Přejít na obsah


Fotka

Magnum geocaching ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
70 odpovědí na toto téma

#41 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 13:34

FaVeTteam napsal/a:

maxus_aurelius napsal/a:
Magnum geocaching
Souřadnice keší
* 1. N 49° 49,82553' E 18° 17,94406'


Předpokládám, že to je údaj vykliknutý z jejich webu.
Vtipné tedy je, že to podle formátu souřadnic evidentně chystal odborník :).
Když tisícina minuty jsou méně než 2 m (1,8 a 1,2 v našich šířkách), tak tohle je udáno s přesností na 2 cm :D.
Asi asi aby náááhodou flash disk někdo nepřehlédl :D


Dík, pošlu to klukům a podívají se na to. Nic se bohužel neobejde bez chybek...
  • 0

#42 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 13:36

fremen.cz napsal/a:

MonaLojza napsal/a:
Jinak teda přeslazený mi přijdou skoro všechny zmrzliny, to už je taková jejich vlastnost, divím se, že se ještě nedělaj slaný pro cukrofóbní lidi :).


mi přijdou zmrzliny Häagen-Dazs docela normálně sladké ;)


to mně přijde i Magnum :-) budu asi na sladáky
  • 0

#43 ladabohac

ladabohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 228 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 14:41

Pupkovi napsal/a:
Další krabka je u Dobrošova na Náchodsku - už se to blíží k nám:) a komerce je všude kolem nás, před ní neutečeme...


Tak to je dobrý - na dobrošově si tím pádem můžete odlovit hned 3 keše najednou: geocache, polskou opencache a magnumcache :D. Nevíte jestli není náhodou v kolizi s geokeší?
  • 0

#44 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 14:45

ladabohac napsal/a:
Nevíte jestli není náhodou v kolizi s geokeší?


kolize se berou jen v rámci jednoho systému, tzn pro "nás" systému GC.com (open a reklamní můžou být 10 metrů vedle a GC.com to nezajímá)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#45 evase

evase

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 11 June 2010 - 17:54

No mě osobně to moc nezaujalo
  • 0

#46 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 16 June 2010 - 19:15

Rad bych se zeptal, jak je to se zverejnovanim novych bodu, jsou zverejnovane v nejakych pravidelnych intervalech, nebo nahodne?
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#47 Favet

Favet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 02 July 2010 - 12:17

evase napsal/a:
No mě osobně to moc nezaujalo

No a mě osobně to nas...tvalo. Konečně jsme po po pár neúspěších našli na dřívku kód, registrovali se, vypsali osobní údaje.... a... po zadání kódu (3x kontrola překlepu) jen hláška KÓD NEEXISTUJE...
Při odhlášení to psalo - PŘJĎTE ZASE - tak si říkám - TO ZROVNA !!
Hned přidávám no-reply@magnumpromo.eu do spam filtru :@
  • 0
Favet (dříve FaVeTteam)

#48 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 July 2010 - 20:38

Tak jsem dnes zkoušel hledat na Křivoklátě a byla to hrůza. Mělo by to být někde v prudkým svahu, na kterým se nedá pohybovat, protože se to sype. Jsou tam sice cesty, ale přesnost signálu 30 metrů, takže to může bejt asi hodně daleko jestli to stouhle přesností někdo zaměřoval. Nedivím se že to ještě nikdo nenašel. Škoda že jim nejdou psát DNFky :D
  • 0

#49 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2010 - 8:52

Já s přítelem jsme vyrazili taky hledat magnum keš. Prvně jsme jeli k Jiráskově chatě a tam nás gps posílala furt do pole. Tam jsem doufala, že to nebude, tak jsme hledali podél pole, ale tam už byl každej kámen obrácenej dvakrát a prostě nenašli jsme. Až po 14dnech tam někdo hlásil nález. Pak jsme byli na Drábskejch světničkách, a tam taky neuspěch a nikdo je zatim nenašel. Pak jsem jela do jednoho městečka sama, hledali jsme ve 4lidech a nic. Míst kam dát keš, nebylo mnoho, ale do dneška nenalezeno. Až další pokus mi vyšel, gps mi lítala sem tam, ale nalezeno, moc geomíst tam nebylo.
  • 0

#50 lentom

lentom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 05 July 2010 - 11:24

Já jsem zase před nějakou dobou hledal č. 6 na Hvězdě, když jsem se byl projet na kole... Prohledal jsem všechny skaliska okolo, někdy skoro i 4* terén, strávil jsem tam skoro dvě hodinky, protože jsem měl dostatek času, ale keš nikde. Ani nevím, zda jsem jediný, nález zatím nepadl a DNF psát nejdou. Aha, tak ji někdo dneska našel a pokud se potvrdí co psal, tak byla 174 metrů daleko. Keš u které zřejmě byla jsem měl už z dřívejška, TB, GC a CWG tam být němelo, tak jsem se tam nestavoval... Zážitky a výhledy byly, tak čert vem ten (určitě pomalý) flashdisk ;)
  • 0

#51 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 12:02

Colonel74 napsal/a:
Rad bych se zeptal, jak je to se zverejnovanim novych bodu, jsou zverejnovane v nejakych pravidelnych intervalech, nebo nahodne?


Ahoj,
každý týden se zveřejní souřadnice 5 kešek... Poslední týden soutěže se zveřejní posledních 10.
  • 0

#52 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 15:54

Mezitim uz jsem ten system pochopil, ale i tak diky za odpoved. Skoda, ze system neni doreseny tak, ze nejdou logovat DNF, treba cislo 15 pokud mohu mluvit ze sve zkusenosti na miste proste neni a jiste tam dalsi lidi marne hledaji a rozryvaji zbytecne okoli :(
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#53 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 16:31

Jo nejsou zaměřený nejlíp. Číslo 27 je zaměřený asi 20 metrů vedle do dost nebezpečnýho místa a přitom je pohodlně na cestě. A co jsem dostal zprávu, tak číslo 26 bylo vybraný ještě před zveřejněním.
  • 0

#54 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 19:31

teda u 26 magnumu je to zorané a nikde nic.Plno flašek a podpapírák.Teď sem se vrátil...Fuj.Už jim na to kašlu
  • 0

#55 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 07 July 2010 - 20:15

No na 15 keši jsem byla s přítelem a pak jsem ještě potkala další lidi, kteří řikali že tam hledali. Signál tam dost lítá, ale keš jsme prostě nenašli. Taky jsem hledali 2keš a taky nic, ukazovalo mi to do pole a remízek u pole byl celej rozebranej. Nález tam pak někdo zapsal za nějakých 14dní, tak to by mě fakt zajímalo, kde byla. Pak jsem zkusila ještě jednu keš, která byla u školy, hledali jsme ji tam 4 a nic. Další den mi vyšla krabka kousek za barákem a tam konečně úspěch. Docela mě to zklamalo... smal krabice a v ní mini logbuk a výtězný kupon, na výměnu nic, třeba pro dalšího nálezce, ale s tim se u magnum kešek nepočítá.
  • 0

#56 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 16:33

S tou 26kou nás to mrzí. Zrušíme ji, aby nikoho zbytečně neotravovala. Snažili jsme se, aby co nejvíc kešek rozmísťovali lidi, kteří se Geocachingu věnujou, ale z organizačních důvodů se to tak zdaleka nepodařilo udělat u všech - je to poučení pro příště...
  • 0

#57 bucifal-cz

bucifal-cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 17:21

škoda.26 krásné místo,aspoň logbook mohl zustat....
  • 0

#58 MonaLojza

MonaLojza

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 July 2010 - 17:33

bucifal-cz napsal/a:
škoda.26 krásné místo,aspoň logbook mohl zustat....


Škoda to určitě je, mrzí nás to. Pěkných míst se ale snad podařilo zajistit dost na to, aby byl i další lov zábavný... Moc mi nejde na rozum, proč tohle lidi dělají. To (nepřejoucí mudlové) bude ale asi častý problém Geocachingu, nebo ne?
  • 0

#59 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 09 July 2010 - 7:01

bucifal-cz napsal/a:
teda u 26 magnumu je to zorané a nikde nic.Plno flašek a podpapírák.Teď sem se vrátil...Fuj.Už jim na to kašlu


Tak přesně takhle vypadá místo kam navedou souřadnice. A že je to tam sešlapané se vůbec nedivím. KEŠ JE TOTIŽ NAPROSTO UPLNĚ NĚKDE JINDE NEŽ JSOU SOUŘADNICE.

Jinak co se celé soutěže týká, jsem z ní velmi rozpačitý. Na můj dotaz ohledně keše č. 26 mi nikdo neodpověděl. V logbooku píšou, že by chtěli keše publikovat po soutěži na GC.com, přitom takhle pixla byla naprosto blbě zaměřena, pohozena jen tak u cesty v trávě naprosto ničím nemaskována a hlavně 3 METRY OD TRADIČKY, KTERÁ TAM UŽ JE LÉTA. Proto došlo i k jejímu náhodnému nálezu ještě před publikací na stránkách a já tak přišel o jistou výhru. Nejde o tu výhru, ale o ten amatérismus, s jakým je tato soutěž vedena. Někdo si zase řekl, hele geocaching, to musíme marketingově využít a ono se to jaksi nepovedlo.
  • 0

#60 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 12 July 2010 - 17:53

Chtel bych tu podekovat tymu, ktery soutez porada: o par minut jsem na jednom pokladu byl druhy, presto mi byla naprosto necekane poslana flashka, hezky se blyska :) mimochodem, flashka je v kovovem, nikoliv plastovem obalu, a je velmi kvalitne udelana.

DEKUJI
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama