Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nalezené keše versus unikátní ve statisikách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 17:43

Ahoj, snažil jsem se najít ve fóru odpověď, ale nepodařilo se mi to. Udělal jsem si statistiky v GSAK a použil jsem na ně export PQ z geocaching.com. Statistiky mi ukazuji "rytir_fik has 227 Finds on 227 unique Geocaches" ale Stat Bar mi ukazuje "Found 235". Nevíte kde je zakopaný pes v těch dvou rozdílných číslech nalezených keší? Co jsem tak pročítal na fóru, tak by to mohlo být způsobeno dvojitým zalogovaním jedné keše. To se mi mohlo stát hlavně v začátcích a pokud je tohle ta příčina, nevíte někdo jak bych to mohl jednoduše a elegantně napravit? Děkuju moc za jakoukoli pomoc a radu. Ahoj.
  • 0

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2010 - 17:50

Spis to PQ obsahuje pouze 227 kesi. Kdyby si mel duplicitni zalogovani, tak by ti to vypsalo rytir_fik has 235 Finds on 227 unique Geocaches. Zkus si znova stahnout PQ.
  • 0

#3 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:25

Problem je opravdu v PQ, ale nevim proc. Jedine co zasktrnu je I have found, From Origin (My Home Coordinates) a stale mi to ukazuje daleko nizsi pocet ve vygenerovanem PQ nez ve skutecnosti mam. Neporadite nekdo jak to nastavit, aby byly vsechny nalezi v PQ?
  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:32

nemas tech 8 nekde desne daleko? mimochodem PQ nalezene kese se delaji pomoci MyFindsPQ a je to tlacitko dole pod tabulkou prehledu PQ. je to sice omezene na vytvoreni jednou za 7 dnu, ale zase tam budou vsechny :) a ten tyden bohate staci. edit: jo, tak to budou archivovane. ty dostanes do PQ jen MyFindsPQ
  • 0

#5 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1838 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:32

Tipl bych si že ti tam chybí archivované keše. Jak to vygenerovat i s nimi ti neporadím, nejsem PM.
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:33

Standardní PQ neposílá archivované keše. Všechny nalezené keše včetně archivovaných je v My Finds.
  • 0

#7 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:33

Tak si PQ s nálezy generuj přes to tlačítko, které tam je specílně pro tenhle účel - pod tabulkou s vlastníma vytvořenýma PQ. Pokud si to šteluješ přes definování pomocí toho formuláře a máš tam položku from origin, nemáš tam třeba zadanou nějakou maximální vzdálenost nebo omezení na počet keší? EDIT: jsem zas pomalejší :-)
  • 0

#8 martman

martman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:34

V PQ nejsou archivovane kesky. Stahni si MyFinds PQ - (cudlik Add to Queue na obrazovce PQ) - tam budou vsechny Edit: zase pozde :)
  • 0

#9 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:34

Musíš si nechat vygenerovat speciální PQ se všemi nálezy. To se může dělat jenom jednou za týden, ale zahrne opravdu všechny nálezy bez omezení. Když vygeneruješ klasické PQ, je tam jednak limit, jednak nezahrne archivované keše. V tom asi bude zakopaný pes. Několik keší, které jsi v minulosti našel, bylo archivováno, takže nebyly zahrnuty do PQ.
  • 0

#10 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 7:44

To mate vsichni jednotnou pracovni dobu? 8,00-8,30 kaficko, 8,30-8,35 odpovedi na ptazky ve foru? :)
  • 0

#11 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 12:42

Diky vsem za rady. Asi budete mit pravdu, ale ja to ted zkusit nemuzu, protoze v zapalu zkouseni jsem si to tacitko pekne odmacknul a vysledej je buhvi kde. Zkusim to za tyden a napisu sem vysledek. Jeste jednou diky za podnety. Ahoj
  • 0

#12 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 13:02

Jestli jsi ho odmáčknul, tak se ti soubor(respektive odkaz) MyFindsPQ zobrazí v kartě Pocket Queries Ready for Download (1) a tam je uloženej tuším že 6 dní
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#13 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 13:03

Jestli sis v "zápalu boje" odmáčknul tlačítko "Add to Queue" u "My Finds", tak by výsledek mohl být na záložce "Pocket Queries Ready for Download" (odkud si to můžeš stáhnout) a taky by ti měl přijít na mail.
  • 0

#14 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 13:05

Byl jsem o minutu rychlejší :D
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#15 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 14:15

mh.mail napsal/a:
Jestli sis v "zápalu boje" odmáčknul tlačítko "Add to Queue" u "My Finds", tak by výsledek mohl být na záložce "Pocket Queries Ready for Download" (odkud si to můžeš stáhnout) a taky by ti měl přijít na mail.


Mailem už to myslím nechodí. Aspoň mně to v poslední době nepřišlo. Taky jsem marně čekal, než jsem zjistil, že si to musím stáhnout z webu. Myslím, že mailem chodí jenom klasické PQ, pokud obsahuje maximálně 500 keší. Ostatní se musejí stáhnout. A zůstávají tam týden.

OT: Koukám, že když venku prší a nehoní se FTF, tak se zase závodí v tom, kdo rychleji odešle odpověď v této diskusi. :D
  • 0

#16 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 14:35

Mailem už to myslím nechodí. Aspoň mně to v poslední době nepřišlo. Taky jsem marně čekal, než jsem zjistil, že si to musím stáhnout z webu. Myslím, že mailem chodí jenom klasické PQ, pokud obsahuje maximálně 500 keší. Ostatní se musejí stáhnout. A zůstávají tam týden.


Mě už to taky do mailu nechodi,ale ani stáhnout ze serveru mi to nejde ...pise to 500 - Internal server error.There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed,tak jsem napsal Groundspeaku a odepsali,že se na závadě pracuje.Dělá vám to taky někomu?
  • 0

#17 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 14:44

No jelikoz uz od vecera hlasi, ze bude nejaka udrzba serveru, tak bych se vubec neznepokojoval!
  • 0

#18 homor

homor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 14:52

S474N napsal/a:
No jelikoz uz od vecera hlasi, ze bude nejaka udrzba serveru, tak bych se vubec neznepokojoval!

Dělá mi to už měsíc,ale snad to tou údržbou dají dohromady.
  • 0

#19 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 14:53

Taky si myslím, že to bude kvůli té údržbě. Jen tak jsem zkusil, co to udělá, protože mi tam ještě visí PQ, které jsem stáhnul před třemi dny. Taktéž momentálně nejde stáhnout. Takže zatím bych byl v klidu a počkal do zítřka, až bude po údržbě serveru. :)
  • 0

#20 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2079 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 15:06

Přesně, dělá to snad všem.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama