Přejít na obsah


Fotka

Překešováno ???


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
92 odpovědí na toto téma

#81 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 8:04

Já jsem ráda za každou kešku pro zpestření výletu, ale některé jsou opravdu zbytečné, třeba u škol, ale když už jedem kolem tak si ji odlovím aspon pro ten bod:D:p...ale zase na druhou stranu někam jedu vidím zajímavé místo a zjistím že tam keška není to je zase škoda.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#82 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 9:03

HaLuMa napsal/a:
jestli u vas neni co lovit, tak si za to muzete jen vy sami.
A v Praze zjevne prekesovano neni, kdyz se na kazdou novou kes vsichni sebehnou jak slepice po flusu...:D


Ono to má i jíný důvod :D, kolikráte je keš na takovém místě, kde nepřežije prvních pár dní díky nevhodnému umístění.
  • 0

#83 Beranci

Beranci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 12:29

handa napsal/a:
Já jsem ráda za každou kešku pro zpestření výletu, ale některé jsou opravdu zbytečné, třeba u škol, ale když už jedem kolem tak si ji odlovím aspon pro ten bod:D


Pokud je zbytecna, tak ji nelov. Kdyz ji lovis, tak zbytecna neni.
  • 0

#84 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 12:59

...pripadne nevhodnemu odlovu...
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#85 Vea

Vea

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 13:12

Beranci napsal/a:

handa napsal/a:
Já jsem ráda za každou kešku pro zpestření výletu, ale některé jsou opravdu zbytečné, třeba u škol, ale když už jedem kolem tak si ji odlovím aspon pro ten bod:D


Pokud je zbytecna, tak ji nelov. Kdyz ji lovis, tak zbytecna neni.


Asi tak, dobre receno...
Osobne nemam vubec pocit, ze je prekesovano. A to ani v Praze. ;)

Co se tyce toho, ze zaklada nekdo s malo nalezy apod., se mi velmi libi, co napsal Bohemian reviewer k vyse zminovane kesi GC2AETP, dovolim s citovat z jeho logu:
"... dost lidi, kteri nelovi a jen zakladaji. Pak jsou lide, kteri zakladaji pro srandu pod jinym nickem s nula nalezy. Pak jsou take lide, kteri se zakladani hezkych cache nenauci ani po tisicovce nalezenych. A takhle bych mohl pokracovat dal a dal. "
  • 0

#86 kadanak

kadanak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 13:21

Za sebe musím říct,že v Praze je keší dost,neříkám přespříliž.V Praze jsou krásná místa,kde je keš schovaná,ale osobně sem byl svědkem toho,že keš není udržovaná.Po nalezení je občas k vidění humus logbook,nebo také spousta malých papírků,které dodávaj sami kačeři.Tyto papírky bývají v keši i více jak rok!!!Proto si myslím,že když někdo zakládá keš,tak by se měl o ní taky starat.
  • 0

#87 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 13:58

Možná by nebylo od věci kdyby Reviewer měl pravomoc předat zanedbanou kešku někomu k adopci.
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#88 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 14:14

vlcice.pavlina napsal/a:
Možná by nebylo od věci kdyby Reviewer měl pravomoc předat zanedbanou kešku někomu k adopci.

To naštěstí nejde. Ale vždy můžeš u takové kešky napsat Needs Archived či Needs Maintenance log a pokusit se tak o nápravu.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#89 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 14:17

A k počtu kešek v Praze mohu jen poznamenat, že je jich proklatě málo ;)
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#90 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 14:22

zlicinaci napsal/a:
A k počtu kešek v Praze mohu jen poznamenat, že je jich proklatě málo ;)


Souhlas :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#91 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 16:25

handa napsal/a:
Já jsem ráda za každou kešku pro zpestření výletu, ale některé jsou opravdu zbytečné, třeba u škol, ale když už jedem kolem tak si ji odlovím aspon pro ten bod:D:p...ale zase na druhou stranu někam jedu vidím zajímavé místo a zjistím že tam keška není to je zase škoda.


Já si nemyslím, že keše u škol jsou zbytečné. Pokud se najde někdo, kdo na ně chodí, tak zbytečné nejsou.
A pak je to o fantazii zakladatele. I keš u kdejaké školy se dá udělat zajímavá, ale to by se nesmělo psát do listingu: "Pojďte se všichni podívat, kde jsem x let sedával v lavici..."
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#92 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 16:28

Souhlasim, kazda kes nam prinese alespon jedno - bod :)
  • 0
Michal, leader of the HEC Team.

#93 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2079 příspěvků(y)

Publikováno 20 June 2010 - 16:37

mauricie napsal/a:
Já si nemyslím, že keše u škol jsou zbytečné. Pokud se najde někdo, kdo na ně chodí, tak zbytečné nejsou.
A pak je to o fantazii zakladatele. I keš u kdejaké školy se dá udělat zajímavá, ale to by se nesmělo psát do listingu: "Pojďte se všichni podívat, kde jsem x let sedával v lavici..."

A nemusela by to být tictacovka v křoví.

S dobře provedeným kouskem i u té školy nemám problém. To bych tu pak nemoh lovit skoro nic ;]
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama