Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nalezené keše versus unikátní ve statisikách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#21 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 18:36

Aha taky mi minulý týden nalezené keše nepřišly. Jen mail, že si to mám stáhnout z GC.com. Což se mi nepodařilo:-( Přikládal jsem to plným PQ na ten den a neřešil to. Pak to týden nešlo (vybledlé tlačíko). Tak uvidím po údržbě:-)) To jsou nějaké tajnosti?? Že je to moderováno... Je celkem opruz každý přízpěvek otevírat:-((
  • 0

#22 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 18:49

vitablondak: spis zde nekdo radi jako cerna ruka :|
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 19:04

Teď jsem vyzkoušel stažení PQ i MyFinds a zcela bez problémů...
  • 0

#24 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 20:07

Ja tedy také zkusil. MyFinds mi přišel jen mail, že je na GC.com. (ne Zip jako dříve). Ale odtamtud jsem to stáhl do GG bez problému. PQ objednané na včera a dnes mi také přišly - běžně jako zip mailem.
  • 0

#25 pes13

pes13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 326 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 20:45

Zjistil jsem asi jeden malý problém. Minulý týden jsem si dal vygenerovat My finds, po týdnu jsem to zkusil znovu. Přišel mi mail, já stáhnul a ukázalo mi to stejný výsledek jako minule. Pak jsem si všimnul, že datum generování bylo staré. Teď budu týden čekat, ale fór je zřejmě v tom, že jsem nesmazal staré PQ My Finds. Takže než to někdo pošlete do fronty, mrkněte se, jestli vám tam nevisí to staré. ;) Jinak si tu začínám připadat jako na idnes. Cenzor pěkně řádí.
  • 0

#26 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 21:04

Teď jsem si aktualizoval statistiky. Stáhl si MyFinds, dal do GG a do statistik. Ale statusbar mi ukazuje o 2 víc. Jak najdu ty 2 "problematické"? A jak to srovnat? Díky
  • 0

#27 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 22:01

vitablondak napsal/a:
Teď jsem si aktualizoval statistiky. Stáhl si MyFinds, dal do GG a do statistik. Ale statusbar mi ukazuje o 2 víc. Jak najdu ty 2 "problematické"? A jak to srovnat? Díky


Podle toho co se tu pise si musis stahnout PQ pres tlacitko ADD TO QUEUE coz je vlastne jak ty pises v MyFinds ramecku. Je po udrzbe a vypada to ze by to mohlo fungovat. Ja to bohuzel budu moc vyzkouset az v pondeli. Tak drzim palce at to vyjde.
  • 0

#28 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 22:07

Ano, funguje to. To je OK. Někde mám ale rozdíl 2 keší:-( A to nevím, jak srovnat.
  • 0

#29 rytir_fik

rytir_fik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2010 - 22:37

vitablondak napsal/a:
Ano, funguje to. To je OK. Někde mám ale rozdíl 2 keší:-( A to nevím, jak srovnat.


Obavam se ze budu mit stejny problem jako ty, proto jsem zalozil toto vlakno. Vice se ale dozvim az v pondeli az budu mit moznost si stahnout svoje MyFinds. Takze ja ti do te doby neporadim.
  • 0

#30 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 9:17

vitablondak napsal/a:
Ano, funguje to. To je OK. Někde mám ale rozdíl 2 keší:-( A to nevím, jak srovnat.

Vytiskni si seznam z gc.com a pak si vytiskni seznam z MyFinds a odškrtávej...
  • 0

#31 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 9:29

Me s timto problemem pomohl Medwyn - hodil to do DB a jednoduchym prikazem zjistil, co je kde duplicitni.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#32 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 13:46

Sobíkovi: To asi nebude to pravé ořechové. Na GC.com mi to ukazuje asi stejně jako v MyFinds. Teď 732 found it. A statusbar 734. Takže bych se asi doškrtal až na nulu:-))
  • 0

#33 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 18:01

Vitablondak: No vypadá to, že sis v zápalu boje zalogoval 2 kešky dvakrát... Tak teď je najít a je to :-) No a když si vytiskneš všechny své logy z gc.com (tedy ne seznam nálezů, ale seznam logů), tak by ses měl škrtáním dle Sobiků dostat k těm dvěma problematickým... No a ještě mě napadlo, nejsou ty Tvoje dvě keše náhodou eventy? Pokud dáš log Attended, počítají se do nalezených keší... Což třeba já nemusím, tak jsem si Attended změnila na Write Note a mám čísílko v pořádku ... :-)) Teda z mého pohledu, samozřejmě :-)
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#34 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 20:11

Nemyslím si, že jsem zalogoval 2x. Fakt je, že 2X jsem v mapě nalezl keš (jednou i v reálu) , kterou jsem měl nalezenou, ale ne zalogovanou. Neměl jsem smajlíka a v den prvního nálezu jsem neměl log... Navigace mě tam vedla jako k nenalezené. Když jsem hledal v logách, tak mám jen jeden... A mám podezření ještě na jednu:-) Takže spíš jsem zapomněl, než logoval 2x:-) Ale s těma eventama by to mohlo být. To má logiku. Byl jsem na 2 a oba logoval attended - jako všichni ostatní:-) Jenže ty mám v nalezených (v MyFinds a geogetu) odfajknuté:-) Ale v seznamu nalezených keší je nemám. Přitom ta dvě čísla jsou stejná. Takže to nechápu a nechám být:-)
  • 0

#35 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 20:18

vitablondak napsal/a:
Ale v seznamu nalezených keší je nemám. Přitom ta dvě čísla jsou stejná. Takže to nechápu a nechám být:-)

Jestli to nebude tím, že Eventy nejsou v seznamu Foudn It, ale v seznamu Attended B)
  • 0

#36 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 20:33

Sobikovi: To ano, eventy jsou attendet - v seznamu keší na GC.com. Ve MyFinds jsou jako nalezené - v GG s fajfkou. A čísla stejná - v ten den 724. to nemá logiku. A ve statbaru o další 2 víc. Takže když sečtu 724 (Gc.com-found it ) plus 2 eventy attended (na GC.com) tak je to jako ve stbaru. Což by bylo OK. Ale proč v MyFinds je těch 724 vč. eventů?? Jsem z toho blonďák:-))))
  • 0

#37 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 20:52

vitablondak: a v geogetu dole v liste ti to pise jakej pocet, kdyz prepnes na FOUND?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#38 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 20:55

S474N: Právě těch 724. A jsou tam i ty 2 eventy:-( A statbar 726.
  • 0

#39 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 21:10

Pozri si tieto ... 60-10.10.08/23.05.10-GC1GMA3-D1 111km - Pavov (smer Praha) 372-10.10.08-GC1GMA3-D1 111km - Pavov (smer Praha) 140-21.02.09/29.04.10-GC1MXX5-28. unor 622-21.02.09-GC1MXX5-28. unor
  • 0

#40 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2010 - 21:33

Klama: Velké díky!! Zrovna tady jsem vůbec zádrhel nečekal:-) Hledal jsem jinde:-( Fakt jsem je našel 2x:-(( Asi když jsem za tmy přišel od jinud...:-) Sice mi ubyly 2 keše, ale je to správně. Díky! Ale je zvláštní, že jsem je neměl nalezené v gps:-(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama