochu vám dře použitelnost a vzhledem k řídkým distribučním kanálům té zmrzliny na to dále kašlu a palec dolů.

TO SAMÝ, DALŠÍ PARÁDA JE, ŽE KDYŽ NEVYPLNÍŠ PŘEZDÍVKU, DOZVÍŠ SE, ŽE TAKOVOU PŘEZDÍVKU UŽ NĚKDO MÁ :o
  • 0

#38 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 0:22

maxus_aurelius napsal/a:
Magnum geocaching
Souřadnice keší
* 1. N 49° 49,82553' E 18° 17,94406'


Předpokládám, že to je údaj vykliknutý z jejich webu.
Vtipné tedy je, že to podle formátu souřadnic evidentně chystal odborník :).
Když tisícina minuty jsou méně než 2 m (1,8 a 1,2 v našich šířkách), tak tohle je udáno s přesností na 2 cm :D.
Asi asi aby náááhodou flash disk někdo nepřehlédl :D
  • 0
Favet (dříve FaVeTteam)

#39 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:26

AHA & team napsal/a:
MonaLojzo, nemáte to moc dobře vymyšlený: koupil jsem si přeslazený nanuk, zbaštil jej a získal kód. Vlezu na stránky soutěže, přímo na sekci geocaching a první, co vidím, je zadat kód z dřívka v patičce. Jó, to je to, co hledám. Pod okénkem je informace Sem zadejte soutěžní kód z dřívka zmrzliny Magnum. a o kousek níže Můžete se také zapojit do honu za zlatým pokladem (Geocaching).. Zadám kód, objeví se jakási hláška, že kód byl připsán a nic víc. Chci se tedy konečně kouknout, co to tam máte za ty krabičky a ono že ne, že musím zadat kód z dřívka. Opíšu jej znova, ale tvrdí to, že kód byl už načten. Takže ten kód se použil na něco úplně jiného a na krabičky se nedostanu.

Trochu vám dře použitelnost a vzhledem k řídkým distribučním kanálům té zmrzliny na to dále kašlu a palec dolů.


S tím bugem máš pravdu, teď jsem to sama zkousela. Omlouváme se a chybu napravíme - moc dík za nahlášení!

Jinak teda přeslazený mi přijdou skoro všechny zmrzliny, to už je taková jejich vlastnost, divím se, že se ještě nedělaj slaný pro cukrofóbní lidi :).
  • 0

#40 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2010 - 13:29

MonaLojza napsal/a:
Jinak teda přeslazený mi přijdou skoro všechny zmrzliny, to už je taková jejich vlastnost, divím se, že se ještě nedělaj slaný pro cukrofóbní lidi :).


mi přijdou zmrzliny Häagen-Dazs docela normálně sladké ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama